Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Hokejaški klub Partizan

  • Зачетник теме Method Man
  • Датум покретања

Čik

Grobarčina
Учлањен(а)
03.09.2021
Порука
4.682
Reaction score
22.534
Локација
Beograd
Nemamo prvi tim zato što sin Boke Milovanovića(popularni Čipsi) više ne igra, a dok mlađi sin ne stasa, nećemo ni imati, kad bude dovoljno star, onda ćemo opet imati prvi tim, dok mali ne ode ili ne završi karijeru. To ti je ukratko...
 

system

Grobarčina
Учлањен(а)
29.09.2008
Порука
3.300
Reaction score
15.353
Локација
U pizdi materini
Jeste on dao dosta Partizanu ali HK ne može da zavisi od Milovanovića ai ne ležu pare od Pepsija svaki dan.

Jebo im pas mater gasili su nas gde god su mogli a mi smo im još i pomogli. Sve kreće od kancera u FKP i dok to ne očistimo nema nam pomoći ali nisu ni oni glupi razjebali su nam tribinu kao HKP.
 

Čik

Grobarčina
Учлањен(а)
03.09.2021
Порука
4.682
Reaction score
22.534
Локација
Beograd
Ma ja ti kažem kako jeste, iz prve ruke, oni su krcati parama i gotovo ne znaju šta će sa istima. Ja sam se nadao da će uzeti FK ili KK jedno vreme jer tu ne mogu da jajare kao u HK. Ovde bukvalno rade za svoj hir.
 

ђедВук

Grobarčina
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
3.586
Reaction score
13.541
Локација
Yaoundé
Nije vest, barem ne onakva kakvu već dugo čekamo...

Na Limundu lik prodaje stari dres HK Partizan. Kao kroz maglu sećam se tih dresova, ali ne mogu se setiti iz koje su sezone. S obzirom da na grbu stoji JSD Partizan i da je prozvođač domaći Sport, negde iz 80-ih...

hokejaski-klub-partizan-igracki-dres-sport-retro-xl_slika_O_336782005.jpg

hokejaski-klub-partizan-igracki-dres-sport-retro-xl_slika_O_336782037.jpg


 

Čik

Grobarčina
Учлањен(а)
03.09.2021
Порука
4.682
Reaction score
22.534
Локација
Beograd
Raspitaću se svakako. Mada su mi izvori trenutno u Čikagu i Kuvajtu. :D
 

StokuNaJug

Početnik
Учлањен(а)
26.07.2023
Порука
52
Reaction score
287
Локација
Smederevska Palanka
Шта се дешава са нашом селекцијом? престао сам активно да пратим тамо 2017. када су нас закуцали испод земље, има ли неких вести?
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.732
Reaction score
29.525
Локација
Beograd
Pa da, ali šta rade naše mlađe kategorije kad napune po 25 godina? Prestanu da igraju hokej? Idu u druge klubove?
 

ђедВук

Grobarčina
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
3.586
Reaction score
13.541
Локација
Yaoundé
Plašim se da odgovori leže u poslednja dva pitanja tvog posta...

Na sve to, hokej nije jeftin sport... klizaljke, zaštitna oprema (kacige, grudnjaci, štitnici za laktove, štitnici za kolena koji osim kolena imaju i produžetak koji izgleda slično kostobranima koje koriste fudbaleri), dresovi, donji delovi dresova, pa posebni štitnici za golmane... Uporediš to sa izdvajanjima za sportove kao što je fudbal i onda vidiš koliko moraš biti stvarno posvećen hokeju da bi ostao u tom sportu...
 

The_B

Grobarčina
Учлањен(а)
21.02.2023
Порука
1.065
Reaction score
3.975
Локација
Beograd
Baš kao što Čik pisa, kada je Marko Milovanović prešao u funkcionere, postao predsednik saveza, tada je i Partizan ostao bez prvog tima, tačnije bez "profesionalne" ekipe. Marbo je stvarno bio ozbiljan sponzor godinama.

Pogotovo posle one rečenice, "oni igraju za pare" posle finalne serije, mi više prvo tim imali nismo. I tada je bilo na jedvite jade, ali je bilo, sada nema, a nikakve informacije nemam da li je u planu da se vrati prvi tim.
 

Issa

Grobarčina
Учлањен(а)
06.02.2008
Порука
1.594
Reaction score
3.380
Локација
JNA
Isli smo na hokej stalno od 2007 do 2012, secam se onog hokejasa Gnitko , kakav je to bio majstor na ledu. Mislim da je igrao samo jednu sezonu, nosio je broj 10. Kakve je golove davao i kakve je poteze imao, to je magija. Tu su bili i Marko Sretovic i Cipsi Milovanovic, i jos mnogi drugi. Imam dres Terlikar #55, dobijen posle finala Slohokej lige 2011, secam se i njega, levoruki centar, tad smo prvi put osvojili tu ligu. Steta sto nema vise prvog tima
 

Čik

Grobarčina
Учлањен(а)
03.09.2021
Порука
4.682
Reaction score
22.534
Локација
Beograd
Jeste, Gnitko bio majstor, od domaćih Boris Gabrić, Janković brothers, Mamić.
Najbolji ortak je bio član te ekipe godinama, posle i sportski direktor, danas sam ga pitao, što, kaže zato što su Milovanovići najgori ljudi na svetu, nema ništa od HKP.
 

Issa

Grobarčina
Учлањен(а)
06.02.2008
Порука
1.594
Reaction score
3.380
Локација
JNA
Vidim da poznajes taj deo drug, pa da te pitam onda! Jel znas mozda kako se zvao neki odbrambeni igrac, imao je bas veliki autoritet, cini mi se da je igrao desnom rukom, mozda je i ovaj Mamic sto si napisao? Ne mogu nikako da se setim kako se zove, a bas je ostavio jak utisak na sve nas koji smo gledali tada utakmice. Secam se u playoff-u te godine smo dobili cigane 2:1 u pobedama, a onda Vojvodinu u finalu 3:0.
 
Top