Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Jelen Superliga 2011/12

Статус
Затворена за писање одговора.

Stephone

Početnik
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
62
Reaction score
1
Локација
Tri Tiganja
Dok traje ova poslednja utakmica u jesenjem delu zeleo bih sa vama da podelim svoje misljenje o nasem timu,igri ove sezone,prelaznom roku itd..


Stojke – Sjajan je bio,vadio nas cesto iz govana,branio sve i svasta,za mene apsolutno igrac 2011. godine. Voleo bi da mu se klub na neki nacin zahvali i da ga podrzi za sve ono sto je preziveo od Djenove,zvizdanja na JNA,majice o ruznoj proslosti i poslednjeg napada bombama na njega u rupetini!.Covek je svojim ponasanjem i zalaganjem zasluzio bar toliko..Takodje napraviti neki dogovor sa njim, da cemo ga pustiti za godinu dana na zimu,treba nam ipak za kvalifikacije LS.


Odbrana
Bekovi su nam sasvim ok,imamo po dva ofanzivna ( Volkov i Aksent) i dva defanzivna (Laza,Miljkon) i tu se mogu praviti razne kombinacije..stoperi Ivanov i Anderson,kad se uigraju bice to sasvim solidno..Rnica i Voju Stankovica pustiti (prodati),Rna da zaradi za zivot,hvala mu sto je uskocio kad je bilo bas frka,a mozda se i uzme koji dinar na njemu,a Voja bolje da nastavi da se bavi fotografisanjem i slikanjem:D..Po mogucstvu dovesti onog Maksimovica iz Slobode(prastajte na zelji),mlad je,kvalitetan i Grobar je, jednog klinca iz Teleoptika i to je sasvim ok za ove nase njive..
Napad
Najmanji problem. I bez mnogo golova napadaca ove polusezone imamo gol razliku 30+.. Markovic (nece on nigde,bar za sada,niko nije toliko lud da ga sad pusti,cak ni ovi nasi lopovi),Scepa (popravio se,najvise u glavi,ako nastavi tako bice koristan),Eduardo (svi cekamo te pripreme pa da ga vidimo,valjda ce proraditi ipak smo silne novce za njega dali)..
Diara –Prvo ali PRVO srediti coveku drzavljanstvo ( KRSTAJICU REAGUJ kad ove oko tebe boli uvo!!) jer toliko Partizan kao klub moze da uradi za coveka koji nam je doneo toliko radosti i bio zacetnik sa Moreirom ove nase dominacije..Lepo bi bilo produziti ugovor sa njim,ipak je on nas talisman,verujem da ne trazi previse para,a moze da bude koristan itekako.
Jovancic – prodati,poslati na pozajmicu,vratiti u FK stojic,sta god, On nije za Partizan..
Sredina
E tu ce izgleda biti najvise tumbanja. Bilo bi lepo da prodamo Babovica samo,a zadrzimo ostale,ali taj film necemo gledati najvise zbog “pozitivne nule”..Neca ce izgleda otici ( ne za 8 miliona ko sto lupa komentator na Areni,ako dobijemo 4 da se udaramo u dupe),tu je Babic,videcemo da li ima nesto od njega, ali se pre svega nadam da ce Zvone i Medo ostati. Zvone je krenuo da kida bas,kad bi se on i Sale kapiten menjali na mestu iza napadaca 60+30 minuta mi bi uvek imali taj zavrsni pas,a i njihovo iskustvo nam treba za evropu,taman da dele minutazu.Medo za mene nezamenjljiv,trci,uklizava,deli lopte,ok i gresi,ali da ne gresi ne bi igrao za nas nego negde na zapadu,obavezno ga zadrzati uz neko povecanje plate ako je moguce.
Dovesti levo krilo obavezno!..ili probati Volkova na levom krilu sto bi svi zeleli da vidimo..

Ima tu jos igraca Lola,Sasa markovic,mali Ninkovic se vraca plus klinci iz Teleoptika da stasavaju uz Zvoneta i Saleta,po mom misljenju kvalitetan sastav,mladost,iskustvo i uzdobro vodjenje SS-a ja ne brinem za Evropu sledece godine



Samo da ne bude rasprodaje!! Djuro pamet u glavu!!!



Prastajte na duzini posta
 

srna

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.529
Reaction score
2.622
Локација
Skopje
Chestitam jesenju titulu svim Grobarima lepa igra Partizana ,Lazevski odlican ,a Eduardo ce tek eksplodirati.
 

Millosh_024

Grobarčina
Учлањен(а)
28.03.2010
Порука
1.595
Reaction score
35
Pa vi pljujte Babovića. :D +10 OLEEEE!!!! Cigani su žestoki raspad a za nas je ova liga stvarno smešna. I neka se ne spominje Šamrok više. Jednostavno nije nov tim bio uigran. Nadam se da će to ovog puta biti izbegnut. Sad sledi ringišpil prelaznog roka...neka nam je bog na pomoći!
 

-Joco-

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2009
Порука
6.787
Reaction score
164
Локација
Iz Majemija.
Danas smo igrali sto bi se reklo taman :D Dali tri gola, odigrali simopaticno za oko.
Plus komsinica primila 4 komada, nema veze sto su dva priznali 4 je uslo :D
 

maidros

Grobarčina
Учлањен(а)
22.12.2008
Порука
2.143
Reaction score
3.016
Zvone igra kao u najboljim danima.

Covek treba da igra za Srbiju, jer je najbolji.

Kako deli lopte .....:respect

+10 :D
 

GrobariTopola

Grobar
Учлањен(а)
07.04.2008
Порука
287
Reaction score
4
Локација
Od Topole...
Mislim da nam zuti nece priustiti to zadovoljstvo... Na zalost :)

Dobra igra, otaljavanje posla, dva sjajna gola, CRNO BELI BRAVO BRAVOOOOO !!!
 

Qaaph

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
644
Reaction score
47
Локација
Coruscant
Svaka cast, rutinska pobeda, +10. Posle treceg gola, vise sam pratio rupu, i video neuspeo pokusaj kradje.
Samo da Djura ne napravi opet rasprodaju.
 
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
343
Reaction score
410
Локација
Beograd
@Je-Ne-A
A juče se žuto govno rasprdelo na zadnjoj strani "Novosti"samo tako... Kao stiže nas laganica i te fore... Hehehe... Ne da mi je drago... U ekstazi sam !!!!! E da,svaka čast našim momcima na današnjih 3-0!!!! Ovo je smešno!!!!!
 

Mister NO

Ex - Чика Црни
Учлањен(а)
03.03.2009
Порука
797
Reaction score
32
Локација
Borèa
Nisam bas srecan zbog kurvinog poraza mozda i oteraju Lukica a veliki zuti srbin sigurno odlazi, ma sta ja jedem govna samo neka gube cirkus se nastavlja.
Kriv je Tole i to sto su nepravedno igrali pred praznim tribinama.
 

ВЛАДА ГВЛ

Grobarčina
Учлањен(а)
06.07.2010
Порука
2.169
Reaction score
281
Рутинска победа,да је требало убедљивије и било би,није ми јасна реакција Камаре приликом измене,ни да се поздрави са Волковим.
 

Knele

Grobarčina
Учлањен(а)
05.07.2010
Порука
1.377
Reaction score
193
Dobro je odradili smo i ovo, zabrinuo sam se malo kad sam čuo za to trovanje ali dobro se završilo.
 

Jegda

Grobarčina
Учлањен(а)
03.10.2007
Порука
2.123
Reaction score
61
Локација
Autokomanda
Laganica...Pobeda i igra taman koliko je trebalo. +10, Cedo Janevski ne brini stize te zvezdin cetnik
 

B & W

Grobarčina
Учлањен(а)
21.08.2007
Порука
1.242
Reaction score
2.880
Zbog toga je trener Aleksandar Stanojević morao da "menja" protokol, većina igrača je stegla zube i počela utakmicu, ali Šćepović nije mogao da igra, pa je njegovo mesto u prvom timu zauzeo Eduardo.

Lukicu zali se!BRzo bre!


Sampioooooniiii!!!Odlicna igra,sa ,cini mi se,70% snage..cestitke svim Partizanovcima!

A sad na zimu pamet u glavu i UPRAVA NAPOLJE!!!
 

born2shine

Fin neki dečko
Учлањен(а)
04.04.2010
Порука
2.875
Reaction score
211
Локација
:-)
Pošto je jasno ko će 5. put uzastopno biti šampion
(+10 a komšinica na proljeće gostuje i nama i u NS),

Partizan obavezno da organizuje koju utakmicu
tipa prijateljska iz kategorije Lyon, Rangers, Valencia...
da se uigravamo za LŠ, a Superliga koma. :D
 

lukaimasa

Grobarčina
Учлањен(а)
29.01.2010
Порука
1.385
Reaction score
2.373
Локација
Novi Beograd
Рутинска победа,да је требало убедљивије и било би,није ми јасна реакција Камаре приликом измене,ни да се поздрави са Волковим.

I meni je ovo zapalo za oko.

Čestitke timu i stručnom štabu.

Dolazi zima, duga i hladna.
 

Sacayak

Grobarčina
Учлањен(а)
14.12.2010
Порука
4.920
Reaction score
6.183
Локација
Српска
+10 ZA NAS!
-10 za flamance, duleta iz bg-a i ostale indijance!

0:3, zadovoljavajuća igra, odlična tri boda i šta reći više. :clap Možda samo nismo toliko trebali dozvoliti njima da ulaze u šanse.

Pesma sa juga: "Silov'o si zvezdu Stanoje, Stanoje, Stanojeeeeee" i njegov BLAŽENI OSMEH = NEPROCENJIVO.
 

bojanbole

Banned
Учлањен(а)
18.02.2007
Порука
451
Reaction score
5
Локација
Kumanovo R.Makedonija
Ma nemoj! :D
+10 !!!!!
:pfc: :BB :D: :šal
Hajde sad na pauzu, pa naproleće da jurimo rekordnih +22, da žuto govno "nadmaši" čedu čokaliju janevskog (+21 za nas).
;

Izvini ovako neformalno pitanje, a od cega se dobija zuto govno? :D
Bravo, +10, ovoga se nisam nadao, cestitam momcima.
Kamara po svemu sudeci izlozen na pijaci.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top