Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

JSD Partizan - najuspešnije sportsko društvo

ђедВук

Grobarčina
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
3.573
Reaction score
13.446
Локација
Yaoundé
Takav kompleks bi bio idealan...

Plan-Level-200.jpg
 

trivunelli

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
1.796
Reaction score
7.591
Локација
25-i maj
Nego ljudi jel podneo predsednik JSD neki izvestaj o radu. Da vidimo gde smo,sta se cini po pitanju problema vecina klubova itd,itd…
 

Slavoljub

Grobar
Учлањен(а)
06.07.2010
Порука
303
Reaction score
627
nema ,u kuglanju smo 7 i prvenstvo je zavrseno ,tu smo u kuglanju u polufinalu kupa,kao i u stonom tenisu u polufinalu prvenstva,ovih 5 glavnih sportova svi znamo kako stojimo,u ragbiju smo se ugasili ,kao i hokeju ne znam sta ce nam mlade kategorije kad 8 godina nemamo seniora,od 5 glavnih sportova moje misljenje mozda odbojkasi uzmu njih treba pratit,kosarku vidis i sam 3 godine cak 1 trofej ,a na njemu cemo i ostati,daj boze da nisam u pravu
 

Marin

Grobarčina
Учлањен(а)
14.09.2008
Порука
2.426
Reaction score
2.159
Nazalost mi smo zarobljeno JSD Partizan i svake godine sve manje i manje trofeja osvajamo sve dok vlada klientelizam i partiska poslusnost nema nama radosti.Mi smo postali marginalci u puno sportova gde smo bili godinama najbolji. Privatizacija klubova i pravih ljudi na celu kluba je jedan od glavnih preduslova da krenemo napred. Bravar bukvalno nista ne radi sa modernizaciju JSD nego stanca evri od dupke pune arene bar tamo da smo prviiii.
 

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.164
Reaction score
36.569

Zalosna Sova

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.224
Reaction score
10.232
Локација
underground
Kakva bolest. Prvo poslali medijima clanak a onda receno ovima da se izvinjavaju. Koliko puta treba da se izvinu , 100 puta je malo. I sta sad , prestace skandiranje ? Pa nek pocnu da hapse za verbalni delikt ako imaju muda .
 
Top