Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Kad igra Partizan...

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.648
Reaction score
29.091
Локација
Beograd
29.septembar (subota) je dan za žensku odbojku i mušku košarku, a 30.-i (nedelja) za fudbal!

Odbojkašice nam igraju od 15h u Hali Impuls protiv Zvezde, a na njihovom sajtu su detaljna obaveštenja o tome gde je ta hala, kako se do nje dolazi, obaveštenja o takmičenjima, o klubu...
https://okpartizan.rs/zenska/
...a u subotu uveče košarkaši gostuju Cedeviti...
kkpartizan.rs/sr/takmicenja/2/aba+j.t.d.+liga

U nedelju Teleoptik ide u goste TSC-u.
https://www.prvaliga.rs/vesti/906-pls-9-kolo-delegiranje-sudija
Utakmica počinje u 15i30 a treba proveriti gde sad igra TSC kao domaćin, jer upravo na SOS-u slušam da oni ne igraju tamo gde su igrali ranije...bilo kako bilo, i gde god da bilo, ima li valjda tamo na severu neki Partizanovac pa da ode da malo osmotri Teleoptik?

A ,,Južna pruga,, valjda već zna gde da se uputi - stadion Čair u Nišu, nedelja 19h, Partizan protiv Radničkog bije bitku za čast, ponos, otpor i bodove! Budite uz njega! A mi koji nismo baš toliko ni na severu ni na jugu, ni pri vremenu, snazi ili parama - mi ćemo uz TV, ali svakako uz Partizan!

:šal
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.648
Reaction score
29.091
Локација
Beograd
Jedna promena termina i jedna moja greška - mislio sam da prvi tim odbojkašica igra sa Zvezdom, ali to su ustvari pionirke, a i termin je pomeren na 10:45...
Prvi tim naših odbojkašica takođe igra sutra, ali u 19h u SC Ruma, protiv Vizure (Superliga)...to je informacija koju sad gledam na njihovom sajtu...
https://okpartizan.rs/zenska/
 

StrikeFront

Statističar
Учлањен(а)
19.06.2008
Порука
5.034
Reaction score
14.652
Ne baš dobar vikend za nama... Osim pobede košarkaša porazi u odbojci, rukometu, vaterpolu gde se nismo plasirali u Evrokup, ženskoj košarci i ženskoj odbojci kao i remi u fudbalu.

Nadam se boljem sledećem vikendu.
 

Bajchela

Grobar
Учлањен(а)
30.03.2008
Порука
593
Reaction score
137
Ne stizem da napisem, posle tri pobede u prvenstvu. U sredu pocinje Evropa u Sarajevu. Satnica kad igramo na kuglani Zetra je dole. Oznaci smo kao Srb. Naravno obratiti paznju da se radi o muskarcima Zenski Srb su iz Rume kuglasice.
Bitno je da udjemo u 5 najbolja da bi se plasirali za dalje... ako udjemo u 4 borimo se za medalju u petak. Vise o tome kada prodjemo ako nahvatam wifi. Videcu I neke slike da odradim pa postavim. Ko moze neka dodje, znaci ce svaka podrska. Napred Partizan !
 

Прилози

  • Screenshot_20181002-022823.png
    Screenshot_20181002-022823.png
    301 KB · Прегледа: 12

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.648
Reaction score
29.091
Локација
Beograd
Nisam čitao zašto F.K. Partizan igra svoju prvenstvenu utakmicu protiv Voždovca na JNA baš u petak od 18h, al tako je kako je, onemogućiše me time da prvi put u životu uživo pogledam naše odbojkašice...jer naravno tradizione di famillia mi je da odem na fudbal...

Iz nemam pojma kog razloga i Teleoptik je ,,gurnut,, u petak, ali igra od 15h u Zemunelu protiv Bečeja 1918.

U subotu K.K. Partizan igra kući protiv Petrol Olimpije od 21h, i svi željno čekamo da pokažemo nekim novim momcima kako je to igrati na domaćem terenu...oni stari to valjda već znaju.

A ja molim za pomoć članove Foruma na ovoj temi da me posavetuju na kom sajtu se (i to unapred!) mogu pronaći tačni termini utakmica i naših drugih klubova - vaterpolo, rukomet, muška odbojka, ženska košarka...? Itd...
 

RotoShack

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
6.210
Reaction score
2.629
Ja gledam sve na onom rezultati.com, s tim da cesto znaju da pogrijese. Najbolje na sajtu klubova ili liga...
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.648
Reaction score
29.091
Локација
Beograd
Pa sve je lako kad je sajt sređen i ažuriran, kao što takav imaju fudbaleri, košarkaši, odbojkašice, ali nezgodacija je kad čak i ne mogu da nađem zvaničan sajt košarkašica (ako uopšte postoji?), itd, itd, itd...
Ko nađe nek obavesti, ili ako nemaju sajt, onda fejsbuk ili šta već, adresu, broj telefona, mejl, itd...
Mis'im, otvori se meni neki njihov fejsbuk, ali to su sve vrlo stare vesti, i tako dalje...
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.648
Reaction score
29.091
Локација
Beograd
...i ne znam da li je teorija zavere, robovanje kapitalizmu i TV kompanijama i prenosima, ili neka namerna opstrukcija, ili čista slučajnost, ali ne čini li vam se da na pitanje: kad igra Partizan, odgovor može ponekad da bude - u terminima (a i u vremensko-terenskim uslovima) mnogo ,,nezgodnijim,, nego neki drugi klub...

Recimo leti igramo u nekom ranijem, temperaturno vrelijem terminu, zimi naravno u kasnijem i hladnijem, pa onda na terenima-kaljugama koji stvarno ne bi trebali da dobiju ,,licencu,, za ,,Super,, (koju ja zovem ,,Njiva,,) ligu, pa recimo evo i danas, petak (radni dan) od 18h?
E pa zašto petak a ne neki neradni dan kao termin utakmice za naš Partizan? Zašto baš u 18h, kada se zna da je radno vreme mnogima do 17h...itd, itd...
Smrt fašizmu - živeo Partizan!
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.648
Reaction score
29.091
Локација
Beograd
Subota 13.oktobar 2018.-e:
U Pančevu (SH Strelište) od 16h, naše odbojkašice protiv Dinama...ako neko zna, nek objasni kako najlakše doći do SH Strelišta (ako nemaš auto, kao npr. ja)...
Krki PFC piše da nam rukometaši igraju istog dana u 18i30 protiv Rudara iz Kostolca, Krki, ako čitaš ovo napiši gde se igra, koja hala, koji bus ide do tamo...
Napisao si i da nam vaterpolisti igraju takođe u subotu...? Gde, kad, s kim?

U nedelju 14.10. košarkaši protiv Mornara u Baru...

Ponedeljak 15.10, u 19h, Trajal (Kruševac) - Teleoptik...

Eto, 5 utakmica naših u kratkom roku, i jeste da ja nadugačko i naširoko filozofiram na nekim drugim temama, ali ništa bez prakse, DAKLE, svi volimo Partizan i raspravljamo kako treba, e hajde da vas vidim KOLIKO će da nas se javi sa neke od ovih utakmica sa ,,izveštajem,,?!

Pa mora biti da nas ima i u Bgd-u, Pančevu, Baru, Kruševcu...

I dalje molim za pomoć da neko ovde ,,okači,, termine utakmica odbojkaša, košarkašica...itd...

Lakše je i preglednije odlučiti se kuda (ako se može) kad su svi termini i događaji na jednom mestu...
 

Rade

Služba bezbednosti
Уредник
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
3.751
Reaction score
9.500
Subota 13.oktobar 2018.-e:
U Pančevu (SH Strelište) od 16h, naše odbojkašice protiv Dinama...ako neko zna, nek objasni kako najlakše doći do SH Strelišta (ako nemaš auto, kao npr. ja)...
.

Iz BG. Gradskim do Pančevca, a onda 2 opcije:

1. Pitati taksiste na crno koji ide ,,novim putem'' i cekati nekog koji ide tuda, pa izaći kod ,,Staklare'' ili mu objasniti da stane negde bliže hali, jer će tu negde otprilike da skrene ka glavnoj stanici.

2. Sesti u autobus do Pančeva, izaći na glavnoj stanici, a onda, preko puta stanice, uhvatiti lokal za Starčevo, izaći kod ,,Staklare'', pa malo nazad na glavni put tranzitni i setati pored pruge/ prugom :D par minuta.

Sve u svemu, u zavisnosti gde se živi u BG, prilično klackanje.

Kolima 15 min :D

A ako je krenuo ponovo voz, nisam siguran, od Dunav stanice do staklare direktno. Pa malo pešice. Ne znam da li staje i bliže hali, nisam siguran.
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.648
Reaction score
29.091
Локација
Beograd
Umesto da budem u Pančevu uz naše odbojkašice, iako sam se baš najozbiljnijje namerio da tamo odem - ispalo je da sam tog dana morao na posao da bih menjao kolegu, ali, i dalje imam želju da bar nekad vidim crno-bele dame na terenu...inspirisao me onaj neki slučajni susret sa nekima od njih u autobusu (da me podseti na to da imamo i tu ,,sekciju,, u našem JSD), a pre nekoliko dana u TC Ušće opet naleteh na devojčice u belim trenerkama i dobro nam poznatim grbom Partizana (u varijanti Odbojkaškog Kluba) na tim trenerkama - to su bile juniorke i kadetkinje ŽOK Partizan, koje su tu svratile da pojedu nešto u tamošnjem Meku...jer, nije to daleko od te njihove hale Impuls, u koju ću valjda takođe jednom konačno i otići...
https://okpartizan.rs/zenska/

Ali, to ipak neće biti ovog vikenda jer odbojkaške crno-bele dame gostuju u svom meč Superlige u subotu 20.oktobra od 19h u SC Dudova šuma Spartaku iz Subotice...Ima l' tamo neko naš da ih gleda?

O košarkašicama ne znam ništa i dalje tražim pomoć od članova Foruma da ostave ovde neki link sa koga se mogu ,,skinuti,, tačni datumi odigravanja utakmica naših košarkašica, rukometaša, vaterpolista...?
Ako takvi linkovi uopšte postoje...

Za košarkaše je sve jasno, imaju zvaničan sajt na kome se sve može pročitati i igraju takođe 20.oktobra, ali u 17h u Novom Mestu protiv Krke...

Sledeći dan rezervisan je za fudbal i to u ,,prečanskim,, krajevima, dakle, 21. oktobra prvi tim Partizana igra protiv Spartaka iz Subotice na stadionu Milan Sredanović u Kuli, a Teleoptik nam igra istog dana od 14i30 u Inđiji (protiv Inđije)...
Evo i rezultata i termina mlađih kategorija fudbalera...
partizan.rs/199130-raspored-i-rezultati-utakmica-omladinske-skole-32-2-2-2-2-2-2-3/

A prvi tim nam sledeću utakmicu igra već 24.10. u Zemunu protiv Zemuna - u osmini finala Kupa Srbije...ne piše u koliko sati, valjda FSS misli da mi možemo da izađemo sa posla kad god nam se ćefne pa nije ni potrebno da odmah odrede termin...jbg, oni će da odrede kad se njima ćefne, a mi ćemo onda sa posla na utakmicu da stignemo kol'ko pod odma'...taksijem...
www.fss.rs/index.php?id=2021&aid=14525
:napred-partizan:
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.648
Reaction score
29.091
Локација
Beograd
Vidim da @Krki PFC na drugim temama piše o terminima i rezultatima utakmica vaterpolista, rukometaša, odbojkaša...ali samo da ga zamolim, Krki, ako si u mogućnosti, objavi termin utakmice ŠTO RANIJE, jer, ako pišeš npr. DANAS igramo tu i tu, meni je npr. onda često prekasno da se organizujem ili preraspodelim obaveze pa da bih stigao na tu utakmicu, čak i ako je u Beogradu...(jer npr. dok ja stignem kući s posla, upalim kompjuter, pročitam raznorazne informacije na Forumu, pa i onu o terminu gde se šta igra danas...,,proš'o voz,,...ne mogu onda više da stignem na vreme do lokacije utakmice...)

Naravno, ZNAM da je u jedoj neuređenoj zemlji kakva je Srbija ne samo teško utvrditi kada će nešto TAČNO da se dešava, nego i kad nešto utvrdiš niko ti ne garantuje da će to stvarno tako i da bude!

Pa ovde se ne zna ni kad će večiti derbi u fudbalu da bude! Koliko puta je samo bilo ono - može ili ne može na crveno slovo, pa možda subota ili nedelja, a može i utorak...u 5, 7 ili 8 sati...pa kako već bude u datom trenutku palo na pamet ,,odgovornima,,...
Jbt, kao da svi ovde (Srbija i ,,region,,) žive u ,,krugu dvojke,, u Beogradu i samo čekaju da im neko javne kad je konačno taj derbi i odmah će da se upute (može i peške) ka stadionu...

A čak i oni koji žive u BGD-u, (pa makar i ne u tom ,,krugu dvojke,,)...nisu baš non-stop bez obaveza...ovde bre mnogi ljudi rade po dva posla...neki rade i ,,dvokratno,,...ili vikendima...ili noću...i sad, npr. ako ja hoću na derbi, mora neko da me menja na poslu, ali i on mora da sebi obezbedi zamenu na svom drugom poslu! I oće čovek da me zameni, ali da mu tačno kažem KAD, jel subota ili nedelja, jel popodne ili uveče...al JBG, kako da mu kažem kad se to ovde nikad sigurno ne zna... :banghead:

Ja odužio (mada znam ja i duže :D ) ali poenta je ova: ko SAZNA termine naših utakmica nek što pre to podeli sa ostalima pa da se ,,raspodelimo,, gde ko može, šta mu je bliže, šta mu je po volji, šta više voli...

:šal :napred-partizan: :šal
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.648
Reaction score
29.091
Локација
Beograd
Odbojkašice nam igraju u hali Impuls na Novom Beogradu u petak 26.10.2018.-e od 18h protiv OK Ub...
https://okpartizan.rs/zenska/

Raspored za mlađe kategorije Partizanovih fudbalera i termini utakmica koje su u subotu i nedelju, 27. i 28. oktobra 2018.-e je ovde:
partizan.rs/199639-raspored-i-rezultati-utakmica-omladinske-skole-32-2-2-2-2-2-2-3-2/

Prvi tim Teleoptika igra kući protiv Slobode u subotu, 27.10. u 14i30, a prvi tim Partizana istog dana protiv Napretka od 16h...kad bi se makar nekad setili pa da naprave ,,dupli program,,...da igraju na istom mestu, Teleoptik kao ,,predigra,, Partizanu...ili bar da su termini takvi da se mogu pogledati obe utakmice...

Ako je ovaj raspored na sledećem ,,linku,, tačan, i vaterpolisti igraju u subotu, takođe kući, protiv kluba koji se zove OVK POŠK...
https://www.vaterpolovesti.com/2018/09/07/regionalna-a1-vaterpolo-liga-2018-2019-raspored/

Pronašao sam i neki ,,link,, za raspored utakmica Prve ženske košarkaške lige Srbije za tekuću sezonu iz koga bar okvirno možemo naslutiti kojim datumima možemo da ispratimo i naše košarkašice...
https://www.kosarka24.rs/2018/09/12/raspored-prve-zenske-kosarkaske-lige-srbije-za-sezonu-2018-2019/

Kad budem imao manje obaveza na poslu, pokušaću da pronađem način kako da utvrdim precizno vreme odigravanja utakmica...

:napred-partizan:
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.648
Reaction score
29.091
Локација
Beograd
Danas, petak, 26. oktobar, u 21h, posle duže vremena, košarkaši Partizana se vraćaju u beogradsku arenu da tamo odigraju jednu utakmicu, arena se sad zove Štark Arena a protivnik je Zadar...
http://kkpartizan.rs/sr/vest/2374/canak-pred-zadar-pobeda-je-jedina-opcija

Pronašao sam i neke sajtove koji obaveštavaju o terminima ostalih naših klubova...

Sudeći po njima, naši odbojkaši igraju u subotu, 27.10. u 18h kući protiv Radničkog iz Kragujevca...
https://www.srbijasport.net/league/4011

Rukometaše na domaćem terenu čeka derbi 3.novembra u 17h...kad se kaže derbi, zna se da je na suprotnoj strani C. Zvezda...
https://www.rezultati.com/rukomet/srbija/superliga/raspored/
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.648
Reaction score
29.091
Локација
Beograd
Kao što u ovoj državi ne možeš niušta da budeš siguran, tako je to i sa terminima odigravanja utakmica...po principu tri put meri jednom seci, ako nećeš da se zajebeš pa da odeš na stadion ili u halu, i da tamo nema nikoga osim tebe, neophodno je da stalno proveravaš KAD JE BRE TA UTAKMICA?!
Dakle, rukometni derbi, MI protiv NJIH je pomeren za dan kasnije, za sada je termin 4.11.2018.u 18h...ali ja ne znam u kojoj hali se igra...doduše čak ni na zvaničnom sajtu Rukometnog Saveza Srbije to još uvek ne piše...možda ne znaju ni oni...? :icon-rolleyes:

super.rss.org.rs/#rezultati/muskarci

U svakom slučaju, očekujem da do utakmice saznamo gde se igra (pretpostavljam da je to mesto uvek uobičajeno, mada...ko bi ga znao...?) i da NAŠ KLUB tamo i tad ima određenu jasnu i glasnu podršku navijača!!!

NAPRED PARTIZAN!
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.648
Reaction score
29.091
Локација
Beograd
Dakle, sutra, 31.10.2018. fudbaleri na Banovom Brdu protiv Čukaričkog od 16i30...u 17h Teleoptik protiv Borca u Čačku...od 18h odbojkašice igraju u Hali Impuls protiv Jedinstva iz S. Pazove, a u isto vreme košakaši u Ankari protiv Turk Telekoma...

2.11.2018. odbojkaši u gostima protiv Novog Pazara...
3.11.2018. košarkašice kući od 15i15 protiv Spartaka...
4.11.2018. rukometaši kući od 18h protiv C.Zvezde...

Vidim da je trenutno tema o edukaciji tribine zatvorena...ali ne mislim samo na tribinu nego na sve navijače Partizana, ne mogu ja nikog ni da edukujem ili savetujem, ali mogu da mu kažem...

Eto...ima nas koji imamo obaveza pa ne možemo na utakmicu i kad ismo to želeli, ili smo previše daleko da bismo došli...ali svakako da ima i puno onih koji su tu negde (naravno, osim Ankare), u blizini ovih naših lokacija i termina i koji imaju slobodnog vremena pa da ,,prave društvo,, članovima našeg JSD, zašto ne bi došli?
A oni koji dođu, ako dođu, nek dođu da pomognu a ne da odmognu Partizanu...paljenje nekih baklji po halama i ugrožavanje te imovine koja čak i nije naša (nego samo iznajmljena), ne dolazi u obzir...

:napred-partizan:
 

PATRIOT

Grobar
Учлањен(а)
24.03.2008
Порука
453
Reaction score
1.215
Da li je moguće da će se skoro poklopiti fudbalska utakmica sa vojvodinom i rukometni derbi. Kako stvari stoje hoće, rukomet u 18, fudbal u 19 časova.
 
Top