Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Hokejaški klub Partizan

  • Зачетник теме Method Man
  • Датум покретања

Давид

Уредник - Стара гарда
Учлањен(а)
26.06.2007
Порука
3.747
Reaction score
60
Локација
Београд
Добро је, титула на дохват руке.
 

Tuljo

Administrator
Уредник
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
8.355
Reaction score
6.625
Локација
Tamo gde si ti!
Utorak 24.03.2009. sa početkom u 19:30 u Novom Sadu, se igra četvrta utakmica finalne serije, naši hokejaši vode sa 2-1, tako da imaju priliku da sutra overe titulu.
 

Otto Mann

Grobar
Учлањен(а)
26.08.2007
Порука
435
Reaction score
3
Sada da uzmemo titulu, pa ce HK polako postati kao KK...
 

Issa

Grobarčina
Учлањен(а)
06.02.2008
Порука
1.591
Reaction score
3.363
Локација
JNA
sutra moram nekako organizovati odlazak u NS!
 

tortoise

Početnik
Учлањен(а)
14.09.2007
Порука
120
Reaction score
2
U požaru u SPENSU izgorele su svlačionice HK VOjvodina i sva oprema koju su imali. Danas sigurno neće biti utakmice, a mislim da su male šanse da će se uošpšte odigrati do kraja. Teoretski Vojvodina može da pozajmi opremu od Novog Sada i da se igra u Beogradu u petak, ali je mnogo verovatnije da će Partizan samo biti proglašen za prvaka. Šteta bi bilo da se sve završi na ovakav način, ali niko ne može da spori da su crno beli zaslužili titulu. Bili su ubedljivo prvi u regularnom delu sezone, a u finalu vode 2:1.
 

Dr.Hofmann

Guest
Svašta , zna li se uzrok požara? prosto nemogu da poverujem da se dan pred utakmicu "slučajno 2ovako nešto desi tu su izgleda u pitanju neke njihove razmirice sa navijačima ili nešto unutar uprave n samo nagađam.
 

yukyuk88

Početnik
Учлањен(а)
13.04.2008
Порука
33
Reaction score
85
Локација
BG
Neispravne instalacije, tako se prica....
 

Otto Mann

Grobar
Учлањен(а)
26.08.2007
Порука
435
Reaction score
3
Ne bih imao nista protiv da ih ugostimo u cetvrtoj utakmici :D
 

Biaffra

Početnik
Учлањен(а)
16.12.2008
Порука
20
Reaction score
0
Локација
Zemun
samo da ne krenu price da smo mi imali veze sa tim pozarom...:D Bolje mi njih da olupamo regularno i to u nasoj dvorani...

VOLIM PARTIZAN !!!
 

Issa

Grobarčina
Учлањен(а)
06.02.2008
Порука
1.591
Reaction score
3.363
Локација
JNA
Nece biti cetvrtog meca 99%...sampioni smo!!!!!
 

Давид

Уредник - Стара гарда
Учлањен(а)
26.06.2007
Порука
3.747
Reaction score
60
Локација
Београд
Одакле та информација, да ли је то плод твоје маште или ..... ???
 

Tuljo

Administrator
Уредник
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
8.355
Reaction score
6.625
Локација
Tamo gde si ti!
Ma zna se od prvog dana da se neće igrati, smao ne znam zašto ne objavljuju.

Izgorela im je lična oprema + je danas zatvoreno klizalište na spensu zbog pripreme za turnir reprezentacije.
 

Давид

Уредник - Стара гарда
Учлањен(а)
26.06.2007
Порука
3.747
Reaction score
60
Локација
Београд
Било би коректно да се одигра утакмица, не знам зашто се не договоре и одиграју на неком другом терену, зар нису могли да позајме опрему. Не знам, свака титула је слатка али, волео бих да је узмемо на терену.
 

Tano

wadepartizan
Учлањен(а)
22.06.2008
Порука
575
Reaction score
2.928
Локација
Universe
Voša se povukla, Partizan šampion
Hokejaški klub Vojvodina saopštio je da se, zbog požara u kojem je 24. marta izgorela oprema tog tima, povlači iz finala plej-ofa.

111594048849cb72d2d2479667784286_big.jpg

To automatski znači i da je HK Partizan osvojio četvrtu uzastopnu titulu prvaka Srbije. Rezultat u finalnoj seriji bio je 2:1 za Partizan, a četvrta utakmica finala trebalo je da bude odigrana u utorak uveče u hali Spens u Novom Sadu. Bilo je predviđeno da se finalna serija igra na tri pobede.

"Zbog toga nije moguće odigravanje završnice finala plej ofa, a državni prvak u hokeju na ledu je HK Partizan i mi mu ovim putem iskreno čestitamo na osvojenoj tituli", navodi se u saopštenju novosadskog kluba koje je potpisao predsednik Upravnog odbora Dejan Racić.

Vojvodina je saopštila da su požarom ugrožene i pripreme reprezentacije Srbije, ali će novosadski klub, uz pomoc tehnicke službe sportskog centra, preduzeti sve da učesnici Svetskog prvenstva ne osete posledice ove nesreće.

Svetsko prvenstvo Druge divizije održaće se u Novom Sadu od 7. do 13. aprila.

(B92)
 

Vuk23

Grobarčina
Учлањен(а)
24.07.2008
Порука
1.542
Reaction score
803
Šampioni!!!!
Lepo je i ovako.Svaka čast za 4 uzastopnu titulu.
 

Давид

Уредник - Стара гарда
Учлањен(а)
26.06.2007
Порука
3.747
Reaction score
60
Локација
Београд
У сваком случају, све честитке нашим хокејашима, сигуран сам да би били шампиони и да се играло до краја. :clap

Нова титула у нашој породици. :BB
 

Branko Beric

Početnik
Учлањен(а)
03.03.2007
Порука
106
Reaction score
0
Локација
Svajcarska/Novi Knezevac
Jel moze neko ko prati hokej malo da mi objasni kako stojimo u evropskim takmicenjima? Znam da je aktuelni evropski prvak iz Ciriha i igrali su finale protiv Urala cini mi se ali ne znam ni kad pocinje to evropsko takmicenje ni da li mi ucestvujemo:confused
 

tortoise

Početnik
Учлањен(а)
14.09.2007
Порука
120
Reaction score
2
Било би коректно да се одигра утакмица, не знам зашто се не договоре и одиграју на неком другом терену, зар нису могли да позајме опрему. Не знам, свака титула је слатка али, волео бих да је узмемо на терену.

Nisu klizaljke kao kopačke, oni moraju da čekaju novu opremu bar desetak dana, ako ne i duže. A tada već počinje svetsko prvenstvo u Novom Sadu, tako da nema drugih termina. Partizan bi svejedno dobio seriju, ali bi bilo lepše da je titula osvojena na ledu.

http://www.hkpartizan.com/
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
...i ne samo klizaljke, sva oprema je specifična za svakog igrača, tako da je ne moguće da se to sve spremi za dan-dva. Šta da se radi, nismo mi krivi što im je sve to izgorelo. Čestitke našim hokejašima na totuli.
 

Maxi

Banned
Учлањен(а)
17.08.2008
Порука
1.593
Reaction score
23
Cestitke na tiutli :ziveli

Jel ima neka Liga Sampiona ili nesto tako da se igra?
 
Top