Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

JSL 2012/13

Статус
Затворена за писање одговора.

PAOK-Partizan

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2011
Порука
7.127
Reaction score
338
#25 nece biti u konkurenciji za sutra ? Au kisa ce da pada...
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
JSL 2012- ?

Sezona pikanja lopte po srpskim njivama je pred nama, a već za vikend nam dolazi gigant BSK. Svi na stadion i svi protiv govnjive uprave. Neka ova sezona bude posvećena isključivo njima!
 

akiopaki

Grobarčina
Учлањен(а)
18.12.2007
Порука
3.560
Reaction score
1.040
Шта је са #25, не може да игра у 8 сати, закасниће на сплав? Борча је приоритет, рече Чика Црни, хајде да видимо његову визију сутра, сви по качкет на главу, и на ЈНА, барем смо фаворити против Борче.
 

Stinger

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
4.050
Reaction score
4.736
Локација
Nomad
Težak meč, kvalitetan protivnik koji u timu ima veliki broj iskusnih igrača, ozbiljnog trenera, bučne navijača, odlične uslove za trenening, bla bla
 

Ludwig

Grobarčina
Учлањен(а)
11.12.2010
Порука
1.964
Reaction score
907
Локација
.
Nece igrati, zbog sigurnih zvizduka. Za sledeci mec u Humskoj ce biti spreman da istrci, jer ce bagra sigurno zatvoriti stadion iz dobro poznatih razloga.
Ono sto predstavlja stvaran problem je to sto je Ostojic povredjen, a usled nedostatka bilo kakvih stopera primenice se dobro poznata izreka "Seci usi da zakrpis dupe" inace vrlo popularna i cesto primenjivana u Humskoj 1.
Tumba je zadovoljan.
 

Zagor

Guest
Треба нам ова титула, из једног јединог разлога...
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
Nismo mi favoriti ni protiv njih i ne bi me uopšte začudilo da prospemo bodove!
 

zorz

Grobarčina
Учлањен(а)
24.06.2008
Порука
2.234
Reaction score
38
Igraci Partizana...do pre pola godine ste imali Stanojevica i Krstajica koji su vam bili podrska da izgurate sezonu i uzmete titulu...sada te podrske nema...nemate trenera...nemate sportskog direktora...uprava idalje nije iza vas tako da prepusteni ste sami sebi.Izgurajte ovo do kraja, mozete vi to pa da uzmemo jos jednu titulu.Takodje nemojte obracati paznju na tatinog sincica sa brojem 25...znam da je tesko gledati spodobu svakog dana...na svakom treningu ali iskontrolisite se i iskulirajte majmuna
 

dovla

Grobarčina
Учлањен(а)
22.06.2008
Порука
2.409
Reaction score
142
Локација
...
Jebote posle onakvog pusenja protiv Aela uopste nemam zelju da dodjem na stadion. Nemam ni osecaj neki poseban sto pocinje prvenstvo dovela me bagra do toga da mi skoro puca kurac za JSL...

Sreca pa krecemo sa malo slabijim protivnikom ne daj boze da je neki ozbiljniji mec pitaj kurca na sta bi to licilo...
 

Двоглави

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2011
Порука
4.102
Reaction score
679
Локација
ovde, nazalost
nista ne ocekujem ove sezone, svaka vasa pobeda je super uspeh.
to je zato sto se podmladjujemo.
Nema veze sto je tzv.sportski direktor najavljivao pojacanja.
On se u stvari salio.
nasa najveca pojacanja su igraci od klase koji su se vratili u klub ili su ostali i pored astronomskih ponuda.
Napunicemo Bsk!
 
Учлањен(а)
20.02.2007
Порука
799
Reaction score
5
Локација
Kumanovo R.Makedonija
Opet nemamo stopera. E ako im je, nz dali se vidi, ali sve im ide naopako, od opcije sa jednim stoperom (povreda), slaba fizicka sprema (najjaci fizikalci u zrebu)...
Pitaju ga jer se trazi stoper, on onako iskulirano videcemo, sve opcije su otvorene, Ostoja je zdrav momak. Jesu li ovi ljudi ozbiljni ili misle da smo mi ovce pa sisaj brate.
 

Marinac

Grobarčina
Учлањен(а)
23.10.2008
Порука
1.086
Reaction score
15
@WebGazda
Pa posle svega ovoga i prikazane igre, ne bi me cudilo da se desi tako nesto... Sa igrom kakvu imamo mozemo da igramo sa BSK-om ravnopravno... I da prosipanje bodova u startu me ne bi iznenadilo, sve ostalo bi bilo iznenadjenje...
 

morrel

Партизановац
Учлањен(а)
04.01.2010
Порука
4.391
Reaction score
811
Локација
Winterfell
Kao što pre rekoh, igrači Partizana su na cedilu. Više nemaju nikakvu podršu, sve je Đurino.

Setite se samo onog derbija kad su na poluvremenu ostali na klupi da se mrznu. Bezbroj puta smo to i u klipovima podrške videli. Postupci Stanoja, Krleta, Pandura, Džina.. ko je sve već bio tu. Momci su tada imali podršku, videlo se s Marsa, koliku. Sad su sami. Čika Glupi je sam sebe prekrstio, Tumba je izgleda M.I.A., Albert valjda ušao u Đuru na suvo, pa ne može nazad, nema više nikoga da išta uradi za ekipu.

Sutra počinje borba za naše njive, preorite ih sve, nek nam je sretno i uspešno.

Do titule. :napred Partizan

uprava napolje!
 

Zagor

Guest
Играчи су сами криви због тога што нема ко да им пружи подршку. Они су ускратили подршку онима који су им држали њихова трапава леђа, а на долазак гранта су се осмехивали, тобож задовољни избором мутавог. У ствари, радовали су се слободним данима...

Ко их јебе! Немају јаја да дигну глас ни на терену ни ван њега! Пичкице!
 

ARMY

Grobarčina
Учлањен(а)
25.06.2008
Порука
3.084
Reaction score
405
Локација
Sa Covicevim panterima u Stjepana Supanca
Titula je kao sto Zagor potencira bitna zbog izjednacenja po broju titula.

Ko ce nas pitati za 5-10 godina da li je liga bila jadna ili da li smo mi jadni.Trofeji se broje.

Trofej prvaka sada u njiva ligi je ekvivalentan trofeju iz vremena stare lige kada je bilo teze osvojiti i kada je trebalo vece znanje i trud uloziti.

Titula je titula,na kraju se podvlaci crta.Titula opet nema cenu.
 

GARGAMEL

Banned
Учлањен(а)
04.01.2012
Порука
1.340
Reaction score
96
Локација
Duboko, u mraènoj šumi...
Cekaj, hoces da kazes da si ocekivao da igraci dignu glas?! Ako je neko to mogao, a nije, to su iskusni, materijalno obezbedjeni fudbaleri, koje bi suspenzija zasvrbela koliko i Djurica isti taj strajk. Ocekivati od klinaca kojima je Partizan samo odskocna daska, da dizu glas, rizikuju svoj status, pa i karijeru je sumanuto. A sto si tice njihovih dosadasnjih igara, za njih apsolutno najvecu odgovornost snosi Crni. Sa skoro istim igracima smo igrali daleko bolje, pod vodjstvom SS, pa mozda bolje i pod vodjstvom Granta. Sto se titule tice, znacila bi zbog izjednacavanja, ne mnogo vise od toga..
 

GROBAR UE

Grobarčina
Учлањен(а)
15.07.2010
Порука
1.725
Reaction score
89
Локација
Mali Carigrad
Krece njivarska liga uzeleli smo se tog top fudbala:D

Ajde da ne budem cinican srecan pocetak, nalupati Borcu i Ovcu i nista idemo dalje, to ne moze da opere ovu jadnu igru i bedno zalaganje u Evropi ali je bitno krenuti uvek ispred ove bagre koja umalo nije srusila avion sa sve kajkavskim cetnikom iz Jezevice pevajuci Bajku jer je eliminisala "mocnu" Omoniju:banghead

Broj 25 sutra odmara, necu da verujem da je drugi razlog izostanka tako "bitne karike" u nasem timu pre svega znajuci da je Borca prava prilika da dodje do izrazaja lucidnost takvog asa.

Vec u Tromzu ocekujem da predvodi drugove mozda i sa trakom sto da ne kako je Cika Glupi krenuo oterace i Saleta!
 

Petar-Skopje

Super Moderator
Уредник
Учлањен(а)
19.01.2007
Порука
4.299
Reaction score
2.878
Локација
MKD
#25 nece biti u konkurenciji za sutra ? Au kisa ce da pada...
Ovde je sad kisa pocela da pada!:D

Elem, nadam se da necemo se obrukati i za pocetak dati gol nakon dugo vremena.:roll:
O titulu je mnogo rano sada razmisljati, i mi i cigani smo losi, a sad ni vosa nije losa.

Nadam se sto vise publike i naravno skandiranje protiv one lopove u lozi!
 

Vlad

Grobarčina
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
13.875
Reaction score
25.508
Локација
ante portas
Долазим сутра на стадион . Волео бих да видим Кнежевића ,Медоњу ,Забију у стартних 11 . Јесте да је тешко пронаћи мотива за долазак на стадион сутра али мафиосима се јасно мора поручити шта мислимо , не треба их остављати на миру . Живо ме интересује како ће екипа изгледати сутра на отварању после оне бруке .
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top