Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

JSL 2012/13

Статус
Затворена за писање одговора.
Учлањен(а)
04.12.2006
Порука
636
Reaction score
5
Локација
Kumanovo
Tesko je posle ove blamaze da se nateraju ovi igraci da krenu ozbiljno u prvenstvu jos od samog starta.Ako nisu ozbiljno shvatili dvomec sa kipranima,kako ce tek protiv bsk?Jes da su kuprani bili fizicki daleko bolji,ali su nasi igraci ipak mislim olako usli u mec...
Kako li ce tek uci sutra u mec u kom prema mom mislenju,moraju da daju makar 5 (ako uopste mogu i dva),i da svima stave do znanja da nece dozvoliti da drugi zasedne na celu jos od prvog kola..
BTW prenosi li iko sutrasnji duel?
 

grobar032

Grobarčina
Учлањен(а)
27.02.2007
Порука
5.110
Reaction score
554
Локација
Humska 1
Без обзира на све, титула мора увек бити приоритет. И титула се осваја од првог до последњег кола, од бск-а до цигана! Не знам како али морају се пребацити на ливаде, и празне стадионе. А опет и то је неки зачаран круг из ког ми изгледа не излазимо, па се вртимо у круг, лига, титула, пушење у Европи, па опет исто, само што тонемо све дубље, па је само питање када ћемо и ту титулу изгубити... А иза тога све време стоје једни те исти људи, и који се ките само том титулом. Док год има људи који су мишљења да је титула врхунац успеха, и да су баш ти људи заслужни за то, има да глибимо све дубље и дубље!
ДО ТИТУЛЕ!
 

Nemanja-NUSKNVP

Grobarčina
Учлањен(а)
03.01.2009
Порука
2.351
Reaction score
77
Локација
Leskovac
Izvinjavam se ako mi je promaklo, jel ima negde spisak licenciranih igraca za ovu sezonu? Zanima me ko je otpao, a ko ostaje, kao verovatno i sve forumase.
 

dominiramo

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
659
Reaction score
382
Posle onako sramnog igranja protiv AEL-a treba probati sa izmenjenim sastavom protiv BSK-a. Jojic, Brasanac, Mitrovic, Askovski, Ninkovic, Knezevic, Babic. Poslednja dvojica osvedoceni JSL igraci.
 

Ludwig

Grobarčina
Учлањен(а)
11.12.2010
Порука
1.964
Reaction score
907
Локација
.
Zar nije Brasanac upravo u BSK-u na pozajmici?
 

PAOK-Partizan

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2011
Порука
7.127
Reaction score
338
Ljudi trgnite se posebno beogradjani nije poenta sada namerno ne dolaziti na stadion jer to je upravo ono sto mutavi i ostala govna zele, vec sutra svako ko je u mogucnosti neka dodje i neka 90 minuta je*be sve po spisku mutavom !
 

PROFESOR

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
4.627
Reaction score
2.109
Ма биће сутра добро, вероватно и више од тога. ЈСЛ - Гробарска утеха. Звекнућемо репрезентацију Дунавског венца, запишкити своје дрво одмах на почетку и поздравити свечану ложу.
 

Intruder

Grobar
Учлањен(а)
06.12.2011
Порука
328
Reaction score
10
trpnucemo bsku 5 komada kao prosle god. u ovo vreme N.Pazaru pa ce mo da kiksnemo u LE kao protiv shamroka u ovo doba godine.

Inace jedan smesan podatak da nam jebena uprava ne dozvoljava da pazarimo jos koj poluproizvod za neki sitnis ali takodje ne dozvoljava izostanak SB25[moj srecan broj,a baksuz ga nosi] koji mora da igra,ali se kao i Vukic ''povredio'' pa nije u planu za ovaj mec.
 
Учлањен(а)
04.12.2006
Порука
636
Reaction score
5
Локација
Kumanovo
Iz razloga sto cemo stici cigane,imacemo isti btoj titula,a oni se nece oporaviti bar jos toliko :D
 

PAOK-Partizan

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2011
Порука
7.127
Reaction score
338
Realno svaka titula je vazna, za 30 godina se nece pricati ej tad je bila ocajna liga itd. nego ce se gledati broj titula , zato ako je ikako moguce daj da uzmemo i ove godine i izjednacimo se sa musavcima :)!
 

igor-1

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2007
Порука
2.133
Reaction score
494
Локација
STADION JNA
Ako ti je životni cilj da prestigneš zvezdu,onda ok ,treba da osvojimo titulu.

A,ako bi možda da Partizan jednog dana bude nešto u Evropi ,onda je to totalno nebitno.

Meni ovo drugo nekako deluje privlačnije ,a i smučilo mi se malo to, da budeš bolji od čerge zato što je ona veći blam od tebe.
Neka njih u njihovim problemima ,a ja bih malo da se konačno popnemo stepenicu više.
 

PAOK-Partizan

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2011
Порука
7.127
Reaction score
338
Ok slazem se da mi je najveci cilj da Partizan ponovo bude u evropi ono sto je nekad bio, a da li mislis da cemo ako izgubimo titulu postici nesto time ? Necemo mutavi ce opet okriviti struku oterati je i dovesti drugu i tako u krug...
 

cuxon88

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
1.050
Reaction score
284
Локација
Zemun
Ako ti je životni cilj da prestigneš zvezdu,onda ok ,treba da osvojimo titulu.

A,ako bi možda da Partizan jednog dana bude nešto u Evropi ,onda je to totalno nebitno.

Meni ovo drugo nekako deluje privlačnije ,a i smučilo mi se malo to, da budeš bolji od čerge zato što je ona veći blam od tebe.
Neka njih u njihovim problemima ,a ja bih malo da se konačno popnemo stepenicu više.
A kako mislis da igramo Evropu ako smo drugi? Da igramo sest pretkola Liga Evrope? Mi treba da osvajamo titule uvek i da ne kalkulisemo tu, to treba da bude osnovni cilj, jer se tako probija do Lige sampiona. Pa ako tu ne uspemo kao sada, onda napadamo ulaz u LE... Dakle, jedini izlaz je titula, samo sto ova govna to prezentuju kao interplanetarni uspeh, ali to je kurac u ovoj situaciji u kojoj nam je fudbal i u kojoj su cigani i slanina...
 

cvetkobre

Grobarčina
Учлањен(а)
06.09.2007
Порука
1.647
Reaction score
4.721
Ja bih ove sekunde potpisao prebacivanje u trecu ligu i raspustanje prvog tima i radne zajednice, i kretanje od nule to jest od Teleoptika, samo ako bi to znacilo oslobadjanje od parazita i njihovih placenika.
 

TricikL

Početnik
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
20
Reaction score
1
Локација
Šumadija
Bude li se danas na stadionu oplelo po kamarili iz svecane loze, treba ocekivati nepotrebne baklje na atletskoj stazi i topovske udare, ne bi li brze bolje suspendovali stadion za sledecu utakmicu.

Deza vu, scenario vec vidjen!
Kupite sezonsku, da bi ste gledali 1/3 utakmica na domacem terenu!!!
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
Ok slazem se da mi je najveci cilj da Partizan ponovo bude u evropi ono sto je nekad bio, ...

Pogrešna trema za ovo, ali ipak da odgovorim!~

Očigledno da si mlađa genereacija, jer da si starija, znao bi da Partizan NIKAD nije bio neki evropski gigant, pa čak ni blizu toga! Uvek smo imali neku sporednu ulogu, uz dosta blamaža.

Od istine ne treba bežati... u Evropi smo topovsko meso, ponekad žilavo, ali ipak meso!
 

Keza

Grobar
Учлањен(а)
06.12.2011
Порука
240
Reaction score
24
Mislim da bi trebalo Mitrovića skroz isforsirati ove sezone.Očigledno je da ima potencijal kakav nam je potreban.
Onih 10-15 minuta koliko je odigrao u sredu protiv Kiprana, pokazao je mnogo više nego S.Šćepović u obe utakmice.
Pre svega...strašno je jak za svoje godine i ume da odigra ledjima. Ono proigravanje za Lazara Markovića...to je to. To je ono što nam treba ako već igramo formaciju sa jednim napadačem ( a ja sam inače gotivim formaciju).
Još ako ima dobru skok igru...a trebalo bi da ima, onda ne treba oklevati...jer videli smo i protiv AEL-a da centaršuteve sa strane nema ko da dohvati glavom u šesnaestercu.

Stefan Šćepović, kao ni njegov mladji brat nema taj kvalitet. Oni su nevidljivi u tom sistemu.
Može ovde neko da piše kako se Marko popravio...kako se "okanuo" kurcobolje, ali iskreno...ja mu tu kurcobolju nikad nisam ni zamerao. On će davati golove u JSL, ali protiv "aždaja" iz Evrope njemu ne gine stelt partija.

Sad ispade da imamo viška napadača.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top