Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Kad igra Partizan...

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.646
Reaction score
29.084
Локација
Beograd
KAD IGRA PARTIZAN, HALA SE ORI, ZA PRVO MESTO, UVEK SE BORI...
Ali, ima i ona: CRNO-BELI, CRNO-BELI, MA GDE BILI NA TABELI...

Dakle, bilo da se borimo za prvo mesto na tabeli (što nam je valjda uvek cilj!), ili ne (jer nemoguće je večito biti prvi), red je da na svim sportskim takmičenjima, i u prilikama i u neprilikama, navijači Partizana podržavaju naše momke i devojke i sve naše klubove!
...i dok većina navijača prati uglavnom samo fudbal i košarku i dobro zna KAD (u ovim sportovima) IGRA PARTIZAN, teže je pronaći informacije o terminima takmičenja ostalih klubova i sportista...

Par puta sam (uz druge članove Foruma) predlagao da se na nekom dobro vidljivom mestu ,,okače,, termini svih naših utakmica za narednu nedelju, ili mesec, itd...ali niko to nije sproveo u delo, tako da otvaram ovu temu gde ćemo moći da se obaveštavamo, ili upitamo - a KAD to IGRA naš PARTIZAN?

Tražim dobrovoljce i stručnjake za ,,manje,, sportove i klubove, koji bi nas ovde uredno obaveštavali kada i gde igraju košarkašice, vaterpolisti, hokejaši, odbojkaši, rukometaši, atletičari, ragbisti, omladinci, kadeti, pioniri i svako drugi ko ima veze sa našim JSD, i pozivam navijače da odu da ih podrže...

Ne zaboravite da smo mi Partizan, i da ako ga mi ne podržimo i branimo, ili ne odemo negde da navijamo za njega - niko drugi to neće urediti umesto nas...

Ja lično zaista imam želju da bar ponekad, pa makar i sasvim retko imao priliku za tako nešto, pogledam kako to igra Partizan u raznoraznim sportovima (od kojih neke nikad nisam ni gledao uživo!), ali uvek sam nekako bio slabo informisan gde su i kad sve te utakmice, nadam se da na Forumu ima još navijača Partizana koji bi takođe, bar ponekad otišli na neku takvu ,,manju,, utakmicu, a olakšica za sve te odlaske na druženje sa Partizanom, bila bi da se informacije o terminima odigravanja blagovremeno i unapred objave.
Ne zaboravite da su nam ti ,,mali,, klubovi u vrlo teškom stanju i da jedva sastavljaju ,,kraj sa krajem,, - a neki ne uspevaju čak i to, hajde da ih bar obradujemo ponekad našom posetom...

Dakle, za početak - ima li ovde nekoga ko može da navede koliko uopšte mi sada imamo klubova (ili sportova) u kojima smo ,,funkcionalni,, tj. da možemo uopšte da se takmičimo? (Npr. šta je sa hokejašima, itd?)

Drugo - znam da su takmičenja većine naših klubova još daleko od svog početka, ali sam temu otvorio nešto ranije da bismo, kad dođe vreme ,,startovali kako treba,, - znam da na Forumu ima pojedinaca koji su stručnjaci za pojedine sportove ili statistiku, pa se nadam da će se ,,privoleti,, i ideji da nas unapred obaveste a kad to i mi ,,nestručnjaci,, možemo da odgledamo ono u čemu su oni već stručni (ragbi 13?, florbol?, itd...)

Treće: danas u mom rodnom gradu Beogradu, na Stadionu Partizana (koga mnogi od nas i dalje zovu JNA) igraju naši fudbaleri sa Rudarom iz Pljevalja od 20i30h, verujem naravno da svi to znate, ali to je bio primer kakve informacije bih želeo da ovde dobijem ili razmenim - mesto, vreme, ko igra i - ko može ajd lično uz NAŠ Partizan, a ko ne može lično, onda bar uz TV, novine, radio, bilo šta i bilo kako...ali uz Partizan...

:napred-partizan:
 

GrobarPFC

DeFaktoUmjetnik
Уредник
Учлањен(а)
06.05.2007
Порука
4.777
Reaction score
1.168
Локација
Iran
napravicemo vam mi i skriptu ako hoce neko da se potrudi i ubacuje kad ko igra od ostalih seelekcija i rezultate.
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.646
Reaction score
29.084
Локација
Beograd
Sledeće iskušenje naših fudbalera je u Surdulici 22.7. u 19h, počinje domaća liga, a kolega je već ranije postavio na drugoj temi šta još može da nam se zadesi na ,,fudbalskom meniju,, do kraja avgusta:

Do kraja avgusta se igraju utakmice na svakih 7 dana pod pretpostavkom da dodjemo do play-ofa (iako smo povlasceni u 3.kolu trebace nam dobra doza srece prilikom zreba).....bas gadan tempo s obzirom da uskoro pocinje i prvenstvo:

12 July: First qualifying round, first leg
19 July: First qualifying round, second leg
23 July: Third qualifying round draw, Nyon
26 July: Second qualifying round, first leg
2 August: Second qualifying round, second leg
6 August: Play-off round draw, Nyon
9 August: Third qualifying round, first leg
16 August: Third qualifying round, second leg
23 August: Play-off round, first leg
30 August: Play-off round, second leg
31 August: Group stage draw, Monaco
 

Bajchela

Grobar
Учлањен(а)
30.03.2008
Порука
593
Reaction score
137
Ukoliko ima neko iz Skopja, Kuglaški Klub Partizan igra kao gost na jednom turniru u Skopju u Kuglani Arena Boris Trajkovski 08.09.2018 do 11h do 18h, svakih sat vremena jedan ili dva igraca igra iz nase ekipe. Prijateljsko-Pripremni je turnir.

Sto se tiče Evrope, Igra se u Sarajevu 03.10.2018 od 11:20 do 18:20 Gde takodje u svakom satu nastupa drugi naš igrač Ovde moramo biti u prvih 6 ekipa ja mislim, pa se igra 05 ili 06.10.2018 dalje. Ukoliko budemo u prvih pet ekipa od 6, ide se dalje pa na eliminacioni sistem, utakmica kuci, utakmica u gostima ali. To se igraj tek sledece godine ako prodjemo.
Po nekim procenama, trebalo bi da udjemo u tih pet ekipa.

Što se tiče same lige, kada izadje skroz raspored postavicu ovde za celu godinu. Inace ulazi su besplatni a igra se na Banjici.
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.646
Reaction score
29.084
Локација
Beograd
Eto, videli smo (ponovo) na primeru našeg vaterpolo kluba da za neke nema novca u ovoj državi, ali za neki drugi klub, ili neko drugo sportsko društvo, itekako ima...
Zato, braćo i sestre, ako ikako možete, pokušajte bar da nekako bilo čime podržite naše klubove...bar vašim prisustvom na njihovim takmičenjima...

Na drugoj temi kolega Slavoljub i ja smo malo ,,popričali,, oko toga koje sve aktivne klubove trenutno u našem JSD-u imamo, pa da se malo podsetimo:

1.Boks
2.Hokej
3.Tenis
4.Šah
5.Kuglanje
6.Fudbal
7.Košarka (muškarci)
8.Košarka (žene)
9.Vaterpolo
10.Rukomet
11.Odbojka
12.Atletika
13.Ragbi
14.Ritmička gimnastika
15.Džudo
16.Plivanje
17.Stoni tenis
18.Rvanje
19.Dizanje tegova
20.Karate
21.Veslanje
22.Biciklizam
23.Streljaštvo
24.Automoto

Pretpostavljam da je većina klubova zasad na nekoj ,,letnjoj pauzi,, ili da se polako priprema za jesen, a ko sazna neke prve termine neka javi...

Fudbaleri su već u punoj takmičarskoj sezoni zasad ,,samo,, na dva ,,fronta,, prva sledeća utakmica je u Zemunu, 12.avgusta u 17h...
Pola sata kasnije, ali istog datuma naša ,,filijala,, Teleoptik počinje svoju ,,odiseju,, u Prvoj ligi Srbije, igraju u Novom Pazaru od 17i30...
srbijasport.net/tak/3856

Vaterpolisti javljaju da će se u prvoj fazi takmičenja za Kup Evrope boriti u Rijeci, na turniru koji traje od 28.og do 30.og septembra...
http://waterpolopartizan.rs/kup-evrope-partizan-u-grupi-u-rijeci/
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.646
Reaction score
29.084
Локација
Beograd
Ništa od gledanja prvog tima našeg F.K. Partizan za vikend, ali, spremajte se za Bešiktaš, nije ni to daleko!
...a ko ne može vikendom bez gledanja fudbala, evo rasporeda naših mlađih kategorija:
partizan.rs/195530-raspored-i-rezultati-utakmica-omladinske-skole-31/

U subotu, 18.8. u 17i30 Teleoptik prvi put ove sezone igra kući...
https://www.srbijasport.net/tak/3856
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.646
Reaction score
29.084
Локација
Beograd
Termini naših mlađih fudbalskih kategorija, tu su i dva derbija:
partizan.rs/195798-raspored-i-rezultati-utakmica-omladinske-skole-32/
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.646
Reaction score
29.084
Локација
Beograd
Шта ћу кад ми је глава пуна свега и свачега, од природе до Партизана, од уметности до науке, од маштовитих партизанских филмова до реалне историје...
Да, синоћ смо претрпели тежак пораз на једном од фронтова, а наш архинепријатељ за то време гура на све стране, али мене то само подсећа на поуке из тих поменутих филмова и на чињенице из историје... :D
Немци јесу стигли близу Москве, а Наполеон је и ушао у њу...
Али коло среће се окреће...
Сваком дође неки свој Ватерло или Стаљинград, Москва, Берлин, Београд...

Дајте децо, помозите ми мало, ,,отварајте нове фронтове,, ! :šal

Сутра је 1. септембар, не почиње ускоро само школа, него ће ваљда и клубови нашег Партизана ускоро да играју своје утакмице, знам да овде има појединачних тема о разним спортовима, али мени би било лакше да на овој једној теми видим заједно кад је који датум играња кошарке, фудбала, ватерпола, и било чега другог да могу да се организујем, да знам где и кад да се упутим, или кад да упалим ТВ, или бар само да знам кад се игра па макар у то време био на послу...

Дакле што се тиче фудбала, Телеоптик нам је 2.септембра у Чајетини где од 16и30 гостује Златибору...ако се неки Форумаш упути (или живи) тамо, могао би после да нам пошаље неки коментарчић...
...истог дана Партизан игра на ЈНА против Бачке у 21 час, значи ако је неко у Чајетини ,,ладно,, може ,,уживо,, да одгледа Телеоптик и да стигне после уз ТВ да гледа Партизан, а ко није у Чајетини или њезиној близини, а јесте у близини БГДА, (или већ у њему) он може нпр. на ЈНА... :D

Е сад, каж'те ви мени кад има нека прва следећа (,,затворена или отворена,,) кошарка (милсим на неку припремну утакмицу, за почетак) и све тако редом да видимо где ћемо и куда ћемо у ова смутна времена...

:napred-partizan:
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.646
Reaction score
29.084
Локација
Beograd
EDIT:
Zauzet bitkama oko Moskve i Staljingrada propustih da obezbedim i informaciju (front) mlađih kategorija, evo korekcije, dakle dečaci su bili, ili su za sada na ovim frontovima:

partizan.rs/196369-raspored-i-rezultati-utakmica-omladinske-skole-32-2/
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.646
Reaction score
29.084
Локација
Beograd
Eto, videli smo (ponovo) na primeru našeg vaterpolo kluba da za neke nema novca u ovoj državi, ali za neki drugi klub, ili neko drugo sportsko društvo, itekako ima...
Zato, braćo i sestre, ako ikako možete, pokušajte bar da nekako bilo čime podržite naše klubove...bar vašim prisustvom na njihovim takmičenjima...

Na drugoj temi kolega Slavoljub i ja smo malo ,,popričali,, oko toga koje sve aktivne klubove trenutno u našem JSD-u imamo, pa da se malo podsetimo:

1.Boks
2.Hokej
3.Tenis
4.Šah
5.Kuglanje
6.Fudbal
7.Košarka (muškarci)
8.Košarka (žene)
9.Vaterpolo
10.Rukomet
11.Odbojka
12.Atletika
13.Ragbi
14.Ritmička gimnastika
15.Džudo
16.Plivanje
17.Stoni tenis
18.Rvanje
19.Dizanje tegova
20.Karate
21.Veslanje
22.Biciklizam
23.Streljaštvo
24.Automoto

Pretpostavljam da je većina klubova zasad na nekoj ,,letnjoj pauzi,, ili da se polako priprema za jesen, a ko sazna neke prve termine neka javi...

Fudbaleri su već u punoj takmičarskoj sezoni zasad ,,samo,, na dva ,,fronta,, prva sledeća utakmica je u Zemunu, 12.avgusta u 17h...
Pola sata kasnije, ali istog datuma naša ,,filijala,, Teleoptik počinje svoju ,,odiseju,, u Prvoj ligi Srbije, igraju u Novom Pazaru od 17i30...
srbijasport.net/tak/3856

Vaterpolisti javljaju da će se u prvoj fazi takmičenja za Kup Evrope boriti u Rijeci, na turniru koji traje od 28.og do 30.og septembra...
http://waterpolopartizan.rs/kup-evrope-partizan-u-grupi-u-rijeci/
Ne razumem se baš u ,manje, sportove, tj. ispravnije rečeno u manje popularne sportove, niti ih baš nešto pratim, ali nabrajali smo klubove našeg JSD Partizan i došli do cifre od 24...
Ali...
Vraćam se danas ja sa posla, i uđoše u bus neke baš visoke devojčice iliti devojke sa nekim belim dugim soknama na nogama i grbovima O.K.Partizan po majicamai i rancima, pa ih ja upitah (izvinjavam se za neobaveštenost) jel mi to imamo i ženski odbojkaški klub, i da li je u stanju da se takmiči negde...
Pa, kako te NAŠE dame rekoše: ,,DA,, i kako smo u brojanju NAŠIH klubova posebno brojali ženski, a posebno muški K.K. - i ako sad po istoj logici pridodamo spisku posebno i ženski O.K. onda dolazimo do ,,matematike,, da JSD Partizan ima 25 klubova!
Damama odbojkašicama Partizana sve najbolje i nadam se da ću nekad u životu uspeti da pogledam i neku utakmicu tih NAŠIH klubova koje nikad dosad nisam uživo ispratio...
:napred-partizan:
 

Bajchela

Grobar
Учлањен(а)
30.03.2008
Порука
593
Reaction score
137
Ovo je raspored Kuglasa za prvi deo sezone.
Dve utakmice koje ce odluciti prvenstvo su sa Metalcem i sa Beogradom a narucito ova sa Beogradom.
Ko moze neka dodje, znacilo bi da prvi put bude malo veca podrska.
Posto uglavnom dodju cigani koji igraju za Zvezdu ili iz ostalih klubova neki pa navijaju za Beograd.
sva kola.png
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.646
Reaction score
29.084
Локација
Beograd
Eto, kao što vidimo, uskoro i naši kuglaši kreću sa svojim duelima, a fudbaleri nam se, kao što svi svakako znamo, već odavno takmiče - evo rasporeda mlađih selekcija za naredne dane:
partizan.rs/197135-raspored-i-rezultati-utakmica-omladinske-skole-32-2-2-2/

Prvi tim nam igra u Novom Sadu protiv Proletera 15.septembra u 16 časova, a i Teleoptik takođe gostuje, igra u Gornjem Milanovcu sa Metalcem, 17.septembra od 18 h...

Već 19.septembra od 17 sati, Partizan igra na JNA onu odloženu utakmicu sa Radom, a to je još jedna prilika da se pomogne malom Dukiju, jer će se prihod od utakmice proslediti za njegovo lečenje...
Dan posle se i naši košarkaši takmičarski vraćaju u ,,region,, - dakle, 20.septembar i Superkup ABA lige u Laktašima protiv Mornara iz Bara...

Pa onda nam sledi fudbalski večiti derbi, kako mediji najavljuju zakazan tačno i precizno za nedelju 23.septembra na našem stadionu u 19h!
www.telegraf.rs/sport/fudbal/2991137-poznat-termin-i-satnica-vecitog-derbija?utm_source=nove_povezane_vesti&utm_medium=povezane&utm_campaign=nove_povezane_vesti&utm_content=1

No obzirom koliko puta se u ovoj državi već dešavalo pomeranje raznoraznih termina iz raznoraznih razloga, pametno je, u stilu poslovice tri put meri jednom seci, ipak uvek proveriti koji je najnoviji objavljeni termin nekog sportskog dešavanja, gde god to da čovek zaželi da se uputi...

Željno očekujem da se i ostali naši sportisti i sportistkinje jednog dana ,,uključe u pogon,, te da neko već ,,javne,, gde i kada ih možemo videti, pozdraviti i podržati...

Smrt fašizmu - :napred-partizan: !
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.646
Reaction score
29.084
Локација
Beograd
Počinjemo polako da ,,punimo,, termine u sledećim danima...
Nadajmo se da ćemo uspeti nešto slično i kad je ,,punjenje,, rivala u pitanju...

Sutra (četvrtak 20.9.) u 18h naši košarkaši protiv Mornara...
Evo i rasporeda ,,klinaca,, u fudbalu:
partizan.rs/197320-raspored-i-rezultati-utakmica-omladinske-skole-32-2-2-2-2/
Teleoptik igra u subotu (22.9) u Zemunelu od 16h, protivnik je Žarkovo...
U nedelju, zna se, večiti derbi i svako ko može na JNA!
A za petak se nekako snađite gde ćete i šta ćete bez neke naše utakmice... :D
:šal
 

GrobarPFC

DeFaktoUmjetnik
Уредник
Учлањен(а)
06.05.2007
Порука
4.777
Reaction score
1.168
Локација
Iran
Da se uskoro nakanim pa napravim addon za forum da mozes da dodajes utakmice da se vide na vrhu foruma, kad se sta igra i koji rezultat.

Svaka cast!
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.646
Reaction score
29.084
Локација
Beograd
E moj druže američki (iranski), ja sam ti matorac iz prošlog veka koji kompjuter koristi samo k'o pisaću mašinu, ja ti i ne znam šta je to addon a kamoli da bih umeo da upravljam time... :icon-lol:

A inače, kao što već jednom rekoh:

...obzirom koliko puta se u ovoj državi već dešavalo pomeranje raznoraznih termina iz raznoraznih razloga, pametno je, u stilu poslovice tri put meri jednom seci, ipak uvek proveriti koji je najnoviji objavljeni termin nekog sportskog dešavanja, gde god to da čovek zaželi da se uputi...

...e tako su ovoga puta - iz nemam pojma kojih razloga ,,šibnuli,, termin sutrašnje utakmice Teleoptik - OFK Žarkovo sa već najavljenih 16h na 14h!
https://www.prvaliga.rs/sezona-2018-19/najava-kola

Jedino ako su smatrali da dečacima nije dovoljno vrućina u 4 popodne pa hajd' da se dodatno prže igrajući fudbal u 2, valjda je tad još vrelije!
Ko ne zna u Beogradu leto još traje, oko 30 stepeni je dnevna temperatura već danima i danima...a ima nas i koji radimo subotom, tako da će nam stizanje na početak utakmice biti nemoguća misija...a možda ne stignemo uopšte...

A možda je pomeranje termina ,,palo,, iz bezbednosnih razloga da policija tako lakše čuva onu jedinu navijačku grupu Teleoptika od 70+ godina (veterani Teleoptika koji sede na vr' Istoka)...

Ili kad već FSS jebe Partizan sa igranjem u najgorim terminima želi da to isto radi i Teleoptiku, kao Partizanovoj filijali, da se polako dečaci navikavaju na ,,tretman,,...

...Ili ja to padam u neke ,,teorije zavere,, ali kad vidim kako nam prolaze klubovi JSD-a, i kakav tretman ima F.K. Partizan u FSS i kod sudija koje nam sude utakmice, nije baš ni čudo što sam podozriv... :icon-rolleyes:
 

GrobarPFC

DeFaktoUmjetnik
Уредник
Учлањен(а)
06.05.2007
Порука
4.777
Reaction score
1.168
Локација
Iran
E moj druže američki (iranski), ja sam ti matorac iz prošlog veka koji kompjuter koristi samo k'o pisaću mašinu, ja ti i ne znam šta je to addon a kamoli da bih umeo da upravljam time... :icon-lol:
Ma to ako sredim samo ces ubaciti ti ili vec ko bude hteo (ako bude zainteresovanih), koji sport je u pitanju, ko igra i kad.. na kraju naravno rezultat.. Ne treba biti tehnicki potkovan, kao da pise ovde samo to ce biti tamo.
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.646
Reaction score
29.084
Локација
Beograd
Dok ti to središ ja neću više biti matorac, nego u penziji... :icon-lol:

He, he, ma dobro, zezam se malo, želim da ljudi obrate koliko toliko pažnju i na manje popularne sportove, lige, a svakako i da ne propuštaju i one najpopularnije (fubal, košarka), kad god mogu...

Ali budućnost svakako više pripada mlađima nego matorcima, pa koliko ih bude interesovao Partizan, Forum ili šta već...toliko će i biti Partizana, Foruma ili čega već...
To kažem apropo toga što bih voleo da ih bude zainteresovanih za ovo o čemu ,,popričasmo,, pa...kako već bude - biće...
 

GrobarPFC

DeFaktoUmjetnik
Уредник
Учлањен(а)
06.05.2007
Порука
4.777
Reaction score
1.168
Локација
Iran
Nisam ni ja daleko od matorca... :) Nego omladina neozbiljna pa moramo da odrzavamo kako znamo i umijemo :)
 

Brka

Grobarčina
Учлањен(а)
04.08.2007
Порука
1.209
Reaction score
3.935
Локација
Uvek uz Partizan
Superliga za odbojkaše Partizan - Spartak Subotica, 27.09.2018. u 18h, hala Impuls, Vladimira Popovića 10, Novi Beograd.
Za one koji ne mogu u halu prenos na rts.
 
Top