Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Gimnastički klub Partizan

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.709
Reaction score
29.400
Локација
Beograd
Још одавно сам вам предложио, да, ако имате децу која би да се баве спортом - онда их упишите у неки од клубова нашег ЈСД Партизан, ако сте у могућности...
Они повремено позивају децу да им се придруже, а један такав позив, упућен девојчицама од 4 године (и старијим) упутио је недавно и наш Гимнастички Клуб!


Како сам приметио да до сада нисмо имали тему посвећену том Клубу, ево ја је отварам, па да имамо одговарајуће ,,место,, на сајту где ћемо о ГК моћи да нешто напишемо, пренесемо понеку информацију, ,,залепимо,, или ,,окачимо,, неку слику илити фотографију, и, надајмо се - честитамо на успесима који ће уследити!

Наравно, добродошла су и сећања, фотографије или текстови који ће се бавити и неким прошлим временима овог нашег Клуба!

За почетак, ево неколико фотографија и једног видео-снимка...

1.G.K. MALA.jpg

2. G.K. GIMNAST MALE.jpg

3. G.K. GIMNAST SVE.jpg

4. G. K. KRUG.jpg

5. G. K. GIMNAST SREDNJA.jpg

6. G.K. GIMNAST VELIKE.jpg

 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.709
Reaction score
29.400
Локација
Beograd
Evo i ,,adresa,, sajta, fejsbuka, instagrama, Jutjub kanala:





A evo i par vesti o našem GK, kao i jedan intervju, sa Ivom Zimonjić, nekadašnjom gimnastičarkom Partizana, petostrukom šampionkom države u ritmičkoj gimnastici, sportistom godine JSD Partizan, diplomiranim ekonomistom, operativnim trenerom, novinarom i voditeljem MIP radija...koja trenutno vodi svoju školu gimnastike i radi u sektoru za marketing i PR KK Partizan...




MALA IVA.jpg

VELIKA IVA.jpg
 
Top