Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2009/10

Статус
Затворена за писање одговора.

Laki

Grobarčina
Учлањен(а)
09.07.2007
Порука
2.246
Reaction score
49
Baš optimističan kraj jedne i početak naredne sezone!Najbitnije od svega je ovaj ugovor sa Gaspromom,to će nam pomoći da stanemo na noge.Što se tiče pojačanja...ljdui moji svi hoće kod nas!Dule će već znati da izabere.Samo napred i srećno.
 

Dzi

Početnik
Учлањен(а)
03.01.2009
Порука
103
Reaction score
0
Локација
Beograd
Ne d'o Bog da je on u pitanju. Iskreno se nadam da je jedan M - Markovic. Verujem da je to savrsena zamena za Tepica.
 

FedEx

Grobar
Учлањен(а)
10.07.2008
Порука
991
Reaction score
1
Dule rece da ce se stvarati tim koji ce za 3 godine moci da napadne krov Evrope! Bice zanimljivo videti za koje igrace ce se odluciti! Ako neki rezultati budu ''trpeli'', to ce sigurno biti rezultati u Euroleague. A za domacu titulu (i pored trogodisnjeg plana) ne brinem!

Bilo je nekog optimizma juce u njegovom glasu...

Isto tako, mi na kraju sledece sezone nemamo igraca koga mozemo da prodamo i tako popunimo budzet. To ce biti potpuno suprotna situacija nego ove sezone, ali valjda ce deo tih problema resiti Rusi!
 

Давид

Уредник - Стара гарда
Учлањен(а)
26.06.2007
Порука
3.747
Reaction score
60
Локација
Београд
Без намере да лицитирам, не бих имао ништа против да Мариновића видим у Партизану. Човек је сјајан борац и професионалац, воли и зна кошарку. Могу да замислим како би напредовао код Дулета и како би гинуо за црно-бели дрес.
 

KKP

Grobarčina
Учлањен(а)
29.05.2008
Порука
1.053
Reaction score
1
Локација
Srbija
Citam ovo sto pisete i ovo na Mondu... Dule kaze da Vranes ostaje :banghead (ovo je zato sto mi je oduzeo par godina zivota, ali nadamo da se ce biti bolji). Pera takodje, kao i Rasic, Veseli, Rakocevic, najverovatnije Lazmi, Aleksic i Milosevic pretpostavljam, ali kakva li je situacija sa Cedom? On ima jos jednu godinu ugovora, pa ga mozda puste uz obestecenje naravno. Dosta je Dule rotirao njega i Strahinju, a nijedan se nije nesto pokazao, pa mislim da cemo ili dovesto novo krilo (Dasic moze i 3 i 4, ako dodje). ili prikljuciti Lucica. Neke stvari se vec znaju (mislim na ostanak sadasnjih igraca), tako da ce verovatno biti dovedeni najvise 3-4 igraca uz mozda neko prikljucivanje mladjih (Riznic i Lucic). Svidja mi se sto Dule vec gleda na neki uspeh u buducnost, tako da bi trebala da se napravi ekipa koja se u narednim sezonama nece nesto puno menjati, bice tu dosta talentovanih igraca i buducih "zvezda", sa par iskusnih. Mislim da bi ce se brzo (do mesec dana) znati sastav za sezonu 09/10. Odlaze Trpko, Novica i Tepa sigurno, i eventualno mozda jedan od trojice koji su bili epizodisti (Ceda prvi, Aleksic i Braca), tako da bi voleo sto pre da "prokljuvim" koji su to igraci. Gazda, ako znas nesto, podeli sa svojim Grobarima. :) Takodje, posle toliko godina cemo imati generalnoig sponzora, znaci mora biti dobro!

Ovo nije nagadjanje, vec realna slika sastava za sledecu sezonu:

Aleksandar Rasic
Vukasin Aleksic (?)
Petar Bozic
pojacanje (plej/bek, jedno i drugo da moze da igra, zamena za Tepica)
Bogdan Riznic (ili pojacanje)
Jan Veseli
Strahinja Milosevic (?)
Cedomir Vitkovac (ili pojacanje ili Lucic)
pojacanje
Stefon Lazmi (gotovo sigurno ostaje)
Zarko Rakocevic
Slavko Vranes

coach: Dule car!

Optimista sam veliki, i za sledecu, i za naredne puno... :s
 
Последња измена:

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
Gazda, ako znas nesto, podeli sa svojim Grobarima

Zato što nije sve za javnost!!!

Davide, Marinović ima važeći ugovor sa ciganima, ali i klauzu da može da ga raskine već ovog leta :wink: Ni ja ne bih imao ništa protiv da ga vidim u svetom dresu a siguran sam da je i njemu to životni san.

Partizan je košarkaška institucija i svi bi kod nas, jer tu će najviše napredovati i igrati Evroligu. Nije sve u novcu!
 

maidros

Grobarčina
Учлањен(а)
22.12.2008
Порука
2.143
Reaction score
3.016
Marinovic=Koroman ja ne bih voleo da ga vidim u nasem dresu :banghead
 

boksa

Grobarčina
Учлањен(а)
05.10.2006
Порука
3.421
Reaction score
813
Marinovic veze nema sa ozbiljnom kosarkom.On je divljak.
U zledzi jedino valjaju Bjelica i Kikanovic,mada ih je nemoguce dovesti.
 

NJ22

Banned
Учлањен(а)
11.04.2009
Порука
559
Reaction score
0
Локација
Mladenovac
@KKP

Ne cuh da rece Dule da Slavko ostaje ali ako Slavko ostane onda 100% nema nista od Dasica jer smemo imati najvise 2 igraca sa prostora bivse zemlje.
 

KKP

Grobarčina
Учлањен(а)
29.05.2008
Порука
1.053
Reaction score
1
Локација
Srbija
@NJ22

Što se tiče kapitena Petra Božića i Slavka Vraneša, oni ostaju u ekipi. "Njih dvojica nisu diskutabilni", kaže njihov trener. (Mondo)

Evo, vidis da kaze :) A odakle to da smemo imati samo dvojica sa bivse SFRJ? Mislim, nisam znao za to zaista... Onda od ovih potencijalnih, mozemo da "precrtamo" Dasica i Gordica... Posto Veseli i Lazmi ostaju, potencijalna pojacanja mogu da budu samo Srbi! Ko kaze za nekog drugog da kao dolazi, a nije Srbin, sigurno laze! :)
 
Последња измена:

Genius

Hrabro momče
Учлањен(а)
14.11.2006
Порука
1.866
Reaction score
48
Локација
Beograd
e tu si u pravu ... kkp 2 stranca i 2 domaca vec imamo ....

micov ne znam ciji pasos ima? srpski valjda?
 

TALICNI TOM

Dva vrana gavrana
Учлањен(а)
16.12.2008
Порука
2.576
Reaction score
95
da,Micov je srbin,i nista mi nije jasno sto se njega tice jer nam je bio blizu na polusezoni,ali koliko sam cuo blizi je trenutno " drugoj strani " nego nama,ne znam koji su razlozi ...
 

Давид

Уредник - Стара гарда
Учлањен(а)
26.06.2007
Порука
3.747
Reaction score
60
Локација
Београд
Marinovic=Koroman ja ne bih voleo da ga vidim u nasem dresu :banghead

О чему ти причаш, не знам чему такво поређење.


Што се тиче странаца, Дуле је синоћ рекао да се играчи са територије бивше СФРЈ (ван Србије) рачунају као странци. Ваљда је код нас дозвољено 4 странца, али он очекује да се, врло брзо, то промени када су у питању играчи из БиХ и ЦГ, да се не рачунају као странци.
 

djomla

Partizanovac
Учлањен(а)
20.02.2007
Порука
4.134
Reaction score
17.837
Локација
U Kinšasi
Davide, mislim da nisi u pravu.

Koliko sam ja razumeo, dozvoljeno je trenutno 2 stranca + 2 iz bivsih republika. A to ce se, kako Dule rece, promeniti na 4 strana igraca, bez obzira na to odakle su. Tako da cemo moci da imamo npr. 3 amera + 1 crnogorca, ili npr. 4 crnogorca.
 

Maestro

Super Moderator
Учлањен(а)
25.09.2007
Порука
8.062
Reaction score
8.348
Локација
Crno bela Srbija nesloga je ubija
I ja sam hteo to da pomenem za Marinovica,nego reko bolje ne ko zna kako ce svi da reaguju. Odlican je i po meni glavna snaga zvezde, bez njega su skroz druga ekipa a i od kako je neko rekao skoro,ovde na forumu, da je grobarcina gledam ga drugacije, ne mrzim ga niti mi se gadi sto igra za komsinicu! Nije nimalo tacno da je isti koroman, covek je samo pravi rpofesionalac i maksimalno se posvecuje radu u klubu, nemoj da se lazemo njemu je dolazak u zvezdu povratio karijeru na uzlazni nivo ali sam siguran da bi dosao kod nas.
 

Deki

Grobarčina
Учлањен(а)
16.09.2007
Порука
1.530
Reaction score
3.685
Локација
Beograd
ja sam to razumeo kao i david

inace dule je rekao da ce sa markovicem i bobijem probati ali da on uopste nije optimista po tom pitanju pa bi trebalo da prestanemo sa njihovim licitiranjem ... ono kako sam ja shvatio duleta , pokusace da napravi tim koji ce za par godina nesto uraditi u evropi znaci nesto mladju ekipu
 

NJ22

Banned
Учлањен(а)
11.04.2009
Порука
559
Reaction score
0
Локација
Mladenovac
@NJ22

Što se tiče kapitena Petra Božića i Slavka Vraneša, oni ostaju u ekipi. "Njih dvojica nisu diskutabilni", kaže njihov trener. (Mondo)

Evo, vidis da kaze :) A odakle to da smemo imati samo dvojica sa bivse SFRJ? Mislim, nisam znao za to zaista... Onda od ovih potencijalnih, mozemo da "precrtamo" Dasica i Gordica... Posto Veseli i Lazmi ostaju, potencijalna pojacanja mogu da budu samo Srbi! Ko kaze za nekog drugog da kao dolazi, a nije Srbin, sigurno laze! :)
Vidim sad :D

A sto se tice stranaca sinoc Dule rece da smemo imati 2 stranca (pravih stranaca kako to da nazovem) i 2 stranca koji sacinjavaju zemlje iz bivse SFRJ.
 

Cerberus

Grobarčina
Учлањен(а)
29.11.2008
Порука
1.027
Reaction score
56
To kako se Marinovic sada ponasa, pa delom i kako igra, to nije za Partizan, ali ukoliko je on raspolozen da dodje u Partizan, to automatski znaci da je spreman da se promeni i to radikalno. Setite se kakav je divljak i po igri i po ponasanju bio Vranes, ovo danas bukvalno nije isti covek.
Prodornost i dobar sut je ono sto mi se svidja kod Marinovica, kao i cinjenica da je veliki Grobar. Zato bih bio vrlo zadovoljan da dodje kod nas.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top