Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

JSD Partizan - najuspešnije sportsko društvo

ђедВук

Grobarčina
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
3.582
Reaction score
13.527
Локација
Yaoundé
Инлајн хокеј је дворанска варијанта хокеја на леду. Терен је практично исти као и у хокеју, осим што нема леда, играчи су на ролерима, игра се малом лоптом...

18221535_923430104465909_6861080623877906534_n.jpg

https://www.facebook.com/Inline-hokej-klub-Partizan-300719000070359/

... фотка је са њихове ФБ странице, из априла је 2017. када су и забележене последње активности. Претпостављам да су више секција ХКП него што су клуб сами по себи. О томе можда сведочи и застава у позадини, а видим и да се вести из инлајн хокеја у Србији објављују углавном на званичној страници Хокеј савеза Србије... Чисто илустрације ради, ево како је изгледала табела Првенства Србије 2016...

14196027_782033201938934_6390319251941370478_o.jpg

... а од тимова са табеле, ове године играо је само суботички Спартак који последњих пар деценија стално мучи муку са ледом па више одржава активност клуба кроз инлајн, него стандардни хокеј...

http://www.hockeyserbia.com/index.php/vesti/inline
 

Slavoljub

Grobar
Учлањен(а)
06.07.2010
Порука
303
Reaction score
627
12.atletika.13.ragbi,14.r.gimnastika,15.dzudo,16.plivanje,17.st.tenis,18.rvanje,19.d.tegova,20.karate,21.veslanje,22.biciklizam,23.streljastvo.24.automoto klub tih 24 kluba su aktivni i pripadaju jsd a automoto klub nema titula pa ga nema na tabeli
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.714
Reaction score
29.419
Локација
Beograd
1. ХВАЛА Славољубе, сад тачно знамо на којим фронтовима смо у повлачењу, на којима још пружамо отпор а на којима ћемо непријатеља да разбијемо!

2. Видим да се Бокс Клуб не такмичи у лигама па се питам да л' ми је можда ипак касно да у моје 54 годинице кренем од почетка у тај лепи спорт, па да онда тамо пропомогнем мало...? Или ипак није?! :action-smiley-070:

3. Ех, ово под два сам се (нажалост :icon-rolleyes: ) ипак само шалио... :D
 

Nemke PFC

Grobar
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
427
Reaction score
396
Локација
Beograd
Aha,ajde onda da ne računamo ni titulu u košarci 2013-14 kada nije predat pehar,dok ćemo njima da dodeljujemo trofeje za šampione pripremnog perioda.

Trofeje svih preimenovanih klubova da ne pominjemo...

I naravno nama da oduzmemo "zimska prvenstva u vaterpolu i rukometu kao i 3 ekipne titule prvaka Evrope u šahu koje su sumnjive".

Pa možda budemo tu negde po broju trofeja.
 

SpejsNigrutin

Makedonče
Уредник
Учлањен(а)
19.04.2007
Порука
7.738
Reaction score
12.785
Локација
Nedodjija
Nema potrebe za grublji ton, ako se necemu ne slazete od toga sta je Slavoljub napisao, onda nek se trazi dodatno obrazlozenje. Ne mora da se napada.

Ako je racunat super kup aba lige, jel su i nama racunati takvi trofeji do sada?
@Slavoljub
 

ђедВук

Grobarčina
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
3.582
Reaction score
13.527
Локација
Yaoundé
Колико видим у Славољубовој табели у овом посту

https://www.juznatribina.net/forum/...je-sportsko-društvo.1492/page-34#post-1017072

постоји колона Суперкуп. У њој, редом, стоји да имамо 1 у фудбалу, по 2 у ватерполу и рвању, као и 3 у рукомету. То је укупно 8, док у дну табеле стоји да их имамо 9... сад, где је још један трофеј суперкупа или се поткрала грешка у рачуници?

Славољуб ради одличан посао, али ипак и ја имам једну примедбу: апослутно ме се не тиче број трофеја које је освојила комшиница и колико их имамо у односу на њих. То може бити некаква занимљивост, али зар баш до те мере да се на овим страницама евидентира и сваки трофеј који су они освојили?... по мени то нема шта да тражи овде, а само на овој последњој страници имамо два таква поста...

https://www.juznatribina.net/forum/...je-sportsko-društvo.1492/page-34#post-1017069
https://www.juznatribina.net/forum/...je-sportsko-društvo.1492/page-34#post-1024738
 

SpejsNigrutin

Makedonče
Уредник
Учлањен(а)
19.04.2007
Порука
7.738
Reaction score
12.785
Локација
Nedodjija
Upravo tako, @Slavoljub hvala sto pratis i upisujes ove podatke. Naravno nastavi u tome, samo kada komsinica osvoji nesto ne moras ovde to da napises, pribelezi to u svojoj tabeli i nek ostane tako. Ne mora da pises post o njima.
 

Slavce

Početnik
Учлањен(а)
03.12.2012
Порука
38
Reaction score
7
Колико видим у Славољубовој табели у овом посту

https://www.juznatribina.net/forum/index.php?threads/jsd-partizan-najuspešnije-sportsko-društvo.1492/page-34#post-1017072

постоји колона Суперкуп. У њој, редом, стоји да имамо 1 у фудбалу, по 2 у ватерполу и рвању, као и 3 у рукомету. То је укупно 8, док у дну табеле стоји да их имамо 9... сад, где је још један трофеј суперкупа или се поткрала грешка у рачуници?

Славољуб ради одличан посао, али ипак и ја имам једну примедбу: апослутно ме се не тиче број трофеја које је освојила комшиница и колико их имамо у односу на њих. То може бити некаква занимљивост, али зар баш до те мере да се на овим страницама евидентира и сваки трофеј који су они освојили?... по мени то нема шта да тражи овде, а само на овој последњој страници имамо два таква поста...

https://www.juznatribina.net/forum/index.php?threads/jsd-partizan-najuspešnije-sportsko-društvo.1492/page-34#post-1017069
https://www.juznatribina.net/forum/index.php?threads/jsd-partizan-najuspešnije-sportsko-društvo.1492/page-34#post-1024738


Propustio si zensku odbojku. Ja tu imam drugu zamerku, ova dva superkupa u vaterpolu su evropski superkupovi i oni trebaju u posebnu kolonu sa evropskim trofejima jer imaju daleko veću vrednost.
 

Nemke PFC

Grobar
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
427
Reaction score
396
Локација
Beograd
Nema potrebe za grublji ton, ako se necemu ne slazete od toga sta je Slavoljub napisao, onda nek se trazi dodatno obrazlozenje. Ne mora da se napada.

Ako je racunat super kup aba lige, jel su i nama racunati takvi trofeji do sada?
@Slavoljub
Nema nikakvog grubljeg tona,ali ovo upoređivanje trofeja sa njima je besmisleno po meni.

Naravno da treba nama da se proverava svaki trofej,eto saznali smo da ragbi13 i florbol klub nisu članovi SD,ne računamo titule u veslanju iako veslački klub vodi da je od 1990-2017 bio prvak države,znači ne dodeljuje se pehar sve ok,nema državnog prvenstva.

I onda se dođe do nekog upoređivanja sa njima,gde se njima nabrajaju trofeji preimenovanog Fmp-a(2011-2015),neke svetske titule u karateu na koje si išao kao predstavnik Srbije,a ne kluba,sada superkup Aba koji je pripremni turnir za početak sezone čija je težina u rangu svojevremeno trofeja Beograda.

Inače ogromna sramota za naše SD što nigde nikakvi podaci ne postoje o ukupnom broju ekipnih tofeja i zato velika zahvalnost čoveku što ovo radi,ali opet kažem da je ovo upoređivanje krajnje besmisleno.
 

Slavoljub

Grobar
Учлањен(а)
06.07.2010
Порука
303
Reaction score
627
hvala za pohvale i kritike ali oni takode na red star belgrade prate koliko mi imamo trofeja ne bih ih ja upisivao ok necu vise nego oni nama osporavaju zimska prvenstva pa da podsetim gromika sa red star ako cita ovo zimska prvenstva su zvanicna takmicenja dok se nije uveo kup sto moze da proveri na mnogim stranicama a ako mu je neki trofej sporan mozemo se i cuti a lik je kako vidim ok samo broji trofeje kao i ja u pravu je slavce za vaterpolo ispravicu u ev.superkup,a samo da kazem i da oni imaju zimska u plivanju pa tako da ne govori kako se zimska racunaju i oni ih racunaju,a ako nekome smeta ja ne moram nista postavljati ja ne brojim sto ih volim nego da se zna ko je trofejniji posto su i oni prihvatili moju tabelu kao tacnu poz
 

Oki

Grobarčina
Учлањен(а)
15.01.2012
Порука
1.023
Reaction score
2.487
Локација
Sutomore
Samo napred care, postavljaj i dalje.

Jedino, eto, ciganske trofeje ne moras da azuriras na forumu, vec cemo videti koliko imaju kada mi osvojimo sledeci trofej i postavis koji je odnos.
 

Slavoljub

Grobar
Учлањен(а)
06.07.2010
Порука
303
Reaction score
627
znam nemke to za fmp ali i sajt evrolige i kss im priznaju ,pa mozemo mi se bunit iszo sto njima ne priznajemo 1946 jer nije priznao fss ako ne do bog prizna moracemo racunati

a zvao sam i veslacki klub partizan kazu ovo je prvi put da se dodjeljuje pehar za titulu drzavnog prvaka koju nazalost nismo osvojili, a ovih 28 sto smo osvojili je na osnovu medalja zbrajano ,a nije se nista dobivalo osim medalja pojedinacnih
 

Nemke PFC

Grobar
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
427
Reaction score
396
Локација
Beograd
znam nemke to za fmp ali i sajt evrolige i kss im priznaju ,pa mozemo mi se bunit iszo sto njima ne priznajemo 1946 jer nije priznao fss ako ne do bog prizna moracemo racunati
Ovde su bitni FIBA i KSS,jer Evroliga nema nikakve veze sa registracijom klubova.

To što na sajtu jedne organizacije prvo stoji jedno,a posle berbe ušiju se to promeni je apsolutno nebitno.
Ono što je bitno postoji jasna razlika u evidencionim brojevima kao i to da taj klub koji se takmičio(2011-15) nije bio član SD.Da ne pišemo sada kako je vraćen klub koji se 4 sezone nije takmičio.
FIBA takođe pravi razliku među klubovima što se vidi iz priloženog.
http://www.fiba.basketball/en/Modul...e44ea14d/3216a7d4-4a76-49ee-a5b6-5538d03be551
Opet titule u karateu koje oni računaju kao svetske nisu išli kao predstavnici kluba već isključivo države.

Nego da li se u državna prvenstva u tenisu održavaju ?
Ja koliko znam mi se već dobrih pa možda sada već 10 godina ne učestvujemo na državnim prvenstvima.
Sećam se kroz maglu da je Dule Grujić držao neke vanredne KZŠ ,valjda je neki pičvajz izbio i od tada valjda ne učestvujemo ili smo minorni.
Iako imamo sasvim dobru školu.
 

Slavoljub

Grobar
Учлањен(а)
06.07.2010
Порука
303
Reaction score
627
Untitled.png

teniska prvenstva se odrzavaju svake godine krajem oktobra nazalost nas nema ni u jednoj konkurenciji mislim seniori i seniorke
seniori vec 4-5 godina a seniorke 3-4 godine

pocelo prvenstvo u kuglanju imamo 2 pobede posle 2 kola,u sahu posle 8 kola vodimo u premijer ligi beograda i ako ostanemo prvi ulazimo u prvu ligu najvidi rang,rukomet remi sa metaloplastikom,do kraja godine imamo sledeca takmicenja u manjim sportovima karate premijer liga 21.10,streljastvo 27.10 i 3.11.tenis ne znam da li cemo konacno igrati odrzava se 19.10 m i 26.10 z,dizanje tego va 11.11 m i 15.12 z ,biciklizam 30.9 mtb zadnja trka i 6.10 zadnja drumska trka,dzudo 3.11,s.tenis za vikend pocinje,rvanje prv pocinje 3.11 u kupu smo bili drugi,a u ragbiju imamo kup i reginalnu ligu u od 29.9 do 3.11

u hokeju ne ucestvujemo u senioskoj konkurenciji

a samo da kazem ok da ne pratim njh al da kazem da su oni postavili sve sto sam napisao i kako koji trofej osvojimo oni napisu imate na forum red star belgrade sd czvezda stranica 14

a realno sanse za neki trofej je d.tegova zene, biciklizam ,ragbi 15 ostalo vrlo tesko ili gotovo nikako
 
Top