Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Haris Brkić 24.7.1974-15.12.2018-prošlo je 18 godina...

PFC manija

Grobarčina
Учлањен(а)
13.07.2010
Порука
5.074
Reaction score
437
Локација
ИСТОК!
Nek mu je večna slava. Dok je nas Grobara, Haris će živeti večno.
 

Petar-Skopje

Super Moderator
Уредник
Учлањен(а)
19.01.2007
Порука
4.299
Reaction score
2.878
Локација
MKD
Neverovatno kako brzo prolazi vreme, kao da je juce bilo, ovo nije uzrecica nego stvarno mislim tako. Tada sam trenirao kosarku i tenis paralelno, ali nakon ubistva Harisa resio sam da se batalim basketa za neko vreme. Jedan od "krivaca" sto sam zavoleo ovaj sport!:cry:

Harise vecna ti slava i hvala ti za sve!
 

Владан

ex Vlad
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
13.968
Reaction score
25.955
Локација
ante portas
Pocivaj u miru legendo ! Tuga je sto i dan danas ne znamo ko je izvrsilac ovog zverskog cina !

Jedan od omiljenih kosarkasa . Haris je bio nesto posebno . Taj cuveni produzeni dvokorak je nesto sto je samo on umeo . I dan danas to pokusavam na basketu inspirisan tim njegovim potezom , taj cuveni dvokorak . Kakav je to elegantan ulaz bio !

Jedan jedini Haris Brkic :respect
 
Последња измена:

Marin

Grobarčina
Учлањен(а)
14.09.2008
Порука
2.441
Reaction score
2.200
Legendo pocivaj u miru, valjda ce pravda pobediti pa cemo doznati koj je monstrum ubica.
 

Zuull_PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
29.12.2007
Порука
1.026
Reaction score
5.832
Локација
Court seats
Jedan sveze odradjeni portret mog dobrog druga i coveka koji je vec fantasticno odradjivao portrete Saleta Ilica, Dulenceta, Nikole Pekovica...

HARIS BRKIC

281743_10200360785848900_440307973_n.jpg
 

Marko*

Grobar
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
527
Reaction score
38
Emocije,svaka cast,bio sam klinac tada,ali secam se stanja mog caleta kad se to desilo,mislim da mu je teze pala samo pogibija Mancea,ovakve legende ostaju zauvek u srcima...
 

haubica675

Grobar
Учлањен(а)
03.12.2012
Порука
462
Reaction score
80
Локација
ganfers paradise
uskoro je godisnjica, nadam se da ce grobari nesto spremiti, s obzirom da igramo protiv milogoraca u nedlelju 15-og
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.423
Reaction score
40.772
Локација
Žrnov
Ovo je pobeda, pobeda za Harisa!

Neka su ti laki oblaci po kojima kročiš, sa kojih čuvaš svoj Partizan....

Šampioni nikad ne umiru.
 
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.233
Reaction score
1.930
Локација
Подгорица
Отиш`о си Харисе,
остала је туга,
увек ће те волети,
Гробари са југа!!!

Још једна година прође од кад нема Хариса, вјечна ти слава ЛЕГЕНДО.
 
Последња измена:

La Zic

Grobarčina
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
1.662
Reaction score
2.826
Локација
Humska ulica
Kakva prednja promena,kakav produzeni korak....eh jos mnogo ce proci pa da opet imamo takvog igraca
Nikada necu zaboraviti kada se vratio iz Buducnosti u sred sezone i odigrao prvi i poslednji mec u Suproleague protiv Ostendea u pioniru :-( Kako sam bio srecan sto se vratio tada...Haris Brkic,Mica Beic i Nikola Bulatovic...eh kakav je to trio trebao biti :-(
Nikada te necemo zaboraviti Harise legendo nasa...pocivaj u miru
 

VJ@NS

Grobarčina
Учлањен(а)
06.11.2007
Порука
4.107
Reaction score
1.486
Локација
Topèidera lepša strana
Mnogo vremena je prošlo ali te i dalje pamtimo. Neki novi klicni dolaze. Ako postoji nešto više od ništavila, sigurno nas gledaš sve zajedno od gore i drago ti je da je tvoj i naš klub postaoa jedna velika porodica koja čuva prave vrednosti, ponosnan na slavnu prošlost koje si ti deo. Večna ti slava i hvala.

Nadam se da će ovja datum biti ispračen.
 

Brmba

Grobarčina
Учлањен(а)
14.07.2008
Порука
2.495
Reaction score
202
Локација
Napokon u Pioniru
Moj mali, vrlo skromni doprinos uspomeni na velikog asa... i sada pamtim suze kada mi je otac tog 13. ujutro rekao da su pucali u Harisa... i onda SOS vesti 15. decembra sa Harisovom slikom preko celog ekrana.
Uf, bio je veliki majstor i gospodin na terenu. Vecna ti slava, uspomenu na tebe ne smemo nikada ugasiti :respect


sazihf.jpg



2d0son.jpg
 
Top