Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Jelen Superliga 2011/12

Статус
Затворена за писање одговора.

Petar-Skopje

Super Moderator
Уредник
Учлањен(а)
19.01.2007
Порука
4.299
Reaction score
2.878
Локација
MKD
@1910
Pa sve domacine na prolece su gosti, a sve gosti u jeseni su domacini u prolece.:) Dakle na prolece startujemo protiv Bask-a u gostima, a sezonu zavrsavamo na JNA protiv Metalca. E sad tesko da neko zna tacne datume odigravanja utakmica.

I meni se svidja raspored, kao nasi tako i raspored cigana. Nadam se novoj tituli!:napred Partizan
 

1910

Grobarčina
Учлањен(а)
26.01.2010
Порука
1.000
Reaction score
57
@ petar sk
Ozbiljno? :D

Mislio sam na termine naravno, jebem li ga kad sve moram da crtam. :ziveli
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.416
Reaction score
40.734
Локација
Žrnov
@1910,
ti to zbog Velike subote :wink:
 

PARTIZAN

Partizan
Учлањен(а)
04.05.2009
Порука
11.900
Reaction score
315
Prolećni kalendar se kod nas posle pravi...samo u ozbiljnim zemljama i ligama se on pravi već u leto...a mi smo sve samo ne ozblijna zemlja i liga...

Ali, hajde da gledamo pozitivno, makar ličilo na zejebavanje:
Okleva se sa prolećnim kalendarom jer se očekuje naše prezimljavanje u Evropi, pa čisto da nam se prolećni kalendar namesti kako nama odgovara, da nam što manje remeti Evropu...opet taj Tole Karadžić...:)
 

cuxon88

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
1.050
Reaction score
284
Локација
Zemun
nisu im simpaticna samo gostovanja, i ekipe koje cekaju su simpaticne, tim pre sto ih se klempavi dotakao pri prozivkama...javor i bsk... bice zanimljivo :)
 

Давид

Уредник - Стара гарда
Учлањен(а)
26.06.2007
Порука
3.747
Reaction score
60
Локација
Београд
Кога брига да ли се у Борчи "гради нешто"?!

Ок, видели смо распоред, до почетка домаћег првенства има доста времена, да не би набијали бесмислене постове тема иде под кључ.
 

Nightwolf

Grobarčina
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
2.582
Reaction score
21
Локација
Tamo negde...
Ja se nadam da ce protiv Pazara biti oko 15 000 ljudi na stadionu, ukljucujuci i gostujuce navijace. Moramo da povecamo prosek posecenosti ove sezone u Superligi.
 

Ilyasova

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.892
Reaction score
7.755
Odlican je nas raspored !
 

dovla

Grobarčina
Учлањен(а)
22.06.2008
Порука
2.409
Reaction score
142
Локација
...
Meni se uopste ne svidja to sto ce smradovi OPET igrati jedni protiv drugih u poslednjem kolu i to mi je najvise od svega upalo u oci da im jebem milu majku! Inace dobra stvar je sto je prvi derbi u rupcagi...
 

PARTIZAN

Partizan
Учлањен(а)
04.05.2009
Порука
11.900
Reaction score
315
Odličan raspored u prvih 10-ak kola i najgora moguća gostovanja za cigane u istom tom periodu. Ne može biti bolje.
 

БоКиЛе ПФК

Grobarčina
Учлањен(а)
02.11.2008
Порука
1.196
Reaction score
10
Локација
U vozu
Zanima me ovo sa kartama sa sajta, jel ce biti unutra da se ubaci koji dinar ili samo kupovinom karata mozemo da im pomognemo, nisu mi jasni bili ?
Edit: tek sad vidim da je pokrenuta prica na marketing pa prebacite tamo ako smeta, mada i ovo je itekako vazno za utakmicu...
 

PROFESOR

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
4.627
Reaction score
2.109
Каква год да је ова наша лига, радујем се њеном почетку. Колико год били навучени на причу о Европи, домаће првенство нам је апсолутни приоритет. Ове сезоне титулу морамо узети по сваку цену и све мора бити томе подређено. Никакав европски успех, сем можда освајања ЛЕ (постоји и та могућност:D), не може компензовати неодбрањену титулу. Овогодишњи тријумф би нам вероватно одрадио пола посла и за наредну(е) годину(е), а истовремено не постоји лакши пут да се домогнемо европских такмичења у дугим рукавима.
Зато и посета мора бити одговарајућа циљу, али и да на задовољавајући начин одговори новој галами о броју продатих циганских сезонских улазница који подразумева "загушење" колектора.
ФК Партизану мора ове сезоне здравље његових навијача бити испред свега и свако поигравање са титулом по узору на прошлу годину мора бити искључено. Према томе од првог кола само сигурне игре и сигурне победе. Све оне лепе ствари виђене у неким припремним утакмицама и двомечу са Генком су прави рецепт како се то постиже.
 
Последња измена:

President

Partizanovac
Учлањен(а)
25.11.2009
Порука
8.888
Reaction score
6.229
Локација
§§§§§
Ne znam zašto ali uvek mi je bio veći gušt da idem na utakmice naše lige nego evropske.

Jedva čekam da počne!
 

Nisavac

Grobar
Учлањен(а)
09.02.2011
Порука
236
Reaction score
3
Kao nikada do sad sa zebnjom ocekujem pocetak prvenstva. Zbog svega sto se izdesavalo ovog burnog leta kod nas, ne uspesnog pohoda na LS, na nikad podmuklije namere ciganstura da nas maknu sa trona, na pritiske iz politickog vrha da cergari budu prvi... Svima u inat, NAPRED PARTIZAN, napred do nove tiule. Crknite :pickaciganska.
 

dovla

Grobarčina
Учлањен(а)
22.06.2008
Порука
2.409
Reaction score
142
Локација
...
Pise u danasnjem Sportu da ima prenos od 20 h :) Ali svako ko moze MORA NA STADION! Jos plus sto je tekma humanitarnog tipa...
 

avax

Grobarčina
Учлањен(а)
04.06.2011
Порука
3.393
Reaction score
10.413
Локација
okupirana Srbija
@diego

Na teletekstu RTS-a piše da na drugom programu u 01.10 ima repriza utakmice. Tijanićevi duduci nisu uopšte predvideli direktan prenos. Ali pretpostavljam da će ipak biti prenosa, jer koji bi qrac reprizirali. Ipak su to diuduci, na čelu s Tijanićem.
 

morrel

Партизановац
Учлањен(а)
04.01.2010
Порука
4.391
Reaction score
811
Локација
Winterfell
Crnogorci, jel ima dole kod vas uredno prenosenje Rts-a, ili kako vec da se domognem prenosa u subotu vece?

Hvala

edit: Hvala Srbine iz komsiluka :D

Opeko sam se ranijih godina za prenos, ko na klinac, gde god uzmem smestaj nema Rts i ne hvalim se nego brinem dal cu gledati Partizan. Hvala ti jos jednom..
 
Последња измена:
Статус
Затворена за писање одговора.
Top