Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Gordan Petrić | Konferencija za štampu ( Pitanja za šefa)

Petar-Skopje

Super Moderator
Уредник
Учлањен(а)
19.01.2007
Порука
4.299
Reaction score
2.878
Локација
MKD
Dali mi partizanovci treba da budemo nezadovoljni ili zahvalni selektoru sto nijedan igrac Partizana nije pozvan da igra na SP?
Uprkos tome sto neko od njih igra sezonu karijere i su u najboljim godinama, pre svega mislim na Urosevica, 28 mu je godina i dao je golova vise nego svi srpski defanzivci koji su na spisku Stojkovica.
Ali sa druge strane, odmorni ce stici na pripremama i pred nastavak sezone.
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.853
Reaction score
13.497
1. Да ли је драстичан пад у физичкој форми играча резултат погрешно темпиране форме од стране кондиционог тима, превеликог броја утакмица или су генетске могућности играча једноставно такве ?

2. Да ли ће се залагати да најталентованији играчи из омладинске школе дуже остану у клубу без обзира на понуде и финансијску ситуацију клуба односно да наши најталентованији клинци постану дугорочан план клуба уместо краткорочан како је то до сада био случај ?

3. С обзиром да је говорио како су доласци играча условљени одласцима, да ли ће бити иницијативан када је довођење појачања у питању и потенцирати одласке да би се отворило место или ће бити пасиван и чекати потенцијални одлазак неког играча како би се створио простор за ново појачање ?
 
Последња измена:

CrnoBeliGagi

Grobar
Учлањен(а)
09.07.2022
Порука
430
Reaction score
4.162
Локација
Jupiter
Kakve veze Željko Pantić ima sa Gordanom Petrićem?
Željko Pantić......koji mu je qurac?
 

Marin

Grobarčina
Учлањен(а)
14.09.2008
Порука
2.430
Reaction score
2.169
Dali ide da gleda uzivo svetsko prvenstvo i da pogleda kako se igra moderan fudbal sa kondiciono spremnih igraca i dali ako ide sa njima ide i neko od skauting sluzba (ako postoi), da upeca neko pojacanje?
 

dusan.petrovic

Grobarčina
Учлањен(а)
18.05.2018
Порука
1.451
Reaction score
5.748
Локација
beograd
Nemam pitanja sa gospodina Petrica, sem da izrazim zahvalnost sto se prihvatio posla u ovo vucje vreme. Jedina svetla tacka fudbalskog kluba je on.
 

GR88ĆU

Grobar
Учлањен(а)
05.06.2017
Порука
839
Reaction score
2.903
Локација
Ušće Ravanice u Veliku Moravu
Da li može da napadne cigane u rupi kao da nam je potrebna pobeda od 4 ili više gola razlike. I ako može neka napadne i ako pobedimo sa 4 i više datih golova ja dolazim u Beograd da ga vodim na ručak. I bonus, može i jednog drugara da povede.
 

Laki T.

Grobarčina
Учлањен(а)
17.07.2019
Порука
1.070
Reaction score
4.943
Локација
vezenemam
Kako kada?
Pa kada je Tadič grobar bio predsednik smrdije, i kada je smrdama uvaljen Gasprom za spozora.
Pa zli Tole uništitetlj smrdskog fudbala, i da ne idemo dalje.
Napatiše se sekundarci, dok im najzad nije svanulo poslednjih desetak godina...
 

StrikeFront

Statističar
Учлањен(а)
19.06.2008
Порука
5.034
Reaction score
14.652
Ne videh ona naša pitanja sa foruma u podcast-u?

Inače, Rikardo još malo dobija naš pasoš tako da u slučaju ostanka i sledeće sezone imamo prostora za stranca više u našim redovima.
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.408
Reaction score
40.532
Локација
Žrnov
Pa nije ih ni bilo... sa Partizan.net su bila samo 2... izgleda da se Živorad zbunio .. isekla ga Bilja :buhaha
 

Elric

Početnik
Учлањен(а)
19.02.2022
Порука
58
Reaction score
1.347
Ne videh ona naša pitanja sa foruma u podcast-u?

Inače, Rikardo još malo dobija naš pasoš tako da u slučaju ostanka i sledeće sezone imamo prostora za stranca više u našim redovima.
Dugujem izvinjenje za to, nije ispalo baš kako sam zamislio, trebalo je i ja da postavim neka pitanja sa foruma, ali ispraviću to prvom sledećom prilikom. Sve u svemu, morali smo da snimimo na brzinu i to u nekoj prostoriji koja nije predviđena za to, ali obećavam da će biti postavljena i ta pitanja pre nastavka sezone.

Ovo za finale me je dosta iznenadilo jer sam stekao utisak nakon izjave "da vidimo koliko možemo da se prošetamo po Evropi" da mu Liga Konferencije i ne znači previše, ali sa ovim da želi finale i da četvrtfinale ne donosi ništa mislim da hoće da skine pritisak sa igrača a da su ambicije definitivno velike.

Mnogo znači to što imamo osiguranu minimum Ligu Evrope dogodine, i da zadržimo igrače i da dovedemo nove, nadam se da klub neće propustiti tu priliku. Mada, kao što kaže onaj mali klempavi iz Malcolm in the middle, ne očekujem ništa i opet se nekako razočaram. Videćemo, imaju sasvim dovoljno vremena i za transfere i za pripreme, pa da se zaista prošetamo po toj Evropi na proleće.
 

Direktor_Grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.997
Reaction score
15.831
Локација
Beograd
Dugujem izvinjenje za to, nije ispalo baš kako sam zamislio, trebalo je i ja da postavim neka pitanja sa foruma, ali ispraviću to prvom sledećom prilikom. Sve u svemu, morali smo da snimimo na brzinu i to u nekoj prostoriji koja nije predviđena za to, ali obećavam da će biti postavljena i ta pitanja pre nastavka sezone.

Ovo za finale me je dosta iznenadilo jer sam stekao utisak nakon izjave "da vidimo koliko možemo da se prošetamo po Evropi" da mu Liga Konferencije i ne znači previše, ali sa ovim da želi finale i da četvrtfinale ne donosi ništa mislim da hoće da skine pritisak sa igrača a da su ambicije definitivno velike.

Mnogo znači to što imamo osiguranu minimum Ligu Evrope dogodine, i da zadržimo igrače i da dovedemo nove, nadam se da klub neće propustiti tu priliku. Mada, kao što kaže onaj mali klempavi iz Malcolm in the middle, ne očekujem ništa i opet se nekako razočaram. Videćemo, imaju sasvim dovoljno vremena i za transfere i za pripreme, pa da se zaista prošetamo po toj Evropi na proleće.
Hvala za pitanja, bilo je dosta kvalitetnih, samo bi izbegao nesportska u potpunosti. To je posao govana iz uprave a ne Petrića.

Eto ja hteo da ga pitaš koga bi želeo u finalu on sam najavio isto. To samo govori koliko im je ušao u psihu što se evrope tiče. A po svemu što vidim velike izglede imamo za 1/4 finale jer sa 60% timova posle Sheriffa možemo da se koljemo. A gde je 1/4 finale tu je i Prag :D

Dal može da se organizuje nešto kao sa Stanojem prošle sezone? Verujem da bi imao dosta ljudi koji bi došli (ja prvi:D )

U svakom slučaju, Gordan je zlata vredan, ne smemo da ga potrošimo, nadam se samo da ova govna nećemo gledati uskoro.
 

ђедВук

Grobarčina
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
3.582
Reaction score
13.530
Локација
Yaoundé
Malo ozbiljnosti, molim... Opće je znano da je ŠuNATOvac navijač Partizana... možda i veći od Kokeze...
 

IN 10

Grobarčina
Учлањен(а)
03.04.2008
Порука
2.514
Reaction score
5.145
Ako sam dobro shvatio, pitanja su trebala biti postavljena u ovom podcast-u koji je juce objavljan na zvanicnom kanalu?
 

Sacayak

Grobarčina
Учлањен(а)
14.12.2010
Порука
4.920
Reaction score
6.183
Локација
Српска
Dugujem izvinjenje za to, nije ispalo baš kako sam zamislio, trebalo je i ja da postavim neka pitanja sa foruma, ali ispraviću to prvom sledećom prilikom. Sve u svemu, morali smo da snimimo na brzinu i to u nekoj prostoriji koja nije predviđena za to, ali obećavam da će biti postavljena i ta pitanja pre nastavka sezone.
Malo je neozbiljno, ovdje se otvara tema za datu konferenciju, ljudi postavljaju pitanja, iščekuju odgovore, i na kraju djeluje kao da su ljudi ispaljeni.
 

SpejsNigrutin

Makedonče
Уредник
Учлањен(а)
19.04.2007
Порука
7.738
Reaction score
12.785
Локација
Nedodjija
Dugujem izvinjenje za to, nije ispalo baš kako sam zamislio, trebalo je i ja da postavim neka pitanja sa foruma, ali ispraviću to prvom sledećom prilikom. Sve u svemu, morali smo da snimimo na brzinu i to u nekoj prostoriji koja nije predviđena za to, ali obećavam da će biti postavljena i ta pitanja pre nastavka sezone.
Prvo Cujic je odbio da odgovara na nasa pitanja iako je bio dugogodisnji clan foruma, sada su opet izostavljena nasa pitanja...

Nije fer, kada se vidi koliko posvecujemo paznju i podrzavamo sve ono sto radis..
 
Top