Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2009/10

Статус
Затворена за писање одговора.

Давид

Уредник - Стара гарда
Учлањен(а)
26.06.2007
Порука
3.747
Reaction score
60
Локација
Београд
Наши и не треба да одговарају на прозивке, бар не док се не заврши првенство, а онда ће сигурно бити реакције.
 

Паки

Еx to sam ja
Учлањен(а)
23.06.2009
Порука
4.631
Reaction score
372
Локација
Beograd,hala Pionir sektor A2
partizan završava sezonu dan posle završetka NBA lige!interesuje me da li se sada igra još neka liga u evropi,zavšena su skoro sva prvenstva u evropi,jedino ne znam da li italijani još igraju.odigrali smo puno utakmicu,čak 22 u evroligi pa nek tako bude i sledeće godine
 

zoran mne

Grobarčina
Учлањен(а)
20.12.2007
Порука
1.147
Reaction score
1.454
Локација
Podgorica cijela, crno-bijela
Klub radi pametno, sačekaće i formalno proglašenje šampiona, pa će se onda oglasiti. Zar nije Todorić i javno rekao da će sve reći po okončanju finalne serije. Što se tiče Dačićeve izjave, tako mora. Lučić i Lešić su bili u civilu i isto je kao da su navijači uletjeli i tukli. Mislim da će proći sa uslovnim kaznama ili dobrotvornim radom
 

Фидел

ex PAKY 92
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
1.423
Reaction score
73
Локација
Havana
Мене занима зашто се наш клуб није огласио поводом саопштења дрогераша? Бар ја нисам видео никакав званични ''одговор'' на њихову прозивку. Ово питам јер ако уземете било које данашње новине сви текстови иду отприлике овим редоследом:
-дрогераши не долазе у Београд
-судије краду за Партизан
-хоће да нас бију у Пиониру
-Марић у затвор
-и тек негде на крају, ако се уопште и помене у тексту да Партизан води са 2:0 у серији
Мислим да ово извртање стварности и изношење оволике гомиле глупости и лажи у јавност, прећуткивањем се неће обелоданити. Већ, као по обичају, ми ћемо испасти увек лопови и неко ко намешта утакмицу, док сви остали јадни цркоше од играња и тако даље, а опет не могу ништа да освоје. Треба једном за свагда да се изађе са неким оштрим саопштењем, као што је онда урадио ФК, када су ганци прозивали. Или да их тужимо за клеветање око намештања или тако нешто, морамо дрогерашима и осталој багри запушити уста једном заувек, и на миру их пустити да ћутке гледају ову нашу Династију...
I bolje da ne odgovaramo na njihove prozivke jer na taj nacin im stavljamo do znanja da nas boli tuki za sve njih...
A kada vide da ih ne jebemo ni 5 %, onda kompleksi pocinju da se pretvaraju u ludilo sto nam ubuduce garantuje nastavak dominacije i jos vece ispiranje njihovih pilecih mozgova
Ooo nama je najbolje!!!
 

ajranovic

Grobar
Учлањен(а)
16.07.2009
Порука
711
Reaction score
2
Локација
Kragujevac
E sad mozemo da se raspisemo, ko dolazi ko odlazi i tako to:buhaha
Moderatori ce da polude :pop
 

CrazySerb

Grobarčina
Учлањен(а)
16.12.2008
Порука
1.925
Reaction score
1.980
Локација
Kikinda
Ne trebaju nam pojacanja,samo nek ova ekipa ostane na okupu :)
 

KKP

Grobarčina
Учлањен(а)
29.05.2008
Порука
1.053
Reaction score
1
Локација
Srbija
Pa za neki dan, mogle bi da se otvore teme "KK Partizan 2010/11" i ""Prelazni rok 2010/11", jer to sada sledi, posle zavrsetka, uspesnog zavrsetka jedne duge sezone, najuspesnije u poslednjih ko zna koliko godina. Opet tripla kruna (Kup Koraca, NLB liga i Superliga), dok smo u Evroligi napravili fantastica uspeh i plasirali se na F4, gde smo bili 4-ti, a nijansa je odlucila da budemo bar vicesampioni.

Svaka cast Partizane! U novoj sezoni ocekujemo sve isto, a tu Evropu cemo osvojiti opet, siguran sam, kad, tad :)
 

CrazySerb

Grobarčina
Учлањен(а)
16.12.2008
Порука
1.925
Reaction score
1.980
Локација
Kikinda
Ako misle da ce ovim ciganisanjem baciti mrlju na nasu titulu...Zajebali su se opasno...Napuse mi se kurca svi,pocev od Lukajica i Macvana!
 

drumo

Grobarčina
Учлањен(а)
19.10.2009
Порука
1.695
Reaction score
80
Локација
tumba libre ...
Svakom Srbinu se kenja od vrsackih saopštenja!trofej vlasnika ne menja narkomani doviđenja! ( mala obrada vec znane pesmice)
 

Macak-Zemun

Millwall huligan u penziji
Учлањен(а)
24.01.2010
Порука
2.341
Reaction score
840
Локација
Ima jedan grad, pored je Beograd
Vrlo uspesna za nas sezona,mozda i najbolja i trofejnija,jedino ostaje zal za bar jednom pobedom na F4,ali nije bitno....a sta drugi pisu i misle o nama jebe mi se kao za lanjski sneg
 

MladenGPG

Grobarčina
Учлањен(а)
24.04.2008
Порука
2.538
Reaction score
41
partizan završava sezonu dan posle završetka NBA lige!interesuje me da li se sada igra još neka liga u evropi,zavšena su skoro sva prvenstva u evropi,jedino ne znam da li italijani još igraju.odigrali smo puno utakmicu,čak 22 u evroligi pa nek tako bude i sledeće godine
жабари још играју колико ја знам. Само ми ништа није јасно, Сијена води 3:0, данас је 4-а утакмица, значи на 4 побједе се игра!?
 

Паки

Еx to sam ja
Учлањен(а)
23.06.2009
Порука
4.631
Reaction score
372
Локација
Beograd,hala Pionir sektor A2
Zar nije Todorić i javno rekao da će sve reći po okončanju finalne serije.

on će da kaže da prvi put čuje da je tako nešto obećao:D

Ako misle da ce ovim ciganisanjem baciti mrlju na nasu titulu...Zajebali su se opasno...Napuse mi se kurca svi,pocev od Lukajica i Macvana!

mislim da su oni najmanje želeli da se utakmica ne odigra.
 

Фидел

ex PAKY 92
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
1.423
Reaction score
73
Локација
Havana
E sad kad je sezona gotova, mozemo ocekivati lepe vesti iz kluba kada su u pitanju sponzori i pojacanja...
 

Duci Kecman

Grobar
Учлањен(а)
03.04.2010
Порука
303
Reaction score
0
Неки Вршчанин да потврди причу за Марјановића ? Овде се прича да је прича 90% готова.. И колико су озбиљни његови проблеми са коленима ?
И да ли неко приближно зна за које паре је Бо играо ове сезоне...?
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
Pa za neki dan, mogle bi da se otvore teme "KK Partizan 2010/11" i ""Prelazni rok 2010/11", jer to sada sledi, posle zavrsetka, uspesnog zavrsetka jedne duge sezone, najuspesnije u poslednjih ko zna koliko godina. Opet tripla kruna (Kup Koraca, NLB liga i Superliga), dok smo u Evroligi napravili fantastica uspeh i plasirali se na F4, gde smo bili 4-ti, a nijansa je odlucila da budemo bar vicesampioni.

Svaka cast Partizane! U novoj sezoni ocekujemo sve isto, a tu Evropu cemo osvojiti opet, siguran sam, kad, tad :)

Biće otvorena za nekoliko dana a do tada se strpite i slavite 17 titulu.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top