Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Kad igra Partizan...

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.648
Reaction score
29.091
Локација
Beograd
Данас, субота 7.децембар 2019.-е:

Одбојкашице нам играју кући против Уба од 17 часова...и како нема неких других ,,партизанско-спортских,, дешавања данас, ово је лепа прилика да посетите наш ,,одбојкашки дом,, Халу Импулс на Новом Београду, и погледате тамо једну утакмицу...
...девојке су последње на табели и без иједне победе, али...зар није баш то навијачима Партизана неки подстрек да неком од клубова нашег ЈСД-а, коме не иде добро - да неку своју подршку?! У добру је лако добар бити...али...

Сутра, недеља 8. децембар:

Коначно и један дневни термин у хладњикавим данима, фудбалери нам играју од 13и30 на Бањици против Рада...
Четврти смо на табели, додуше имамо и утакмицу мање од неких, али играмо најлепши, најефикаснији и најбољи фудбал у Србији...
...и то је и више него довољно разлога да се дође на утакмицу...

Од 18 часова рукометаши (иначе шести на табели) играју у Зрењанину против Пролетера...
...и то је сасвим лепа прилика да тамошњи Партизановци виде уживо неки наш клуб...

У вечерњем термину, од 20и30 игра се женски кошаркашки дерби, овога пута у Првој женској лиги Србије, лидер на табели Ц.З. (15 бодова) долази у госте нашим девојкама тренутно шестим на табели (12 бодова)...

И то му дође то од утакмица за ова два наведена ,,викендашка,, дана...

Кошаркаши су синоћ у историјско-носталгичној Хали спортова на НБГД-у, ,,самлели,, Мегу, и тренутно смо други на табели АБА лиге, али многи имају утакмицу мање...следећа утакмица нам је 11.децембра у Еврокупу, гостујемо Локомотиви Кубан...
...а следећа утакмица АБА лиге је 15.децембра када нам долази Цибона.

11.децембра кошаркашице играју у Загребу са Трешњевком, одбојкаши у Нишу са истоименим клубом...

Фудбалери ће нам играти 12.децембра против Астане на ЈНА...

Ватерполисти (тренутно претпоследњи на ,,таблици,, А1 регионалне (Триглав) ватерполо лиге) ово такмичење настављају 1.фебруара гостујући Будви...

Термине утакмица сам ,,покупио,, са сајта Србија спорт нет и сајтова Триглав лиге и К.К. Партизан, али није згорег проверити их ,,на више страна,, поготово ако су утакмице за неколико дана...знају и да се понекад ,,помере,,...

:napred-partizan:
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.648
Reaction score
29.091
Локација
Beograd
p.s.
A proverite i gde se koja utakmica igra... :icon-rolleyes:

Izvinjavam se ako sam još nekoga (osim samog sebe) večeras poslao u Halu Impuls na NBGD-u, umestu u halu Master u Zemunu gde je zapravo odigrana dotična utakmica ženske odbojke... :icon-rolleyes:
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.648
Reaction score
29.091
Локација
Beograd
Fudbaleri u nedelju (15.12.) od 13h u Surdulici...

Košarkaši u nedelju (15.12.) protiv Cibone u Štark Areni od 20h...a 18.12. u Beogradu protiv Limoža...

Košarkašice u subotu 14.12, Prva ženska liga (Srbije) od 19i30 u Zemunu (hala Vizura) protiv 021 (Novi Sad), a 18.12. od 17h u WABA ligi i u Obilićevu (Banjaluka) protiv Orlova...

Odbojkaši, nedelja (15.12.) od 17h u Master hali u Zemunu protiv Radničkog DOO (Kragujevac)...

Odbojkašice u subotu (14.12.) u Staroj Pazovi protiv Jedinstva od 19h...

Rukometaši u subotu (14.12.) od 18i30 na Banjici protiv Novog Pazara...

Ko ne može lično da poseti neku od utakmica naših klubova, može bar da odgleda utakmice na TV-prenosima (fudbaleri, košarkaši) ili preko interneta (košarkašice, rukometaši)...itd...

Ko ne može ni to, bar nek prati rezultate - kad stigne...
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.648
Reaction score
29.091
Локација
Beograd
Субота, 21. децембар је дан у блиској будућности када играју наши:

Од 17 часова одбојкашице дочекују Београд...
Од 19 одбојкаши почињу своју утакмицу у Старој Пазови против Јединства...
У исто време почиње и утакмица коју ће у хали Визура одиграти наше кошаркашице против Студента...
А кошаркаши у Арени од 20 играће против Игокее...

26. децембра кошаркашице
ће у регионалној лиги дочекати РМУ Бановићи...али се засад не зна у колико сати ће почети та утакмица...
А фудбалере, рукометаше, ватерполисте, чекаћемо до фебруара да бисмо погледали наставак њихових такмичења...

Уколико можда ускоро (или касније) има и још нека и нечија утакмица за куп, или нека тренинг, пријатељска, припремна, итд, ко зна када је то тачно и где - нек остави информацију, па да знамо и ми...





 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.648
Reaction score
29.091
Локација
Beograd
Već više puta skrenuo sam pažnju da nije uvek najjednostavnije saznati kad uopšte neki od naših klubova igra svoju utakmicu...
Šta tek reći ako biste (teorijski) da na tu utakmicu dođete, ali treba PRETHODNO da organizujete prevoz do tamo, da nađete nekoga ko bi vas zamenio na poslu dok ste vi na utakmici, itd...
Ali, za sve to potrebno vam je da UNAPRED znate gde je ta utakmica i kad TAČNO počinje...

Evo, recimo, danas je 26.decembar 2019.-e, i već smo ušli u popodne, a još uvek se NE ZNA kada počinje utakmica naših odbojkaša, koja valjda treba da se odigra sutra? Ili ne treba?
Recimo, zvanični sajt Odbojkaškog Saveza Srbije, trebao bi da bude merodavan da nam u svojoj ,,rubrici,, takmičenja da taj podatak, ali tamo piše samo da se utakmica Ribnice iz Kraljeva protiv Partizana igra 27.12. u 00.00 časova (a Ribnica je domaćin)...

ossrb-web.dataproject.com/CompetitionHome.aspx?ID=35

Na stranu to što ja matematički i vremenski nisam baš siguran kada mu tih 00.00 časova i minuta uopšte tačno dođu...Mislim, 27.12. u 23 časa i 59 minuta, jasno mi je da je to vreme kada taj dan i datum ističu i uskoro će uslediti 28.12., ili, 27.12. u 00 časova i 1 minut, jasno mi je da je taj datum tek počeo, i da je 26.12. tek istekao, ali 00 časova i 00 minuta nekog datuma...e...stvarno nisam siguran...nek mi neko kaže pravu istinu...
Ali...
Uprkos mog matematičkog i vremenskog neznanja, stvarno je teško poverovati da će neka utakmica uopšte početi oko ponoći...
Ali kada će početi i koji je njen pravi termin odigravanja...ostaje pitanje...?

Hajde da vidimo sad kada će svoju utakmicu odigrati naše odbojkašice?
Koristimo isti sajt, i kod njih je situacija...ovakva:


One će ,,kući,, protiv TENT-a iz Obrenovca početi da igraju 27.12. u 00.00...ili...28.12. u 17h...
Da, postoje oba podatka na zvaničnom sajtu Saveza...s tim što je sasvim logično da onaj prvi ,,ponoćni,, neće važiti a da je sasvim logično i verovatno da važi onaj drugi...

Poenta mog podužeg posta ja ta da se često - NE ZNA kada je neka utakmica, sve dok ne dođemo pred sam datum njenog odigravanja...a meni bi, kao i mnogim drugima, verujem, više odgovaralo da ŠTO RANIJE to znamo...
Ali, tako je kako je...

Kod košarkaša, njihov zvanični sajt funkcioniše tako da nam bar malo ranije daje podatke o terminima utakmica, tako da smo pozvani da nastupajuće dane praznika i odmora provedemo sa njima u Areni, termini su 29.12. 2019., i 4. i 8.1.2020...najavljene su i jako povoljne cene karata, itd...
Više o svemu na njihovom sajtu:


Njihove ,,koleginice po sportu,, naše košarkašice 28.12. od 18h u ,,domaćoj,, ligi gostuju Radivoju Koraću...

lige.kss.rs/seniorke/1-zenska-liga/1-zls-raspored-takmicenja/

...a u WABA lig takmičenje nastavljaju 8.1.gostujući Kraljevu...
waba-league.com/season/schedule-3/?leagueId=31913

Obzirom da vreme u koje ta WABA utakmica treba da počne još nije upisano...to može da znači više svari - ili će možda biti upisano docnije, ili...može da se desi da se i datum utakmice pomeri...ko bi ga znao?

Bilo kako bilo, Kraljevčani od kraja decembra pa do početnih dana januara nek očekuju da je moguće da se tamo pojave naši odbojkaši i naše košarkašice...ili bar neko od njih...možda...ili valjda...?

Ko čeka, taj dočeka: Napred Partizan! :D

A...ako neko zna, ima li još neka utakmica ili takmičenje nekih ,,zimskih,, iliti ,,halskih,, iliti ,,unutrašnjih, enterijerskih,, sportova, u kojima učestvuju i ovi naši ili naše crno-belih boja - nek javi! :D
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.648
Reaction score
29.091
Локација
Beograd
Bilo je utakmica naših klubova i tokom ovih zimskih praznika, odmora, slava, a sada se život vraća u neke uobičajene ,,radne,, tokove, pa ćemo se do nekih sledećih praznika i odmora malo načekati, ali - utakmica našeg Partizana (koje su iskrenim navijačima takođe neka vrsta praznika u najavi) svakako nam neće nedostajati i u danima koji su pred nama:

Fudbaleri su juče odigrali čak dve pripremne utakmice, ako se ne varam 26.januara uslediće još jedna, a ako se varam, nek me neko ispravi, ili, ako zna tačan raspored svih sledećih pripremnih utakmica, neka ga ovde napiše...
Od 1.februara naše fudbalere čeka i turnir u Kataru...

A u datumima koji slede imamo još i ovo:

U subotu, 25.januara 2020.-e:

Košarkašice
igraju u Kraljevu protiv istoimenog kluba od 17h...
U isto vreme odbojkašice dočekuju Železničar iz Lajkovca...
Od 18h odbojkaši gostuju Novom Pazaru...
U 20h počinje utakmica u kojoj naši košarkaši igraju protiv Zadra...

29.januara:

Od 20h, košarkaši dočekuju Darušafaku...

30.januara:

Košarkašice
gostuju Montani (još se ne zna vreme početka utakmice)...

1.februara:

Od 19h rukometaši igraju u Leskovcu protiv Dubočice...
Vaterpolisti gostuju Budvi, ali se još ne zna vreme početka utakmice...

Kao i uvek, nadam se pobedama naših timova, a ako do pobeda i ne dođe, nadam se da će ih na svakoj utakmici (i kod kuće i na strani), bodriti i pratiti bar neki navijači Partizana...

Ne navijamo mi valjda samo za uspehe i pobede, nego navijamo za PARTIZAN!!!

:napred-partizan: :šal :napred-partizan:




 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.648
Reaction score
29.091
Локација
Beograd
Juče (1.februar 2020.) bio baš zanimljiv dan za one koji prate Partizan, fudbaleri pobedili (na penale), odbojkaši pobedili posle 5 setova, rukometaši pobedili u finišu utakmice...a vaterpolisti izgubili, što i nije nikakvo iznenađenje...ostaje da vidimo šta će uopšte biti sa tim našim klubom u budućnosti...

Da vidimo i šta sledi od ,,sportskog programa,, u narednim danima...

- Fudbaleri će igrati svoje pripremne utakmice u luksuznom Kataru u utorak, 4.februara od 16h protiv Rostova, i u subotu, 8.2. od 12h, protiv Spartaka iz Moskve...15.februara bi trebalo da se nastavi i domaće prvenstvo utakmicom na JNA protiv Radnika iz Surdulice...

- Košarkaši sutra (ponedeljak, 3.2.2020.) od 18h igraju derbi sa pokojnom, odmrznutom, povampirenom, ali svakako jakom c.z. ali ko je jači na parketu, ostaje da se tamo pokaže...hoće li i sudije imati neku svoju ,,pokaznu vežbu,,...videćemo...
Već 5.2. gostuje se Virtusu, a 9.2. dolazi nam Budućnost...a onda 14.februara počinje takmičenje za domaći kup (protiv Borca iz Čačka)...
29.2. nastavlja se ABA liga, gostujemo Krki, u Evrokupu 4.marta dolazi nam Trento, itd...

- Košarkašice 15.2. dočekuju Proleter 023 u domaćoj ligi, a 19.2. dolazi nam Cinkarna Celje za utakmicu WABA lige (ako se termini u međuvremenu ne promene)...

- Odbojkaši 7.2. gostuju ,,večitom rivalu,,...

- Odbojkašice takođe 7.2. igraju svoju utakmicu, dolazi im Vizura...

- Rukometaši 8.2. od 19h dočekuju Šamot 65...

(za neke od utakmica još se ne zna tačno vreme kada će da počnu, a svakako uvek treba proveriti i da li će već navedeni datum ostati isti...)
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.648
Reaction score
29.091
Локација
Beograd
Данас (петак 14.фебруар 2020.), Одбојкашице од 19 часова играју у Суботици, против Спартака...
Кошаркаши од 19 и 30 у Нишу играју четвртфинале домаћег купа против Борца из Чачка... (полуфинални мечеви су у суботу од 17 и 21, финале је у недељу од 21 час.)

Сутра, у суботу, 15.фебруара:
Ватерполисти на Бањици од 17 сати дочекују Будву...
У исто време одбојкаши у Земуну дочекују Спартак из Суботице...
Од 20 и 30 кошаркашице такође у Земуну, али мало ,,вишље,, дочекују Пролетер 023...

У недељу, 16.фебруара, фудбалери од 16 сати дочекују Радник из Сурдулице...

Понедељак, 17.фебруар и наши рукометаши иду у госте ,,вечитом ривалу,, а утакмица почиње у 17 часова...

Среда 19.2. од 18 сати кошаркашице дочекују Цинкарну Цеље...

Дакле, максимално богат викенд и ,,пост-викенд,, утакмицама Партизана...јавите шта сте гледали и где сте све били...

:napred-partizan:
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.648
Reaction score
29.091
Локација
Beograd
Neki naši navijači su u Nišu gde prate borbu košarkaša za domaći kup, ali za one koji su trenutno u Beogradu, još ima vremena da se odluče da ,,uživo,, isprate utakmicu nekog od naših ostaih klubova...nekome je bliža Banjica, nekome Zemun, ali...ništa nije daleko ako se krene na vreme...

 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.648
Reaction score
29.091
Локација
Beograd
Prestupna je godina, tako da februar ima 29 dana, a to je baš danas, kada naši košarkaši igraju od 18h u Novom Mestu, u Sloveniji, protiv Krke...

Sutra je (nedelja je svanula) 1.mart i...

od 17h rukometaši igraju kući protiv Spartaka...
od 18h je fudbalski večiti derbi... :D
od 19h košarkašice igraju kući protiv Vrbas Medele...

:šal

4.marta odbojkaši treba da igraju kući protiv Vojvodine...
6.marta odbojkašice da dočekaju Beograd...
7.marta od 18h vaterpolisti da gostuju Primorcu...
A 7. ili 8. marta svoje utakmice treba da odigraju i ragbisti i fudbaleri Teleoptika...

:napred-partizan: i napred Teleoptik! :navijac
 

StrikeFront

Statističar
Учлањен(а)
19.06.2008
Порука
5.034
Reaction score
14.652
@ Goran Tomic

Zaboravio si ovo... U nedelju 1.marta i finale kupa odbojkasa Partizan-Vojvodina na Ubu od 16:30h.
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.648
Reaction score
29.091
Локација
Beograd
Moram da propustim ponešto da bi se još neko ,,uključio,, na temu... :D

Da je sreće i pameti pa da celo JSD ,,diše kao jedan,, pa da vode računa čak i o tome da ne moraju termini važnih utakmica da im se preklapaju, pa da recimo imamo neku našu halu u kojoj bi ,,išli,, dupli ili trodupli ,,programi,, naših utakmica, selekcija, klubova...ne kažem to za 1.mart, nego onako, uopšte...mašta radi svašta...


Košarkaši su ti ođe, u prvoj rečenici mog prethodnog posta:
Prestupna je godina, tako da februar ima 29 dana, a to je baš danas, kada naši košarkaši igraju od 18h u Novom Mestu, u Sloveniji, protiv Krke...
Mada su oni istovremeno i u Sloveniji, tako da... kvantna fizika, što bi se reklo... prvo Slovenija, Angola i Kolumbija, pa zatim od naših Afrikanaca pa do Asana i Tokija...jer...daljine i realnost su samo neka relativnost, a kad je Partizan u pitanju to mu nekako dođe i ,,pod obavezno,,... :D

 

H.U.D.

Grobarčina
Учлањен(а)
05.06.2012
Порука
1.790
Reaction score
2.535
Локација
CyberSpace
onĐe su danas, no Đe su u sredu, 4. marta, to te pitamo čo'če :biggrin:
mislim, znam ja, nego kad već pišemo informacije ( a ispisao si sve do Dana Žena, svaka čast) da i to uvrstimo..
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.648
Reaction score
29.091
Локација
Beograd
Propuštam da ispišem sve termine utakmica, ali sam bar uvideo da neko prati ovu temu! :D

Imamo mi još klubova koji se takmiče ili ne takmiče u tim svojim sportovima u kojima lopte nema, al nema ođe niko da se javi pa da nam kaže kad i oni igraju (imaju) svoja takmičenja...

Možda se ipak jednog dana neko pojavi i sa tim informacijama...
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.648
Reaction score
29.091
Локација
Beograd
Danas:

Rukometaši:
volimpartizan.rs/foto-ubod-rukometasi-nas-zovu-da-im-pomognemo-81663/

Košarkašice:
waba-league.com/season/schedule-3/?leagueId=31913

Košarkaši:
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.648
Reaction score
29.091
Локација
Beograd
Neka prvenstva se bliže svom kraju, neka takmičenja se igraju u isto vreme, neki termini se i ne znaju, ima i nekih kupova, plej ofova...
POMAŽITE da se tačno obavestimo kad i gde Partizan igra pa da možemo da odemo na utakmicu, ili da je ispratimo bar preko nekih prenosa, medija...
Da pokušam da postavim bar nešto:

Fudbaleri igraju 7.marta na JNA od 20h protiv Radničkog iz Niša...
Košarkaši igraju kući 9.marta (od 21h) protiv Mege...
Košarkašice gostuju Zvezdi 8.marta od 19h...
Odbojkaši su 7.marta u Nišu gde igraju od 17h...
Odbojkašice 6.marta dočekuju Beograd od 17h...
Rukometaši su 7.marta u Kostolcu gde sa Rudarom igraju od 19h...
Vaterpolisti 7.marta gostuju Primorcu...
Ragbisti će 7. ili 8. marta igrati protiv Rada...

Teleoptik 8.marta ide u Surčin da od 14i30 igra protiv Jedinstva. Zna li neko da li je njihov stadion negde u centru ili blizu centra Surčina, i - koja ,,linja,, gradskog busa ide do tamo?
 

Dzo

Grobar
Учлањен(а)
19.12.2008
Порука
286
Reaction score
942
Локација
013
Стадион у Сурчину је на једно 15ак минута лаганог хода од центра удаљен.
Из Немањине преко Сава центра,Арене...вози линија 601 до тамо.
А иду и из Блокова 44,45 линије 602,604,607... углавном ,све што је преко 600 иде за Сурчин.
Што рече вуду попај својевремено 'i'm searchin' to landing to Surcin'
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.648
Reaction score
29.091
Локација
Beograd
Proglašeno vanredno stanje u Srbiji, i, po svoj prilici to je kraj svih sportskih takmičenja za ovu sezonu...pa tako i utakmica svih selekcija našeg Partizana...

Sutra, ili narednih dana možda saznamo sve detalje, ali ne vidim kako bi se obezbedili termini za nastavak takmičenja, jer će vanredno stanje verovatno da potraje onoliko koliko je virusu potrebno da se ,,istutnji,,... (a posle dolaze neke nove kvalifikacije, neka nova takmičenja, igrači bi možda i sa porodicama pre nove sezone otišli na neki odmor...)
Zatvoriće se u Srbiji hale, stadioni, teretane, znači, nema ni lokacija gde bi se takmičenje moglo održati...
Strani državljani bi morali da budu pod kontrolom ili karantinom, ako ulaze u Srbiju, znači skoro pa nemoguće je organizovati na primer neki eventualni F4 ABA lige u Beogradu...Ne znam kakve mere su već preduzele (ili će tek preduzeti) zemlje u ,,regionu,, (pa i šire!) i da li bi onda jedan takav F4 uopšte bilo moguće organizovati bilo gde?

To je neko moje mišljenje formirano na osnovu onoga što sam čuo ili čitao večeras, ali, eto, vremenom ćemo saznati tačne detalje...

A željno smo očekivali ovo proleće, nastupajuće utakmice, uspehe i trofeje naših...mi nismo od onih koji vole da nešto dobiju ,,za zelenim stolom,, ali...viša sila...

Proćiće i ovo, biće nam teško i dosadno bez Partizana, ali utoliko ćemo ga se više zaželeti, pa da ,,nagrnemo,, jednog dana u malo većem broju na njegove utakmice - kada se konačno one vrate u javnost...

Da bez utakmica Forum ne bi načisto ,,zamro,, - smišljajte čime bismo mogli da ga ,,popunimo,, čekajući da nam se utakmice vrate...
Ja već odavno imam neke ideje, a još ako me oslobode obaveza da budem na poslu, imaću vremena na pretek da ideje i realizujem... :D

Mislim da u filmu Boško Buha ima jedna scena kada partizani napuštaju grad, ali na zidu napišu: mi ćemo se vratiti...
E tako će se jednog dana i naš Partizan vratiti na stadione, u hale, i mi ćemo ponovo da mu posvetimo svoju pažnju...a dotle...deco, izdržite...
Šta da se radi, nije Korona prva nevolja koja voli da se umeša u naše živote, a neće biti ni poslednja...

Ali jeste i prilika da testirate svoje strpljenje, izdržljivost, prilagodljivost - i da iz svega ovoga izađemo još jači! :šal

 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.648
Reaction score
29.091
Локација
Beograd
Ево нас поново...
Са неким мишљењем или слутњама смо затварали, завршавали или одлагали ову сезону тамо негде у марту, а сада, крајем маја, неке ствари су нам много јасније...

Већина лига су прекинуте и завршене, негде се затечено стање прогласило коначним, а негде су велики део сезоне и нечији труд практично поништени, обезвређени и понижени...
...КК Партизан је највише оштећен одлукама надлежних...
...фудбалска лига и куп се настављају, али само онако како се то моћницима допада...

Ипак, ми други Партизан осим овог постојећег немамо, а ваљда сте га се ужелели за ово дуго време изолације, тако да, ето прилике да бар мало будемо уз те наше момке, дамо им подршку, изразимо на стадионима шта нам је на души...

Не дајмо да наш Партизан буде само икебана на нечијем већ испланираном слављу!
Памтимо понижења и увреде, и враћајмо их, али на наш начин - на терену!

Термини за фудбал су следећи:

30.маја Партизан - Младост у 17и30 - игра се без публике, иако та мера ,,пада,, већ од 1.јуна...па зашто онда није могла да ,,падне,, и за ову утакмицу?! :icon-rolleyes:
3.јуна играмо за куп у Сурдулици од 17и30...
6.јуна гостујемо Спартаку...
14.јуна долази нам Чукарички...
20.јуна крај првенства, гостујемо Војводини...

Дакле, два гостовања у првенству, плус оно у купу, укупно три, и два домаћинства, али је већ ,,сређено,, да је једно без публике...тако да је од 5 Партизанових утакмица само једна једина на ЈНА коју ми ,,домаћи,, можемо да посетимо до краја првенства... :icon-rolleyes:

Али, ако прођемо Сурдуличане, полуфинале купа заказано је за 10.јун, а где ће се играти...не знам...

А ако уђемо и у финале...не знам када ће и где ће бити то финале, на званичном сајту ФСС-а, још нису изменили стари термин, тако да тамо још увек пише да је финале 24.маја... :krsti:
..толико о ,,озбиљности,, једне такве државне организације и њиховом сајту...


Смрт фашизму - живео Партизан, спремајте се за битке које следе!
Кад год да буду, кад год да се десе!
Нема предаје!!!

:napred-partizan:
 
Top