Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Hokejaški klub Partizan

  • Зачетник теме Method Man
  • Датум покретања

Method Man

Guest
Hokej na ledu: Tri ekipe na vrhu
Posle pet kola prvenstva Srbije u hokeju na ledu tri ekipe imaju po šest bodova. Prvaci države, hokejaši Partizan Marba, savladali su u derbiju u Novom Sadu ekipu Vojvodine sa 3:2 (1:1, 1:1, 1:0).
Pred 400 gledalaca Partizan je poveo golom Mamića, Džekop je izjednačio, a posle pogotka Molnara u 22. minutu novo izjednačenje donosi igrač gostiju Mekkiven, pogotkom u 27. minutu.
Kanađanin Mekkiven je postigao i gol odluke u 6. minutu poslednje trećine.
U drugoj utakmici kola hokejaši Novog Sada pobedili su u 'Pioniru' ekipu Crvene zvezde sa 5:1.
Tabela: Partizan Marbo 6, Vojvodina 6, Novi Sad 6, Crvena zvezda 2, Beostar 0.
U šestom kolu igraju Beostar - Partizan i Novi Sad - Vojvodina, ekipa Crvene zvezde je slobodna
......................................
 
Последња измена од уредника:

kojac

Grobar
Учлањен(а)
03.10.2006
Порука
350
Reaction score
7
Локација
KOSOVO - SRBIJA
Stvarno, kakav tim imamo?
Jel smo tukli vec komsije ove sezone ili nismo igrali protiv njih?
 

Method Man

Guest
Код:
MUP snima "večiti" derbi u hokeju 

Ministarstvo unutrašnjih poslova Republike Srbije saopštilo je da će snimati hokejašku utakmicu između Partizan Marba i Crvene zvezde. 

Utakmica u ledenoj dvorani "Pionir" održaće se u petak od 17h. Prošle sezone ova dva tima igrala su u finalu plejofa, a titulu je osvojio Partizan. 

Ministarstvo unutrašnjih poslova snimaće učesnike ove sportske manifestacije jer postoji opasnost da može doći do ugrožavanja života i zdravlja ljudi ili imovine.
 

Jocagrobar

Guest
e da posto su napravili halu odmah tu pored skole uzicka republika, u mom bloku, 62. icicu da odgledam kako igraju ovi nasi.
bas me interesuje kakav tim imamo, posto smo prvi na tabeli.a i volim hokej, ali pored toga vise volim PARTIZAN.
 

dookie

Početnik
Учлањен(а)
02.10.2006
Порука
178
Reaction score
2
Локација
Kumodraž
Ovi shabani iz MUP-a su totalno prosvirali. Da nece mozda i na led, da razdvajaju hokejase kad se potuku. :mrgreen:
 

Method Man

Guest
Код:
HOKEJ:Partizan "zaledio" Zvezdu,tuča na kraju 
Petak, 10. novembar 2006. 19:39
Hokejaši Partizana, branioci tiutle prvaka Srbije, još jednom su potvrdilii superiornost u nacionanom prvenstvu.
Crno-beli "oklopnici" u petak su, bez većih problema, u 7. kolu pobedili Crvenu zvezdu 3:0 (1:0, 0:0, 2:0) i zadržali prvo mesto na tabeli.
Dvostruki strelac za Partizan bio je Marko Sretović, a u listu strelaca upisao se i Branko Mamić.
Obe ekipe imale su po 11 isključenja.
Pred oko 200 gledalaca, Parizan je do vodjstva stigao već u 7. minutu kada je nakon bulija Uroš Aleksić sjajno asistirao Sretoviću, koji je zatresao mrežu golmana Zvezde Metjua Izija.
Nakon primljenog gola, Zvezda je zaigrala agresivnije i imala nekoliko stoprocentnih šansi, ali je na golu Partizana blistao Ivan Fedor.
U drugoj trećini, uprkos tome što nije bilo golova, obe ekipe su prikazale atraktivnu igru ali i promašile veliki broj kontranapada.
Najuzbudljiviji je bio treći period, a u 43. minutu puleni Vadima Musatova postižu drugi gol iz kontranapada, kada je Sretović preciznim udarcem sa poludistance pogodio same rašlje Zvezdinog gola.
Četiri minuta kasnije pitanje pobednika bilo je odlučeno kada je Bogdan Janković uposlio Mamića koji je overio trijumf Partizana.
Samo minut kasnije oko 200 gledalaca u Ledenoj dvorani "Pionira" imalo je priliku da vidi ono zbog čega je hokej jedan od najpopularnijih sportova širom sveta. 
Posle jednog gruba faula Kanadjanina Džejmsa Mekivena nad hokejašem Zvezde Damirom Brujićem izbila je tuča. Hokejaši su pobacali opremu, razmenjeno je par šamara, ali su sudije brzo interevenisale i prekinule sukob.
(MONDO)
 

Immortal

Old School
Учлањен(а)
04.10.2006
Порука
2.646
Reaction score
2
Локација
Србија
Dobro je sto smo opet zgazili cigane... A policija je dosla da razdvaja igrace... :shock: Ali, na led nisu smeli... :buhaha
 

Method Man

Guest
10 - Titula nacionalnog šampiona osvojili su hokejaši Partizana. Crno beli su prvu titulu osvojili davne 1948. godine, a potom su pet puta uzastopno (od 1951. do 1955.) bili prvaci.
Na novi uspeh Partizan je čekao do 1986. godine, kada je u finalu plej - ofa savladao Jesenice, a poslednje tri krune crno - beli su osvojili 1994, 1995. i 2006. godine.
 

Method Man

Guest
Код:
Pobeda Partizana na Novom Beogradu 
Hokejaši Partizana Marbo ostvarili su šestu ligašku pobedu. 'Crno-beli' su u ranije odigranoj utakmici 16. kola u novobeogradskoj ledenoj hali 'Pingvin' savladali ekipu Beostara sa 9:0 (4:0, 1:0, 4:0). 
Domaći tim igrao je bez kažnjenog Lukovića i povređenih Radovića i Ivanova, a Jauković je rano napustio igru zbog lakše povrede. 
Strelci za ekipu Partizana bili su Sretović (2), Brkušanin, Štefanek, Gabrić, Rajt, Andrić (2) i Bogdan Janković. 
Sledeće, deveto kolo, igra se u utorak, 21. novembra, a sastaju se Beostar – Crvena zvezda i Partizan Marbo – Novi Sad. Slobodna je ekipa Vojvodine. 
Tabela: Partizan Marbo 12 (7 utakmica), Vojvodina 10 (6), Novi Sad 8 (5), Crvena zvezda 2 (6), Beostar 0 (8).

Prošla sezona finale plej-ofa sa gancima:
458a141c.jpg

5b6a36d1.jpg

565a00e5.jpg

Fotke su preuzete sa www.hokej.co.yu
 

Immortal

Old School
Учлањен(а)
04.10.2006
Порука
2.646
Reaction score
2
Локација
Србија
U okviru 9. kola prvenstva Srbije Partizan Marbo igrao je nereseno sa ekipom Novog Sada 2-2. Gubili smo i sa 2-0 na nasem terenu ali smo kasnije izborili remi. Partizan je zadrzao vodecu poziciju na jos uvek nekompletnoj tabeli posle 9. kola...
 

Method Man

Guest
Код:
HOKEJ: Crno-bela rapsodija, pobeda Zvezde 
Subota, 25. novembar 2006. 12:04
Hokejaši Partizana deklasirali su u derbiju novosadsku Vojvodinu rezultatom 7:0. Crno-beli su u "Pioniru" bukvalno ponizili velikog rivala i pokazali da su trenutno bar za klasu ispred svih rivala u ligi. Za prve dve trećine može se uslovno reći da su protekle u izjednačenoj igri, iako je Partizan i tada imao veliku prednost - 3:0. Prava kanonada ka golu "lala" vidjena je u poslednjih 20 minuta, kada su Beogradjani čak četiri puta pogodili mrežu. 
U redovima šampiona blistao je Kanadjanin Ki Mekiven, koji je postigao tri gola i imao jednu asistenciju, a po jedanput u strelce su se upisali Gabrić, Štefanek, Mamić i Sretović.
Tabela: Partizan 15 bodova (9 utakmica), Vojvodina 10 (7), Novi Sad 8 (7), Crvena zvezda 6 (8), Beostar 0 (9).
(MONDO)
 

Tricko

Početnik
Учлањен(а)
08.10.2006
Порука
39
Reaction score
3
Локација
Slavija
Mi cemo cigane iuvek dobijati jel imam mnogo dobre igrace 88 i 87 koji su veliki talenti ,znam te likove jel sam do pre neku god treniro sa njima i kao juniori sve smo ih dobijali.
 

Method Man

Guest
Код:
U medjuvremenu, dogodila se promena na trenerskoj klupi branioca titule prvaka Srbije, beogradskog Partizana. Posle odlaska Vadima Musatova, na kormilo je vraćen Čeh Frantiček Vorliček. 
(MONDO)
 

Method Man

Guest
Код:
HOKEJ: Spektakl u Banjaluci, pobeda Partizana 
Subota, 2. decembar 2006. 11:56

Juniori hokejaškog kluba Partizan pobedili su vršnjake iz Crvene zvezde sa 5:3 u revijalnoj utakmici koja je u petak odigrana u Banjaluci u okviru promocije ovog sporta u tom gradu. 

Dva pogotka za pobednički tim dao je Luka Sibinović, a po jednom su se u listu strelaca upisali Stefan Tačić, Igor Glavonjić i Nikola Gligorić.

Na drugoj strani, u redovima crveno - belih, dva pogotka upisao je Stefan Gačić, a gol je dao i Nikola Gligorić.

Duel beogradskih večitih rivala bio je trenutak koji će ostati zlatnim slovima upisan u istoriji Banjaluke, budući da je ovo bila prva hokejaška utakmica odigrana u tom gradu, a povod je bio osnivanje HK Banjaluka. 

Utakmica večitih rivala pred oko 1.500 navijača oba tabora obilovala je lepim i atraktivnim potezima, a budući da su na meču izbile i dve tuče na ledu, banjalučka publika mogla je da se uveri zašto je hokej jedan od najpopularnijih sportova na planeti. 

Nakon utakmice priredjen je i revijalni deo - izvodjenje penala, a spektakl nije mogao da prodje bez bakljade koju su priredile pristalice oba kluba. 

Selektor reprezentacije Srbije Dušan Rudan nakon meča istakao je veliko zadovoljstvo zbog činjenice da je hokej zaživeo i u Banjaluci.

"Došao sam ovde da pomognem u promociji hokeja i veoma sam srećan što je meč odigran pred 
punim tribinama. Ostaću neko vreme u Banjaluci, kako bi, eventualno, pronašao talentovane igrače", rekao je Rudan. 

Direktor hokejaškog kluba Banjaluka Vladimir Ljevar nije mogao da sakrije zadovoljstvo što je istorijski meč odigran u prelepoj atmosferi i ocenio da je napraljen prvi veliki korak u razvoju ovog sporta u Republici Srpskoj. 

"Želim da se zahvalim publici što je došla u ovolikom broju. Dolazak Partizana i Zvezde u Banjaluku mnogo znači u popularizaciji hokeja kod nas. Nećemo se, medjutim, zaustaviti ovde, jer do kraja godine u Banjaluku će doći i Medveščak, Jesenice i Spartak iz Subotice", istakao je Ljevar. 

(MONDO BL)
 

Sale SK

Grobarčina
Учлањен(а)
01.10.2006
Порука
2.501
Reaction score
646
Локација
Skopje,Republique de Macedoine
billba је написао(ла):
10 - Titula nacionalnog šampiona osvojili su hokejaši Partizana. Crno beli su prvu titulu osvojili davne 1948. godine, a potom su pet puta uzastopno (od 1951. do 1955.) bili prvaci.
Na novi uspeh Partizan je čekao do 1986. godine, kada je u finalu plej - ofa savladao Jesenice, a poslednje tri krune crno - beli su osvojili 1994, 1995. i 2006. godine.

Еee bilba,ja veoma dobro pamtim tu titulu iz '86.Mislim da je cak bio prenos na TV.Negde po kuci mi jos stoji poster HK Partizan-Prvak Jugoslavije.A tada je liga bila prilicno jaka.
Samo nesto me muci...Mislim da smo tada dobili na penalima,ali nisam bas siguran...Ako moze mala pomoc u osvezenju memorije...
 

Crno-beli

Partizanovac
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
19.482
Reaction score
2.060
И ја мислим да је пеналима,мислим да је било финале против Јесеница,а одлучујући гол је дао Андреј...Јовановић,мислим да се тако презивао.
 

Tricko

Početnik
Учлањен(а)
08.10.2006
Порука
39
Reaction score
3
Локација
Slavija
ja se secam sezone 2004/2005 juniori,uzeli smo zlato i dobro se secam te tekme(jel sam igro) :) :)
 
  • Like
Reactions: Dzo
Top