Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

JSL 2012/13

Статус
Затворена за писање одговора.

akiopaki

Grobarčina
Учлањен(а)
18.12.2007
Порука
3.564
Reaction score
1.055
Ех, тражили њих тројицу, да им није мало много. Ја се још увек надам да ће и Митровић и Брашанац добијати прилику да играју ове сезоне, зашто не и вечерас. Не могу лошије одиграти од оних које би заменили, а по свему судећи у томе је проблем. Шта ако мали Брашанац одигра много боље него #25, шта ће онда да прича Чика Црни ...
 

grobar032

Grobarčina
Учлањен(а)
27.02.2007
Порука
5.110
Reaction score
554
Локација
Humska 1
Сад гледам ове саставе за вечерашњи меч и не могу да се опасуљим! Па зар и у овој нашој лиги и то против БСК-а ми играмо са једним нападачем, два везна, са Шћеповићем место Забије, шта се ово дешава и где води сам Бог зна...
 

Nemanja-NUSKNVP

Grobarčina
Учлањен(а)
03.01.2009
Порука
2.351
Reaction score
77
Локација
Leskovac
Pa nadaju se da ce bar protiv ovih Scepovic da umulja neki gol, boze moj, ako zagusti, brat Zabija ce zadnjih pola sata. Za mene pozitivan utisak je sto ce igrati Medo, plus odsustvo 25, pa mozda i igra zalici na nesto. I naravno, 90 min da se grmi protiv uprave!!
 

PFC manija

Grobarčina
Учлањен(а)
13.07.2010
Порука
5.074
Reaction score
437
Локација
ИСТОК!
Nadam se pobedi, jer 3 boda su 3 boda.

Prošle godine u prolećnom delu smo imali izreku: "Igra je loša, ali su bitna 3 boda."
Sad ćemo takve izjave pisati od starta šampionata.

Bar smo za domaće prvenstvo favoriti.
 

Macak-Zemun

Millwall huligan u penziji
Учлањен(а)
24.01.2010
Порука
2.341
Reaction score
840
Локација
Ima jedan grad, pored je Beograd
@PFC manija
Ja se ne bih kladio da smo mi favoriti u domacem prvenstvu,posto smo postali derventski seljacki klub,a mutava spodoba vrlo lako moze da obraduje jednog sina da se i on dete raduje nekoj tituli prvaka,posto je opste poznato da mu je jedan sin Gobar a drugi ciganstura....
 

PFC manija

Grobarčina
Учлањен(а)
13.07.2010
Порука
5.074
Reaction score
437
Локација
ИСТОК!
@Macak-Zemun,
mi smo postali cirkus od kluba, ali ja svoj optimizam zasnivam na rasulu naših rivala.

A ovo za sinove od onog konja, nisam znao. Od njega me ništa ne čudi.
 

akiopaki

Grobarčina
Учлањен(а)
18.12.2007
Порука
3.564
Reaction score
1.055
Коњев син путовао у Рен прошле године, можда ће и ове у Бордо. 4-5-1 против БСК из Борче, на сред ЈНА, шта рећи, а не закукати. Чика Црни је много тврдоглав, инсистира на својој "визији".
 

diego_armando

Grobarčina
Учлањен(а)
30.08.2008
Порука
6.309
Reaction score
3.915
Локација
Kobasicarija "Venac".
nije tvrdoglav nego drugacije ne zna. zato je i trenirao klubove po kanibal naseljima. a ja prvi poleteo da ga prigrlim kad se vratio. 'bo me pas, da me jebo:banghead.
 

publicenemy

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.325
Reaction score
2.748
Bolje da navijamo, ko zna kad ćemo sledeći put biti u prilici. Možda bude suspenzija do kraja godine.

P.S. "navijamo" :D
 

Vladan_SD

Početnik
Учлањен(а)
07.12.2010
Порука
187
Reaction score
6
Локација
Smederevo
Mislim da bi trebalo Mitrovića skroz isforsirati ove sezone.Očigledno je da ima potencijal kakav nam je potreban.
Onih 10-15 minuta koliko je odigrao u sredu protiv Kiprana, pokazao je mnogo više nego S.Šćepović u obe utakmice.
Pre svega...strašno je jak za svoje godine i ume da odigra ledjima. Ono proigravanje za Lazara Markovića...to je to. To je ono što nam treba ako već igramo formaciju sa jednim napadačem ( a ja sam inače gotivim formaciju).
Još ako ima dobru skok igru...a trebalo bi da ima, onda ne treba oklevati...jer videli smo i protiv AEL-a da centaršuteve sa strane nema ko da dohvati glavom u šesnaestercu.


Kezo, u potpunosti se slazem sa tobom, ja ne znam koj moj je trazio Scepovic u startnoj postavi kad su protiv Ael-a sve isli na centar-suteve, Aca(Mitrovic) je jedini igrac koji moze kolko tolko da se gradi sa onim banderama u odbrani Ael-a, a videcete uskoro koliko je superioran u igri glavom u sesnaetercu.
 
Учлањен(а)
20.02.2007
Порука
799
Reaction score
5
Локација
Kumanovo R.Makedonija
Zar nije logicnije bek da se gurne na stopersko mesto(Miljkovic), nego Lovre. Pricamo o Borci jeli, ali ove godine sve je moguce.

Untitled-1-copy5.jpg

Ruznal
 

SpejsNigrutin

Makedonče
Уредник
Учлањен(а)
19.04.2007
Порука
7.738
Reaction score
12.785
Локација
Nedodjija
ma ovi iz zurnala uvek nagadjaju postavu, nemora da znaci da ce biti bas ova postava.. sacekajmo jos malo..
 

Двоглави

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2011
Порука
4.102
Reaction score
679
Локација
ovde, nazalost
nesto me ne impresionira taj mali mitrovic.
ali, ako ume da primi loptu u razumnom vremenskom roku, ogradi se i podeli je saigracima, ako ume da skoci na 10 m od gola, dajte ga.
Onda ce i lazar markovic da proigra, nadam se.
mali markec moze da igra samo tako, licem prema golu, uz fizicki jakog spica.
Njegovi problemi pocinju sa povredom marka šćepovica.
e moj sportski sektore...
 

cuxon88

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
1.050
Reaction score
284
Локација
Zemun
E ovo je npr formacija u kojoj S.Markovic treba da igra, ne kao poslednji u vezi, nego prvi ispred zadnjeg veznog, samo sto to Kacket nije video, mozda zbog kacketa... Druga stvar, daj bre budalo bradata malog Mitrovica od starta, zasto si ziher ceo zivot? Prosto zaprepascujuce da lik ni protiv slabijih rivala iz ove njiva lige ne sme da stavi dva spica u igru, a da pritom nije u toku osamdeset sedmi minut. Kako bezmud lik, da ne veruje covek...
 

cuxon88

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
1.050
Reaction score
284
Локација
Zemun
A pa ovo je vec nesto, samo sto se toga sete ovako kasno to je vec za preispitivanje...
 

StrikeFront

Statističar
Учлањен(а)
19.06.2008
Порука
5.034
Reaction score
14.652
Igraju jos od "novijih" Miljkon, Medo, Lovre, Ninkovic i Zabija. Dakle, Miljkon na stopera. Malopre sam se cuo sa drugarom koji je otisao na utakmicu, kaze bruka malo ljudi na stadionu. Nista cudno.

Ako neko ima link za prenos neka ga "baci" ovde.
 

PAOK-Partizan

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2011
Порука
7.127
Reaction score
338
Kaze crni izbacio je #25 zbog navijaca, mozda je konacno krenuo da cita forum malo pa promenio sastav :lol:
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top