Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Hala sportova

Da li "bitne" utakmice treba da igramo u:

  • Hali sportova

    Votes: 20 16,0%
  • Pioniru

    Votes: 105 84,0%

  • Total voters
    125

IN 10

Grobarčina
Учлањен(а)
03.04.2008
Порука
2.514
Reaction score
5.145
Ne treba da se igra tamo gdje se trenira, vec treba da se trenira tamo gdje se igra.

Smatram da bi prelazak u Halu bio ogroman korak unazad i ne prihvatam nikakve price o stednji dok god ustedjeni novac ide na silobadovu platu.

Pazi kurca, ajmo trenirati i igrati u manjoj sali, a siki nek uvezuje staz. Sta je sledece? Mozda da igraci igraju bosi, a da se gospidinu poveca plata ne bi li nabudzio sta penzijice...

Od svih mogucih mjera stednje, mi se prvo uhvatili za najdebilniju...


Sto se atmosfere tice...Zastitite navijace od kriminalaca, prestanite da ga primate u bulju i ima Pionir da gori svaku utakmicu.
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.714
Reaction score
29.421
Локација
Beograd
...

Rezulati ankete će biti prenesene upravi, koja će sigurni smo uslišiti želje navijača.

...
A zna li uprava kolike su želje navijača da Partizan ne gubi svoj ponos? I zna li za sve ostalo što mnogo muči i tišti običnog navijača Partizana?
A hala, ova ili ona?
Od prilike do prilike, može i tamo i ovamo...
Ali ponos i ako je sada izgubljen - MORA DA SE VRATI!!!
 

mrzim_sve

Legenda
Учлањен(а)
31.01.2007
Порука
2.728
Reaction score
2.044
Локација
Na groblju...
Rezulati ankete će biti prenesene upravi, koja će sigurni smo uslišiti želje navijača.

Nek uslise kao sto su uslisili vezano za EuroCup, pa da se usrecimo. Kad sam doziveo da "oni" imaju sluha sta navijaci zele... Sa Mornarom za titulu.

Umesto progresije, mi dobijamo Halu Sportova. Dobro pa se nismo merge-ovali sa Dynamic-om, pa da igramo u njihovoj trening hali. A nekad smo peglali velikane u Areni.
 

Enslaved

Grobar
Учлањен(а)
30.11.2006
Порука
10.196
Reaction score
33.175
Локација
vaginamandibularia
Ovo je toliko prosto. Pionir, veca dvorana, vise navijaca, "poznati" kosevi, veci pritisak na protivnike.
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
Iako imma lepe uspomene u Hali sportova, ipak PIONIR. Nema vraćanja nazad. Treba da gledamo unapred i prema Areni, a ne unazad i HS. Pionir je sada naša kuća a ako to nekome smeta... bem li ga!
 

Pekarski

Grobarčina
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
9.376
Reaction score
1.445
Локација
Na najvišem nivou
Da me je neko pre 25 godina pitao, ne bih imao dilemu. Mi smo se inače iz Hale Sportova u Pionir preselili zbog toga što novobeogradska hala više nije ispunjavala uslove igranja evrolige, pa smo kompletno prešli u Pionir. Ako bi sada taj povratak na Novi Beograd značio odsustvo ambicije igranja Evrolige, onda je besmisleno pričati o ovome.
Utakmice u jednoj sezoni kao domaćin treba igrati isključivo u jednoj hali, u današnjim okolnostima to je svakako Pionir, koliko god me lepih sećanja vezuje za Halu Sportova.
 

DusanPFC

Početnik
Учлањен(а)
11.03.2016
Порука
65
Reaction score
7
Za baba ligu i domacu hala sportova na Novi Beograd, a za evroligu ili fibinu ligu sampiona kombak arena.

Prvo, ne kaze se kombak, a ako si vec hteo da budes sarkastican, napisi lepo kombajn. Inace oslobodi nas kapitalistickih fazona, pogotovo bankarskih i nazovi tu halu prosto Beogradska arena. Drugo, reci mi molim te jel po tebi 4000 ljudi lepse izgleda u Hali sportova ili u Beogradskoj areni?
 

VJ@NS

Grobarčina
Учлањен(а)
06.11.2007
Порука
4.107
Reaction score
1.486
Локација
Topèidera lepša strana
Fino je to što se u dvadeset prvom veku navikavamo na nešto što u 20tom nije ispunjavalo standarde, i odakle smo se odselili u bolje uslove, koji opet ne ispunjavaju u potpunosti današnje zahteve. Ili možda je bolje reći ''navikavaju nas''. Tuljo kiksno si ovde, neočekivano. Anketa je bezpredmetna.
 

DusanPFC

Početnik
Учлањен(а)
11.03.2016
Порука
65
Reaction score
7
Ovde se povela neka polemika kao da ako se budemo odlucili za jednu halu, automatski nemamo pravo u narednjih 15 godina da igramo ni u jednoj drugoj. Mnogi komentari su bili u fazonu, treba da igramo tamo gde treniramo - u Pioniru!? Ljudi komentarisu iako ne znaju da su nam treninzi uglavnom u Hali Sportova. Voleo bih da cujem sada odgovor svih onih koji su kao razlog igranja u Pioniru naveli to sto treniramo tamo. Posto to skoro da i nije istina, jer tamo treniramo samo pred utakmicu, sad bi, pretpostavljam, ostali dosledni svom stavu i izjasnili se za Halu Sportova. Ja sam u ovoj anketi glasao za Halu Sportova iako bi moj odgovor na postavljeno pitanje bio Pionir. To sam uradio zato sto sam ja sustinski vec godinama za igranje nekih utakmica u HS. "Vazne" utakmice su one koje privlace vise publike od "manje vaznih" i samim tim bi trebalo da se igraju u hali koja moze da primi sve zainteresovane. To bi u tim vaznim u 90% slucajeva bio Pionir, a ako igramo neku "ekstra vaznu" tipa 1/4 finale Lige Sampiona ili finale ABA protiv Cedevite onda bi i Beogradska Arena bila odgovarajuca. E sad, sto se tice Hale Sportova, mislim da to treba da bude nasa prednost sto imamo i tu kultnu halu koja je nasa druga kuca, a ne predment sporenja. Ako je vec 2,2 puta jeftinija od Pionira i ako vec iz tog razloga i treniramo tamo, onda mislim da trebamo maksimalno da iskoristimo to sto uopste imamo tu halu kao mogucnost. Mislim da bi upravo "manje" utakmice trebali tamo da igramo. U te manje bi sigurno spadale one iz domaceg prvenstva, i neke protiv timova sa dna ABA u prvom delu sezone, tacnije sve one za koje se unapred moze pretpostaviti da Pionir nece biti pun. U takve spadaju, videli smo juce, i manje atraktivni protivnici u grupi LS. Mislim da brojka od 2000-4000 ljudi mnogo lepse izgleda u HS nego u Pioniru, a ovde sam citao i predloge da bi trebali u Areni da igramo utakmice LS?! Ja razumem da neki i dalje mastaju o tome da je Partizan isti onaj klub od pre nekoliko godina i da je kosarka sport u kome uspeh jednog tima u mnogome ne zavisi od toga koliko ce para taj tim dobiti od vlasnika (drzave),ali moram da vas podsetim da mi vec 3 godine ne igramo EL i da nam je predsednik ULEB-a pre neki dan rekao da tamo ni u buducnosti nismo pozeljni (iako formalno stecemo pravo igranja osvajanjem ABA, ali svake godine se uverimo da to bas i nije tako). Naravno da cemo mi istog trenutka utakmicu/ce igrati u Areni ako do takve prilike dodje, a do tad mi smo klub koji pre svega treba da OPSTANE, a glavni preduslov je vracanje duga. HS je 2,2 puta jeftinija, zato se u njoj ternira i zato trebamo tamo igrati svaku utakmicu u kojoj se proceni da ce poseta biti do 4-4,5 hiljade gledalaca.

Mislim da bi trebali razmisliti o anketi sa obrnutim pitanjem, da li ste za to da KK Partizan igra "manje vazne" utakmice u Hali Sportova?
 

publicenemy

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.325
Reaction score
2.748
Sve je to lepo, ali bez marketinga i brendiranja te iste Hale sportova kao jedino i isključivo Partizanove kuće na Novom Beogradu, od svega toga nema ništa. Kakvi smo gurui, na kraju ćemo Cigane i Cibonu dočekivati u HS jer nas eto tradicija veže, iako bismo za takve utakmice trebali da kaparišemo Arenu.

Da, idealno bi bilo da igramo gde treniramo, ali da li stvarno mislite da možemo da pravimo idealne situacije? Tačno tako, male utakmice koje nam neće isplatiti Pionir treba gurati Halu sportova, a ogromne utakmice u Arenu, koliko god to bolno bilo svim romantičarima među nama.
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
Kako igraju, svejedno je u kojih hali nerviraju sopstvene navijače.
 

publicenemy

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.325
Reaction score
2.748
Svejedno je ako se ulaznice dele prijateljima kluba i legendama severa i juga koje ih kasnije preprodaju. Ako se plaćaju, kao što se plaćaju i termini, onda je daleko od svejednog.
 

Tuljo

Administrator
Уредник
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
8.355
Reaction score
6.625
Локација
Tamo gde si ti!
Fino je to što se u dvadeset prvom veku navikavamo na nešto što u 20tom nije ispunjavalo standarde, i odakle smo se odselili u bolje uslove, koji opet ne ispunjavaju u potpunosti današnje zahteve. Ili možda je bolje reći ''navikavaju nas''. Tuljo kiksno si ovde, neočekivano. Anketa je bezpredmetna.

Anketa je bila postavljena, čisto da vidim kako razmišljate i šta su vam želje. Da na finjaka probamo da provučemo da romuljage dočekamo u HS.

Stavićemo novu anketu sa istim pitanjem, ali samo za meč sa ciganima.
 
Top