Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Jelen Superliga 2011/12

Статус
Затворена за писање одговора.

gravedigger

Grobar
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
808
Reaction score
85
Hoffe ne ide sa leti u Antaliju. Leti se ide u više predele gde nije vruće.:wink:
 

Dr.Hofmann

Guest
Nije važno, ladiće jaja u Nemačkoj, Austriji,Sloveniji ja bi ih u deliblatsku peščaru posalo, a ne da potroše po miliona evra na preseravanje svoje...
 

GolmanRade

Grobar
Учлањен(а)
24.06.2009
Порука
838
Reaction score
508
Meda se odavno mentalno odjavio. Nije mi jasno sto ga nisu pustili kad covek ocigledno nece vise da igra za nas. Jos jedan pametan Albertov potez.
Bar je jasno posle danasnje utakmice gde je buducnost naseg tima. Dzigi, Ostojic, Markovici i ostali klinci, uz par izuzetnih stranaca koji moraju biti najbolji igraci u timu. Ali to je sa taksistom i Avramom na klupi misaona imenica. Oni ce nam dovoditi neke anonimuse na probe i ko pristane da igra za najmanje para bice nagradjen ugovorom.
 

tribiani

Grobarčina
Учлањен(а)
02.03.2007
Порука
1.449
Reaction score
4.800
Evo neki portali vec pisu da cemo sa Metalcem ipak igrati bez publike zbog danasnjih incidenata...
 

Vuk23

Grobarčina
Учлањен(а)
24.07.2008
Порука
1.550
Reaction score
854
Slabo baš slabo.
Ivanov,Ostojić,Ninković,Aksentijević zadovoljili.Aksentijević u srednjem redu može biti zaista koristan.
Manga ono malo pokazao da hoće da igra i ume.
Golmana ne bih komentarisao previše,mada odradio je posao.

Dijara u slaboj formi,samo se namešta za gol,ali barem je trčao i borio se i u dobrom delu 2. poluvremena sprečio dosta napada.
Miljković ništa značajno,imao je opet svoja gubljenja,Rnić na desnom beku malo vremena,sigurno po nas bolje nego na štoperu a i tu je uspeo da da loptu protivniku u noge.
Ilić nije više za ozbiljan fudbal.
Kamara malo igrao,malo nije hteo da igra.
Smiljanić i Tomić nisu za profesionalni fudbal,svakako bi bilo lepo negde ih zavaljati.
Babović malo više snage od ove dvojice ali mulja li mulja,sporo_Opet dade i gol.
Realno zadnja trojica nam netrebaju ako hoćemo malo ozbiljniji fudbal,a Ilić može ostati da odigra u našoj ligi 5-6 utakmica po 20 minuta maksimalno.
Dijara,Rnić i Miljković mogu poslužiti kao rezerve ako bolje nenađemo.

Grant očito pogubljen,i ako je uprava najveći problem i nadam se njihovom odlasku a da nas neupropaste skroz,ali s Grantom u Evropi mrka kapa a verovatni i u našoj ligi bez obzira ako mu dovedu bolje igrače.
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.422
Reaction score
40.757
Локација
Žrnov
Evo neki portali vec pisu da cemo sa Metalcem ipak igrati bez publike zbog danasnjih incidenata...
"Navijači" su, napokon, odradili ono za šta su plaćeni, za razliku od "fudbalera"... Sada "predsednik" može, napokon, da odahne, a i "trener" zajedno sa njim...

Sve ono što karakteriše jedan fudbalski klub je u našem slučaju pod znacima navoda, tako da smo, očigledno, i mi "fudbalski klub"...
 

NN G012

Grobarčina
Учлањен(а)
25.02.2007
Порука
4.314
Reaction score
74
Локација
ЈТ
Веома лоша игра... Али лепо је победити и у небитним утакмицама!

Који навијачи Јасмина?!
 

milos87

Grobar
Учлањен(а)
31.03.2010
Порука
775
Reaction score
13
...

Pobeda se pise,igra se nece pamtiti.
Nekada smo u toku jednog prelaznog roka dovodili bez potrebe po 10 fudbalera,a sada je to nuzno.
Ninkovic,Markovici,Aksentijevic,Ostojic i Babic su ipak morali mnogo vise prilika dobiti tokom prolecnog dela prvenstva...Titulu jesmo odbranili ali malo toga smo ostavili u zalog za narednu sezonu.
 

GARGAMEL

Banned
Учлањен(а)
04.01.2012
Порука
1.340
Reaction score
96
Локација
Duboko, u mraènoj šumi...
Djuric i kompanija ce konacno jednu noc odspavati k'o ljudi, nakon bezbroj neprospavanih zbog skandiranja navijaca protiv njih. Cinjenica da ce Partizan docekati Metalac bez prisustva publike donosi preko potreban odmor i beg od straha da ce ih huk navijaca oterati.
Iz pouzdanih izvora saznajemo da se Djuric, Ruzic, Babic i ostali nocima prevrcu po krevetima i bore sa strepnjom da li ce FSS kazniti klub ili ne. To je teret koji nose na svojim plecima jako dugo.
 

Двоглави

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2011
Порука
4.102
Reaction score
679
Локација
ovde, nazalost
ne znam sta ocekujete sa ovom bodovnom razlikom, na ovoj temperaturi i sa fondom treninga iz tekuce sedmice?
meni vazna pobeda da bih govnima prekoputa uskoro objasnio neke stvari...
 

zorz

Grobarčina
Учлањен(а)
24.06.2008
Порука
2.234
Reaction score
38
Brz, evropski, moderan fudbal naseg Partizana! Takozvan totalni fudbal! Ono sto raduje je da nam ekipa iz meca u mec deluje sve uigranije...igramo sa dosta trcanja...narocito raduje kretnja igraca bez lopte, stalna otvaranja i ubacivanja u prazan fudbal. Sto se tehnike tice prednjaci Babovic...gledajuci ga na terenu stekao sam utisak da je on izmislio loptu sobzirom kako barata sa njom...ono sto se takodje da primetiti je odnos trener igraci...takva hemija...toliko emocija...odavno nije vidjeno na ovim prostorima. Ponekad imam utisak da se igraci toliko dobro razumeju sa trenerom da ovaj i ne progovara tokom utakmice...komanduje im pogledom

A sada ozbiljno...ovo je jebiga u dupe
 

PROFESOR

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
4.627
Reaction score
2.109
У озбиљним клубовима би после сваке овакве демонстрације незаинтересованости и анти фудбала уследили "лепи" удари по џепу, па ко воли нек' изволи.
Толико је лоше и онеспокојавајуће да је тешко осећати разумну дозу радости поводом престојећег озваничења титуле, а нека сањарења око Европе неспојива су са здравим расуђивањем.
Чак и када би се све објаснило неким волшебним одсуством мотива, обзиром да је титула већ неко време капарисана, остаје питање шта је са мотивом борбе за дрес који се носи, са мотивом искупљења након срамоћења са чергарима, са мотивом да се задовољи свој навијач, са мотивом љубави и посвећености фудбалској игри, са мотивом да се поверени посао обави на професионалан начин и поштено заради сваки динар.
Али, одакле уопште и пронаћи било какву врсту мотива у руинираној грађевини по имену ФК Партизан, када је свака помисао на поштен рад, приврженост и посвећеност, сваки траг пожртвованости, пуног давања и осећаја дужности и припадности нечему великом и важном одавно проказана, забрањена, протерана у илегалу, готово убијена.
Таљигамо са шкрипом и искривљеним точковима жалећи се на путеве лоше време, злосрећну судбину, смејући се к'o луд на брашно јер ко није срећан, вероватно и није гробар.
И мада су снегови и шаш оних који би могли а неће и оних који не могу чак и када би хтели, добрано прекрили зелену ливаду, изданци који дају смисао и наду ипак извирују показујући шта би све могли само када би било допуштено.
 

Millosh_024

Grobarčina
Учлањен(а)
28.03.2010
Порука
1.595
Reaction score
35
Neki ljudi treba da potraže profesionalnu pomoć zbog svojih opsesija Babovićem i potrebom da ga pljuju. Dao je gol. Meni dovoljno.

A što se navijača tiče, ispade da zabranjeni rade u korist uprave odnosno zaključavanja stadiona. Ne pamtim kada smo ovoliko puta u polu sezoni igrali na svojem praznom stadionu. Neka, trpimo i ćutimo. I dalje.
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.756
Reaction score
55.289
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Neki ljudi treba da potraže profesionalnu pomoć zbog svojih opsesija Babovićem i potrebom da ga pljuju. Dao je gol. Meni dovoljno.
Оставите овде на јавном делу форума неки број, контакт коме да се обратимо, и мени је почело да смета.
 

jagodinac

Grobarčina
Учлањен(а)
26.08.2007
Порука
1.433
Reaction score
198
Локација
francuska
sreca pa cemo ovakav partizan gledati jos jedno kolo!!!tuga na terenu sramno na tribinama.nadam se da posle sledeceg kola necemo morati da gledamo jadne:
babovice, miljkovice,tomice,smiljanice,kamare dijare a sa njima u paketu niti adame ,djurice vukadinovice babice ruzice i ostala govna koja nam unistise klub!!!
a pogotovu ne ovakve navijace!!!

Vec si imao jednu opomenu za farbanje slova, tako da ovaj put poeni.

WebCrew edit
 
Последња измена од уредника:

milance032

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
5.266
Reaction score
18.275
Локација
Kej Republika
Узели титулу па мало решили да ''одморимо''. Што се људи овде ложе на то као изгинуће за свети дрес за Гробаре? То су давно прошла времена за нас,то може бити само код озбиљних тимова а не код аматера какви смо ми.
Извештај са наше утакмице препрун окршаја браће,лош фудбал...извештај из рупе спектакл,мала барса....сами смо криви за то,тачније говна из управе. После данашњих срања ми ћемо славити титулу пред редарима и фото-репортерима,уместо да напунимо храм и покажемо ко је ко у овој проклетој Србији.
БРАЋО Срби нек нам је Бог у помоћи!!!
 

Jugo_faca

Banned
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
1.799
Reaction score
83
Локација
Dorćol
Мени је ок ова варијанта са Рнићем, то сам писао и пре утакмице.
Главни утисак мени Камара, да ли саботира или који курац, гледам они трчи контру мал нам нису гол дали а он без трунке агресивности, онако кулира рођак.
Штета што Аврам није муџос да ожени Бабовића кад оде из клуба, држи га ко да се трпају после тренинга.

pa jebem li ga, ja bih najradije da vidim rnića u nekom klubu al da nije partizan po mogućstvu. al ajd nije ovo ni najstrašnija varijanta, bolje nego da je štoper. ostojić mi deluje mnogo sigurnije.

što se kamare tiče, sklonio se na derbiju onom belvil romskom brazilcu sa šuta, tako da slobodno može i on zajedno sa miljkom i babovićem da se spakuje i tera u tri pičke materine. nek ide u liverpul sa mićkom da budu daglišove bombe prelaznog roka, crnac koji ne ume da doda loptu napred a da ne ide protivniku u noge i ciganski idiot koji ne ume ni da hoda a kamoli da igra fudbal.
 

zoran mne

Grobarčina
Учлањен(а)
20.12.2007
Порука
1.147
Reaction score
1.454
Локација
Podgorica cijela, crno-bijela
Prvi i jedini put sam pomislio da ovaj Ješa nešto zna, a to je kombinacija Rna-Aksent na desnom boku. Inače, mislim da Aksenta treba tretirati samo kao veznjaka ili krilo, jer je i danas par puta u odbrani strašno ispao. To na jacim utakmicama skupo košta. Osim Dzigija, Ivanova, Ostoje i Brata Radise, ostalo nije vrijedno komentara.
Naravno, tu ne racunam ciganluk naših organizovanih navijača. Oni su stid Grobarstva
 

ld79

Početnik
Учлањен(а)
08.07.2010
Порука
172
Reaction score
24
Локација
Beograd
Odigrano samo da se otalja posao,pojedinci nisu ni malo potrcali,verovatno je bila velika vrucina,pa ih je to sprecilo:confused.Falilo nam 5-6 igraca ,koji bi bili u kombinaciji za prvi tim.Osim rezultata,sve je ostalo za zaborav.AVRAM GO HOME!!!
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top