Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Haris Brkić 24.7.1974-15.12.2018-prošlo je 18 godina...

NS TIM

Moderator-izaberi Partizan
Учлањен(а)
03.10.2006
Порука
1.111
Reaction score
2
Локација
Novi Sad
Haris Brkić je rođen 24. jula 1974. u Sarajevu, gde je kao desetogodišnjak počeo da igra košarku u ekipi "Bosne". U Beograd je došao 1992, da bi posle jedne sezone, provedene kao pozajmica čačanskom "Borcu", počeo da igra za prvi tim Partizana.


Crno-beli dres nosio je šest sezona, sve do 1999, kada je prešao u Budućnost iz Podgorice. U karijeri je osvojio četiri titule prvaka Jugoslavije (tri sa Partizanom i jednu sa ekipom Budućnosti) i tri Kupa Jugoslavije (sva tri u crno-belom dresu).


Sa mladom reprezentacijom Jugoslavije osvojio je bronzanu medalju na Evropskom prvenstvu u Turskoj 1996. godine, a bio je i povremeni član seniorskog državnog tima. Ovu sezonu počeo je u Budućnosti, da bi se nedavno vratio u Partizan.
BrkicM.jpg

Brkić je ustreljen oko 21 časa na parkingu hale "Pionir" sa dva hica iz malokalibarskog pištolja u glavu. Jedan metak je pogodio nesrećnog košarkaša u predelu jagodične kosti a drugi ispod oka. Počinilac zločina pobegao je u nepoznatom pravcu. Slučajni prolaznik zatekao je nepomično Brkićevo telo pored njegovog automobila i obavestio ljude iz Partizana koji su još bili u dvorani. Brkić je prevezen u Urgentni centar, a potom je i operisan na Neurohirurgiji.Posle operacije bio je u komi sve do jutra 15.12.2000, kada je njegovo srce prestalo da kuca.ostaje tuga sto ga vise nema,bio je sjajan kosarkas i covek,ostaje nam secanje i ponos sto smo ga poznavali i sto je bio jedan od nas Grobar,nikada te necemo zaboraviti...
Za anale

Haris Brkić je deseti igrač na večnoj listi Partizana po broju odigranih utakmica (290), a osmi na listi strelaca s 3709 postignutih poena. Na listi najboljih strelaca crno - belih u evropskim kupovima, Brkić zauzima peto mesto s 951 poenom.


DANAS POSLE 6 GODINA,OVO UBISTVO JOŠ NIJE RASVETLJENO...
photobasketballjpg.jpg



slava mu i hvala za sve pruženo u crno belom dresu..
 

Crno-beli

Partizanovac
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
19.482
Reaction score
2.060
Стравично је како је прекинут једам млади живот,а да нико није одговарао. Слава му.
 

rkeu

Grobarčina
Учлањен(а)
15.10.2006
Порука
1.557
Reaction score
919
Uff evo sav sam se najezio.
Slava mu
 

Nenad SO

Početnik
Учлањен(а)
08.12.2006
Порука
82
Reaction score
0
Локација
Sombor
Ne mogu da verujem kako se 6 godina ne moze naci ubica jednog od najboljih igraca Partizana svih vremena.
A kakav je samo igrac bio... Godinama sam, dok sam trenirao kosarku, kopirao onaj njegov produzeni korak po kojem je bio poznat.
Majstore hvala ti za sve i neka ti je vecna slava.
 

Zeka(ali ne lopov)

Početnik
Учлањен(а)
05.12.2006
Порука
9
Reaction score
0
Локација
Beograd
Otiso si Harise,
Ostala je tuga,
Uvek ce te voleti,
Grobari sa juga.

VOLIM PARTIZAN!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 

shvedja

Banned
Учлањен(а)
28.10.2006
Порука
1.681
Reaction score
4
Локација
Iza coska
stvarno ne mogu da verujem da je vec proslo 6 godina od tog strasnog dana. A cini mi se da organi koji bi trebali da se bave ovim slucajem se nikada nisu ozbiljnije pozabavili tim pitanjem. Stvarno je strasno da neko ko je toliko dao nasoj drzavi i nasem klubu "ne zasluzi" da se bar sazna ko je njegov ubica. Slava mu!
 

bmiljkovic

Grobar
Учлањен(а)
29.10.2006
Порука
208
Reaction score
10
Локација
Nis
Hvala ti Harise za sve sto si uradio za Partizan!!!!!



Slava mu
 

doolio

Početnik
Учлањен(а)
01.10.2006
Порука
62
Reaction score
1
Hvala Harise za sve!

Naka ti je vecna slava, ziveces u srcima Grobara zauvek!
 

Alessandro083

Početnik
Учлањен(а)
28.10.2006
Порука
5
Reaction score
0
Локација
Niksic
Covjek,kome smo se divili svi(mi Grobari najvise),cak i cigani,ali i kompletna kosarkaska javnost Evrope i sire.Haris nam je dao mnogo,Partizanu i drzavi,a niko se nije nasao da pokrene opseznu istragu da se nadje kukavica koja ga je,mucki sa ledja,iz mraka usmrtila.Nije se policija digla da nadje tog smrada kao kad je ubijen premijer Djindjic,kada su ``raskrinkali`` citavo podzemlje!
A sto se tice kvaliteta pokojnog Harisa,mislim da je to najbolje rekao Boza Maljkovic u jednom intervjuu,kada mu je postavljeno pitanje ko je najbolji igrac Evrope.Naravno,Boza je odgovorio HARIS BRKIC.A na pitanje novinara zasto Brkic onda ne igra za reprezentaciju,Boza je odgovorio : ``pa zato sto je HARIS``.A covjek sahranjen sa krstom...Eeee bre,zato drzava ne reaguje...


MAJSTORE NEKA TI JE VJECNA SLAVA I HVALA.
GROBARI PROTIV MAFIJE
DO KONACNE POBJEDE
 

ЖИВОРАД

Доброћудни костур
Учлањен(а)
13.10.2006
Порука
3.015
Reaction score
632
Alessandro083 је написао(ла):
Covjek,kome smo se divili svi(mi Grobari najvise),cak i cigani,ali i kompletna kosarkaska javnost Evrope i sire.Haris nam je dao mnogo,Partizanu i drzavi,a niko se nije nasao da pokrene opseznu istragu da se nadje kukavica koja ga je,mucki sa ledja,iz mraka usmrtila.Nije se policija digla da nadje tog smrada kao kad je ubijen premijer Djindjic,kada su ``raskrinkali`` citavo podzemlje!
A sto se tice kvaliteta pokojnog Harisa,mislim da je to najbolje rekao Boza Maljkovic u jednom intervjuu,kada mu je postavljeno pitanje ko je najbolji igrac Evrope.Naravno,Boza je odgovorio HARIS BRKIC.A na pitanje novinara zasto Brkic onda ne igra za reprezentaciju,Boza je odgovorio : ``pa zato sto je HARIS``.A covjek sahranjen sa krstom...Eeee bre,zato drzava ne reaguje...


MAJSTORE NEKA TI JE VJECNA SLAVA I HVALA.
GROBARI PROTIV MAFIJE
DO KONACNE POBJEDE
ovo sam isto hteo i ja da kazem....isti dankad su konuli djindjica sve se znalo.i ko je pucao.i odakle je pucao i ko je narucilac sve....isti slucaj i sa cigansturom arkanom...sve se otkrilo a zauvek ce ostati tjna ko je ubio Harisa Brkica....to je jos jedan dokaz onih Duletovih reci da DS zeli da srusi Partizan kao jedanod najvecih evropskih klubova..jedan od njihovih glavnih razlogaje sto je Partizan kao klub poznat u celoj evropi,sto smo izrodili 1000000 puta bolje igrace od njihovis miseva....
ali ako ikad dodje prava vlast(SRS),nadam se da ce biti obelodanjeno ko je usmrtio Harisa,posto ja ima mislenje da se to vec zna ali da im nije u interesu da se to obelodani!!!!

OTISO SI HARISE OSTALA JE TUGA,UVEK CE TE VOLETI GROBARI SA JUGA!!!!HARIS BRKIC-LEGENDA ZIVI!!!!
NEKA TI JE VECNA SLAVA I HVALA,ZAUVEK CES BITI U NASIM SRCIMA!!!!
 

Method Man

Guest
zyx је написао(ла):
Alessandro083 је написао(ла):
Covjek,kome smo se divili svi(mi Grobari najvise),cak i cigani,ali i kompletna kosarkaska javnost Evrope i sire.Haris nam je dao mnogo,Partizanu i drzavi,a niko se nije nasao da pokrene opseznu istragu da se nadje kukavica koja ga je,mucki sa ledja,iz mraka usmrtila.Nije se policija digla da nadje tog smrada kao kad je ubijen premijer Djindjic,kada su ``raskrinkali`` citavo podzemlje!
A sto se tice kvaliteta pokojnog Harisa,mislim da je to najbolje rekao Boza Maljkovic u jednom intervjuu,kada mu je postavljeno pitanje ko je najbolji igrac Evrope.Naravno,Boza je odgovorio HARIS BRKIC.A na pitanje novinara zasto Brkic onda ne igra za reprezentaciju,Boza je odgovorio : ``pa zato sto je HARIS``.A covjek sahranjen sa krstom...Eeee bre,zato drzava ne reaguje...


MAJSTORE NEKA TI JE VJECNA SLAVA I HVALA.
GROBARI PROTIV MAFIJE
DO KONACNE POBJEDE
ovo sam isto hteo i ja da kazem....isti dankad su konuli djindjica sve se znalo.i ko je pucao.i odakle je pucao i ko je narucilac sve....isti slucaj i sa cigansturom arkanom...sve se otkrilo a zauvek ce ostati tjna ko je ubio Harisa Brkica....to je jos jedan dokaz onih Duletovih reci da DS zeli da srusi Partizan kao jedanod najvecih evropskih klubova..jedan od njihovih glavnih razlogaje sto je Partizan kao klub poznat u celoj evropi,sto smo izrodili 1000000 puta bolje igrace od njihovis miseva....
ali ako ikad dodje prava vlast(SRS),nadam se da ce biti obelodanjeno ko je usmrtio Harisa,posto ja ima mislenje da se to vec zna ali da im nije u interesu da se to obelodani!!!!

OTISO SI HARISE OSTALA JE TUGA,UVEK CE TE VOLETI GROBARI SA JUGA!!!!HARIS BRKIC-LEGENDA ZIVI!!!!
NEKA TI JE VECNA SLAVA I HVALA,ZAUVEK CES BITI U NASIM SRCIMA!!!!
Brate nadji neki drugi forum pa tamo propagiraj svoje politicke ideje-ovde smo svi zbog Partizana i ni zbog cega drugog.
 
Top