Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan - sezona 2013/14

Статус
Затворена за писање одговора.

dovla

Grobarčina
Учлањен(а)
22.06.2008
Порука
2.409
Reaction score
142
Локација
...
Jebote ja kontao da on više ne sudi. Ne sećam se kad sam poslednji put video njegovo ime.

Samo da se nisu izduvali juče biće zajebano, vrlo bitna utakmica trebaju nam 3 boda. Nadam se da bi šansu mogli dobiti i neki od klinaca. Možda opet Petrović na beku i Andrija Živković malo kasnije. I Brašanac više jebiga...
 

RotoShack

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
6.210
Reaction score
2.629
Zamenik Saleta Kapitena bi morao da bude Obradovic.
Kakva gospodska pojava, nisam siguran ga zasluzujemo.

Javite nekom u klubu za ovo. Nikako mi nije jasno kako ovu nasu balavurdiju nije sramota da djedovi kao sto su Sale i Obradovic onako sprintaju i vracaju se SVAKI put kad neko od NJIH pogrijesi. Ne znam zasto Vuka zovu General (ako je neko voljan te ako ne smije javno nek mi posalje poruku), ali po mojoj logici to bi trebalo da znaci da je neko ko je strog i koga slusaju te bi i on trebalo da, koliko god da je ova situacija kad mu svaku utakmicu igra drugi tim bila grozna, bude ludi Grobar i da samara i dere se na ove manekene i malo vise zivosti pored one aut linije. Nadao se sam da ce, ako nista, sa tog aspekta, biti Stanojev nasljednik i tu me je najvise razocarao, ali ima vremena. Vidjecemo koliko nas je ova pobjeda oslobodila vec u nedjelju.
 

diego_armando

Grobarčina
Учлањен(а)
30.08.2008
Порука
6.297
Reaction score
3.860
Локација
Kobasicarija "Venac".
@RotoShack:

to mu je mitrovic dao nadimak, mada nije mi jasno zbog cega. uopste, jako malo sam poznavao lik i delo naseg danasnjeg trenera. sto zbog cinjenice da u vreme dok je igrao, nisam mogao revnosnije pratiti partizan, sto zbog toga sto slabije ispracam teleoptik. zbilja, ocekivao sam nekog zajebanog, drcnog baju, nesto poput stanoja. on meni izgleda kao panja. ne dojmi mi se kao lik pred kojim igraci stoje mirno dok im nesto vazno objasnjava.
 

PFC_4ever

Grobarčina
Учлањен(а)
22.10.2007
Порука
1.812
Reaction score
1.081
Ladno nam sudi Ninoslav Spasic. Veliki , najveci! Imao sam cast da upoznam coveka.
:respect :respect :respect
 

-Joco-

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2009
Порука
6.787
Reaction score
164
Локација
Iz Majemija.
@RotoShack:

to mu je mitrovic dao nadimak, mada nije mi jasno zbog cega. uopste, jako malo sam poznavao lik i delo naseg danasnjeg trenera. sto zbog cinjenice da u vreme dok je igrao, nisam mogao revnosnije pratiti partizan, sto zbog toga sto slabije ispracam teleoptik. zbilja, ocekivao sam nekog zajebanog, drcnog baju, nesto poput stanoja. on meni izgleda kao panja. ne dojmi mi se kao lik pred kojim igraci stoje mirno dok im nesto vazno objasnjava.
Mislim da sam negde procitao da je Mitrovic izjavio da on nije nazvao Vuka Generalom.
 

Nikola_G

Grobarčina
Учлањен(а)
17.03.2007
Порука
5.418
Reaction score
7.649
Локација
E-WEST
Sanjam fizički napucan Partizan iz vremena Mateusa.
I ono kako ih je motivisao za Evropu.
 

Matic

Banned
Учлањен(а)
02.03.2009
Порука
2.883
Reaction score
73
Vidim da se razvila prica o nasoj igri na temi Radio Mileva ,posto je to ipak tema za FK Partizan pisacu ovde moje utiske.
Nama je godinama unazad problem sirina u napadu ,mi vec dugo nemamo krila koja probijaju to su uglavnom igraci koji ulaze u sredinu (Ninkovic,Tomic,Jojic ,Babovic... ) kada krila idu u dubinu onda bekovi treba da protrcavaju i nude se ,a nama je to problem .Ne znam zasto ne bi malo probali da igramo siroko 4-4-2 tipa Mancester utd sa 2 centralna vezna koja igraju u oba pravca krilima u sirinu i 2 napadaca koja bi hvatala te lopte .Uhvatili smo se tog romba kao pijan plota ,a ocigledno nemamo tehnicki pootencijal da ga igramo ,jer kad se igra u njemu fokus ekipe se svoji prema sredini na brzu razmenu pasova,konstantno kretanje bez lopte i saradnju napadaca sa veznim redom koji trebaju da budu i asistenti i strelci ,a mi po profilu igraca takav stil uopste ne mozemo da iznesemo ,pocev od zadnjih veznih koji uopste ne ucestvuju u igri a trebalo bi da je kreiraju ,npr Real igra u tom sistemu 4-2-3-1 njima je zadnji vezni Modric koji je izuzetan kreator i svaki tim koji igra u tom sistemu ima igraca na zadnjem veznom koji je kreator igre. Sto se tice Luke on uopste nije toliko los igrac,ali je bas takav igrac kome prija sirina i prostor da iskoristi svoju brzinu ,a mi ga gurano da ide prema golu u guzvu i ako decko ne moze da iskontrolise lopte ,trebalo bi razlisliti o prelasku na 4-4-2 sa Lukom i Volkovim na krilima u sirini(inace moze mnogo dobro da probije) Djembom i Saletom kao 2 vezna organizatora igre i Fofanom i Djurdjevicem (ako dodje u spicu) koji bi koristili centar sut.
 

undercover

Grobarčina
Учлањен(а)
19.07.2010
Порука
1.233
Reaction score
161

Magelan

Grobar
Учлањен(а)
12.09.2012
Порука
859
Reaction score
1.037
Brate, nemoj da se pecas na njegove reci, ne bi on ovo rekao da ima 23 godine. Dalje, zapalice cim vidi gde je tj. kad zakasni plata 2 meseca. Olako dajemo priznanja strancima. Uostalom, videcemo za dve godine. Ja nikad necu uzeti zdravo za gotovo reci coveka koji je iz africke bede zaradio milione, a onda bankrotirao, to dosta govori o njemu.

Isti princip kod nasih klinaca - kad Radova i Ofkina deca traze platu onda je to ok, a kad istu traze nasa deca onda su djubrad nezahvalna. Uvek je tudje bolje od naseg!
 

undercover

Grobarčina
Учлањен(а)
19.07.2010
Порука
1.233
Reaction score
161
Govorim SAMO o izjavama. Bitno je kakve izjave daju igraci o klubu ili zaposleni o kompaniji. Utice na imidz kluba u javnosti, utice na navijace, sadasnje/buduce igrace. To je takodje deo marketinga i ozbiljne organizacije vode racuna o tome i marketing strucnjaci smatraju to vaznijim od placene reklame.
 

Peki

Početnik
Учлањен(а)
01.10.2006
Порука
179
Reaction score
0
Локација
Svajcarska
Nase novo pojacanje nece debitovati u iducem kolu. Marko Petkovic dobio crveni karton u 8. Minutu (!!!!) protiv Cukarickog
 

dovla

Grobarčina
Учлањен(а)
22.06.2008
Порука
2.409
Reaction score
142
Локација
...
A dobro dečko je krenuo sa žutim zbog kašnjenja ne treba ga sad razapinjati. Igraće nam Aksent :D Taman će Petko imati vremena da se uigra do onog tamo kola...
 

Magelan

Grobar
Учлањен(а)
12.09.2012
Порука
859
Reaction score
1.037
Govorim SAMO o izjavama. Bitno je kakve izjave daju igraci o klubu ili zaposleni o kompaniji. Utice na imidz kluba u javnosti, utice na navijace, sadasnje/buduce igrace. To je takodje deo marketinga i ozbiljne organizacije vode racuna o tome i marketing strucnjaci smatraju to vaznijim od placene reklame.

Sam si rekao ozbiljne organizacije.

Meni ovo vise zvuci kao cigansko ostrenje kare, kad ne znaju sta ce da kazu jer trofej nisu videli vise od pola decenije, pa ajde da kazemo da smo veliki klub. Na kraju se ta ista prica zavrsi Barijem i Tokijom.
 

zive

Grobarčina
Учлањен(а)
20.06.2007
Порука
7.969
Reaction score
10.256
* Da li namerava u Partizanu da zavrsi karijeru ili ima ambicije da opet igra u nekoj jakoj evropskoj ligi?

"Ja sam već u velikom klubu. Partizan je klub sa tradicijom. Sklopili smo ugovor na dve godine i tek kada on istekne razmišljaću o narednim koracima. "

Zivim za dan kad ce neko od nase dece da izjavi ovako nesto.

A ja zivim za dan da se ovako pitanje vise ne postavlja nekom igracu koji je upravo dosao kod nas.
Evo ne secam se da li se ikad desilo da nisu odmah po potpisivanju ugovora pitali igraca. "Gde ces posle??"
Kao da je to normalno pitanje koje se postavlja?! To nema NIGDE u svetu! Smradovi jedni.

Inace svaka cast za Djembu! I u pravu si brate.. nego me ovi novinari jos vise nerviraju..
 

Bandit

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
2.408
Reaction score
791
Локација
Niš
За Пантића не знам али Радоњић неће. Хоће дечко да гради каријеру у иностранству...
 

Marinac

Grobarčina
Учлањен(а)
23.10.2008
Порука
1.086
Reaction score
15
A nama Pauljevic nije valjao. :banghead
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.365
Reaction score
40.188
Локација
Žrnov
Možda zato što i ne valja...


Pa jesi gledao ti Pauljevića onih nekoliko utakmica kod nas?
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top