Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan - sezona 2013/14

Статус
Затворена за писање одговора.

RotoShack

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
6.224
Reaction score
2.708
Srecno nam bilo danas. Jedino sto nasima mogu zamjeriti bi bila manja agresivnost. Samo agresivno (kao u Nisu), pametno i u meso. Zatvoriti Pecnika i onog Mijailovica, Ninkovica udarati i VELIKU paznju obratiti da se ne prave glupi faulovi. Jos se sjecam onog derbija kod njih pred praznim tribinama kad nam je Milijas dao gol iz slobodnog kojeg (ako me pamcenje dobro sluzi) nije bilo.

Grobari, i jedni i drugi, MOLIM vas da se makar ne gadjate ni sa cim danas.
 

krme

Grobarčina
Учлањен(а)
28.08.2010
Порука
1.696
Reaction score
332
Локација
u čestitoj kući
Sve upućuje na to da ćemo im izvesti Stojković - Gospodin, Volkov - Ostojić, Stanković - Dj Dj - Kapiten - Ninković, Jojić, Luka - Kojić postavu. Ako Džej En Ej spominje neku taktičku smicalcu onda to može biti samo u sredini (Kapiten out, Grbić in možda). AŽ džoker.
 

dovla

Grobarčina
Учлањен(а)
22.06.2008
Порука
2.409
Reaction score
142
Локација
...
Pa iskreno ne bi ni bilo loše da Luka krene malo da ih izmori posebno Mijailovića koji već na poluvremenu umire. A onda poslednjih pola sata Andrija još da ga dogazi i doviđenja po toj strani. Sa druge strane Vešovića bi mogli Zeka i Džigi da probiju i možda Fofana u drugom poluvremenu ali on može biti jako nezgodan ima solidan prodor i moramo imati tu dobru pomoć. Ne smeju se ni zadnji vezni zajebavati, a ako Kapiten bude igrao tu i on mora da se pazi setimo se onog sranja u kupu kad je bilo 2:0 za njih, znači nema gubljenja lopti na kritičnim mestima i nema glupavih faulova oko 30 m od gola, iako imamo Stojketa sada na golu, a ne Petrovića ko u prošlom derbiju u rupi. Još tako malo vremena, umreću svega mi :D Kao da se ne zna ko je jači i bolji i da će biti 100.000 ljudi i da će sve da pršti, a ne ko zna kakvo mrsomuđenje i kriminalna igra... Aj nek nam je sa srećom pa šta bude...
 

maximilian72

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2011
Порука
6.100
Reaction score
2.039
Локација
Ispod zenine suknje
@krme - sumnjam da ce Vuk rizikovati kapitena da ne stavi, ovaj tim i sa njim nema vodju. Vidjecemo, mada mislim da ce borbenost presuditi.
 

PROFESOR

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
4.627
Reaction score
2.109
Да не глумим неког зналца, али много ме брине и онеспокојава замисао по којој је Обрад десно, а Остоја и Воја на централним бековима.
Лакше би ми било да је Господин у средини, а на беку Петровић, као што неко рече, без обзира што то није његова страна.
Али као што рекох да не изигравам стручњака и да не летим пред руду, пуно поверење Вуку, па ћемо ускоро сазнати.
 

Enslaved

Grobar
Учлањен(а)
30.11.2006
Порука
10.193
Reaction score
33.167
Локација
vaginamandibularia
ne pitajte me kako znam ni da li sam prodao dušu, bubreg, metar tankog creva, ali danas iz 1-1, 4-1 konačan rezultat. Dauda dva komada, autogol voje i kasalica za rome, a Ilić posle odbitka u 44' za nas.
 

Heysel66

Grobarčina
Учлањен(а)
21.02.2010
Порука
5.836
Reaction score
680
Локација
Klek - Objekat 505
Sve upućuje na to da ćemo im izvesti Stojković - Gospodin, Volkov - Ostojić, Stanković - Dj Dj - Kapiten - Ninković, Jojić, Luka - Kojić postavu. Ako Džej En Ej spominje neku taktičku smicalcu onda to može biti samo u sredini (Kapiten out, Grbić in možda). AŽ džoker.

Viska tu ima dosta mozda :)
 
Последња измена:

zive

Grobarčina
Учлањен(а)
20.06.2007
Порука
7.969
Reaction score
10.262
Iznenadjenje: Danilo Pantic u prvoj postavi :D

ne pitajte me kako znam ni da li sam prodao dušu, bubreg, metar tankog creva, ali danas iz 1-1, 4-1 konačan rezultat. Dauda dva komada, autogol voje i kasalica za rome, a Ilić posle odbitka u 44' za nas.
Ako nam cigonjeri rano daju gol (u prvih 15-20min) ima lepo da nas napune.
To budite sigurni! Dzaba i Koja i Joja i ostale zajebancije.
 

PFC.TOMCAT

Upravnik Kinoteke
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
7.434
Reaction score
735
Локација
Niš
Vreme je za prave stvari i prave ljude na pravom mestu... Napred Partizan!
 

Peksijan

Banned
Учлањен(а)
30.09.2012
Порука
3.391
Reaction score
366
Локација
bora bora
Ne zanima me što imamo najlošiju ekipu od osnivanja. Ne zanima me što nemam poverenje u Vuka. Ne zanima me što nemamo igru.
Pobedite danas i za mene ste najbolji!
Imam 36 godina i Boga molim da me ovaj osećaj koji sam imao pred derbi pre 20 i kusur godina, nikada ne napusti.
 

zorz

Grobarčina
Учлањен(а)
24.06.2008
Порука
2.234
Reaction score
38
Ne ocekujem nista! Dace Bog da se iznenadim...pozitivno naravno
 

kojac

Grobar
Учлањен(а)
03.10.2006
Порука
350
Reaction score
7
Локација
KOSOVO - SRBIJA
Nikada ravnodusniji nisam cekao derbi. Nadam se da ce nasima doci iz dupeta u glavu da poginu na terenu pa sta bude. Poruka za igrace: JEBITE IM MAJKU...

Vidimo se oko 20H
 

PROFESOR

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
4.627
Reaction score
2.109
Aко се ово Енсово пророчанство покаже као стварно, ево добровољно се јављам да пишем некролог за драгог колегу.:D
Најгоре што та његова визија није ни мало нереална, јер ми и иначе знамо да играмо онако како ветар дува, а кад нам противник загосподари средином свакојаки незгодни ветрови могу да пиркају.
Обзиром на опште познате килавости и код нас и код ових гована, победиће онај ко буде више лопти испоручио у противнички шеснаестерац, јер су одбране такве, да није питање да ли ће, већ колико пута ће капитулирати.
Оно што би ме највише изненадило био би реми без голова.
А што се Енсове језиве слутње тиче, надам се да само нисмо на прави начин разумели стихове тог великог мајстора поезије.
Уосталом коме је још увек фрка нека чита неког другог пророка.
Како год, једно је сигурно, ако будемо вечерас играли, што умемо понекад, биће све у реду са Пексијевим осећајима, а ако само истрчимо на цигански пашњак, што такође неретко знамо, ето нама Енса у свој својој пророчкој слави.
Зато, 'ајмо црно-бели, играјте за Пексија!
 

butterfly

Početnik
Учлањен(а)
07.12.2012
Порука
11
Reaction score
2
ne pitajte me kako znam ni da li sam prodao dušu, bubreg, metar tankog creva, ali danas iz 1-1, 4-1 konačan rezultat. Dauda dva komada, autogol voje i kasalica za rome, a Ilić posle odbitka u 44' za nas.

Izvinjavam se sto quote-ujem, ali ako nam kalaštura (ne daj dragi Bože) uvali 4 komada, mislim da je krajnje vreme da se zapitamo sta smo to dozvolili da se radi sa nasim klubom.

Prvo sto mi je palo na pamet kada sam ovo procitao je izjava mutavog da nece doci u septicku jamu, "ne bi navodio razlog"... Cim taj ne sme da dodje, nesto mi tu mutnjikavo -_-

Vreme da se polako psihicki priprema za utakmicu. Neka nam je Bog u pomoc, kad vec sopstvena uprava i drzava u kojoj zivimo nisu :(
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top