Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

INTERVJU: Stanojević i Stojković

Maestro

Super Moderator
Учлањен(а)
25.09.2007
Порука
8.062
Reaction score
8.348
Локација
Crno bela Srbija nesloga je ubija
Svaka cast za intervju. Profesionalno odradjeno i fin odabir pitanja. Bravo za ljude koji su se iscimali oko svega ovoga! Kazem za ovaj prvi, jer drugi nisam slusao, niti cu.
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
Ne bi bilo loše da poslušaš i drugi!!!
 

Laky

Grobarčina
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
1.155
Reaction score
157
Локација
..
Оба интервјуа су добра, фино селектирана питања, а одговори, готово, без увијања и досадних фраза. Занимљиво је било чути мишљење Станојевића о регионалној лиги а код Стојковића његов став о онима са Крцун арене.
 

Lothar Matthäus

Grobarčina
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
3.245
Reaction score
186
Локација
U drzavi ometenoj u razvoju
Svaka cast na trudu ljudima sa foruma sto su se iscimali, generalno sam i vise nego zadovoljan onim sto sam cuo...

Bilo je nekih skakljivih pitanja za oba sagovornika ali ono sto me posebno odusevilo je ta iskrenost...pa kud puklo i jednog i drugog sagovornika, neki bi rekli drskost, ali bar za mene to je karakterna osobina koju sam uvek cenio.

Na pitanje treneru Stanoju a u vezi prodaje mladih igraca, rece nesto sto me iznenadilo i odvuklo mi skroz paznju, ocigledno je da je interes kluba na prvom mestu ako uzmemo u obzir da takve odluke upravama uvek donose negativne poene, to se svakako moze izbeci ako se to sprovodi planski i ima dugorocan i jasan sistem rada.

Sto se golmana Stojketa tice mislim da je takodje bio iskren ali ne mogu se oteti utisku da je on i pre dolaska i bilo kakve price o Partizanu shvatio kako neke stvari stoje.
Verujem da ce vremenom uvideti da je ljubav Grobara prema Partizanu jaca od rivalstva sa bilo kojim drugim klubom, podrska za ulozeni trud nikada nece izostati.

Jos jednom svaka cast za intervju.
 

Danijel

Grobar
Учлањен(а)
29.04.2008
Порука
379
Reaction score
6
Локација
Malo tamo malo vamo
Defintivno me Sale odusevljava u svakom pogledu svaka cast i takodje lepo odradjen intervju i sa Saletom i Stojkovicem...
 

NN G012

Grobarčina
Учлањен(а)
25.02.2007
Порука
4.314
Reaction score
74
Локација
ЈТ
Zaista svaka cast za odradjen intervju, prezadovoljan sam kako jednim, tako i drugim... Za Saleta samo reci pohvale, a za Stojkovica- samo ti brani kako treba i bice sve ok!
 

Crno-beli

Partizanovac
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
19.482
Reaction score
2.060
Доста добри интервјуи, кратки али садржајни и ефектни, без много околишања и мудровања. Станојевић је дефинитивно тренер са најбољим јавним наступом у последњих "х" година. Не у смислу сопственог маркетинга, већ зато што увек недвосмислено каже оно што му је на уму. Ту искреност треба ценити, па макар се и не слагали некада са неким његовим ставом.
Веома сам задовољан одговором који је дао на моје питање, не зато што је моје, већ што мислим да је јако битно.

Стојковић - верујем да је овим интервјуом почела да се слеже прашина око његовог доласка, одговарао је директно и јасно на питања и ако ништа друго, показао је примесе оног класичног, позитивног "голманског лудила" - боље рећи храбрости.

Похвале Газди за реализовање идеје око интервјуа, и наравно Воји, којем ништа није тешко кад је Партизан у питању.:clap

А порука за форумаше - мање лупајте, Станоје чита форум. :buhaha
 

PFC_D

Banned
Учлањен(а)
21.02.2010
Порука
2.631
Reaction score
161
Локација
Pljuc !
jel ima kakav transkript ?

niti imam mp3 na poslu, niti imam zvucnike...
 

Crno-beli

Partizanovac
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
19.482
Reaction score
2.060
Без бриге, само да попију кафицу ови са "Монда" и "Спортала" и има да пренесу као ексклузиву... :D
 

Tuljo

Administrator
Уредник
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
8.348
Reaction score
6.571
Локација
Tamo gde si ti!
Jel to Voja renda kupus dok propituje Stojkovića :D
 

Vojislav

Grobar
Учлањен(а)
31.10.2008
Порука
294
Reaction score
32
Локација
Chubura
ha, ha, ha :buhaha
Nije majstore, nego smo razgovor pravili pre treninga u holu Teleoptika, pa je Stojković bandažirao zglobove i čuje se plastični zavoj kojim oblaže zglobove, a razgovor sa Saletom je išao za vreme utakmice Srbija - Španija uz mute tona, pa smo malo pričali, malo se radovali :ziveli
Razmišljao sam da pustim i taj deo snimljenog materijala, ali je previše "intiman" za zvaničnu upotrebu :D
 
Последња измена:

Drug 022

Grobarčina
Учлањен(а)
10.10.2007
Порука
1.862
Reaction score
362
Локација
Средњи Банат
Без бриге, само да попију кафицу ови са "Монда" и "Спортала" и има да пренесу као ексклузиву... :D

То ће урадаити 1000%, ево главу на пањ стављам, поготову кад је у питању Стојкетов интерјву, јер њима неби одговарао на таква питања

Свака част свима који су учествовали у изради :clap
 

espinosa

Grobarčina
Учлањен(а)
24.06.2007
Порука
1.697
Reaction score
1.407
odlični intrvjui!
ono što me najviše raduje - reakcija stojkovića na vreme provedenO u partizanu. vidim da je jako zadovoljan, očigledno da je atmosfera i organizacija ututar ekipe veoma dobra, čime su naravno doprineli i rezultati. Ali upravo ta atmosfera i radni moral su nešto najbitnije, što jedna ekipa mora da poseduje da bi išla ka uspehu!
 

Dr.Hofmann

Guest
Lepi intervjui , konkretno sažeto bravo za one koji su se potrudili da ovo odrade,
Vojo jel to "turšija na Kumanovski način" hehhe?

Al nas nahvali Vojo kao da je radio po zadatku.

Što se tiče Stojkovića nemam ništa protiv čoveka, ako se dokaže na golu Partizana ako odradi svoj posao korektnu kapa dole, želim mu svu sreću u dresu Partizana.
Vidim da je korektan u svojim izjavama i iskren što je mnogo važno, ne treba nam nikakvo foliranje, svi znamo koje i za koga navija treba da bude profesionalac i pokojni Zoran Čava Dimitrijević je iz Partizana otišao iu Dinamo pa su ga purgeri cenili jer je uvek isticao da je Grobar a svoj posao na terenu je dobro odrađivao ( na stranu njegove sklonosti prema kafani ).
 

Brmba

Grobarčina
Учлањен(а)
14.07.2008
Порука
2.495
Reaction score
202
Локација
Napokon u Pioniru
Ljudi, mozda sam glup, ali nikako nece da mi pusti intervjue... :confusedPritisnem taj link, otvori mi novo prozorce i nista... samo beli ekran a od zvuka ni traga ni glasa


EDIT: Uspeo sam! Jao covece kakva sreca kad sam cuo pocetak intervjua sa Saletom! :)
 
Последња измена:
Top