Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Izbor za tim decenije! Živela dinastija!

Статус
Затворена за писање одговора.

Petar-Skopje

Super Moderator
Уредник
Учлањен(а)
19.01.2007
Порука
4.299
Reaction score
2.878
Локација
MKD
Cestitke i od mene do Stojancetu, Stoxana, VJ@NSu i Mister-MVPa za ulozenog truda!:clap Verujem da vam je bilo prebrojati sve poene, ali i svima je verujem bilo tesko izabrati "svoj tim decenije".
Inace konacan izbor je skoro pa ist kao i moji, samo kad bi u petorkama zamenili mesta Miloje i Novica, kao i Scepanovic i Mica Beric.
 

Dramis

Grobar
Учлањен(а)
24.06.2009
Порука
619
Reaction score
7
Stojance,pa u pravu si sto se tice generacijske razlike u kriterijumu,sada zavisi sta je prioritet,ko je najtrofejniki,najbolji u svojoj generaciji,najpopularniji,najvise odigranih meceva itd.Ko je stvarno najbolji bukvalno gledajuci nikad ne mozemo saznati a po meni nije vazno,za mene je bitno ko je najvise dao klubu i reprezentaciji gde je takodje predstavljao klub.No o tom potom,ako neko krene u tu avanturu bice stvarno krvav rad.
 

Паки

Еx to sam ja
Учлањен(а)
23.06.2009
Порука
4.631
Reaction score
372
Локација
Beograd,hala Pionir sektor A2
Svaka čast za uloženi trud:respect.Verujem da vam je medijska popularnost adekvatna nagrada za ono što ste učinili.

Pošto sam jako mlad i nisam imao prilike da gledam neke istinske legende našeg kluba nisam baš kompetentan da dajem svoj sud o najboljem igraču Partizana ikada.Imam svoje mišljenje,po meni je to Predrag Saša Danilović.I zbog igrara i trofeju u Partizanu, u reprezentaciji ali i zbog trenutnog angažmana u Partizanu.Opet,to je samo moje mišljenje koje neko može da deli ili da se sa njim ne slaže.

Ti si ipak dosta stariji od mene,i imao si tu privilegiju da gledaš mnoge legende u našem dresu.Kao što sam i sam rekao:
Pošto sam jako mlad i nisam imao prilike da gledam neke istinske legende našeg kluba nisam baš kompetentan da dajem svoj sud o najboljem igraču Partizana ikada.Imam svoje mišljenje...
 
Последња измена од уредника:

Igorpg

Grobar
Учлањен(а)
30.03.2010
Порука
925
Reaction score
76
Само желим да похавлим акцију и да захвалим се вама који сте нашли времена и воље за ово.
Свака част!:ziveli
 

Macak-Zemun

Millwall huligan u penziji
Учлањен(а)
24.01.2010
Порука
2.341
Reaction score
840
Локација
Ima jedan grad, pored je Beograd
Gledao sam mnoge nase kosarkaske legende uzivo,pa i danas nebih mogao da odaberem petorku,mada smo imali mnogo extra petorki,ali svaka cast za ulozeni trud.
 

Mister MVP

Urednik - Košarkaški Derviš
Уредник
Учлањен(а)
17.06.2007
Порука
5.361
Reaction score
3.806
Локација
NBG
Neke poruke premestene su u temi Nostalgija.

Ovde cemo fokusirati vise na samu akciju izbora.

Hvala sto ste ucestvovali.
 

Pekarski

Grobarčina
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
9.376
Reaction score
1.445
Локација
Na najvišem nivou
Gledao sam mnoge nase kosarkaske legende uzivo,pa i danas nebih mogao da odaberem petorku,mada smo imali mnogo extra petorki,ali svaka cast za ulozeni trud.

Mačak, zbog toga nisam ni glasao. Nisam mogao da nijansiram igrače koje i danas obožavam.
U svakom slučaju, svaka čast na ideji, kao i na pažnji koju je ova anketa privukla u javnosti, odnosno medijima.:clap
Jasno je da je trebalo mnogo truda i isplatilo se, između ostalog i da se ljudi podsete, kakve su samo veličine kod nas igrale u prvoj dekadi ovog veka.
Alal vera :respect
 

GARGAMEL

Banned
Учлањен(а)
04.01.2012
Порука
1.340
Reaction score
96
Локација
Duboko, u mraènoj šumi...
Svakom klincu, nekome ko ne zna sta je institucija zvana KK Partizan pokazati ovu anketu i objasniti koliko je taj klub pruzio svojim navijacima, ali i Evropskoj i svetskoj kosarci. A zamislite anketu najbolji tim 1990-2010?!
 

Shadow

Grobar
Учлањен(а)
08.02.2007
Порука
911
Reaction score
497
Pa tu bi realno bilo 11 od 12 najboljih evropskih igraca... :)
 

ptica

Grobar
Учлањен(а)
17.07.2010
Порука
389
Reaction score
0
Ne znam dali je pomenuto ali i u sportskom dijelu dnevniku RTRS je objavljeno da je izabran tim decenije u izboru navijaca i kosarkasa,nisam siguran jeli naveden www.partizan.net kao pokretac
 

Anthony

Grobar
Учлањен(а)
10.10.2008
Порука
730
Reaction score
18

Stephone

Početnik
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
62
Reaction score
1
Локација
Tri Tiganja
Svaka cast i od mene ljudi! za ulozeni trud i vreme samo :clap

E sad jedna zelja,znam tesko ostvariva,ali ko veruje:D
Bilo bi sjajno organizovati revijalnu utakmicu na kraju sezone u cast 20 godina od Istanbula, pa da mozda igraju najbolji iz prosle decenije (po ovom nasem izboru) protiv sadasnjeg tima (mada bi Pera i Kec morali da igraju za obe ekipe,a ne znam zbog Perinih kolena:D), naravno ekipa koja je osvojila 1992 i mozda sadasnja ekipa Fuenlabrade i da to bude jedna velika festa naseg Velikog Kosarkaskog Kluba!

Znam masta moze svasta,ali nije nemoguce

Jos jednom svaka cast braco:D:
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top