Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Goran Grbović 26.06.2013.

Mister MVP

Urednik - Košarkaški Derviš
Уредник
Учлањен(а)
17.06.2007
Порука
5.361
Reaction score
3.806
Локација
NBG
..............
 

Miss MVP

Grobar
Учлањен(а)
18.01.2010
Порука
232
Reaction score
72
Локација
Beograd
Goran Grbović je jedan od onih igrača koji je ostavio trag u srcima navijača Partizana. Karijeru je počeo u Borcu iz Čačka, a u Partizanu je stekao status legende braneći crno-bele boje u periodu od 1981. do 1988. godine.

On je odgovarao na pitanja koja ste mu vi postavljali, uživajte :wink:



Grbović odgovara na pitanja navijača Partizan.NET -a
 

Sarma

Grobarčina
Учлањен(а)
06.12.2010
Порука
2.021
Reaction score
170
Локација
Vienna
Bravo, Team MVP!
 

Peksijan

Banned
Учлањен(а)
30.09.2012
Порука
3.391
Reaction score
366
Локација
bora bora
:clap
Svaka čast, sjajno urađen posao! Odlična pitanja, u malo vremena stalo mnogo toga. Grba legenda!

p.s. Promenite naslov, greška u datumu, tj. mesecu...
 
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
1.407
Reaction score
196
Локација
Цен.Балк.Реп
Један од мојих омиљених играча КК Партизан ... одлично одрађен посао !!! Моје Честитке креативном тиму :ziveli
 

djole035

Grobar
Учлањен(а)
06.06.2013
Порука
409
Reaction score
441
KAPITEN
SESTA TROJKA
GRBOVIC GORAN



Odgledah par puta!Hvala ekipi koja nam je omogucila da vidimo i cujemo KAPITENA.Naviru secanja i uspomene iz detinjstva.....Jos jednom,svaka cast!
 
Последња измена:

Crno-beli

Partizanovac
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
19.482
Reaction score
2.060
Одличан интервју, похвале МВП тандему! :clap Грба као и увек, без длаке на језику, увек захвалан саговорник. Морам да признам да ми је од свих генерација Грба омиљени играч, јер је у игру уносио чисте гробарске емоције, без фолирања и патетике. А уз то је био одличан кошаркаш!
 

Peksijan

Banned
Учлањен(а)
30.09.2012
Порука
3.391
Reaction score
366
Локација
bora bora
Meni je lično taj rivalitet sa Jugoplastikom bio najveći. Uvek su mi te utakmice sa njima bile na krv i nož, premda je isto tako bilo i sa Cibonom u Zagrebu. U to vreme mi derbi uopšte nije toliko podizao adrenalin kao dueli protiv spomenutih klubova.
Zlatna vremena klupske košarke sa ovih prostora, ma najzlatnija. Koliko majstora košarke je igralo u to vreme... Koliko legendi je iznedrila ta generacija...
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.365
Reaction score
40.188
Локација
Žrnov
Bravo drugari...

Sve što je lepo kratko traje :(
 

Moraelyn

Grobar
Учлањен(а)
08.03.2009
Порука
870
Reaction score
40
Ovog čovjeka bih mogao da slušam danima. Smiren (makar ovako na "TV" :D ), sjajno poznaje košarku, Grobarčina do koske...

Svaka čast za intervju. Zbog milion obaveza oko ispitnog roka nisam stigao da pošaljem pitanja, ali su kolege odlično odradile stvar. :wink:
 

Dr.Hofmann

Guest
Naravno sve pohvale ekipi koja je ovo omogucila...

Ono sto je meni interesantno u ovom intervju jeste to sto je bilo dosta pitanja koja su vezana za konkretne detalje iz pojedinih utakmica iz proslosti i to mi se svidja.
 

VJ@NS

Grobarčina
Учлањен(а)
06.11.2007
Порука
4.107
Reaction score
1.486
Локација
Topèidera lepša strana
Свака част!
Поздрав Гробару до гроба и у време после тога. Хвала људима који су ово омогућили!

Грбо кад те ми који те нисмо гледали толико поштујемо, нема шта даље да се дода. Горан Грбовић - дефиниција гробарске над-расе.
 

PFC.TOMCAT

Upravnik Kinoteke
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
7.434
Reaction score
735
Локација
Niš
Toatalno sam smetnuo sa uma da se zahvalim za ovaj intervju sa Grbom legendom... Sa zakašnjenjem, hvala puno!

E sad pitanje za Team MVP... Može li se u neko skorije vreme očekivati da na vaša pitanja odgovara i Toša?

A iskreno bih voleo da intervjuišete i portparolku Sonju... Ta devojka je tolike godine u klubu, na konferencijama je ispratila skoro sve naše uspehe i najave istih, a ne sećam se da ju je bilo ko intervjuisao.
 
Top