Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Jelen Superliga 2010/11

Статус
Затворена за писање одговора.

Cerberus

Grobarčina
Учлањен(а)
29.11.2008
Порука
1.027
Reaction score
56
Prvenstvo otvaramo 14. avgusta protiv Indjije u Hramu. :D
 

PFC_D

Banned
Учлањен(а)
21.02.2010
Порука
2.631
Reaction score
161
Локација
Pljuc !
gde moze da se pogleda ceo raspored ?

nema na zvanicnom sajtu...
 

PFC_D

Banned
Учлањен(а)
21.02.2010
Порука
2.631
Reaction score
161
Локација
Pljuc !
opet prvi derbi u wc solji, zadnjih par godina nam se posrecilo ...
 

Marin

Grobarčina
Учлањен(а)
14.09.2008
Порука
2.396
Reaction score
2.090
Sa vojvodinom 02.10 i zvezdom 23.10 jesenas gostujemo taman da ih dobijemo kod nhiv i slavimo jesenju titulu!
 

Cerberus

Grobarčina
Учлањен(а)
29.11.2008
Порука
1.027
Reaction score
56
Mislim da su oni u poslednjih, otprilike, 8 sezona samo 2 puta dobili u prvom kolu. Mogli bi Stanic, Karisik, ako je ostao Oluja, da nas odmah malo poguraju. :D
 

Ala-Munja

Del boy
Учлањен(а)
31.01.2007
Порука
8.413
Reaction score
489
Локација
...
Добро прва 4 кола не излазимо из БГ. 3 пута смо домаћини фино фино ...
 

Cerberus

Grobarčina
Учлањен(а)
29.11.2008
Порука
1.027
Reaction score
56
Ali nema Boga, moramo u prva tri prolecna kola da igramo u Kuli. :D
 

markic

Grobarčina
Учлањен(а)
20.03.2007
Порука
2.947
Reaction score
1.195
Dovedemo na zimu Darka Fejsu da pojača odbranu i rešili smo dva problema jednim udarcem :D
 

Ala-Munja

Del boy
Учлањен(а)
31.01.2007
Порука
8.413
Reaction score
489
Локација
...
Блато каљуга киша ... :buhaha

Него цигани после дербија иду код Џомбе , да их дрмнемо у рупи и да их Џомба одради ето титуле :D
 

Мали џин

Fudbalski zanesenjak
Уредник
Учлањен(а)
05.07.2010
Порука
4.718
Reaction score
11.097
Локација
.
Superliga 2010/11

Realno ne bi trebali da kiksnemo u prvim utakmicama,nisu tako teski protivnici. Raspored nam je solidan

E posto zivim blizu Indjije pa znam kakve su stvari u klubu,mogu da vam kazem da su ciganska filijala. Prosilh sezona su im cigani slali igrace ne kaljenje a i nekoliko njihovih vaznijih igraca su teske :pickaciganska

E sad nam ostaje da se nadamo da ce na tekmi protiv njih da kidaju da bi se pokazali ali mislim da su to sigurni bodovi za gane :roll:
 

PFC_D

Banned
Учлањен(а)
21.02.2010
Порука
2.631
Reaction score
161
Локација
Pljuc !
a pazi uzice 4.12.

bice to ludilo, voz po snegu i ledu, mi oleseni kao majke ...

nikad nisam bio tamo, secam se da smo zadnji put pobedili 5-1 1996. ...

ali pazi ti ligu u kojoj mi 3 puta u polusezoni igramo van beograda.
 

vratonja

Grobarčina
Учлањен(а)
03.08.2007
Порука
2.798
Reaction score
1.112
Локација
Ivanjica
Pa najbitnije je da utakmice na pocetku sezone (a seku se sa tekmama koje mogu odlucivati o Evropi) necemo igrati van BG-a.
 
Последња измена:

el mago

Grobarčina
Учлањен(а)
05.07.2010
Порука
2.143
Reaction score
628
Локација
БИРЗИМИНИЈУМ
Добра је ствар што цигани у последња три кола играју са борцем,спартаком и вошом.Мислим ако буде поново фрка до последњег меча,реално је да киксају оно за не дај Боже,ако нам затреба.:napred Partizan
 
Учлањен(а)
20.02.2007
Порука
799
Reaction score
5
Локација
Kumanovo R.Makedonija
Fino
samo ambicioznost, agresivnost i mislim da nece biti problema oko osvajanja cetvrte zaredom
Zasmisli sponzor Frikom :D
-----------FRIKOM-------------
:D
Ma idemo na cetvrtu titulu zaredom:napred Partizan
 

Deki

Grobarčina
Учлањен(а)
16.09.2007
Порука
1.530
Reaction score
3.695
Локација
Beograd
kakav optimizam vlada, nemoj da nam uskoro bude uprava napolje :D


ovo sa popustom za godisnje je ekstra stvar , ukazuje se neko postovanje prema nama koji stalno kupujemo :wink:
 

Dr.Hofmann

Guest
Prvih 5 kola mi se sviđa , ako to odradimo kako valja imaćemo koji bod prednosti sigurno, jer cigoši imaju par gostovanja u tih prvih 5 kolai tu gube bodove.
Po meni prvi deo sezone je ključan da se tu uđe u seriju pobeda, kasnije nas niko neće moći stići,naravno rano je pričati o svemu samo iznosim moje želje.

"Dovla pfc"
Dok sam ja živeo u Inđiji (silom prilika) ili bolje rečeno splet okolnosti, Inđija je bila Grobarski gradić, čujem od nekih ljudi da se sad to dosta promenilo i da ima u mlađim generacijama dosta ciganije.

Jedva čekam da bude to gostovanje u Inđiji doće nas jedno 4 000 sigurno heh Bg na 40 km , Novi sad 40km ni ostalima nije daleko, samo pitanje je hoće li toliko stati na onaj stadion kraj Železničke ako se tamo igra a mora tamo, valjda će da stave neke montažne tribine?


Takođe ovo gostovanje u užice bi moglo da bude interesantno zbog datuma, ako se ne zaglavimo negde usput.
 
Последња измена од уредника:
Статус
Затворена за писање одговора.
Top