Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Jelen Superliga 2011/12

Статус
Затворена за писање одговора.

Dr.Greenthumb

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
649
Reaction score
18
Локација
Beograd
Pisao sam ranije da citam novosti jer koliko-toliko realno izvestavaju o Partizanu, ali sad videh ovo i verovatno idu u zaborav do nekog boljeg vremena...
http://www.novosti.rs/vesti/sport.72.html:344710-VIDEO-Jagodina---Partizan-penal-ili-ne

Kao satro neutralni, evo dragi citaoci pa sami procenite da li je penal ili nije...Mamu vam vasu bezobraznu...Nesto nisam vidjao clanke - Smederevo-Zvezda-penal ili ne, i slicne situacije..:pickaciganska

Ali dobro, znali smo sta ce da bude ove sezone, kuknjava i naricanje, ciganska je tuga pregolema...

Uzmi Stanoje petu titulu, petu titulu :D
 

cipriPFC

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
455
Reaction score
11
Jesu bodovi bitni, ali realno, ja sam razocaran igrom :(
 

Dimitrijevic

Početnik
Учлањен(а)
04.06.2011
Порука
7
Reaction score
1
Локација
Beograd
Činjenica je da mi loše igramo celo proleće i evo u novoj sezoni.
Ako se sećate, i prošle godine smo igrali, na početku sezone loše, ali kada se vratio Moreira bila je to druga priča. Sada nema Moreire da se vrati, ali ovde ima još loših stvari. Kondicija. Od kad je otišao kondicioni trener Ilić, mi nismo ni približno fizički spremni kao nekad.
 

Dimitry

Grobarčina
Учлањен(а)
26.09.2010
Порука
2.049
Reaction score
177
Локација
Владивосток
Ишчачкали смо и ово гостовање.
Пенал? Кога брига, најслађе је из пенала. :)

Сад да нагрувамо Хајдук па да већ једном заседнемо на прво место.
 

Jegda

Grobarčina
Учлањен(а)
03.10.2007
Порука
2.123
Reaction score
61
Локација
Autokomanda
Činjenica je da mi loše igramo celo proleće i evo u novoj sezoni.
Ako se sećate, i prošle godine smo igrali, na početku sezone loše, ali kada se vratio Moreira bila je to druga priča. Sada nema Moreire da se vrati, ali ovde ima još loših stvari. Kondicija. Od kad je otišao kondicioni trener Ilić, mi nismo ni približno fizički spremni kao nekad.

Dok sam citao tvoj post razmisljao sam kako cu da napisem "ali sad nema Moreire" :D, kad ono vidim i ti napisa. Elem sto se tice fizicke spreme tvrdim da smo fizicki klasu iznad cele raspale Tole Super lige :buhaha (mnogo mi je super ciganski naziv za nasu ligu :D, realno Tole je prva zvezda iste :buhaha), ali to je 2 klase ispod nekog iole ozbiljnog evropskog nivoa. I uopste mi nije jasno taj povratak igraca na teren, eto Edu je istrosen, vraca se u kondiciju od kad je stigao, onaj drugi nesrecni Brazilac, za njega sam i zaboravio da postoji, pa onda i Dia i tako dalje....Ocigledno nesto ne stima.


p.s. mozda je post za drugu temu, tako da prebacujte ako treba
 

T.N.T.1970

Grobar
Учлањен(а)
15.07.2008
Порука
977
Reaction score
309
Posle ove stramotne igre u Jagodini i ovako tuzno sastavljene ekipe, sidelo se pravo nezalackog i poltronsko stanja u kom se nalazi nas trener, ovo ulizivanje navijacima sa Dijarom od starta strasno! Tvrdoglavost sa Miljkovicem totalno neznanje...
Uzdao sam se u dolazak novog trenera koji bi moga trenutno da nas preporodi i uradi nesto do kraja sezone ovako mrka kapa....
 

Veliki Strumf

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
325
Reaction score
16
Локација
Strumfograd
T.N.T.1970...
E moj ti...

Pa jel treba Ubica da sedi na klupi...??? :(

Ti bas mrzis Saleta a...? :(

Jel bi ti mozda Milinkovic vise odgovarao...? :(

Sramotna igra? Verovatno bi se bolje osecao da smo igrali dobro a izgubili... :(

Pitacu vas kad Ubica bude cusnuo 2 komada cergarima...

Jedino si za Miljka donekle u pravu, donekle kazem zato sto razlog forsiranja istog nije NEZNANJE...nego nesto drugo.
 

NN G012

Grobarčina
Учлањен(а)
25.02.2007
Порука
4.314
Reaction score
74
Локација
ЈТ
Па да, и моје мишљење је да је тренер главни кривац за сва дешавања у клубу...
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.756
Reaction score
55.289
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Ма одлично је са Станојевићем тренутно,лепо смо га подували од конобара,ту се сад вуцарамо по нашој лиги где имамо 3 пута бољи тим од сваког следећег,мучимо се под фразом данас сви играју фудбал,играју нам опет миљкон,бабовић и компанија,обећавамо нападачки фудбал,играмо са два задња везна,јагодина нас прво полувреме малтене сабија,као да се ништа није ни десило.
За подршку Станоју сам имао два разлога само,његов минули рад и то што ће га наследити још гори или не дај боже ова алкохоличарска циганштура.
Први разлог је лагано сатро,кукавичким тактикама,форсирањем дрвне грађе у првом тиму,сада га што се мене тиче држи само оно друго и то једва.
Ово ме је изузетно нервирало и код Јокана,неспремност да се призна грешка,сулуда тврдоглавост,и константне приче "играли смо добро".
Бар сам био убеђене да је Станоје доста бољи тренер,али како време одмиче уместо да је бољи све је гори.
 
Учлањен(а)
13.12.2010
Порука
462
Reaction score
12
Локација
Tu iza ugla
Nisam zadovoljan ni sretan kako igramo, al` što reče Iliev posle finala kupa baš bi sa Milinkovićem igrali svemirski fudbal.:pickaciganska
 

-Joco-

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2009
Порука
6.787
Reaction score
164
Локација
Iz Majemija.
Videcete vi kad Sale postavi taktiku protiv Hajduka i naduvamo ih 3,4 razlike, ja sam optimista :D
 

Jegda

Grobarčina
Учлањен(а)
03.10.2007
Порука
2.123
Reaction score
61
Локација
Autokomanda
Igra i jeste sramotna, sad se vise ne moze reci daje rezultat, posto rezultata nema. Jedino sto me trenutno odvraca da budem jos veci pobornik odlaska Stanojevica je pomisao ko bi mogao posle njega.
Glavom kroz zid vec pola godine. Od derbija u kupu i poraza od sekundaraca, igra nam se raspala i slusamo razno razne otrcane fraze poput "Igramo na rezultat".
Stanoju sujeta ne dozvoljava da vodi tim kako dolikuje treneru Partizana. Previse se inati i "dokazuje svoju istinu". Ociti primeri su Miljko, spor i nekreativan vezni red itd.....
Bilo bi lepo organizovati interview s covekom i tu mu postaviti pitanja, poput:
"Sta je sa S. Markovicem, za koga se toliko zalagao, skoro da i ne znam kako izgleda?"
"Brza krila,Manga?"
"Koji je kriterijum za kapitensku traku?"

itd itd
 

President

Partizanovac
Учлањен(а)
25.11.2009
Порука
8.888
Reaction score
6.229
Локација
§§§§§
Nisam nigde pročitao što Aksentijević nije igrao,jel povređen ili?
 

Ala-Munja

Del boy
Учлањен(а)
31.01.2007
Порука
8.413
Reaction score
489
Локација
...
Играо је 3 утакмице у 5 дана на турниру за омладинце и није био спреман једноставно.
 

President

Partizanovac
Учлањен(а)
25.11.2009
Порука
8.888
Reaction score
6.229
Локација
§§§§§
Danke!
Jebeš ti te turnire.Samo je falilo da se povredi...
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top