Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

JSL 2012/13

Статус
Затворена за писање одговора.

maximilian72

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2011
Порука
6.100
Reaction score
2.039
Локација
Ispod zenine suknje
Da li ste svjesni da je ova pobjeda ovako kasno u prvenstvu mentalno prelomila i sljedecu sezonu. Ubijedjen sam u to.

Ah da seksi Sandra donijela srecu gologuza...:D
 

-Joco-

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2009
Порука
6.787
Reaction score
164
Локација
Iz Majemija.
Dokusurice ih novosadska kurava i baciti na trece mesto, pazte sta vam kazem.
 

A_Grobar

Banned
Учлањен(а)
03.10.2006
Порука
856
Reaction score
36
Локација
Beograd
Partizan je odigrao sjajno, narocito u drugom poluvremenu, ipak se vidi da smo za klasu bolji sastav od cerge. Srecan sam veoma, i zbog prekinute serije gana u derbijima i zbog nase titule, sad samo ozbiljno da se udje u naredne 2 utakmice i da slavimo...bila je luda sezona iza nas. Kamenovali su nam autobus i ono sa Danilovicem danas, kao da je bio pokusaj da se demoralisemo, ali ne vredi...svi su konacno shvatili da vucic i coveculjak ne mogu nista, kad im se ispreci tim sa junackim crno belim srcem.
Najbolji tim, to svako zna, najbolje igra Partizan...!
Jojic, Jojic, joj, Jojic, Jojic joj, ova zvzda pusi kurac moj!
Mitrovic je imao mnogo izglednih sansi, ne zameram mu na promasajima, jos je mlad i stavio je na muke sam citavu protivnicku odbranu.
Vuk Rasovic je trener koji nas moze odvesti i u ligu sampiona, leze mu velike utakmice.
Grobari oduvali sve.
 

bojanbole

Banned
Учлањен(а)
18.02.2007
Порука
451
Reaction score
5
Локација
Kumanovo R.Makedonija
Al pogledajte samo kolko veruju svi u coveka pred slobodnjaka, Mitrovic juri cigana koji hoce da dekoncentrise Jojica, Smiljanic takodje, vice smirje.
 

Urije

Grobarčina
Учлањен(а)
03.05.2010
Порука
1.574
Reaction score
3.071
Локација
PRIJEDOR-CRNO BELI GRAD
Cestitam igracima, Vuku i ostalima u strucnom stabu, 6-u uzastopnu titulu! Hvala ti Crno-Bela ljubavi!
 

zoran.pfc

Grobarčina
Учлањен(а)
03.12.2012
Порука
1.934
Reaction score
3.012
Али тешко је, јако је тешко. Боли. Ми од вечерас више немамо највише освојених првенстава у фудбалу
.A,jel to došlo iz dupeta u glavu!Polako,sledeće godine ćete biti drugi po broju titula.Do dana kada vas i Voša prešiša!
 

vratonja

Grobarčina
Учлањен(а)
03.08.2007
Порука
2.798
Reaction score
1.112
Локација
Ivanjica
Bravo momci bravo tribina al za drugo poluvreme ...
Znaci gani nama mogud a stvore sansu samo kada im mi dozvolimo odnosno kada mi nesto pogresimo pozadi ali mvcrs se to na srecu nije puno dogadjalo svi su bili max skoncetrisani sacekali sansu i dokosurili kurvu... TITULA 25 Slavice se Titula 25 ...
 

publicenemy

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.325
Reaction score
2.748
Gledao se derbi i u Poljskoj, i slavi se. Bravo CRNO-BELI, kad je počela utakmica i kad sam video sastave, pomislio sam kakva je ovo formacija, pa nismo mi BVB, ali... u drugom poluvremenu smo delovali tako.

PLOCK CEO CRNO-BEO! :D

Valjda ne postoje reči koje mogu da opišu ovu sreću.
 

grobar032

Grobarčina
Учлањен(а)
27.02.2007
Порука
5.110
Reaction score
554
Локација
Humska 1
Svaka cast momci,najlepsi moguci scenario!!! Nego grobar 032 koliko piva bi na kraju :D :partizan_fan::BB

АААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААА Људи моји опростите ми на дрању не знам да ли сам пијан или луд! Али све што могу да кажем је бравооооо бре, браво брееее и бравооооо бре! Bignotti не знам колико је пива било до краја, али гајбу смо стукли лагано! Ево људи ово ми је једини сведок колико сам се нерврамо урлао драо се, пушио цигараи попио пива. И онај осећај када излазим у 86. минуту из ресторана немајући живаца и шетам се бедемом пушим пљугу, дртхим и размишљам да смо залужили један у 90. након прошлогодише цигансе лакрдије, и из студентског дома се чује хук као на стадону, са кеја пуцају петрде топовски удари, и стиже ми порука 1:0, Јојић 90. минут, људи тај транс то ослобађање ентергије у животу нисам доживео! Хахаххахаха идемо браћо Гробари!!!!!! Идемо, тако је бре, то је то, има ли шта слађње, има ли шта боље од 90. минута, хахахаххахаах то је то!!!!!!!!! Јесам ли рекао да било 11 или 2 ми славимо вечерас, браћо моја, пијан сам, то стоји, али гарантујем вам животом да је ово вечерас било суђено, нама се и у фубалу и баскету враћа кад је најпотребније! И ајмооооооооооооо сад сви заједно за нашу браћу, за игралче за Партизан!
За Мијата, Кежмана, Вукотића, Манцеа за Голца, Шпица, Галића, Чаву, Сашу Илића, за казнену експедицију, Белгију и Челзија, црно-белој боји одани, певају ти Гробари... МИ ВОЛИМО И БОДРИМО САМО ЈЕДАН КЛУБ НА СВЕТУ ЦЕЛОМ, и ПЕВАМО СВАКИ ДАН САМО НАПРЕД ПАРТИЗАН!

http://www.youtube.com/watch?v=tu2A2dKH_v8



Опростите ми браћо нма свему јаааа буквално не зна м колико са попио, поцјепо сам се ::)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
 

ANDREI RUBLEV

Leni Riefenstahl
Учлањен(а)
28.10.2009
Порука
5.614
Reaction score
265
...I lepo sam viknuo babojepcu "sad ćeš da ga primiš, gledaj sad kad ti uđe"...i ušla mu je, još ju je sam uterao...:D
A ne, ne
To si ti vikao pri savkom slobodnjaku i korneru, izvinuces me, ali vec ce undercover da objasni ko je tu tacno sta predvideo :D
HA, HA, HA...OVO JE KLASIČAN AUTOGOL BABOJEPCA...LOPTA SE OD PREČKE ODBIJA NAPOLJE, NE BI UŠLA, ALI TU JE BABOJEBAC...HA, HA, HA !!!!!
Uspon i pad Bobana Bi iz mog ugla

Dobro se bajko macka i drzao ,mislio sam da ce Sens da ga pojede :D
 

Dominus et dues

Grobarčina
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
2.389
Reaction score
168
Локација
"kod proganog forumaša"

istok

Početnik
Учлањен(а)
05.07.2010
Порука
16
Reaction score
32
Svaka izmena Rašovića Vuka ubojita :D.

Hvala Vuče, hvala crno-beli što ste napadali do kraja. Tako igra klub koji sam davno zavoleo. Taktiziranje je za pi.kice (tj. čika pi.kice s' jarecu bradicu).

I jbte glupi pandur ispod nas na istoku prvo ispendrečio momka koji skuplja lopte, a onda i Kojića (pobrko ih sa navijačima).

Crno beli bravo, bravo
 

Тесла.Ки

Партизановац
Учлањен(а)
11.12.2007
Порука
1.631
Reaction score
64
Локација
Novi Sad
Само кратко, честитке момцима, стручном штабу и свим навијачима једну изузетно важну, а при томе и невероватно слатку победу. :clap

Хвала Вам црно - бели. :respect

Циганима се вратило за оној гол кадуа од прошле године на нашем стадиону, али ово много више боли јер је вредан титуле.

6. узастопне, 25. укупно. :respect

Јојићу царе! :respect
Све похвале и за остале играче. :clap
 

raky_b

Banned
Учлањен(а)
29.11.2006
Порука
400
Reaction score
5
Локација
Tenja ,selo Tenja istoriju menja
samo da se upisem, cestitke sampionima.
daleko je to od ekipe i igre kakvu bi voleli, ali to je najbolje sto imamo...i prava steta sto ju necemo zadrzati na duge staze (osim njih par koje ne mozemo ni doplatiti da odu).
koliko god titula u Srbiji malo znacila, nasa je.

zato, cestitke na zasluzenoj tituli. nadamo se da ce dogodine, uz novu upravu, biti nastavljen niz
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top