Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Jelen Superliga 2011/12

Статус
Затворена за писање одговора.

Brmba

Grobarčina
Учлањен(а)
14.07.2008
Порука
2.495
Reaction score
202
Локација
Napokon u Pioniru
Порука за играче: Сентинелов пост.

Порука за Станоја: Или буди оно што јеси и не јеби живу силу кад је трулеж у питању, или настави овако бескичмено, како радиш већ који месец, па да се растајемо.

Порука за Ђуру и морнаре: Сјашите!
 
Последња измена:

giga

Grobarčina
Учлањен(а)
26.01.2010
Порука
1.452
Reaction score
47
Локација
Istok JNA
Rano je za smenu trenera...SS ima dovoljno kredita da proba da napravi najbolje što može ove sezone sa ovom postavom.

Promenjen je ceo tim, i to je ono što SS oslobađa odgovornosti.

Ako neko treba da nestane to je Uprava kluba, koja je strpala u džepove svoje i tuđe 20 i nešto miliona evra...ej 20 miliona evra, i dovela trenera pred streljački vod.

U slučaju smene SS-a sa Milaničem ili ko zna kime, treba celu utakmicu od prve do zadnje minute jebati majku redom svima u upravi.


Piskavac odigrao očekivano, tako je dobio cigane sa Sevojnom u kupu, zatvoren do koske i na kontru. Ako se sećate, nismo ih lako dobili(Sevojno) ni u finalu kupa, imali su par čistih šansi dok ih nismo otvorili...

Realno je ovo trebalo da se završi nerešeno, i to bi bilo najpravednije. Stanković je postavio nogu totalno nepotrebno jer je lopta išla daleko od gola, a majstor bi pao ionako...Ne može fudbal da se igra bez razmišljanja, nepromišljena greška Miljkovića - gol za Genk, nepromišljena greška Babovića - spas za Genk, onaj start Bugarina u prvom-lagano je mogao da bude penal za Užice, pad koncentracije u trenucima kad treba da se završi akcija...

Sve to govori da ekipa nije uigrana, niti u pravoj kondiciji da odradi zadatke, još na to dodamo psihu (ispadanje od Genka i eto velikih problema.

I još jednom da ponovim, SS ima moju podršku makar ne osvojio ništa, sva odgovornost je na Upravi kluba.
 

grobar032

Grobarčina
Учлањен(а)
27.02.2007
Порука
5.110
Reaction score
554
Локација
Humska 1
Реално ово је заиста нешто невероватно што сам прочитао! Изгубљена сезона! Док год смо ми испред ганфера на табели добро је! А и има још пар десетина кола!
 

Grob1983

Početnik
Учлањен(а)
21.10.2009
Порука
21
Reaction score
2
Stanojević je GLAVNI I JEDINI krivac za situaciju u kojoj se nalazimo!!! ZAŠTO? E pa zato što je trener jedini odgovoran za rezultate i igru. On je birao igrace, on je uigravao debilnu formaciju (formacije) u kojima igramo i na kraju on je kompletirao tim koji imamo!!! Ukoliko on to nije radio, tj. ukoliko su mu drugi to sastavljali, on je još veći krivac što nema muda to da prizna i sa tim je njegova krivica još veća, jer on nije trener Sinđelića nego PARTIZANA!!! Ako nema muda da preuzme odgovornost neka se tornja iz kluba. Gospodin SS kako ga mnogi ovde oslovljavaju treba da ima svoju reč, pa ako nekog prekomanduje u Teleoptik, nek stane iza toga, a ne da m u se posle nedelju dana izvinjava. Ako opet stane iza nekoga ko se otvoreno zajebava na terenu i van njega onda nek ostane dosledan, a ne da posle dva dana pogazi svoju reč pa ge otera na tribine. A što je najgore od svega on se i dalje pravi prepametan i direktno zajebava svakog navijača Partizana kad kaže da je nerešeno protiv Šamroka dobar rezultat!? Očigledno da je on mali čovek za ovako velik klub, a da ne zaboravim da je i on, kao i Jokan, volšebno osvojio dve titule gde je Zvezda više zaslužna što je Partizan bio prvi nego što smo mi svojom igrom to potvrdili. Evropu neću da komentarišem jer za mene je svako kreten ko se vodi parolom "Važno je učestvovati nije važan rezultat"! A što se uprave tiče tu je i najgore, njegova glava će otići, ali on neće na kraju reći ko je i šta je radio u Partizanu nego će ko i svaka pičkica otići i preuzeti odgovornost na sebe zarad nekog drugog angažnana ČOVEKA OD POVERENJA koji radi kako mu se kaže i nestati kao i Jokan, Đukić ili će trenirati Bušmane kao čika Crni i Stevanović jer vrhunskom fudbalu neće nikad prismrdeti.
 

nikola70

Grobarčina
Учлањен(а)
24.01.2010
Порука
2.781
Reaction score
276
добро значи овако ... крива је управа .. боље играче од ових немамо .. Станоје није крив и бољег тренера ( па ни кандидата за ту функцију ) немамо , нити ћемо имати у скорије време ...

шта је решење .. ?! како ћемо покренути тим када ово не личи на ништа .. ?! шта нам је чинити .. ?!


Evo ja cu ti dati neko moje misljenje....

Boljeg trenera necemo naci, igracki kadar je krajnje prosecan...prelazni rok je katastrofalno odradjen, pogotovo ako se konstanto provlaci kako smo potrosili najvise para do sada carobnih 4 miliona...

E sad, sta raditi??? OTERATI TU BAGRU IZ UPRAVE, SVE DO JEDNOG, I ZABRANITI IM PRILAZ STADIONU U PRECNIKU 10 KM....


U zimskom prelaznom roku renovirati ceo vezni red, i bicemo preporodjeni....Samim odlaskom ove bagre SS ce procvetati a igraci ce nekako izgurati do decembra....


@Grob1983

Stanojevic nije trener Sindjelica, ali isto tako ovo nije Engleska i Premier liga GDE SI TI VIDEO DA SE KOD NAS TRENERI PITAJU ZA NESTO, pogotovo oni na pocetku karijere, a jos kad ti BIk i Djura vise iznad glave sa sekiro, a ti uveo u LS i osvojio 2 titule + jedan kup...Niti je on sastavljao tim niti to ima kome da prizna, kada se to zna...treca stvar, koja bi budala remetila atmosferu pred pocetak sezone i pre najbitnijih utakmica...cetvrta stvar, nekada treba biti covek i ostati gospodin!
 

_Shone_

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
1.544
Reaction score
2.574
Локација
Tu..iza ugla...nema 200 metara
Vukic u mirovinu, Babovic u picku materinu....Samo cu da pitam, KO UMESTO NJIH?????
Pa hajde reci iskreno da li ova dvojica zasluzuju da budu u prvih 11...ja mislim da ne.

Kad se Vukic ovako ponasa na utakmici mogu da zamislim samo kako na treningu "ubedjuje" Stanojevica da je za prvu postavu.

Babovic je na desnoj strani totalno beskoristan to vidi svako od nas i svi znamo pa i Stanojevic da mu to nije primarna pozicija vec prinudno igra na njoj zato sto iz nekog razloga mora da igra.

Svaki naš u poslednjih par godina je sve gori i gori,što duže brani!APSOLUTNU krivicu svaljujem na trenera golmana i očekivao sam njegov otkaz davno.

U potpunosti se slazem.

Od Darka Belojevica mi nemamo dobrog trenera golmana.
 
Последња измена:

kecman

Grobarčina
Учлањен(а)
23.01.2008
Порука
3.702
Reaction score
356
Golman i Ivanov direktni krivci za poraz. Ivanov je napravio i penal nekoliko minuta pre naseg gola, ali sudija nije svirao. Ista akcija, lopta iza njega, mnogo je spor. Kasalica ga pretrci. Svi koji prate domacu ligu, znaju ko je Kasalica, prosecan igrac. Dakle, imamo problem, stoper je prespor. Nadam se da ovaj Brazilac moze da igra levog stopera. Stojke kriv za gol, prosecno izveden slobodnjak, jako lose je stajao. Vidim hvali se Aksentijevic, mislim da igra lose- defanzivno, pretrcava ga ko kako hoce. Jovancic jako lose igra, Eduardo takodje. Kamara bio najbolji ubedljivo.
Ovo za uzicku publiku se ne bih slozio, potpuno je prirodno da ljudi navijaju za svoj klub. Na istoku je bilo ok, pola-pola...
 
Учлањен(а)
20.02.2007
Порука
799
Reaction score
5
Локација
Kumanovo R.Makedonija
Realno, fale nam Moreira, Juca, Cleo, Tejgo, Savić....
Ne fali nam zuka, imamo medu.
Pa i Savic posto je mlad je imao bas kikseve, ali se zabravilo jer smo postali sampioni. Ali je strasan potencijal.
Nama fali Moreira, Tejgo, i Cleo.
A to nije puno ljudi, ne trazimo puno, trazimo igrace od PROSLE GODINE!
Recimo ovako:
-------------Stojkovic-----------
Aksentijevic-Savic--Ivanov--Volkov
-----------Smiljanic(Medo(u zavisnosti od visine protivnika))
Tomic----Moreira-----Sasa Ilic----
---------Cleo----Tejgo-----------

Ne trazimo mnogo, samo igrace od PROSLE GODINE., sto implicira da trazimo igrace koji su bili POD UGOVOROM s'nama.
E sad dolazimo do problema da, sledece sezone, necemo imati za koga da zalimo.
O tosicu, ljajicu, jovetcu, obradovicu, i nemogu da se setim jos muka mi je, necemo ni da pricamo.
Znaci ovde je najmanje kriv Stanojevic. Sto ne znaci da nema krivice. On stvarno mnogo radi, mn energije trosi, ali po meni trosi previse na protivnika, a ne na unapredjivanje ekipe.
Dobro sad sta je, tu je. Ipak neka vam govnjive motke budu pri ruci.
 

Grob1983

Početnik
Учлањен(а)
21.10.2009
Порука
21
Reaction score
2
@nikola70
Renovirati vezni red? Zašto? Pa Stanojević je lično tražio da se dovedu Vukič, Ilić, Babović, Kamara, Smiljanić, Babić,...! Po tom tvom je bolje da renoviramo trenera neg vezni red.
 

Plava Čigra

Grobarčina
Учлањен(а)
08.04.2011
Порука
2.245
Reaction score
3.609
Лоше, јако лоше...
Не можемо ми са овим везним редом ништа да постигнемо. Спори смо, килави...
Вукић није играч за озбиљан фудбал, Сале капитен је за пензију. Присутна је његова жеља, али умире после 20мин. Бабовић(човек кога сам увек бранио) је дебил, нема грама мозга.
Како је отишао Мореира, ми смо јако лоши у вези, јер СС форсира ове горе наведене играче. Ко ће ме убедити да мали Нинковић не може више да пружи од Вукића. Бар ће, ако ништа друго, да гризе.
Данас су нас неколико пута претрчавали, а ми статични. Ма ужас један како играмо и како имамо тврдоглавог тренера.

Мора се нешто мењати, под хитно!

Једина светла тачка данас, Аксентијевић. :clap
 

middle finger

Početnik
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
69
Reaction score
15
Kao što je već rečeno riba smrdi od glave, znači rešenje je smena uprave.Pitanje kako to izvesti.
Još od vremena Ivice Osima mi nemamo igru (bilo je lepo gledati Partizan i onu polusezonu sa Djukićem i timom koji su Tomić i saradnici sastavili).Tumbaković je obarao rekorde ,Mateus je ušao u LŠ ali to su bili timovi samo za našu jadnu ligu (svidelo se to nama ili ne).Nama će ovo rasulo kod cigana više da šteti nego da koristi jer smo se uljuljkali sa ovim titulama.
 
Учлањен(а)
20.02.2007
Порука
799
Reaction score
5
Локација
Kumanovo R.Makedonija
"Sezona unaprijed izgubljena"?!?!?!
Pa onda nauci da zivis u realnosti, ako ti nije neki problem.
Cigani imaju ekipu na okupu od lani, samo ojacanu.
Nama su ostali najslabi od prosle godine, a dosli prosecni igraci za dosta para.
Da sam Kezman, kao sto nisam, ne bi dolazio, nego bi uzeo govnjivu motku i predvodio revoluciju.
 

Pekarski

Grobarčina
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
9.376
Reaction score
1.445
Локација
Na najvišem nivou
Kao da sam gledao neki slow motion.Bez žara,adrenalina i krvavih očiju.U jednom trenutku mi se učinilo kao da namerno neće da pobede.
Toliko dodira sa loptom,nijedanput kroz sredinu nismo prošli,a ono šansi što smo imali promašivali smo kao na treningu.
Sjebali su nas rastegljivim bunkerom, gde su odlično koristili našu nesposobnost na sredini,da im sprečavamo kontranapade.

Napadači su nam opasan problem.Treba im mnogo šansi za gol,a u ovakvim utakmicama kada 11 igrača protivnika stoji iza lopte, teško je napraviti 10 šansi.
Gledalo se ovakvih utakmica na gostovanjima dosta,samo su naši znali da ga umuvaju, a da ga ne prime.

Glođović je dopustio oštru igru,koja u principu odgovara onome koji se brani. Kasalica je očigledno gurnuo Ivanova rukom,ono nema veze sa remplovanjem.

Kakva krvoločnost prema Stanojeviću,a svi zanju da je glavni krivac Đura za ovu situaciju,sa njegovim neodoljivim smislom za trgovinu,bilo odela, ili živog mesa sa kopačkama na vagi.
Što je ćutao Sale? A šta da je neko drugi,onda bi isto pričali,i isto bi ga terali.Uopšte ne razumem smisao ovakve logike teranja.

Večeras su se najviše radovali žuti,nadajući da im rejting neće još opasti,ako im njihova kalaštura ostane u trci za titulu.
 

nikola70

Grobarčina
Учлањен(а)
24.01.2010
Порука
2.781
Reaction score
276
@nikola70
Renovirati vezni red? Zašto? Pa Stanojević je lično tražio da se dovedu Vukič, Ilić, Babović, Kamara, Smiljanić, Babić,...! Po tom tvom je bolje da renoviramo trenera neg vezni red.

Izuzimam Kamaru i Lolu, mislim na ove ofanzivne vezne i krila...

Pa normalno da je trazi Vukica, kada ti oteraju klucnog igraca kao govno, jer ga karaju 2 godine pre toga u zdrav mozak....a pri tome te ostave u pola sezone bez ikakvog ofanzivnog veznog...a ne ponude ti nekog boljeg, vec ti kazu, kad si mogao sa radisom u LS; mozes i bez plejmejkera do titule....

vezni red mora da se renovira kako god, pa da dodje i Ferguson.....tu nema sta da se prica! Mozemo i trenera da promenimo, ali boljeg naci necemo, pa da li je to pametno onda?
 

Jole

Grobarčina
Учлањен(а)
15.03.2007
Порука
1.076
Reaction score
58
Локација
Београд

ALEXA01

Početnik
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
41
Reaction score
3
Локација
Beograd
Alo bre ljudi moji, šta ste zapenili toliko?
I ja sam već nekoliko puta ove sezone osetio i bes i ljutnju i nezadovoljstvo i osećam se kao tempirana bomba, kao uostalom i većina ljudi ovde...
Ipak...
Izgubili smo, možda je i bolje (da se razumemo nikada nije dobro kad se izgubi, nikada!!! ) što se ovo dogodilo sada, nego , na primer, u finišu prvenstva . Ekipa je skoro kompletno nova, svi znamo šta se sve izdešavalo, ali prerano je za zaključke...valja nam skupiti snagu i energiju i odupreti se svima koji su protiv nas...a mnogo ih je. Ova će sezona biti jako teška ( u svim sportovima, ne samo u fudbalu!) , ali ja verujem da cemo biti prvi na kraju!
Indolenciju i nedostatak motiva ne treba oprostiti, tu se sa većinom slažem, ove glupave i jeftine golove koje primamo niko normalan ne može mirno da podnese ( ja bih malo odalamio momke po džepu, imaju bre najbolje uslove u ovoj zemlji za posao kojim se bave) ...mnogo toga škripi...ali..ništa još nije izgubljeno, ajmo mi svi zajedno da podržimo Saleta i Krleta i ekipu.
Pokažimo strpljenje i dostojanstvo!
Treba biti najjači kad je najteže, uvek smo takvi bili, zašto bi se to menjalo?
Hoćete li da ode , posle Jokana i Ivana Tomića i Stanoje? Ja ne bih baš pristao na takav epilog, ako se išta pitam...
Mirno i strpljivo , svi zajedno u četvrtak u hram da se čujemo do neba , da pobedimo one Irce, a onda ćemo polako izaći iz ovog ritma utakmica i ući u mirnije tokove, barem neko vreme.
Ne dozvolimo da nas oni zlikovci iz komšiluka i njihovi sateliti i podrepaši sa sve državnim vrhom na čelu poremete i razjedine... I da nam opet odvratni ciganski novinari pišu "dobronamerne" tekstove intonirane tobožnjom brigom za Partizan...kao pre par godina...koje želim da zaboravim.
Mi imamo samo jedni druge, sami smo protiv svih!!!
Ne zaboravite na to !!!!
Dakle, iskulirajmo ovo ( treba kritikovati, ali nikako preterivati, uostalom, kome se normalnom sviđa ova igra i ovi rezultati?) biće svašta do kraja, a na kraju ....MI ĆEMO SE RADOVATI!!!!

U INAT SVIMA!!!!!

P.S. POTPIŠITE BRE VIŠE UGOVOR SA KEŽMANOM!!!
 

Jokic

ex jokics
Учлањен(а)
24.08.2007
Порука
7.064
Reaction score
15.643
Локација
Храм фудбала
Дајте људи немојте више зајебавати и фали нам овај и фали нам онај и продали овога и продали онога.То је прошлост и поправити се никако не може једино ако очекујете да купимо назад Фејсу,Тошића,Клеа,Савића итд... Или да ови из управе поједу једно велико говно и признају да су се огрјешили о ДР.Моа и Жуке па њих двојицу поново врате или да Крстају врнемо из пензије.Сви знамо да од овога горе нема ништа и ту треба ставити тачку на те ствари.Сада је питање шта даље и како а не да ко јебене пичкетине кукумачемо што су нам продали и отјерали играче.Шта је ту је,ја вјерујем у овај тим,вјерујем да има довољно квалитета да поново освојимо титулу,а самим тим вјерујем да ћемо из овога свега изаћи само јачи.Зато подршка Станојевићу и да се вратимо у шине.
 

born2shine

Fin neki dečko
Учлањен(а)
04.04.2010
Порука
2.875
Reaction score
211
Локација
:-)
Đuriću, brzo prodaj Stojkovića, Rnića, Volkova, Medu i S. Ilića dok još možeš.
Naravno i Markeca, Džigija i Aksentijevića. Možda se ne daj Bože povrijede, pa ko će onda da ih kupi? Pa onda bi morao stvarno da radiš nešto. Obavezno sad otjeraj SS. Generalnog sponzora nemoj dovoditi, šta će ti to kad možeš prodavati igrače? Nastavi i dalje da daješ lažna obećanja, znaš da ovdje ljudi slabo pamte. Prijateljske utakmice protiv jakih evropskih timova nemoj ni zakazivati. Koji će nam takve gluposti... Pojačanja naravno sad ne treba dovoditi, treba prvo dobro prodati ove što ih menadžeri guraju...

:roll:
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top