Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Kad igra Partizan...

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.704
Reaction score
29.382
Локација
Beograd
Subota, 3.11.2018:

U 15:15 košarkašice kući protiv Spartaka...
U 17:00 košarkaši gostuju Mega Bemaxu...
U 19:30 odbojkaši gostuju Novom Pazaru...

Nedelja, 4.11.2018:

U 13:30 Teleoptik-Radnički 1923...
U 18:00 Partizan-C.Zvezda, rukometni derbi...
U 19:00 Partizan-Vojvodina (fudbal)...

Nekoliko utakmica, a želja nam ista - da Partizan (pa i filijala nam) počne da pobeđuje! :šal

Za mlađe selekcije odbojkašica i fudbalera, rasporedi su ovde:
https://okpartizan.rs/zenska/
partizan.rs/199889-raspored-i-rezultati-utakmica-omladinske-skole-32-2-2-2-2-2-2-3-2-2/
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.704
Reaction score
29.382
Локација
Beograd
Hvala Slavolojube, ja mislio da na njihovom sajtu piše kad je svaka utakmica, ali izgleda da su se ograničili na to da napišu samo kad je ,,domaćinstvo,,...a sutra prvi tim gostuje...
srbijasport.net/league/4012

A evo i himne odbojkašica : )
 

SpejsNigrutin

Makedonče
Уредник
Учлањен(а)
19.04.2007
Порука
7.738
Reaction score
12.783
Локација
Nedodjija
Subota, 3.11.2018:

U 15:15 košarkašice kući protiv Spartaka...
U 17:00 košarkaši gostuju Mega Bemaxu...
U 19:30 odbojkaši gostuju Novom Pazaru...

Nedelja, 4.11.2018:

U 13:30 Teleoptik-Radnički 1923...
U 18:00 Partizan-C.Zvezda, rukometni derbi...
U 19:00 Partizan-Vojvodina (fudbal)...

Nekoliko utakmica, a želja nam ista - da Partizan (pa i filijala nam) počne da pobeđuje! :šal

Za mlađe selekcije odbojkašica i fudbalera, rasporedi su ovde:
https://okpartizan.rs/zenska/
partizan.rs/199889-raspored-i-rezultati-utakmica-omladinske-skole-32-2-2-2-2-2-2-3-2-2/



Nije lose cika Gorane za ovaj vikend, nije lose ;)
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.704
Reaction score
29.382
Локација
Beograd
Pet od šest stvarno nije loše, a pošto smo nekako najosetljiviji na fudbalere i košarkaše, dobro je da se oni nisu našli u onom jednom ,,nedobitnom,, rezultatu...
...od vaterpolista (koji nisu igrali ovaj vikend) naravno očekujemo da se jednog dana vrate tamo gde im je mesto, tj. da budu šampioni Evrope...naravno ne mogu oni to bez odgovarajućih uslova, ili bar bazena, ali...
Ovog vikenda pobeđena je i Zvezda, a to je važno pa makar igrali i u ,,klikerima,,... :D
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.704
Reaction score
29.382
Локација
Beograd


Drugovi naučnici, ako takvih ima na ovom Forumu, da li je bar kvantna fizika odgovorila na pitanje može li se jedno telo (iliti živa duša) naći na dva ili više mesta istovremeno? I uz različite vidove/klubove Partizana?
I kako stojimo sa mogućnošću teleportacije?
Mislim da bi to rešilo problem beogradskog (i regionalnog) saobraćaja i omogućilo da se brže stiže sa utakmice na utakmicu...

Dakle, subota 10. novembar 2018...

Od 13h na JNA fudbaleri Partizana protiv Radnika iz Surdulice...
I takođe od 13h u Zemunelu fudbaleri Teleoptika protiv Novog Pazara...
(I dalje imam ideju da nekad ova dva kluba odigraju negde na istom mestu ,,dupli program,, ( naravno jedni iza drugih, a ne istovremeno bez obzira na kvantnu fiziku), pa... ko iz Teleoptika pokaže da ZNA - u sledećem prelaznom roku ide u Partizan...a ko u Partizanu pokaže da ne zna, ide u Teleoptik... : )

Od 14i30, naše košarkašice zvane Partizan 1953, protiv Bora u SC Vizura u Zemunu, i nemojte da ih tamo ostavimo same pa makar neko došao samo na koji minut! Pa ima valjda naših navijača koji žive u Zemunu blizu te hale koja je na adresi Cara Dušana 105, a da možda nisu iz nekih razloga u to vreme na JNA?!

A čak i bez mogućnosti teleportacije postoji sasvim realna mogućnost da se odatle, sa ženske, sasvim fino stigne i na mušku košarku, jer Zagor i ostala Trinkijerijeva družba igraju istog dana protiv Cibone, ali tek od 19h u hali Pionir (koja se sad zvanično zove malo drugačije, ali takođe po jednom od ovdašnjih pionira košarke)...


Istog dana, takođe od 19h, naši rukometaši igraju protiv Sloge, ali tamo gostujemo...tako da mi, razmaženi Beograđani, teško da ćemo se, pored tolike ,,ponude,, Partizana na subotnjem ,,meniju,, po terenima i halama Beograda odlučiti da idemo na jedno gostovanje rukometaša...
https://www.rezultati.com/rukomet/srbija/superliga/raspored/
A isto važi i za vaterpoliste, oni, takođe igraju 10.11.2018. ali od 18h čak u Budvi, protiv Primorca...

Međutim, moram da priznam da bez kvantne fizike i teleportacije, ili bar vremeplova, čak i ako ste u Beogradu, baš je teško da se u subotu može stići i na ceo neki naš fudbal, i plus na dve cele naše košarke, i još na jedan ceo DERBI u odbojci, jer - i on je u subotu, 10.11.2018, dakle, Partizan - C.Zvezda od 18h, a mi smo domaćini...
https://www.srbijasport.net/league/4011

Dobro, ja još i radim u subotu, pa umesto da ,,lupam glavu,, kako i zašto funkcioniše vremenski kontinuum, u jednom trenutku moraću da se sa Partizana teleportujem kako znam i umem i na radno mesto da ne bih popio otkaz...
Bolja varijanta je da na kraju tog dana umesto da ja popijem otkaz, svi popijemo po koju - u čast Partizanovih pobeda :D ...ako one dođu, naravno...
A ako ne dođu...jbg...ko voli da pije, on će i u tom slučaju... :food-smiley-019:
Ali...POBEDE su ipak neka bolja varijanta! :šal

U petak 9.11.2019. je znatno manja ,,gužva,, što se tiče Partizanovih utakmica, odbojkašice nam igraju kući od 18h protiv Tenta, bar tako kaže ovaj sajt...
srbijasport.net/league/4012
Ne znam zašto tog podatka, bar zasad, nema na zvaničnom sajtu naših odbojkašica...
https://okpartizan.rs/zenska/

I, što se tiče lopte (iliti raznih lopti) i Partizana...zamolio bih nekoga ko prati ragbi da i na ovoj temi kaže kad se ragbi igra, gde se igra, po kom sistemu je prvenstvo, dokle traje, itd, priznajem da nemam pojma o tome...

Dakle, teraj dalje i napred Partizan, a koliko god da je Robin šaren, Betmen je i dalje crn.


:napred-partizan:
 

Bajchela

Grobar
Учлањен(а)
30.03.2008
Порука
593
Reaction score
137
Posle pobede nad Metalcem iz G Milanovca I Apatina.
U nedelju od 11:00 na kuglani Banjica igra se derbi. PARTIZAN: cigani.
Trebalo bi da bude laksa utakmica.
Ono sto je jako bitno, jeste sledece nedelje Partizan igra verovatno jednu od dve odlucujuce utakmice za tirulu sa ekipom Beograd u isto vreme na istom mestu kao u nedelju.
Beograd je jedina ekipa koja moze da parira nam I koja je 8 godina prvak Srbije. Ko moze neka dodje sad u nedelju, ko ne moze obavezno sledece nedelje !
NAPRED PARTIZAN !
Malo ljudi moze da stane tako da je svaki glas bitan.
 

SpejsNigrutin

Makedonče
Уредник
Учлањен(а)
19.04.2007
Порука
7.738
Reaction score
12.783
Локација
Nedodjija
Prosledicemo poziv na nasem tviter i instagram profilu druze.. samo vi cepajte ;)
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.402
Reaction score
40.445
Локација
Žrnov
Kuglana za koju ja znam je bas mala... ulazi se sa parking, na ulaz kao i za dvoranu i cim udjes sa leve strane.
Ne znam da ima druga kuglana tu sc banjica..
 

Bajchela

Grobar
Учлањен(а)
30.03.2008
Порука
593
Reaction score
137
Ulaz u kuglanu je cim se prodju stolovi za stoni tenis u udje u hodnik za halu, prva vrata sa leve strane. Ulaz kod Despota
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.704
Reaction score
29.382
Локација
Beograd
I, može li jedno telo sa ono malo preostale duše u njemu, da bude u isto vreme na različitim mestima u ovim dimenzijama koje možemo da pojmimo...?
Teško...a uz BGD gradski prevoz još teže...
Ali mogu bar da pokušam...
Realnost...? Hm...
Subota, 10.11.2018...

Fudbal:


Ženska košarka:


Muška odbojka:


Moj posao:


Da sumiramo malo i rezultate:

Fudbaleri Partizana pobedili...
Teleoptik odigrao 0:0...
Vaterpolisti Partizana izgubili...
Košarkašice Partizana pobedile...
Košarkaši Partizana pobedili...
Rukometaši Partizana pobedili...
Odbojkašice Partizana pobedile...
Odbojkaši Partizana dobili derbi! :clap

Dakle, teraj dalje i napred Partizan, a koliko god da je Robin šaren, Betmen je i dalje crn.


:napred-partizan:
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.704
Reaction score
29.382
Локација
Beograd

I Kuglaški Klub Partizan danas pobedio u derbiju! :šal

Dakle, ovog vikenda osam ekipa Partizana izašlo na megdan, imamo sedam pobeda i jedan poraz (vaterpolisti)...
A u tih sedam pobeda ubrajamo i dva derbija koja smo dobili - PA IMA LI KO JAČI OVDE?! :D
I, šta smo rekli, hoćemo li i da popijemo po koju u čast ovolikih pobeda? :food-smiley-019:... :D ...dobro, šalim se malo...sve može ali sa pravom merom - a čaša-dve dobre su za srce... :D

Strah me jedino da kada se naši vaterpolisti razgoropade i uđu u formu, da njihovi protivnici ne počnu da se dave po bazenima?
Jer kad se samo kaže: Vaterpolo Klub Partizan...već voda ulazi u uši...i bukvalno...
Doobroo, naši momci zasad gube, ali... nadajmo se boljem...

:napred-partizan: :šal :napred-partizan:
 

Akila6

Grobar
Учлањен(а)
29.07.2018
Порука
212
Reaction score
126
Локација
Kragujevac
Odlican vikend. Napokon sam posle duzeg vremena dosao u BG i bio i na fudbalskoj i na kosarkaskoj utakmici. Mene ipak najvise plasi VK Partizan, nadam se da ce mladi igraci uspeti da ostvare makar opstanak u regionalnoj ligi i da odbrane duplu krunu. Ali jasno je da nece biti lako.
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.704
Reaction score
29.382
Локација
Beograd
...
Ta televizija itekako ne ostvaruje sav svoj potencijal. Recimo, kako ja koji nisam iz Bg mogu da vidim neku utakmicu Teleoptika ili neke omladinske ekipe Partizana? Bilo bi lepo kada bi neke utakmice išle uživo, pogotovo derbi juniora/kadeta, neke utakmice Teleoptika a bar snimci golova sa svake.
...
Ja verujem da ovakve male stvari mnogo znače, pogotovo za mladog fudbalera u razvoju,verujem da ovo još više veže igrača za klub, dobija se na partizanštini, timskom duhu,a kasnije ako uspe da dođe do prvog tima on je već stasao grobar i navijači ga puno lakše prihvataju i daju jaču podršku.
Evo, na nekoj drugoj temi, kolega je pokrenuo priču o potencijalu TV Partizan i ja se sa time sasvim slažem...
Ovako, bez bitnije TV podrške ostaje nam zasad da na klupskom sajtu pogledamo termine utakmica ,,klinaca,, i njihove rezultate...
partizan.rs/200242-raspored-i-rezultati-utakmica-omladinske-skole-32-2-2-2-2-2-2-3-2-2-2/

A što se tiče Teleoptika, bio je jesenas neki njihov direktan prenos na nekom od Arena kanala, i, ko zna, možda se još koji put desi tako nešto, a sajt Prve lige Srbije će nas svakako o tome unapred obavestiti...ali, ovog vikenda Teleoptik ipak nije na TV-u...
https://prvaliga.rs/vesti/944-direktni-prenosi-meceva-17-kola-prve-lige-srbije
https://prvaliga.rs/vesti/943-najava-meceva-17-kola-prve-lige-srbije
https://prvaliga.rs/

Tako da...Partizanovcima iz unutrašnjosti ostaje da ,,dočekaju,, da Teleoptik gostuje negde u njihovim krajevima da bi ga uživo pogledali, a za ovaj vikend on je i dalje u Beogradu, ili Novom Beogradu, Zemunu, Bežaniji, ili kako se već zvanično ili nezvanično vodi ova ,,lokacija,, - stadion Bežanije blizu stare crkve i novootvorenog Lidla, protivnik Bežanija, nedelja 18.11.2018. u 13h.

Ali još pre pomenutog posta kolege PFC_4ever, razmišljao sam nešto o poremećenom sistemu vrednosti i pažnji medija, naravno, sa osvrtom na JSD Partizan...

Dakle, svi mi znamo ko je Kija ili Luna, šta je rijaliti šou (pratili ga ili ne), a većina novina i časopisa ,,forsira,, fotografije rijaliti učesnika, njihove priče, živote...itd...
A tu negde, pored nas, vredno rade i treniraju i na utakmicama se bore za grb Partizana, recimo naše odbojkašice i košarkašice, pa hajde, recite mi, svi ovde navijamo za Partizan, pa znate li nešto više o tim devojkama, njihova imena, bilo šta?
Ko zapravo i zaista i zašto zaslužuje više pažnje - učesnik/učesnica rijalitija ili na primer neki sportista/sportistkinja Partizana?!

Evo, povreda jedne odbojkašice (ružan povod) uslovila je da bar na koji trenutak vidimo video-poruke njenih koleginica na njihovom sajtu...
https://okpartizan.rs/zenska/

Ili, sutra, 16.11.2018. u 20i15 u vaterpolu je utakmica Partizan-C.Zvezda...(a za one koji ne mogu da dođu, biće prenos na nekoj Areni.)
Ali, koliko nas ovde može da nabroji imena ili bar neko ime sadašnjih vaterpolista Partizana?!
Verovatno i o njima znamo neuporedivo manje nego o ,,rijaliti zvezdama,,...

Naravno, svi mi imamo neke svoje obaveze, prioritete, probleme...i ne možemo da stignemo (niti baš imamo toliku potrebu) da pratimo baš sve što se u svim klubovima Partizana dešava, ali, da li bar malo možemo da pomognemo tim našim klubovima i sportistima DALEKO od bilo kakve medijske pažnje?

Recimo, ubeđen sam da među Partizanovcima ima onih ,,kompjuterski potkovanih,, koji bi mogli da onim našim klubovima koji nemaju svoj sajt ili fejsbuk stranicu (besplatno!) NAPRAVE tako nešto i svima olakšaju bar praćenje ,,svežih,, i redovno ažuriranih informacija, ako ništa drugo?
Pa sve te kompjuterske stvari mogu da se prave sa skoro bilo koje tačke zemaljske kugle, zar ne?

Znači, kolega je pomenuo da bi TV Partizan mogla da poradi još nešto za naše (mlađe) fudbalere...
Ja sam pomenuo da bi neki ,,hakeri Partizanovci,, mogli da pripomognu lakšem pristupu informacijama o našim klubovima...
Neko možda predloži i nešto treće...
Ne mora sve da bude nešto veliko i ogromno, i neki mali znak pažnje i pomoći, takođe može nešto da znači...

Inače, ovog vikenda nema utakmica naših fudbalera, košarkašica, odbojkašica, rukometaša...odbojkaši igraju 17.11.2018. u 19h u Požarevcu protiv Mladog radnika, a košarkaši igraju 18.11.2018. u 19h u Podgorici protiv Budućnosti...

Kolega Bajchela vam je već ranije najavio da naš Kuglaški Klub bitku bije na Banjici u nedelju od 11h protiv Beograda...

Ajmo Partizane...
Ne daj se!
 

Arno

Grobar
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
595
Reaction score
210
Локација
Dire
@Goran Tomić ti mi izgledaš najjpouzdaniji za ovakvo pitanje...

Da li može bilo gde da se nabavi u okviru JSD koje sekcije imamo i koji je način recimo da se formira neka nova sportska sekcija?
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.704
Reaction score
29.382
Локација
Beograd
Ja sam pre izvesnog vremena otišao pravo na stadion JNA da se lično raspitam koje sve sekcije imamo, gde su im adrese, telefoni, itd...ulaz u ,,dom,, našeg JSD-a je tamo u stadionu JNA blizu ulaza u nekadašnji restoran, ispod ulaza za Istok (ali onog kod Severa)...

Tu bi trebao da bude neko ko je sekretar celog Društva ili kako već to ide ili kako se već ta ili neke druge funkcije zovu...samo... taj dan u vreme kada sam ja došao ta osoba nije bila tu, a ja sam onda pokušao (i tu na stadionu a i posle na drugim lokacijama) da malo ,,pretražim,, dešavanja oko košarkašica...o kojima do tada nisam skoro ništa znao...
A posle više nisam ni stizao da se bavim i ostalim sekcijama (a imao sam nameru)...
Možda jednog dana opet odem da vidim gde su i neki drugi, kako su, šta rade, kako treniraju, itd...

Ne znam koji je ,,put,, ka formiranju neke nove sekcije, ali mislim da se svakako neka pitanja mogu uputiti našima koji rade u JSD Partizan...
Ja sam tražio na interenetu ima li neka adresa, telefon, sajt, fejs, ili šta već o celom JSD...ali nešto i ne nađoh te podatke...
Dakle ko je iz Beograda ili neke blizine, nije mu teško da svrati do stadiona, pa ako ne uspe baš odmah da dobije informaciju koju traži, možda će je dobiti neki drugi put...

Ali ne mislim da je formiranje nove sekcije baš tako jednostavno, po principu, e, imam drugare volimo ovaj sport, pa hajde da osnujemo klub...
Mislim da priča mora da bude mnogo ozbiljna i na nekom višem (i novčano bogatijem) nivou...

To je bar neko moje mišljenje, ali ne mora da bude tačno...ili možda i jeste...jer, dok se nešto ne proba, otkud da znamo kako to sve može da ispadne...

A kad je Partizan u pitanju ja bih uvek voleo da ispadne nešto uspešno...
 
Top