Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan - sezona 2013/14

Статус
Затворена за писање одговора.

Zoran-PG

Grobar
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
296
Reaction score
23
Локација
Podgorica
Braćo, znam da ođe ima ljudi koji odlično poznaju pravila u ovakvim situacijama pa bih zamolio da mi pojasne, mislim da se na ovom snimku https://www.youtube.com/watch?v=nLurp6vM8zQ 3:20 vidi trenutak kada čini mi se Kehlar upućuje loptu ka Lazoviću koji je u ofsajdu, ali Volkov reaguje i izbača loptu, akcija se nastavlja i dolazi do penala... Da li se u ovakvim situacijama svira ofsajd, jer sam primijetio da smo i mi čini mi se prilikom jednog našeg napada imali istu situaciju...?

Ako se ne varam na ovu situaciju se naša klupa žalila još u toku utakmice, komentatori su to pomenuli, tj onaj što se javlja sa terena...

Takođe ono što je nedopustivo jeste postavljanje odbrane na ovom meču, i kretanje Ninkovića kod drugog penala, jer je on taj koji je držao Mijalilovića u igri, da je on izašao na vrijeme, ciganski bek bi ostao u ofsajdu... No nije vrijeme za kritiku, već za slavlje.....
 

milos87

Grobar
Учлањен(а)
31.03.2010
Порука
775
Reaction score
13
...

Derbi koji je delimicno zalecio ovogodisnje rane.

Pobeda na terenu,tribinama i igrama van terena.

Vidim da se neki ovde bune sto nije sviran penal nad Ninkovicem?
Opravdana odluka sudije Mazica jer po pravilima penal za Partizan vazi samo u slucaju kada igrac nad kojim je napravljen prekrsaj izadje sa terena na nosilima,pri tom izgubivsi najmanje litar krvi,pod uslovom da zvezda vodi sa najmanje 3 gola razlike,a da se uslo u poslednjih 10 minuta regularnog dela utakmice,i to danima kada Sunce nad Beogradom zalazi na istoku.
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.852
Reaction score
13.495
http://www.youtube.com/watch?v=1Mak3fLtaf8

Na 1:10-1:20 - kakva scena ljudi moji :respectDrina 'fata zalet, iza njega bljesti Jug sve se komesa, lopta ide visoko odjednom propada i kida mrezu !!

PS Pokusao sam da napravim gif ali secka pa ako neko zna da uradi bez toga bio bih mu zahvalan...moderatori prastajte.
 

tribiani

Grobarčina
Учлањен(а)
02.03.2007
Порука
1.434
Reaction score
4.720

majonez

Grobar
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
563
Reaction score
756
Najlepse je jutro posle dobijenog derbija.Znate onu pesmu "tri poljupca hocu ja"...cigani pevaju "tri penala hocu ja,necu jedan necu dva..."Svirnuo bi im Mazic samo sto im nismo dali da vise udju u 16!!!Ako osvojimo titulu ovi momci treba da dobiju posebnu trofejnu salu i da se im se klanjaju generacije partizanovaca.
 

zaro

Grobarčina
Учлањен(а)
19.06.2007
Порука
2.875
Reaction score
7.888
Klub mora koliko danas da odreaguje na one bljuvotine blica i kurira...
 

Pera93bgd

Grobarčina
Учлањен(а)
04.06.2012
Порука
1.485
Reaction score
80
Локација
Autokomanda, Beograd
Koliko se secam posle poslednjeg derbija u rupi mi smo popili nekoliko utakmica bez prisustva publike tako da ocekujem istu kaznu pa neka slavu kupljenu titulu kako dolikuje - bez publike. (naravno sanse su nikakve da se ovo desi)
 

Maestro

Super Moderator
Учлањен(а)
25.09.2007
Порука
8.067
Reaction score
8.369
Локација
Crno bela Srbija nesloga je ubija
https://www.youtube.com/watch?v=R_EoPhudRi0&feature=player_detailpage#t=549
gledam ovaj izvestaj i primetim nesto totalno bezvezno i ludo ali sto dovoljno govori o neizmernoj sreci svih nas. O jedinstvu jer nas govna teraju da budemo jaci i slozniji vise nego ikada.
Na 9.09 dok Kojic trci prema jugu za njim jure navijaci koji sa istoka skocili na atletsku stazu. Tada sa juga skace lik koji padne i pregazi ga stampedo od 10ak ljudi sa istoka. Poslednji u nizu ustaje i ljubi ovog srusenog u celavu glavu :D :D Ma tako je bre! Idemo grobari, svi zajedno!!
Jeste sitnica, nebitna ali mi je bas simpaticno :D, ljubav izmedju potpunih stranaca na prvi pogled :D
 

markoni

Grobarčina
Учлањен(а)
23.10.2009
Порука
3.287
Reaction score
1.083
Локација
Istok M
A sta cemo danas na jugu prema zapadu sa crncem i kinezom koji skacu u nasim dresovima? :) Prvo sam od crnca istripovao da je Boja :D
Lenj sam da vadim telefon da slikam, al sad mi malo krivo sto nisam. Grobari worldwide ;)
EDIT:Tek sad vidim da sam napisao danas, posto jos ne mogu oka da sklopim :D
 

showtime.pekka

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
1.377
Reaction score
1.128
https://www.youtube.com/watch?v=R_EoPhudRi0&feature=player_detailpage#t=549
gledam ovaj izvestaj i primetim nesto totalno bezvezno i ludo ali sto dovoljno govori o neizmernoj sreci svih nas. O jedinstvu jer nas govna teraju da budemo jaci i slozniji vise nego ikada.
Na 9.09 dok Kojic trci prema jugu za njim jure navijaci koji sa istoka skocili na atletsku stazu. Tada sa juga skace lik koji padne i pregazi ga stampedo od 10ak ljudi sa istoka. Poslednji u nizu ustaje i ljubi ovog srusenog u celavu glavu :D :D Ma tako je bre! Idemo grobari, svi zajedno!!
Jeste sitnica, nebitna ali mi je bas simpaticno :D, ljubav izmedju potpunih stranaca na prvi pogled :D


"Fucking magic son" :D

http://www.youtube.com/watch?v=H7hc8rlkXn4&list=UUaOJXMDPDwCHzhM6F3818bg

Slušati pažljivo pred kraj klipa :)
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.707
Reaction score
29.396
Локација
Beograd
Sve ste već rekli, proveo sam sate čitajući...

Velika pobeda, veliko slavlje!
Pobeda nad protivnikom, savezom, sudijama, krađama, smicalicama, lažima...i tako redom...bili smo sami protiv svih - i pobedili!

I ja bih nešto dodao, ali to mu nekako dođe u više tema, npr:pr:pr:pr: o Partizanu i navijačima, Partizanu i državi, Partizanu i sudiji...itd, itd...ali da ne odužim u jednom postu, daj za početak da ,,odvalim,, ovo o navijačima, a ostalo, kad stignem...
Ima dana...

Partizan i navijači:

Dolazeći na utakmicu, primetio sam neobičnu tišinu...obično se neko dere, peva, viče, priča...sad ništa, juče svi ćute, delom zbog košarke, delom što je verovatno svako u svojim mislima, o svim sranjima koja nas spopadaju u životu, ali i u sportu...
Sranjima i govnima.

Ali ta tiha ,,meditacija,, (a narod je najopasniji kada se ,,ućuti,, znači da se priprema na sve!) se ulaskom na ,,JNA,, i posmatranjem događaja na utakmici pretvorila u erupciju strasti i urlika - ,,JNA,, je opet, kao u ,,stara dobra vremena,, ličio na grotlo vulkana!

Dok je suparnička tribina, kao i uvek ,,mislila jednom glavom,, - Grobari su, po našoj ustaljenoj tradiciji morali da budu pomalo anarhični - kod nas svako misli svojom glavom, i jebe majku i sudiji i državi i protivniku, kad god mu se ćefne...
Ponekad, naravno to učinimo i svi zajedno!

Kako je simpatično bilo videti sve grobarske vrste i podvrste, od dečice na ramenima roditelja, koja pevaju Partizanu, do sedih matoraca koji ne ispuštaju šalove iz ruku niti koncentraciju da 90 minuta stoje urlaju, pevaju i psuju!
Od ludaka koji se penju na semafor da odatle vitlaju zastavama, ili da motkom od zastave tamo imitiraju kurčinu, pa do intelektualaca poput mene koji su sinoć takođe poprilično ,,odlepili,,!
Od Čempija koji non-stop gubi i vraća glavu na vrat i ramena, pa do Saleta Kapitena, sinoć u ulozi navijača koji je u toj ulozi bio lud koliko i svi mi, ponekad verovatno i više!

Toliko se svako od nas uneo u to što radi, i toliko je bilo buke, da ja zapravo nisam ni mogao da čujem celokupni ,,zvučni utisak,, stadiona, nego samo ono što mi je bilo u neposrednoj blizini!

Ali najvažniji utisak je da je ovo obnova onog duha Grobarstva, koji povremeno pominjemo na Forumu!

Ja pamtim mnoge teške i radosne situacije po Partizan, ali ovo je ono čime smo se ponosili!
Pamtim godine bez titule, sezone kada umalo nismo ispali, ili bili dole na tabeli - ali i to da Partizan tad nije imao nikog osim svojih navijača i njihovog ponosa!
Velike armije navijača i ogromnog ponosa, inata i istrajnosti - i u najtežim situacijama, ali i godinama po Partizan!
E, to se desilo i sinoć!
Navijači su prepoznali da nam ,,rade o glavi,, i došli su da se suprotstave svima i svemu!

Ljudi, u ovakvoj situaciji, kada je cela Srbija materijalno ,,na kolenima,, osim bogataškog sloja, kad aje Srbija moralno ,,na kolenima,, (jer ce ,,ceni,, sve ono što je naopako!), kad je fudbal spao na niske grane, kada vlada medijski mrak (pola Srbije ne može da gleda TV-prenos Večitog derbija!) - okupiti ovoliko Grobara, pravi je uspeh!

Ja i ne znam koliko još nas ima, a koji nisu mogli da dođu, ali...ovo je bilo k'o u narodnoj pesmi:
,,Usta raja, k'o iz zemlje trava,,!

O tome, koliko je u nama duha, šarma, duhovitosti, podjebavajućih sposobnosti, dovoljno govori i odmah sročena pesmica:
,,Penal za Zvezdu, hoćemo penal za Zvezdu, penal za Zvezdu, hoćemo penal za Zvezdu,,...
Hahahahahahahaha! Pa ko još na svetu ima toliko šarma, pa da za omraženog rivala, koji je već dobio dva penala sudije Lažića, pardon Mažića, traži i ,,naručuje,, i treći!

Grobari, svaka čast!

Jesmo stoka :D, ali, ko nas stokom smatra, i zaslužio je naše ,,stočno,, ponašnje...i nek zapamti da šut s rogatim nikako ne ide, ali da je obično stoka ta koja može da rogovima tuče protivnika u čelenku...
Pa, kako im volja!

Lažite, kradite i nameštajte, izvrćite istinu, spinujte, mi smo ono što znači ponos, pravda, istina!
Mi, ovako ,,,stočni,, smo lepša i bolja slika Srbije!

Nazdravlje, živeli, slavite jučerašnju našu veliku pobedu i uživajte u njoj!

:ziveli :napred Partizan :šal :BB

Smrt fašizmu - živeo Partizan!
 

salesr

Početnik
Учлањен(а)
10.07.2010
Порука
62
Reaction score
2
Drincic je upravo gost na Radio S-u :D
Inace, jako bitna pobeda, lepo smo im uterali i pokazali smo ciganima ko je najbolji u Srbiji. :D
Neka im sada titule, za mene smo mi sampioni :D
 

Nemanja_1975

Grobarčina
Учлањен(а)
04.06.2012
Порука
3.130
Reaction score
184
Локација
NBGD
102943626230776877777341.png
[/IMG]
 

el mago

Grobarčina
Учлањен(а)
05.07.2010
Порука
2.154
Reaction score
655
Локација
БИРЗИМИНИЈУМ
Оно што сам ја слушао о Благоју Шипки и сличнима, ја ћу да причам о овом дербију и слини Мажићу...

Ал хвалу му, направио је овај дерби једним од најбољих у историји!

Нешто размишљам о циганским голманима. Брат стамени је примио три комада у горљи лијеви угао. Бајко је за сада примио киту два пута у горњи десни. Капирам да је ред да га неко још једном оплоди :D

П.С. Је ли истина да је полиција Забрањенима одузела неке циганске реквизите, заставе и мајице и сл.? И онда цигани причају о полицији :respect
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.852
Reaction score
13.495
Ma sta neka im titule...neka im kita, a titula ostaje od nas. Kiksnuce govna oseca se u vazduhu rastimovani su totalno steta sto se naredno kolo ne igra vec u sredu ili utorak.
 

dovla

Grobarčina
Учлањен(а)
22.06.2008
Порука
2.409
Reaction score
142
Локација
...
Lep dan danas, a? :D :D
Jebem mu mater nisam registrovan na njihovom forumu sad moram čekati da ga otvore i da čitam 500 strana da uživam :D

Mi smo ljudi igrali bez Saše Ilića, to niko nije pomenuo. A svi znamo koliko tek to povećava ovu našu pobedu. Zabraniti svim govnima pristup našem stadionu koji su pisali one bljuvotine. Znači ne tužiti novine nego TE LIKOVE KOJI SU POTPISALI članke. Pa da vidiš kad mu uzmeš prihode za narednih 10 godina dal će da se uvlači. MARŠ U PIČKU MATERINU AKO IKAD PROČITAŠ OVE REDOVE STOKO MAJMUNSKA JEL TI KRIVO SAD!?

Sad da vidimo gde ćemo igrati protiv Sremaca. Istupiti iz lige ili ne doći na utakmicu ako se ne bude igralo u Novom Sadu ili tako negde! Takođe bih zamolio moderaciju da dobije poene ko kod bude pljuvao ove naše momke u ova 4 preostala kola, ko što je bilo pljuvanja posle Kruševca, lako ćemo ih pljuvati naredne sezone :D . Neki ne razumeju da je nemoguće pobediti sve utakmice(osim ako niste zvezda). Mi AKO izgubimo titulu izgubili smo je zbog krađe protiv Vojvodine gde smo imali pobedu, a ne zbog sasvim normalnog poraza bio to Kruševac, Jagodina ili neko deseti.

Njima nikako nije svejedno. Čini mi se da je Tuljo pisao da se može desiti da i uz svo nameštanje lopta neće u gol. Radu i Slobodi nikako nije svejedno. Pogledajte Slobodu u kakvoj su situaciji, a ipak se igra u Užicu. Uzdam se i u neku kosmičku pravdu da će oni cigani iz Novog Sada mamu im jebem da odigraju pošteno i da uzmu neki bod sestrici. Od lopovskih, zalizanih govana na čelu sa Krmpotićem ne očekujem ništa to možemo da batalimo.

Rad može da bude nezgodan, ako budu hteli da igraju pošteno. Ne mogu možda dobiti u klonjari ali mogu bar bod da uzmu siguran sam u to! Kao i Piskavac. Kao i ciganka iz NS. I zato ja još verujem i NE DAM TITULU!!!

Kako stojimo sad sa kartonima? U senci penala je ostalo mahanje kartonima onog smrada i to niko da kaže. I Trajko i Danko su dobili zbog prigovora čini mi se i to prvom prilikom, a razni mijailovići i slični posle 5 teških faulova!
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top