Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Kad igra Partizan...

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.648
Reaction score
29.088
Локација
Beograd
Odbojkašice su danas od 18h, tako kaže sajt Odbojkaškog saveza Srbije, a tamo su i neke tabele najboljih igračica, pa vidim da su među njima i neke iz našeg Partizana...
ossrb-web.dataproject.com/CompetitionHome.aspx?ID=28

Srbijasport.net kaže da je ovo poslednje kolo plej-auta...
Hoću li uspeti da, dosađujući ovde na Forumu, nagovorim ikoga da večeras recimo dođe u Halu Impuls, ,,dom,, našeg Odbojkaškog Kluba, ili će ti ,,neki,, ipak ostaviti posetu ovom objektu i jednom od naših klubova za neku drugu priliku...

Budite uz Partizan.
Kad ko može.
Zašto sutra ne biste napravili neki ,,dupli program,, kao što reče Krki?

Ne zaboravite da i samo postojanje naših klubova ponekad ,,visi o koncu,,...
Gde su nam hokejaši? Šta će biti sa vaterpolistima?
I tako redom...
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.648
Reaction score
29.088
Локација
Beograd
Što bi rekao Đenka iz kultnog filma Maratonci (posvećenog Grobarima, naravno : )
PONOVO RADI BIOSKOP...iliti, u prevodu...KONAČNO i jedna utakmica našeg (F.K.) Partizana!
Da li vam je nedostajao?

Pre nekoliko dana, najavljeno je da naš F.K. sutra, 25.juna 2019, u Užicu treba da odigra prijateljsku utakmicu sa Budućnošću iz Podgorice...doduše, još niko nije obavestio u koliko sati, ali hajde, saznaćemo na vreme valjda i to...

Neki, kao što sam to ja, jedva čekaju da vide da li već na prvoj utakmici novajlije pokazuju neki kvalitet i da li su starosedeoci i povratnici postali bolji nego što su to bili dosad...a oni, skloniji mračenju, rećiće da je pravi mazohizam gledati popodnevnu utakmicu nekih tamo momaka kojima su ,,teške noge,, od prepodnevnog treninga...ali, svakom na volju...ista čaša nekom je polupuna, drugome poluprazna...

I, što se tiče Partizana i utakmica...to je zasad to, ostale ,,sekcije,, spavaju letnjim snom...

Ali hajde da se malo podsetimo kako se, po naše klubove, završila prošla sezona...pišem po sećanju, ako nešto pogrešim, ispravite me...

Odbojkaši i odbojkašice igrali su plej-aut za opstanak u svojim ligama i ostali su u najvišem rangu...
Rukometaši su igrali plej of, ali nisu postali prvaci države...
Vaterpolisti su izborili opstanak u regionalnoj ligi, igrali i domaću ligu, u kojoj nisu prvaci...
Košarkašice nisu igrale ni plej aut ni plej of, bile su tačno na sredini tabele koja ne igra ništa dalje.
Košarkaši i fudbaleri su osvojili domaći kup...
Šta primećujemo?

Da u ovih 7 naših ,,sekcija,, gde se sport igra sa nekakvom okruglom loptom - NEMAMO prvaka države...
Dosta smo pisali o tome zašto je to tako, ali ima li neko neku ideju KAKO da postanemo bolji nego što smo to bili protekle sezone?!
Kako da se ponovo vratimo ili da se uspnemo na neke šampionske staze?!

Što se mene lično tiče, imao sam utisak (kao i većina Partizanovaca) da je JSD Partizan u najtežim uslovima od svog nastanka pa sve do danas, i otišao sam bar na poneku utakmicu naših klubova na kojima uživo nikada do tada nisam ni bio...eto, tek da im se tamo ,,nađem,, - otišao i posle sa vama podelio po neku fotografiju sa utakmica naših vaterpolista, rukometaša, odbojkaša, odbojkašica, košarkašica, kuglaša...

Išao sam i na ono na šta sam već mnogo puta išao, ali onda i tamo fotografisao fudbalere, košarkaše, našu ,,filijalu,, Teleoptik...
Da budem bar jedan čovek više uz te naše momke i te naše devojke i da pošaljem po koju informaciju ili fotografiju kao dokaz da smo još živi i da postojimo...

Ali, ako ja ne mogu da učinim nešto puno više za Partizan ima li neko da može?

Zar je moguće da ne mogu da se okupe neki dobrostojeći ljudi, navijači Partizana koji bi finansijski bitno pomogli VK Partizanu?
Zašto poseta utakmica naših odbojkaša, odbojkašica, košarkašica nije veća?
Kako Vardar iz Skoplja može da postane prvak Evrope u rukometu, a Partizan iz Beograda ne može da bude ni prvak Srbije? Šta to ima Skoplje što Beograd nema...
Itd, itd, itd...

Postoje i druge naše ,,sekcije,, koje manje, sasvim malo, ili ni malo ne pratim, kuglaši, ragbisti, itd, itd, itd, neke od njih postižu sportske uspehe, neke ne, a ko zna kako nam gde ide - nek javi...
I dalje smatram da bi JSDruštvo Partizan moralo da ima neki svoj sajt sa rezultatima takmičenja svih sekcija i rasporedom svih takmičenja, ali...
Možda ga jednom JSD bude i imalo...al' zasad nema.
Sajt VolimPartizan zaslužuje pohvale što objavljuje vesti o svim utakmicama svih klubova, postavlja linkove za prenose, itd...ali i dalje mi fali da po koji dan UNAPRED znam kad je šta na rasporedu...na dan igranja već mi je kasno, zbog posla koji radim...

Protekle sezone sa fudbalskih terena se povukao kapiten Saša Ilić, uz neko baš tmurno vreme, baš kakve su bile i decenije u kojima je igrao za Partizan...a ispratili su ga oni koji su uvek i bili sa njim, po neka hiljada najvernijih, koji ne odustaju ni u kiši, ni pod gradom, ni kad nam ide, ni kad nam ne ide, ni kad samo preživljavamo...

Poštovanje zaslužuju i svi oni naši sportisti i sportistkinje koji ne mogu uvek da pobede ili da budu šampioni, ali zato mogu da se pošteno i bez nameštaljki i ,,prišivanja,, zvezdica nepostojećim titulama, dakle pošteno, časno i do svog krajnjeg maksimuma bore za NAŠ I NJIHOV PARTIZAN!

Čast je iznad rezultata, trofeja, statistike, prebrojavanja titula, čast je boriti se za Partizan, čast je ne dozvoliti da budeš ,,džak za udaranje,, državnoj mezimici, niti fikus kao ukras njenim titulama i ,,uspesima,,...

Kapiten Košarkaškog Kluba Partizan, Novica Veličković prava je Partizanština i simbol vremena u kome smo! Može Novica da izgubi utakmicu, da promaši koš, može da ima i falična kolena, ali ne može nikada da se preda, niti da dozvoli protivniku da ga pobedi, a da prethodno ne uloži svih svojih 100% mogućnosti, i da propiša i krv i majčino mleko pre nego što uspe da pobedi Novicu i Partizan! A možda i sudije da pozove u pomoć.
U ovim vremenima, ako i ne možemo da osvojimo titulu, onda nikako ne smemo da izgubimo čast!

A i titulu i titule ćemo da osvojimo, ako bude više pameti, rada i zalaganja - i na terenu, i oko terena, i na tribinama!
Živi smo i postojimo, borbe tek predstoje, ko misli da nas je ,,ugasio,, žestoko se zajebao, svaki naš poraz pamtimo i on nam je samo dodatna motivacija za neku buduću pobedu!!!

:napred-partizan:



Momci i devojke na terenima, spremite se za juriš, nova sezona je tek pred nama!
Navijači i navijačice, malo više pameti u glavu. Nema Partizan drugih prijatelja osim nas!
 

StrikeFront

Statističar
Учлањен(а)
19.06.2008
Порука
5.034
Reaction score
14.652
Prijateljski meč protiv Budućnosti počinje u 18:00h. Mada na SofaScore piše da je u 17:00h.

Igra se u Užicu.
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.648
Reaction score
29.088
Локација
Beograd
Наш Фудбалски Клуб цело лето бије битке за улазак у Европу, а она пресудна је, као што сви добро знамо, у четвртак, 29.августа против Молдеа, и, надамо се да ће Партизан тамо у Норвешкој имати знатну подршку својих навијача!
За све нас који до Норвешке не можемо, зна се - од 19 часова тога дана, бићемо чврсто ,,закуцани,, за екране телевизора!

Дан ,,Д,, (илити ,,Де,,) за Кошаркашки Клуб Партизан је субота, 31.август - мотори су упаљени, екипа ојачана, и - ,,искрцавање,, и освајање Србадије, Нормандије и свих осталих европских регија, региона и области може да почне! :D

Тог дана ,,на менију,, је додуше ,,само,, једна пријатељска утакмица са Слогом у Краљеву, али, од нечега се мора почети, а свака утакмица Партизана за његове праве навијаче никада није нешто ,,само,, - ево ово ће бити баш лепа прилика за Краљево и околину да први уживо виде заједно нове и старе ведете К.К.Партизана - уз прославу 70 година постојања краљевачког клуба...

Датуми које треба заокружити на календару су и 5,7,8,14,15,19,26.-29.септембар, када нас такође очекују утакмице, којих је, дакле, ,,пун,, септембар, а (за сада тек далеког) 1.октобра идемо у Венецију где гостујемо у 1.колу Еврокупа...
kkpartizan.rs/sr/vest/2589/crno-beli-poceli-pripreme-za-sezonu-2019-20

Ко 31.августа није у Краљеву него у Београду, може да одгледа Телеоптик против ОФК Младеновца у Земунелу, а Србијаспорт.нет (бар за сада) каже да утакмица почиње у 10 ујутру (док сајт лиге још није ,,избацио,, тачан термин)...

Истог дана, али у 17и30, наш Рагби Клуб играће на терену за рагби Аде Циганлије тест утакмицу против ХАРК Младости из Загреба...овај спорт је обично врло далеко од неке медијске пажње и ,,ока јавности,, и баш зато сад треба искористити прилику и погледати како Партизан ,,делује,, и у виду овог борбеног спорта! А следећег викенда почиње и Првенство Србије...
volimpartizan.rs/regionalni-sampion-stize-u-beograd-na-megdan-sa-partizanom-63527/

Овај викенд, у недељу 1.септембра, завршавамо са момцима са којима сам и почео овај пост: фудбалери Партизана дочекују овај у налету ТСЦ из Бачке Тополе, термин је (бар засад) 20 часова...

О осталим нашим клубовима, засад стижу тек неке спорадичне вести, као рецимо о нашем Рукометном Клубу који нам јавља да је у веома тешкој ситуацији, јер је остао без једне целе генерације играча, рођене 1998, и...
volimpartizan.rs/obrad-radulovic-se-vratio-kuci-63808/

И...ми и не мислимо да ће ово бити лака сезона за све наше спортисте, спортисткиње и клубове, али од њих очекујемо борбу до самог краја...
А ја очекујем да се навијачи Партизана мало више призову памети и много више буду уз НАШ Партизан, него што су то били, рецимо, прошле сезоне!

Напред Партизан и смрт фашизму!

:napred-partizan:






 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.648
Reaction score
29.088
Локација
Beograd
Videli smo da je sasvim moguće dovesti 20 000 dece na JNA, kada se ima dovoljno volje, sredstava, ali i vremena za tako nešto...

Zato ja molim mlađe, pametnije i vičnije internetu od mene, da ga pretraže, i potraže sajtove i linkove gde se RANIJE mogu naći podaci o tačnim terminima utakmica naših klubova, rasporedi utakmica raznih liga, ili poneki live prenos, i da sve to ,,kače,, ovde...

Ja sam iz BGDa, pa mi ne vredi mnogo kad neko kaže: e, utakmica danas u toliko i toliko...e pa jbg, tako ne mogu da stignem do utakmice, ali, da mi neko kaže utakmica je za 10, 7 dana, onda već lakše mogu da se organizujem, eventualno odložim ili premestim obaveze, itd...mogu misliti kako je tek navijačima iz unutrašnjosti...

Dakle, za ovo se zna: večiti fudbalski derbi broj 161 je u nedelju, 22.septembra 2019.-e, od 18h na našem JNA...
Znate šta vam je činiti.

Naša ,,filijala,, Teleoptik, gostuje Zvezdari u subotu, 21.9. od 15i30.

26.9. od 17h košarkaši nam imaju prvu utakmicu za Superkup protiv Mega bemaxa. 4.10.nam počinje ABA liga, gostujemo Igokei, a pre toga, 1.10. počinje i Evrokup, gostujemo u Vemeciji...

Košarkašice, Partizan 1953, startuju u regionalnoj ligi 2.oktobra, kući protiv Orlova...
Ko zna neki sajt te lige, ili raspored domaće srpske lige (ako i u njoj učestvujemo, a valjda učestvujemo), nek ,,okači,,...

Rukometaši igraju u Arkus ligi, 21.9. od 19h, dolazi nam Proleter iz Zrenjanina...

Za odbojkaše i odbojkašice ne znam datum kada im počinu takmičenja, odbojkašice su juče i danas bile na turniru u Subotici...

Vaterpolisti
su večeras odigrali 10:10 sa C.Zvezdom, sledeća utakmica im je 28.9. protiv Jadrana u Herceg Novom...

Ragbi klub 21.9. od 17h na Adi Ciganliji igra protiv Rada...
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.648
Reaction score
29.088
Локација
Beograd
Ne stižem da se bavim svime što bih želeo, pa tako ni najavama Partizanovih utakmica, ali, ,,listajući,, sajt Srbijasport.net, vidim da nam je upravo protekli dan (5.oktobar 2019.) doneo neke pobede, ali i dosta poraza:

Košarkaši: Igokea-PartizanNis 73:75
Vaterpolisti: Partizan-Šabac 11:9

Košarkašice: 021-Partizan1953 90:62
Odbojkaši: Partizan-Niš 1:3
Odbojkašice: Ub-Partizan 3:1
Rukometaši: Partizan-Dubočica54 25:26
Teleoptik: IMT-Teleoptik 2:0

Da se ponadamo da će fudbaleri biti uspešni, a i da će sledeći vikend biti sa puno više pobeda svih naših klubova!
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.648
Reaction score
29.088
Локација
Beograd
Danas, utorak 8.oktobar 2019:
- od 18 h RMU Banovići - Partizan 1953 (košarkašice) - potražite link prenosa na youtube kanalu WABA lige...
- od 20 h Partizan NIS - Tofas - dođite u najveću BGD halu Štark Grba Arenu, ili bar pratite na TV...

Sutra, sreda 9.oktobar od 15h:
- FK Vodojaža - FK Partizan - SVI u Kragujevac i na stadion FK Vodojaže :D , ko može, a ko ne može, opet ispred TV-a...

Petak, 11.oktobar:
- Partizan - Jedinstvo Stara Pazova (odbojkašice)...

Subota, 12.oktobar:
- u 16i30, u Nišu, Student Radnički - Partizan 1953 (košarkašice)...
- u 18h, u Kopru, Koper Sixst Primorska - Partizan NIS (košarkaši)...
- u 20h, u Aranđelovcu, Šamot 65 - Partizan (rukometaši)...
- u Kragujevcu, Radnički - Partizan (odbojkaši)...
- u Splitu, Jadran - Partizan (vaterpolisti)...

Nedelja 13.oktobar:
- u 11h, Teleoptik - Stepojevac Vaga (fudbaleri)...

Dakle, ima šta da se gleda ovih dana kada su nam košarkaši i fudbaleri u pitanju, ali i lepa prilika da Niš, Aranđelovac, Kragujevac, njihova okolina, pa i blisko ili manje nam blisko inostranstvo, takođe uživo vide neke od sportista ili sportistkinja Partizana...
Nadam se da naši neće biti sami na gostovanju, nadam se da će imati lepu posetu i kada su kući!

Neki termini odigravanja utakmica nisu još poznati, neki možda mogu da budu i promenjeni, proverite pre nego što se uputite negde...

:napred-partizan:
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.648
Reaction score
29.088
Локација
Beograd
Ajde Grobarijo, na koju utakmicu idete za vikend?! I kad prođe vikend?! :šal

Subota:
19.10. u 13i30, fudbal, TEK Sloga - Teleoptik
19.10. u 15h, fudbal, Mladost Lučani - Partizan
19.10. u 17h, košarka, (muškarci) Mornar - Partizan
19.10. u 18h, odbojka, (muškarci) Partizan - Jedinstvo Stara Pazova
19.10. u 19h, košarka, (žene) Partizan - Radivoj Korać
19.10. u 20h, odbojka (žene) Beograd - Partizan

Ponedeljak:
21.10. u 18h, rukomet, Partizan - C.Z.

Sreda:
23.10. (zasad se ne zna u koliko h), vaterpolo Partizan - Primorac
23.10. (i ovo se zasad ne zna u koliko h), košarka (žene) C.Z. - Partizan

Četvrtak:
24.10. u 18i55h, fudbal, Partizan - Jedinstvo iz Surčina, ne, Stare Pazove, ne, izvin'te, odakle ono beše...a da...Jedinstvo Mančesta... :D



 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.648
Reaction score
29.088
Локација
Beograd
Pa ja vidim, prazni mi neki dani...hvala kolega!
Ja bih ustvari radije da neko drugi unapred napiše kad igra Partizan, a ja samo da pročitam, al' nema baš puno zainteresovanih, možda misle da ja držim neki ,,monopol,, na to...nije ljudi, slobodno ,,ukucavajte,, kad su utakmice/takmičenja...

Dakle, ostade nam samo 20.10. zasad ,,prazan,, dajte, javite, ima li nešto da još ,,popunimo,, raspored Partizanovih zbivanja!
Gde su oni klinci iz hokeja? Atletika? Streljaštvo? Itd...

Ali dobro, svakako su nam tu i fudbalski ,,klinci,, dakle i u nedelju, 20.10. neki Partizan negde će da igra (u svom podmlađenom sastavu) -

partizan.rs/225512-raspored-i-rezultati-utakmica-omladinske-skole-32-2-2-2-2-2-2-3-2-2-2-2-2-2-2-3-2/
 
  • Like
Reactions: Oki

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.648
Reaction score
29.088
Локација
Beograd
Neke utakmice se dobijaju, neke utakmice se gube, ali, bar je u sportu tako da vrlo brzo usledi neka nova utakmica, i neka nova šansa za pobedom...
U životu to ne ide baš uvek tim i takvim ritmom, i zato iskoristite prilike da, ako ste u mogućnosti, budete uz Partizan - i tako vam život može biti mnogo sadržajniji...
Lepši ili ružniji, veseliji ili tužniji, zavisiće i od rezultata Partizana, ali bar nećete moći da se žalite da vam je dosadno! :D






Subota 26.oktobar 2019.
u 18h Partizan - Ribnica (Kraljevo) (odbojkaši)
u 18h Tent (Obrenovac) - Partizan (odbojkašice)
u 18h Novosadska ŽKA - Partizan (košarkašice)
u 18h Cedevitaolimpija - Partizan (košarkaši)
u 20h Partizan - Jug (Dubrovnik) (vaterpolo)

27.10.2019.
u 16h Partizan - Spartak (Subotica) (fudbal)

29.10.2019.
u 13 i 30 Teleoptik - Radnički (Obrenovac)
u 18h Partizan - Rad (ragbi)

30.10.2019.
u 15 i 30 Partizan - Beroe (košarkašice)
u 18 i 30 Železničar (Niš) - Partizan (rukomet)
Limož - Partizan (košarkaši)
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.648
Reaction score
29.088
Локација
Beograd
Da, i fudbaleri (kao i košarkaši i košarkašice) nam imaju ,,dvostruki program,, nedeljno, tako da za 30.-i oktobar treba dodati da i oni gostuju Čukaričkom...
 

kebiness

Početnik
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
92
Reaction score
244
Subota 26.oktobar 2019.
U Subotu, sa početkom u 15:00h na stadionu FK Heroj u Jajincima biće odigrana 2. Utakmica play-off faze prvenstva Srbije za seniore između domaćina RK Rad i RK Partizan
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.648
Reaction score
29.088
Локација
Beograd
Hvala na ispravci, ja sam podatak o 29.oktobru i plej-ofu ragbija ,,pokupio,, sa Srbija.sport neta, pa sam mislio da ,,ima vremena,, dotle...ali ragbi je ipak već sutra (kao što kaže i sajt naših ragbista)...
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.648
Reaction score
29.088
Локација
Beograd
@Grncarija - hvala kolega!

Ali sa tim satnicama (pa i datumima) nije baš uvek lako ,,izaći na kraj,,...naši klubovi ne ažuriraju baš uvek redovno svoje sajtove (ako ih imaju), pa čak i ako to rade, onda ponekad (ili često) ne objave nešto ranije tačnu satnicu svoje utakmice...pa i ako je objave, ona posle može biti podložna nekoj izmeni...iz raznoraznih razloga...

U narednih nekoliko dana trebalo bi da bude ipak ovako:

utorak, 29.10.
Teleoptik nam je poslednji na tabeli u trećoj (Srpskoj) ligi grupa Beograd, ali mora se reći da ima utakmicu manje - e ona je u 13i30 u Zemunelu protiv Radničkog iz Obrenovca...

sreda, 30.10.
u 15i30 svoje utakmice igraju košarkašice i fudbaleri: Partizan-Beroe, Čukarički-Partizan...
u 18i30 rukometaši u Nišu, Železničar-Partizan...
u 19i15 košarkaši, Limož-Partizan...

petak, 1.11.
u 18h u hali Impuls, odbojkašice, Partizan-C. zvezda...
u 19h, hala SPC Vojvodina, odbojkaši, Vojvodina-Partizan...

I ja bih stvarno po ko zna koji put ponovio da naši sportisti i sportistkinje zaslužuju daleko veću posetu naših navijača i simpatizera na svojim utakmicama...

Posle vrlo dobre utakmice naspram Jedinstva iz Mančestera, usledila je, po vrlo lepom vremenu, u neradni dan, utakmica protiv Spartaka, i...tek po koja ,,hiljadarka,, naših navijača da ,,ispoštuje,, fudbalere Partizana na JNA...
Malo.
Znam ja da je nekima daleko da dolaze stalno do Beograda, ali ko kaže da moraju da dolaze stalno - nek dođu bar nekad i kad nije ,,velika,, utakmica...
Znam da je nekima i blizu, pa opet ne dolaze...ali...to je već neka druga priča...

Ali znam i to da naši klubovi ne igraju SVAKU utakmicu u Beogradu, nego često i gostuju, pa su tada takođe BLIZU nekim našim tamošnjim navijačima i simpatizerima, pa...
Da li svuda dožive neku pažnju, podršku, posetu...?
Fudbaleri i košarkaši u nekoj (ponekad i priličnoj) meri verovatno - DA...
Ali mislim da i ostali sportisti i sportistkinje Partizana, kad odu negde van Beograda zaslužuju da ih tamošnji lokalni Partizanovci bar malo pozdrave, podrže, odgledaju...

Lep primer iz prošle sezone, koji i dalje pamtim, je recimo bila podrška navijača Partizana našim košarkašicama, kada su gostovale u Boru...
Pa, eto, neka se takvi primeri ponove još negde...

Napred Partizan! :šal
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.648
Reaction score
29.088
Локација
Beograd
Petak 1.11.2019.
18h odbojkašice Partizan-C.Zvezda
19h odbojkaši Vojvodina - Partizan

Subota 2.11.2019.
11h fudbaleri Teleoptik-GSPPolet
14h fudbaleri Partizan-Vojvodina
18h vaterpolisti Mladost(Zagreb)-Partizan
19h košarkašice Partizan-Kraljevo
19h rukometaši Spartak(Subotica)-Partizan
20h košarkaši Partizan-FMP

Nedelja 3.11.2019.
13 h, ragbi teren na Adi Ciganliji, ragbisti Partizan-Rad, odlučujuća utakmica plej ofa za titulu, setite se koliko smo (malo!) titula osvojili u poslednjih nekoliko godina u bilo kom sportu, i zato ne propustite priliku da podržite ragbiste koji su u prilici da još jednu ,,unesu,, u naše JSD Partizan!
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.648
Reaction score
29.088
Локација
Beograd
U ozbiljnijim zemljama i regionima, i na ozbiljnijim sajtovima, mnogo unapred se zna kada je koja utakmica, a tamo gde to nije tako, nekad se ne zna puno unapred, a nekad se zna, ali to može i da se promeni...
I, ozbiljniji ljudi (a ne ovakvi kao ja) ne šale se sa imenima klubova i hala, kada pišu o protivnicima ili mestu odigravanja...
Ali, ko HOĆE da pronađe gde i kad igra Partizan, i da mu ,,pravi društvo,, na nekom stadionu, ili u nekoj hali...pronaći će...

Utorak, 5.11.
19i30, košarkašice, Proleter023 - Partizan1953, hala Kristalna dvorana u Zrenjaninu
20h, košarkaši, Partizan - Venecija, Soko Nada Štark Grbović Arena

Četvrtak, 7.11.
15i30, košarkašice, Partizan1953 - Montana2003, hala Vizura (nije Vazura) u Zemunu
21h, fudbaleri, Jedinstvo - Partizan, Stari Traford u Mančesteru

Petak, 8.11.
odbojkašice, Železničar (Lajkovac) - Partizan
odbojkaši, Partizan - Novi Pazar

Subota, 9.11.
košarkaši, Zadar - Partizan

Nedelja, 10.11.
13h, OFK Beograd - Teleoptik
16i30, fudbaleri, Partizan - Inđija

16.11.
vaterpolisti, Partizan - Mornar
 
Top