Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Hokejaški klub Partizan

  • Зачетник теме Method Man
  • Датум покретања

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.648
Reaction score
29.092
Локација
Beograd
Као што сам већ написао на једној другој теми, ако се фотографије поставе (директно) преко овог сајта, као што сам тако поставио онај новогодишњи серијал о нашим хокејашима, онда те снимке у неком већем формату могу да виде само чланови овдашњег форума...али нажалост не и сви остали навијачи Партизана које би то можда такође интересовало...

Дакле, да би их тако ,,увећане,, видели и сви остали, поставићу поново снимке наших младих ,,оклопника,, преко сајта који се досад показао поуздан у чувању фотографија, али нажалост зна и да понекад ,,избаци,, којекакве беспотребне ,,колачиће,, или ,,огласе,, али, шта да се ради, на то не можемо да утичемо...

Ево поново тих фотографија, овога пута тако да свако може да их види у већем формату (ако ,,кликне,, на дату ,,сличицу,,)...




















 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.648
Reaction score
29.092
Локација
Beograd
Krki, ajd postavi ,,adresu,, tog instagram profila našeg HK, da možemo svi da je nađemo i posećujemo, a takođe i ,,adrese,, njihovog sajta, fejsbuka, tvitera...ili šta već imaju...

Voleo bih da na jednom mestu vidim sve te ,,adrese,, i ostalih klubova našeg JSD, ali...to ,,pitanje,, pokrenuću na nekoj drugoj temi...
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.648
Reaction score
29.092
Локација
Beograd
I naši U-16 hokejaši su šampioni Srbije!
Bravo! :clap

HOKEJASHI NASHI.jpeg

 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.648
Reaction score
29.092
Локација
Beograd

ђедВук

Grobarčina
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
3.515
Reaction score
13.080
Локација
Yaoundé
... i to sve u godini u kojoj je došao ruski trener Aleksej Jaruškin... s obzirom na to da su neke od tih selekcija imale i manji broj igrača u odnosu na konkurenciju, više nego uspeh i definitivno uz pečat ruskog trenera...
 

StrikeFront

Statističar
Учлањен(а)
19.06.2008
Порука
5.034
Reaction score
14.652
Sa njima ni u Crkvu makar bili i klinci :D
--------------------------------

NE ZNA SE KO KOGA UDARA Opšta tuča hokejaša Zvezde i Partizana (VIDEO)

U Ledenoj dvorani Pionir odigrana je utakmica između hokejaša Partizana i Crvene zvezde za uzrast do 14 godina. Crno-beli su pobedili sa 4:3, a meč je obeležila opšta tuča.

Hokej.jpg
 

Spalding

Grobarčina
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
2.402
Reaction score
9.408
Локација
Novi Sad
Ovo su uobičajne tuče, jedino pravilo jeste da se bace štapovi i da ne smeš udarati igrača koji leži. Neki misle da su ove tuče fejk ali NISU! Hokej je dosta grub sport i nekada je udaranje protivnika refleksni odgovor na neki bolan start, bodiček /ako je pravi izraz u pitanju/ :D Ono što tu jeste zanimljivo, takva tuča je nešto žešća od one koja bi se dogodila pod vodom /na primer/.

Prvo, oklopljeni su i nezgrapni, ne možeš čestito ni da zamahneš. Drugo, na ledu su nestabilni i tu nema nekog posebnog balansa. Hoću reći, brzo se gubi ravnoteža čak i kada neko pogodi udarac.

Obično se sve završava povlačenjem za opremu i pravljenjem "promaje" uz poneku šljagu. Kazna je svega 2 minuta isključenja.

P.S. Hokej volim skoro kao i košarku ali ga nikada nisam gledao uživo. Na TV-u mi ne prija da gledam jer se osećam kao kreten koji dva sata pilji u ekran tražeći pak :D

Jednostavno, nisam pronašao još uvek TV koji ima potrebnu veličinu i rezoluciju ekrana da se može gledati hokej bez napora. Ako je neko imao pozitivna iskustva sa gledanjem hokeja na TV neka mi kaže koji TV ima da i ja uzmem sebi :D
 

fudbal011

Početnik
Учлањен(а)
30.09.2020
Порука
97
Reaction score
457
Локација
Novi Beograd
Meni se čini da sam kao mlađi lakše pratio hokej preko tv-a, još su tad bili oni stari crt televizori. Sad me već stigle godine, pa i ja muku mučim sa gledanjem utakmice. Možda je sad preko ovih novijih 4K televizora ipak moguće videti lepo pak, naravno pod uslovom i da prenos ide u 4k rezoluciji. Inače, sećam se davno kako je bio neki eksperiment u americi, kompjuterski su obeležavali putanju paka fluorescentnom (blještavom) bojom da bi gledaoci lakše mogli da prate, ali očigledno to nije zaživelo.
 

Detelinarac90

Louis Le Prince
Уредник
Учлањен(а)
17.07.2021
Порука
4.411
Reaction score
28.628
Локација
Novi Sad
Trenirao ga ja 12 godina, tukao se na istom tom mestu i sa ciganima i sa Grobarima(jer sam trenirao u vosi), i u NS, i u Subotici protiv Spartaka, i u Madjarskoj i u Slovackoj, nema gde se nismo pobili.:icon-biggrin: Opste tuce su najcesca pojava kod mladjih selekcija tako do 15 16 godina, kasnije vec to budu 1na1 eventualno 2 na 2. Srcanost kod dece je ne opisiva, X puta sam preskakao sa klupe i klizao preko celog terena da nabodem nekoga, da odbranim druga, ne pitam za kaznu. Mnogo zanimljiv, brz, zahtevan ali pre svega zdrav sport. Na ledu sam proveo tolike godine, ne znam da li sam mozda dva puta bio bolestan za svo to vreme. Pokusao sam klinca da "gurnem" na hokej pre 2 3 godine ali je tad bio nezainteresovan, evo sad spominje i sam da bi mozda otisao da proba opet ali videcemo.
Na Tv i ne mozes da ispratis kao covek, sve da imas i bioskopsko platno kod kuce :D
Sorry za off.

Sto se tice derbija, nadam se da ce klinci nastaviti da resetaju i gol i protivnike, samo se drzite zajedno kao ekipa i to je to. Nije u tim godinama bitan samo rezultat, moras i u ovakvim situacijama da pobedis da bi se izdigli jer poraz u tuci je tezak koliko i rezultatski poraz. Bravo klinci, posle utakmice ruka ruci, igracete nekad zajedno i u reprezentaciji i na pripremama ali na terenu samo hrabro!! Sve je to normalno u hokeju :clap
 

system

Grobarčina
Учлањен(а)
29.09.2008
Порука
3.275
Reaction score
15.141
Локација
U pizdi materini
Za to što nemamo prvu ekipu u HKP treba linčovati sve iz SD-a redom. Pa majmuni jedni koliko košta prvi tim a imamo sjajne rezultate u mlađim kategorijama ali jbg treba romuljage da povećavaju broj titula zašto da smetamo. Ne znam možda je meni HKP prirastao srcu pa sam subjektivan.
 

њакви

Grobar
Учлањен(а)
05.07.2021
Порука
527
Reaction score
2.113
Локација
45

Једна од најдражих утакмица. У исто време смо играли и фудбал на брду, рекох другару зајеби ове педере, идемо на хокеј! :D

После је настала и ова већ легендарна изјава:
 

Saša Aleks

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2012
Порука
1.686
Reaction score
4.313
Локација
Brèko, BIH
Da, tačno od sezone 2016-17 je isturen tobožnji HK Beograd, samo da bi cigani posle toga preuzeli primat u seniorskoj konkurenciji
 
Top