Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Jelen Superliga 2011/12

Статус
Затворена за писање одговора.

el mago

Grobarčina
Учлањен(а)
05.07.2010
Порука
2.143
Reaction score
628
Локација
БИРЗИМИНИЈУМ
Одлично ! сад већ по традицији играмо први дерби у рупи, тад се најчешће одлијепимо, или их стигнемо ако нам ,не дај Боже , бјеже, и онда их 2 кола прије краја чекамо кући а то је ОГРОМНА предност, у ситуацији кад се првенство ломи !(за детаље се обратите колеги са ником Је-Не-а :))

оно што ми је запало за око је и да ће цигани гостовати јавору у другом колу прољећног дијела, по, надам се кијамету ,што повечава шансе да пукну !


треба добро да се спремимо за још једно гањање са пасјим синовима !
 

Sony PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
02.07.2008
Порука
4.480
Reaction score
1.114
Локација
Tamo visoko, za brda ona...
Odlican raspored. Opet sa ciganima 1 i ciganima 2 igramo prvo u gostima, a u proljecnom dijelu kuci. Fino fino...

Sad ekipa da se oformi, pa da zajedno i slozno napadnemo 5.uzastopnu a ukupno 24.titulu sampiona!!!
 
Последња измена:

Maestro

Super Moderator
Учлањен(а)
25.09.2007
Порука
8.062
Reaction score
8.348
Локација
Crno bela Srbija nesloga je ubija
http://www.partizan.rs/12263-parovi-novog-prvenstva/

Raspored za ovu sezonu. Otvaramo sezonu 13.8. Dolazi nam BASK (ili Novi Pazar ili Radnicki?) na JNA. Derbi 26.11. u 13. kolu, prvi kod njih po obicaju.

Mozda ovaj post prebaciti u novu JSL temu.

Dobar raspored jer ko sto neko rece cekamo cigane i vojvodinu u prolcenom delu kod kuce a ipak se u tom drugom delu resava prvestvo bez obzira kolika bila razlika na kraju jeseni. Prvih 6 kola nemamo nekog mnogo teskog protivnika ili tesko gostovanje sto je dobro jer ce tada ekipa mozda biti umorna od evropskih meceva...
 

MladenGPG

Grobarčina
Учлањен(а)
24.04.2008
Порука
2.538
Reaction score
41
http://www.partizan.rs/12263-parovi-novog-prvenstva/

Raspored za ovu sezonu. Otvaramo sezonu 13.8. Dolazi nam BASK (ili Novi Pazar ili Radnicki?) na JNA. Derbi 26.11. u 13. kolu, prvi kod njih po obicaju.

Ovo po "običaju" ne valja. Odma očekujem saopštenje Lukića i nove teorije zavjere protiv stuba Srpstva! Zašto se uvjek derbi u drugom dijelu sezone igra na stadionu Partizana, kad se rešava i prvenstvo :)
Opet smo namjestili raspored :)

Inače, dobar raspored. Samo još da smo Vojvodinu čekali kući u prvom dijelu sezone.
 

Stinger

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
4.050
Reaction score
4.736
Локација
Nomad
6. kolo Rad, 7. Vojvodina, 8. Spartak, jedino je zajebano što protiv 3 najbolje (posle nas) ekipe igramo za redom, ali zato mi se start prvenstva posebno dopada.
 

diego_armando

Grobarčina
Учлањен(а)
30.08.2008
Порука
6.298
Reaction score
3.862
Локација
Kobasicarija "Venac".
raspored je okm mada bih licno vise voleo da dva vezana gostovanja imamo na jesen.

ako Bog da bicu u srbiji na jesen, tako da stizem na borac, smederevo, a mozda i bsk:šal...valjda bude i neka evropska.
 

PARTIZAN

Partizan
Учлањен(а)
04.05.2009
Порука
11.900
Reaction score
315
Izvučeni parovi, poznat raspored u novom prvenstvu (2011/12):
http://www.partizan.rs/12263-parovi-novog-prvenstva/

Čekamo BASK, idemo u Užice (valjda u Užice), čekamo OFK, idemo Jagodini, pa dva puta uzastopno igramo kući (Hajduk i Rad)...
Ciganima 2 gostujemo u 7. kolu.
Ciganima 1 gostujemo u 13. kolu.


Znači naproleće i i jedni i drugi dolaze na šamaranje na JNA...cigani 2 u 22. kolu, a cigani 1 u 28. kolu.

Odličan raspored, dopada mi se.
 

Sony PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
02.07.2008
Порука
4.480
Reaction score
1.114
Локација
Tamo visoko, za brda ona...
Kao sto rekoh u temi FK Partizan, opet dobar raspored. Sa ciganima 1 i 2 opet prvo igramo u gostima sto je dobro. Kada se eventualno bude odlucivalo o titulu, imacemo prednost domaceg terena u tim mecevima. Prvih par kola je isto dobro za nas, jer cemo mozda biti umorni od Evrope :D
 
Последња измена:

PARTIZAN

Partizan
Учлањен(а)
04.05.2009
Порука
11.900
Reaction score
315
Prvenstvo je uvek imalo poseban topik na forumu, ima ga sad i naredno prvenstvo. :D Predlažem ban za svakog onog ko ubuduće ovaj topik oskrnavi rasporedom u prvenstvu. :D
 

Optimus

Grobarčina
Учлањен(а)
28.10.2009
Порука
1.017
Reaction score
36
Локација
U kesi Miše Tumbasa
Odličan raspored !

Prva tri-četiri kola su uvek najbitnija za podizanje forme !Zato mi je drago da tu nemamo teške protivnike.
Baš sam zadovoljan.
 
Последња измена:

PARTIZAN

Partizan
Учлањен(а)
04.05.2009
Порука
11.900
Reaction score
315
Dopadaju mi se i ciganskih 5 gostovanja u prvih 10 kola...mnogo mi se dopadaju! :D Posle 10. kola moramo da im bežimo 5-6 bodova, minimum.
 

cavalera

Grobar
Учлањен(а)
05.07.2010
Порука
258
Reaction score
0
Локација
031
nimalo mi se ne dopada zato sto su ciganima vecina tezih gostovanja u jesenjem delu(mada samo da kiksaju i bice dobro kako god), ali ono sto me je izludjivalo i prosle to me nervira i ove godine sto cigani 1 i 2 igraju zadnje kolo prvenstva tako da bodove koje bi jedni drugima oduzeli nekada u toku prvenstva sada ce raspodeliti kako im bude odgovaralo(posebno se odnosi za zadnje kolo prolecnog dela).
nama je raspored slican kao i prethodne sezone gde ce kljucno biti da ne vezemo seriju losih rezultata u 6.,7. i 8.kolu...
 

1910

Grobarčina
Учлањен(а)
26.01.2010
Порука
1.000
Reaction score
57
Ima li negde raspored prolecnog dela?
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.365
Reaction score
40.188
Локација
Žrnov
Imaš iznad, JeNeA ostavio u svom komentaru br. 10
 

1910

Grobarčina
Учлањен(а)
26.01.2010
Порука
1.000
Reaction score
57
Gore je samo jesen, nema proleca ili sam slep.
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.365
Reaction score
40.188
Локација
Žrnov
Sorry 1910,
nisam obratila pažnju da tražiš prolećni deo... znam da sam ga negde pronašla, ali ne znam gde...
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top