Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

JSL 2012/13

Статус
Затворена за писање одговора.

Peksijan

Banned
Учлањен(а)
30.09.2012
Порука
3.391
Reaction score
366
Локација
bora bora
Sad kad pomenuste svirku, setih se nečega... Sinoć, na poluvremenu, izašla bagra da pije pivo (ko da izdrži do kraja :D), i kad smo popili krenuli nazad. Trešti muzika na stadionu, reko, jebote, jel moguće da smo tako brzo sabili vops kad još nije počelo II poluvreme. I onda ulazimo, a ono u toku '61 minut.:D
JNA prži li prži...
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.714
Reaction score
29.422
Локација
Beograd
Стварно је било к'о у бајци!

Нешто од тога може да се види на овим дивним фотографијама које је на Форуму поставио колега Андреи Рублев!

Нас Гробара има стварно разних и разноликих, ја сам ето неко ко је врло често (кад год то стигнем) окренут неким визуелним угођајима (добро, не само визуелним, ал' ето...), дан није могао бити лепши ни за прославу титуле, ни за фотографисање - неко пролећно светло, и облаци и Сунце, насмејани играчи, шаренило, повремено ,,нормал,, или ,,теле,, а повремено и широкоугаони објектив који ,,хвата,, и одушевљење наших играча и заставу на којој самоуверено и суверено влада Толе Лопов... Ма, стварно фантастично и свака част за фотке...

Сећам се колико је мени само била ,,пуна глава,, утисака, од све те зелене траве, шаренила застава или потеза играча на терену, када сам, као ,,клинац,, тек почињао да долазим на ,,ЈНА,,...
Надам, се, да ће тако и неке млађе генерације, са радошћу памтити оно од јуче и синоћ, и да ће их тај осећај радости и лепоте терати да и даље наставе да долазе на наш лепи стадион...

Јуче је било баш пуно људи, али, мислим да није то само ствар прославе титуле - верујте ми на реч, МНОГО се тешко живи у земљици Србији, када је нешто бесплатно МНОГИМА лакне због тога...
Када би само у Партизану били свесни да чак и разлика од 100 динара више или мање, некоме много значи, било би и више публике на стадиону, бар ја тако мислим...
Када би се, уместо приче о томе да неколико хиљада динара није ништа, схватило да је некоме и 100 динара много, верујем да би било и више весеља (и људи) на утакмицама
Али, сит гладном не верује...

На страну даље разматрање економских законитости, и уз подсећање на јучерашње лепоте и красоте, 'ајд да се сетимо, да је требало стићи до тога јуче, да су се ,,битке биле,, још много пре јучерашњег славља и концерта, и пре скорашње Јојићеве пречке у комбинацији Бајкове Ахилове пете, што нас је изистински крунисало...

До тог тренутка крунисања, и вечери славља, требало је издржати све оне ливаде, пашњаке, оранице и сва она гостовања у Јеленпивској лиги, освајати бодове, пробијати паркиране аутобусе у 16м, чекати да се играчи опораве од повреда, трпети све и свашта, и, - никако нећу о појединцима који су мање или више заслужни за оно што смо постигли јуче, али лепо би било да смо, у будућности, мало више уједињени...били бисмо много јачи...

Ми Гробари јесмо помало стока, али помало и господа, није нама само до бодова, победе или титуле, иако нас све то врло радује - ми увек тежимо ка нечем вишем и лепшем, ка победи без помоћи судије, ка техничком савршенству играча на терену, ка победи над тимовима који слове као јачи од нашег!

Кад остваримо нешто, ми већ мислимо на оно следеће, јер -

МИ СМО ПАРТИЗАН!!!
 

Crno-beli

Partizanovac
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
19.482
Reaction score
2.060
Мој скромни фото-допринос. Од Митра с пехаром па до уласка навијача на терен.

e66nar.jpg


348rpsk.jpg


2utrzw7.jpg


f5bod2.jpg
 

-Joco-

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2009
Порука
6.787
Reaction score
164
Локација
Iz Majemija.
Meni da je neko pricao da ce onako juce biti u Humskoj pre mesec dana ja bi mu rekao da se tera u tri picke materine :D
Ovo je ubedljivo bila najbolja proslava titule koju ja pamtim.
 

RotoShack

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
6.225
Reaction score
2.711
Tri dana ranije i po pedeset puta gledanje glupe prognoze te da li ce ili nece biti kisa, pljusak ili temperatura kao pred kraj novembra i iz toga smatranje da nece biti vise od 5000, ulaskom na stadion bio sam odusevljen. Sijao sam kao malo dijete i predosjecao da ce biti proslava "kako dolikuje". Ali ono sinoc je prevazislo sva moja ocekivanja. Grobari to smo mi :D Grupo JNA, hvala vam sto postojite! Grobari, uzivajte jos malo posto poslije krecu iskusenja, ali, kao sto rece Dule: „Realnost nije briga na koju se mi obaziremo!"
 

SpejsNigrutin

Makedonče
Уредник
Учлањен(а)
19.04.2007
Порука
7.738
Reaction score
12.785
Локација
Nedodjija
Ponosan sam na vas grobarijo, ponosan sam na tebe Partizane. Hvalati za ove predivne trenutke.

Ej crno beli, volimo vas, volimo vas, volimooooo!!
 

Lothar Matthäus

Grobarčina
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
3.245
Reaction score
186
Локација
U drzavi ometenoj u razvoju
Spontanost, emocija, Punk, ponovo se oseca grobarstvo sa klupe i ljudi to osecaju, to ih privlaci na stadion.

Velika je kamencuga bila oko vrata pre derbija, videlo se sinoc koliko su svi opusteni, rastereceni i srecni, ogroman posao je odradjen. Klub ispostovan maksimum jer kada je bilo najvaznije, kada su se lomila koplja, mi smo stali svi kao jedan, nagrada je titula!

Cestitam svima nasu 25. titulu, svima koji vole i postuju Partizan, u i oko kluba.

Malom Grobaru zelim da sto pre ozdravi, bilo bi lepo da ga klub ispostuje jednim dresom KAPITENA sa potpisima igraca i nekom loptom kako bi mu ta slika ostala urezana umesto nekih drugih stvari.

NAPRED PARTIZAN!!!
 

Marko*

Grobar
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
527
Reaction score
38
Ja bih zamolio starije kolege da mi odgovore da li je nekada organizovana bolja proslava titule nego sinoc? Na trenutke sam pomislio da sanjam,tek kad' sam jutros ustao i poceo da citam net stampu,rekoh sebi,covece ovo se stvarno zbilo :D
 

Crno-beli

Partizanovac
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
19.482
Reaction score
2.060
Malom Grobaru zelim da sto pre ozdravi, bilo bi lepo da ga klub ispostuje jednim dresom KAPITENA sa potpisima igraca i nekom loptom kako bi mu ta slika ostala urezana umesto nekih drugih stvari.

NAPRED PARTIZAN!!!

:clap

Верујем да ће ово доћи до оних који би то требали да одраде. Посета детету, било да је у болници или кући, дрес, шал...
 

GP 101

Banned
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
126
Reaction score
0
Nesto neverovatno,spektakularno...Svaka nam cast,grobari.Bilo je mnogo napeto,mnogo trzavica,nervoze,stresova,tako da smo i zasluzili ovo opustanje.Ovaj izduvni ventili smo cekali cele sezone.Kraj kakav se samo pozeleti moze.Atmosfera odlicna,JNA super mocna,igraci nam ulepsali sve ovo.Genijalno_Ovom prilikom zelim da pozdravim malog grobara ,koji je sinoc povredjen.Bio sam blizu i ni malo nije naivno bilo.Pozdrav za sve grobare.Nastavljamo,sve ovo,od leta u Ligi sampiona :D:
 

viking

Početnik
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
37
Reaction score
3
sve je vec receno,grobarsko ludilo i pakao kakvog nema na svetu.izdvojio bih momenat kada krece fudbalski to je hram,uz opsti delirijum,kao nesto najbolje sto sam cuo u poslednje vreme!
 

PAOK-Partizan

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2011
Порука
7.127
Reaction score
338
Све сте већ рекли ... Само да се захвалим групи јна и овим црно белим момцима, ПРЕЛЕПО ВЕЧЕ СИНОЋ У ХРАМУ ! Срце ми је пуно ! ХВАЛА ВАМ !!!
 

Rebellion

Grobarčina
Учлањен(а)
02.04.2010
Порука
1.411
Reaction score
4.042
Локација
127.0.0.1
Cestitke, moji Grobari.

Nisam ispratio zbog obaveza :(

Ipak happy end :D

jos samo djura u bajbok :napred Partizan
 

PimpDaddy

Grobar
Учлањен(а)
28.05.2007
Порука
539
Reaction score
6
Локација
Borca BGD/Svedska GBG
Ovo od sinoc mogu najsrBskiji navijaci galaksije i svetska zvezdaska javnost samo da sanja... Ovo od sinoc gde svirka traje tokom utakmice a zurka i ludilo prerasli u primaran karakter, gde je utakmica dobila sekundaran karakter a i pored toga prerasla u ekzibicionu predstavu sa golovima za spice... Ovo od sinoc je samo u Beogradu, samo na stadionu JNA (pa makar ga krstili " Stadion Partizana" milion puta), samo za Grobare i za vecnost i istoriju.

Nece me iznenaditi kada nas neko drugi izkopira i uradi nesto slicno za koji dan, mesec ili godinu ali mi cemo se uvek ponositi cinjenicom da su Grobari, ne vezano za podele, bili i ostali avantgarda.

Hvala na spektaklu, tituli i radosti i vidimo se ponovo dogodine u isto vreme na proslavi 7. u nizu i 26. ukupne titule drzavnog prvaka.
 
Последња измена:

rus

Grobarčina
Учлањен(а)
22.11.2007
Порука
1.399
Reaction score
4.393
Malom Grobaru zelim da sto pre ozdravi, bilo bi lepo da ga klub ispostuje jednim dresom KAPITENA sa potpisima igraca i nekom loptom kako bi mu ta slika ostala urezana umesto nekih drugih stvari.

NAPRED PARTIZAN!!![/QUOTE]

Takođe bilo bi lepo da dođe ekipa kod njega u posetu i pokloni taj dres...
Zaista nadam se da će u upravi imati sluha za to jer bi to bio veoma lep gest :partizan_fan:
 

ВЛАДА ГВЛ

Grobarčina
Учлањен(а)
06.07.2010
Порука
2.169
Reaction score
281
@rus

Да, наравно.Ако не цела екипа онда макар Капитен и Вук.

Сећам се кад је пред меч Партизан-Дњепар 2005, избоден један Гробар у трамвају пред одлазак на меч.После те утамице Одита и још један играч су му отишли у посету.

Показати да је без обзира на начин функционисања клуба ипак Партизан велики.Барем његов спортски део.
 
Последња измена:

Kiza Srbija

Grobarčina
Учлањен(а)
04.04.2010
Порука
1.910
Reaction score
4.203
Beskrajno hvala svakom ko je dao i najmanji iskreni doprinos za ovu titulu, VOLIM PARTIZAN
fkp-spa0004.jpg
 

zive

Grobarčina
Учлањен(а)
20.06.2007
Порука
7.969
Reaction score
10.262
Idealnih 11 Superlige: Partizan pet, Voša tri, Zvezda, Hajduk i Srem po jednog predstavnika!

Velika priznanja za Miloša Josimova i Lazara Veselinovića. Iz redova crveno-belih delegiran samo Luka Milivojević
13696616011322.jpg


Treneri superligaša izabrali su najbolji tim sezone 2012/2013 u kojem su, prema očekivanjima, dominirali prvotimci šampionske ekipe Partizana.
Crno-bele u idealnih 11 predstavljaju golman Vladimir Stojković, štoper Ivan Ivanov (jedini odsutan, zbog obaveza u reprezentaciji Bugarske), vezni igrači Saša Ilić i Lazar Marković, te golgeter Aleksandar Mitrović.

Druga po broju igrača u najboljem timu Superlige je ekipa Vojvodine iz koje du iskočili desni bek Miroslav Vulićević, štoper Branislav Trajković, te Abubakar Oumaru – napadač koji je ovaj put smešten na mesto desnog krila.
Interesantno je da je Crvena zvezda dala samo jednog igrača – Luku Milivojevića, koliko i Donji Srem (Miloš Josimov je, sa pravom, proglašen za najboljeg levog beka) i Hajduk (Lazar Veselinović).

Kapiten Jagodine Miloš Stojanović dobio je priznanje za najboljeg strelca Superlige pošto je postigao 19 golvoa i iza sebe ostavio Predraga Ranđelovića iz Slobode i pomenutog Veselinovića. Donji Srem, debitant u eliti, proglašen je za fer-plej ekipu sezone.

TIM SUPERLIGE (4-4-2): Vladimir Stojković – Miroslav Vulićević, Branislav Trajković, Ivan Ivanov, Miloš Josimov – Luka Milivojević, Saša Ilić, Abubakar Oumaru, Lazar Marković – Aleksandar Mitrović, Lazar Veselinović.

Golgeter: Miloš Stojanović
Fer plej: Donji Srem
mozzartsport.com
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top