Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Jelen Superliga 2011/12

Статус
Затворена за писање одговора.

БоКиЛе ПФК

Grobarčina
Учлањен(а)
02.11.2008
Порука
1.196
Reaction score
10
Локација
U vozu
Prvo mi smo Srbi iz Crne gore :D
Drugo ako imas kablovsku(a ima dosta ljudi) zasto mislis da cika Milo to ne bi obezbijedio, jel da da uredno prenosi drzavni servis(jebem mu ja mater cigansku) nase bratske i voljene zemlje? :D
I trece nemoj da se hvalis da si na moru i ja kad odem ne hvalim se :D
 

Heysel66

Grobarčina
Учлањен(а)
21.02.2010
Порука
5.836
Reaction score
680
Локација
Klek - Objekat 505
Bokile,ja mnim da tebe Milo i u snove posjecuje... :D
 
Последња измена:

NikolaPartizan

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
2.125
Reaction score
4.617
Локација
hiperboreja
Za one koji nisu u mogucnosti da prisustvuju utakmici izmedju Partizana i N.Pazara bice prenosa na RTS-u.
 

Jugo_faca

Banned
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
1.799
Reaction score
83
Локација
Dorćol
ФК Партизану мора ове сезоне здравље његових навијача бити испред свега и свако поигравање са титулом по узору на прошлу годину мора бити искњучено. Према томе од првог кола само сигурне игре и сигурне победе. Све оне лепе ствари виђене у неким припремним утакмицама и двомечу са Генком су прави рецепт како се то постиже.


e moj profesore ako ti očekuješ partizan koji ne izludjuje i psihički maltretira svoje navijače onda mislim da pratiš pogrešan tim :D Plašim se da nam sledi još jedna sezona za mučenje, kao i ranijih godina. u svakom slučaju uveren sam da ćemo na kraju sezone tražiti pesmu za petu titulu :napred Partizan
 

Pajas

Grobarčina
Учлањен(а)
06.01.2008
Порука
1.344
Reaction score
1.298
Prvo vece iskusenje je u sedmom kolu u Novom Sadu.Do tada moramo,kako znamo i umemo, da imamo 18 bodova.Do tada ce cigani vec kiksirati.
 

Optimus

Grobarčina
Учлањен(а)
28.10.2009
Порука
1.017
Reaction score
36
Локација
U kesi Miše Tumbasa
Stanojević: Želimo da na početku trasiramo put ka novoj tituli
"Ne potcenjujemo Novi Pazar, ali želimo da u idealnoj atmosferi trasiramo put ka novoj šampionskoj tituli. Samo pobeda dolazi u obzir. Svestan sam da je rival došao dva dana pred utakmicu u Beograd kako bi se što bolje pripremo za meč i znamo da imaju velike ambicije. Ipak, mi smo Partizan, igramo u svojoj kući gde smo uvek favoriti", rekao je Stanojević.

Trener šampiona Srbije nema nedoumica oko sastava i otkrio je da će meč početi Ranković. Stanojević nije želeo da kaže ko će igrati u napadu, a nagovestio je da bi Šćepović posle sukoba sa navijačima mogao da ostane na klupi uz reči da "poštuje Šćepovića, ali i svakog navijača Partizana".

"Za nekoliko dana sledi meč sa Šamrokom. On je usko povezan sa ovom utakmicom i sa duelom sa Slobodom u Užicu. Tim na te tri utakmice neće biti isti, ali su pozitivni ishodi u svim mečevima neophodni ako želimo da na pravi način startujemo u sezoni", rekao je Stanojević.

On je dodao da veruje u najbolji ishod ove sezone iako je priznao da će trka za titulom biti neizvesna.

"U komšiluku stalno govore da su favoriti i da će uzeti titulu, iako su brojke, bar što se tiče poslednje četiri godine na našoj strani. I sada očekujem neizvesnu trku koja će, pretpostavljam, biti završena u poslednjim kolima", rekao je Stanojević, koji je potvrdio da postoji interesovanje obe strane da se u klub vrati Milan Smiljanić.
blic.rs

Počinje sezona lova na trofeje

partizan.rs
 

PARTIZAN

Partizan
Учлањен(а)
04.05.2009
Порука
11.900
Reaction score
315
Nikad mi neće biti jasno zašto neki recimo najavu utakmica kopiraju sa raznih sajtova, a ne sa klupskog sajta...a na klupskom sajtu je uvek sve po tom pitanju najobimnije, najdetaljinje...

Vredi preslušati i pogledati celu konferenciju...skoro 20 minuta materijala...najpre super predstavljena akcija za narodne kuhinje (fala kurcu...:clap), a onda i sama najava utakmice:

http://www.partizan.rs/16697-po%C4%8Dinje-sezona-lova-na-trofeje/

SS baš fino i kulturno jebe ciganiju :)D) počev od 15:40, sa jebačkim izrazom lica...:)...najpre na temu njihovog plasmana u LE (hoće kurac moj da se plasiraju!), a onda i na temu cigansko-ustaških kurčevitih izjava na temu osvajanja šampionata...tako se to radi...jebi ih fino SS, da se uživa maksimalno...
 

Crno-beli

Partizanovac
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
19.482
Reaction score
2.060
Nikad mi neće biti jasno zašto neki recimo najavu utakmica kopiraju sa raznih sajtova, a ne sa klupskog sajta...a na klupskom sajtu je uvek sve po tom pitanju najobimnije, najdetaljinje...

Ја се најежим кад видим то. На сајту Партизана се појави интегрална верзија а онда неко на форум постави рециклирану варијанту са нпр."Монда". :banghead

А онда се појави неко па исто то пренесе са неког другог сајта.

Подсећа ме то на ону праксу да људи питају "је ли утакмица почиње у 17 као што пише на сајту ФК или у 15, као што пише б92?" :banghead

За све званичне информације око ФК Партизан најпоузданије могуће место је www.partizan.rs
 

Veliki Strumf

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
325
Reaction score
16
Локација
Strumfograd
Јованчић напада Пазарце, Шћеповић на клупи


Рокада у нападу Партизана. На клупу се сели Марко Шћеповић, а уместо њега партнер Бразилцу Едуарду биће Владимир Јованчић. Промена је условљена вербалним сукобом Шћеповића с делом навијача после меча са Генком, па тренер Станојевић не жели да ризикује да цео стадион звижди млађем центарфору.
- Партизан је изнад свих нас и зато ћу урадити све што сматрам добрим за екипу и клуб. Поштујемо сваког играча, али и навијача. Ми смо пролазни, а присталице су биле уз тим и пре, а биће и кад ми одемо. Кодекси понашања морају да се знају. Желимо да у доброј атмосфери остваримо премијерну лигашку победу – између редова најавио је Станојевић промену у шпицу.

Konacno...

Zurnal.
 

diego_armando

Grobarčina
Учлањен(а)
30.08.2008
Порука
6.309
Reaction score
3.908
Локација
Kobasicarija "Venac".
jovancha, nego sta! nadam se da ce biti tako.

mada, siguran sam da ce se ovde naci neki koji ce pljucnuti na "stanojevicevu nedoslednost". ne valja ovako, ali ne valja ni onako:pop.
 

Ala-Munja

Del boy
Учлањен(а)
31.01.2007
Порука
8.413
Reaction score
489
Локација
...
Партизан : Нови Пазар 13. август 2011, 20:00
Главни судија: Каурин Срђан
Помоћни судија 1: Павловић Бранко
Помоћни судија 2: Поточан Дејан
Четврти судија: Јеремић Милан
Посматрач: Живановић Драган
Делегат: Радосављевић Светислав

Ок за почетак.
 

Sacayak

Grobarčina
Учлањен(а)
14.12.2010
Порука
4.920
Reaction score
6.183
Локација
Српска
Ljudi, zna se šta nam je činiti sutra. Drž'te Boguna i dobijamo 100% :D

Sad ozbiljno, nije Pazar nimalo naivna ekipa, još Ivanović ako dobro postavi utakmicu, neće biti lako. Mislim da će Volkov biti taj koji će činiti razliku. Još ukoliko Aksent bude igrao, možemo raširiti igru i u mnogome povećati šansu da razbijemo njihov eventualni bunker.

Medo će odrađivati mnogo posla u zaustavljanju njihovih kontri.

Sve u svemu, veliki smo favoriti i kao takvi trebali bi na otvaranju sezone "uvaliti" najmanje 3 komada bez i jednog primljenog.
 

Sajla

Grobar
Учлањен(а)
08.07.2010
Порука
440
Reaction score
6
E baš da vidimo malo taj željeni tandem.
 

President

Partizanovac
Учлањен(а)
25.11.2009
Порука
8.888
Reaction score
6.229
Локација
§§§§§
Daj Sajla ne prozivaj. :D

Inače,očekujem borbenu ekipu Novog Pazara i igru bez bunkera.
Velika šansa da se startuje sa TROJKOM u prvenstvu,u svakom smislu!
 

Zillgian

Grobarčina
Учлањен(а)
26.01.2010
Порука
3.954
Reaction score
4.886
Локација
Ndžamena
Ne bih potcijenio Pazarce ni malo. Ipak su maximalno naostreni. Naravno, mislim da smo kvalitetniji, i da cemo slaviti na kraju.... sa recimo 2:1 ili 3:1
 

Nemanja-NUSKNVP

Grobarčina
Учлањен(а)
03.01.2009
Порука
2.351
Reaction score
77
Локација
Leskovac
Razumem opreznost, alivne treba mraciti, ipak smo mi za klasu ispred svih u ovoj ligi.
 
Последња измена:

markos

Sotir zvani đubre
Учлањен(а)
04.12.2006
Порука
521
Reaction score
20
Локација
Na putu za jug.....
Zvanicno smo trazili izuzece Miodraga Gogića i Dejana Santrača do kraja prvenstva.
 

Dusan

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
730
Reaction score
333
Nek nam je sa srecom. Imamo ekipu najjacu u ligi, samo da taj kvalitet sa papira uvek prenesemo na teren i nece biti problema.
Novi Pazar treba podediti, ako bi moglo ubedljivo da na pravi nacin otvoriomo sezonu. To ocekujem jer nemamo preteskog rivala u kval. LE da bi se cuvali, sa druge strane imamo i veoma jaku klupu, koja je za nasu ligu i vise nego dovoljna.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top