Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2009/10

Статус
Затворена за писање одговора.

Lothar Matthäus

Grobarčina
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
3.245
Reaction score
186
Локација
U drzavi ometenoj u razvoju
Jesu ti vecernje novosti izvor ili je svet?

Grcki cigani mogu da se sagnu, Dule nije na prodaju...a ako ikada i bude otisao negde to sigurno nece biti ti grcki paori
 

NN G012

Grobarčina
Учлањен(а)
25.02.2007
Порука
4.314
Reaction score
74
Локација
ЈТ
Dobice cigani samo jednu kurcinu... Da je bilo koji drugi klub u pitanju pa i da se zabrinem, alo ovako, ma daj!
 

Shadow

Grobar
Учлањен(а)
08.02.2007
Порука
911
Reaction score
497
Hahaha ja ne mogu da verujem da su poceli da vrse ovakve pritiske i sto se domaceg prvenstva tice! Nabijaj komplex u 2 drzave !
 

Enslaved

Grobar
Учлањен(а)
30.11.2006
Порука
10.209
Reaction score
33.457
Локација
vaginamandibularia
Nemoj Dule, nemoj među cigane! Ne znam kako je vama, ali meni se plače... od smeha :D
Čuli smo i pročitali u poslednjih 7-8 godina razna sranja, ali ovo je najveće :D
Isto tako su mogli da napišu da preuzima Dule klupu Intera, a da će Marić da zameni Eta koga Morati želi da proda zbog poraza Kameruna od Srbije ..
 

Паки

Еx to sam ja
Учлањен(а)
23.06.2009
Порука
4.631
Reaction score
372
Локација
Beograd,hala Pionir sektor A2
pa stvarno ste komedija!mogli ste bilo koji drugi klub da date kao vest pa da neko i poveruje,ali baš grčke cigane...čista dezinformacija i namerno plasirana vest,posle ovoga ne bi me čudilo da se hemosi kojim čudom pojave sutra
 

drumo

Grobarčina
Учлањен(а)
19.10.2009
Порука
1.695
Reaction score
80
Локација
tumba libre ...
Ово је више неозбиљно од озбиљног, нешто као спортал ал мало горе.
 

Chiba

Početnik
Учлањен(а)
08.06.2008
Порука
69
Reaction score
0
Локација
Vrsac
Samo pogledas ime portala i sve ti jasno...
 

Паки

Еx to sam ja
Учлањен(а)
23.06.2009
Порука
4.631
Reaction score
372
Локација
Beograd,hala Pionir sektor A2
ma dobro da nisu rekli da je dule usled nedostatka motiva na klupi partizana rešio da preuzme crvenu zvezdu i spasi je od propadanja.100% sam siguran da dule neće ići u olimpijakos,ne samo ove godnego uopšte.dule kad osvoji 10.titulu i kad osvoji EL postaće trener koji je sa partizanom osvojio sve moguće trofeje,tako da motiva još ima a više i nije toliko neralno.
 

partizanfc

Grobar
Учлањен(а)
14.05.2008
Порука
863
Reaction score
11
Локација
Barselona
skoro sam se pukao smijat kad sam pročitao vijest.. još uvijek mislim da je prvi april.. hahaha
 

p_dragan

Grobar
Учлањен(а)
18.04.2009
Порука
339
Reaction score
0
Da, sve ovo liči na jednu cigansku "pripremu" utakmice ovih klošara iz Vršca, ova vest o Olimiakosu i ono saopštenje kako neće doći na utakmicu...
 

Macak-Zemun

Millwall huligan u penziji
Учлањен(а)
24.01.2010
Порука
2.341
Reaction score
840
Локација
Ima jedan grad, pored je Beograd
Nemojte da brinete cigani pirejski i da prodaju sve brodove nemaju dovoljno da plate Maestra Duleta,a o ostalima da ne pricam,kako sad stoje stvari izvesno 90% da svi ostaju jos godinu,nadam se da ce mo prikupiti letos jos malo love i onda ce biti 100% ostanak
 

CrazySerb

Grobarčina
Учлањен(а)
16.12.2008
Порука
1.925
Reaction score
1.980
Локација
Kikinda
Mamicu im cigansku jebem...!!!

Enslaved pa lepo kaze covek SVI...
 

Webb

Grobar
Учлањен(а)
01.03.2009
Порука
587
Reaction score
134
Локација
Nis
^ bice ovo zanimljivo leto! :D
 

grobar032

Grobarčina
Учлањен(а)
27.02.2007
Порука
5.110
Reaction score
554
Локација
Humska 1
Мене занима зашто се наш клуб није огласио поводом саопштења дрогераша? Бар ја нисам видео никакав званични ''одговор'' на њихову прозивку. Ово питам јер ако уземете било које данашње новине сви текстови иду отприлике овим редоследом:
-дрогераши не долазе у Београд
-судије краду за Партизан
-хоће да нас бију у Пиониру
-Марић у затвор
-и тек негде на крају, ако се уопште и помене у тексту да Партизан води са 2:0 у серији
Мислим да ово извртање стварности и изношење оволике гомиле глупости и лажи у јавност, прећуткивањем се неће обелоданити. Већ, као по обичају, ми ћемо испасти увек лопови и неко ко намешта утакмицу, док сви остали јадни цркоше од играња и тако даље, а опет не могу ништа да освоје. Треба једном за свагда да се изађе са неким оштрим саопштењем, као што је онда урадио ФК, када су ганци прозивали. Или да их тужимо за клеветање око намештања или тако нешто, морамо дрогерашима и осталој багри запушити уста једном заувек, и на миру их пустити да ћутке гледају ову нашу Династију...
 

Паки

Еx to sam ja
Учлањен(а)
23.06.2009
Порука
4.631
Reaction score
372
Локација
Beograd,hala Pionir sektor A2
nego šta se onaj debil dačić kurobeca da će biti prijava zbog tuče,kao pominje se i mogućnost zatvorske kazne(novinarsko sranje).šta god se desi on mi iskoči na tv-u.ima on pametnija posla od rešavanja obične košarkaške tuče...
 

grobarstvo

Guest
Prvo zatvor za njegove kolege politicare,bagru lopovsku.Dacicu ostavi nase kosarkase na miru.Da nije bilo njih niko ne bi cuo za Srbiju proteklih godina.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top