Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2009/10

Статус
Затворена за писање одговора.

VJ@NS

Grobarčina
Учлањен(а)
06.11.2007
Порука
4.107
Reaction score
1.486
Локација
Topèidera lepša strana
Ја већ резимирам.

НБА турнеја, ''корњача'' трчала са Хусеин Болтом...
Милоје Велики завршио каријеру....
Стицајем околности,нисмо добили Паласија него Фифтару, уместо Милоја Лија момчину...
Расуло на старту туга једна против Цибоне ...И када не будеш први ти...
Уштимавање и пумпање комплекса Аиту...И празан Пионир на савршеним малим утакмицама.
'Дошло је наше време ви сте историја'...испоставило се као статистичка грешка за коју су цигани драни до краја првенства.
Парни ваљак креће да меље Алекс разгрће,шокови за нас и за целу Европу,Барса,Пао ајд сви три лепе,а викендом опет празно.
Узимање купа,уз сво циганисање наоколо,кидање Макабија као беба звечку,игла у срце у сред Загреба,и нове первезије само нама својствене у Паризу и пре њега.

5на5,3на3, рапсодије(силовања јадника у лобању) и крвави фајтови, европске судијске комисије и жалбе јајарских клубова широм Европе, шутеви који побеђују 4ту димензију и шутеви који су теме саопштења,победа при резултату 0-0 .Ко није живео у нашој ери тај никад неће разумети ову причу.Хвала вам момци за све слатке и горке моменте у 72 јебене утакмице. :respect

а за неке само овај ред :

......................................................
 

WAleks

Grobar
Учлањен(а)
16.03.2007
Порука
292
Reaction score
11
Локација
Zemlja izlazeceg sunca..
Čestitam našim momcima na sjajnim predstavama koje su nam priređivali ove sezone. Bilo je zadovoljstvo gledati ih kako se bore za crno-bele boje.

Proslava titule juče sjajna, falili su neki ljudi ali da ne kvarim i sebi i drugima raspoloženje, idemo na zasluženi odmor i negujemo grla za sledeću sezonu, nama ona ipak uvek dođe :D:
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.756
Reaction score
55.285
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Ја већ резимирам.

НБА турнеја, ''корњача'' трчала са Хусеин Болтом...
Милоје Велики завршио каријеру....
Стицајем околности,нисмо добили Паласија него Фифтару, уместо Милоја Лија момчину...
Расуло на старту туга једна против Цибоне ...И када не будеш први ти...
Уштимавање и пумпање комплекса Аиту...И празан Пионир на савршеним малим утакмицама.
'Дошло је наше време ви сте историја'...испоставило се као статистичка грешка за коју су цигани драни до краја првенства.
Парни ваљак креће да меље Алекс разгрће,шокови за нас и за целу Европу,Барса,Пао ајд сви три лепе,а викендом опет празно.
Узимање купа,уз сво циганисање наоколо,кидање Макабија као беба звечку,игла у срце у сред Загреба,и нове первезије само нама својствене у Паризу и пре њега.

5на5,3на3, рапсодије(силовања јадника у лобању) и крвави фајтови, европске судијске комисије и жалбе јајарских клубова широм Европе, шутеви који побеђују 4ту димензију и шутеви који су теме саопштења,победа при резултату 0-0 .Ко није живео у нашој ери тај никад неће разумети ову причу.Хвала вам момци за све слатке и горке моменте у 72 јебене утакмице. :respect

а за неке само овај ред :

......................................................
Ćao ,zdravo i može lock posle ovoga.
 

Petar-Skopje

Super Moderator
Уредник
Учлањен(а)
19.01.2007
Порука
4.299
Reaction score
2.878
Локација
MKD
Svaka cast momcima koji su nama priredili da uzivamo u 72 sjajne pretstave ove sezone, da nam poklonu najbolju sezonu u istoriji kluba(po meni bolja i od '92) !:respect Vidim niko nije napisao, ali mi smo ljudi najtrofejniji klub u Evropi ove godine, jedini klub koji je osvojio 3 titule ove sezone, i plus sto smo igrali na F4 u EL!:clap Kamo srece da na leto odu samo najgori igraci, a ne najbolji(pre svega mislim na Bo, Li, Kecman...) i to da budu maximum 1-2!?:wink: Koliko je to moguce, ne znam videcemo!?:confused
 

TALICNI TOM

Dva vrana gavrana
Учлањен(а)
16.12.2008
Порука
2.576
Reaction score
95
IGRACIMA,STRUCNOM STABU,I NAVIJACIMA

HVALA ZA SVE STO SU URADILI OVE GODINE ,STO SMO I DALJE NAJBOLJI A STO ME NAJVISE RADUJE JE STO ZNAM DA CEMO BITI JOS BOLJI :respect:respect:respect

ostalima mogu samo da porucim da nastave da pisu saopstenja,da i dalje lice jedni na druge,i da se sto vise bave sudijama i ostalim stvarima a sto manje da treniraju i uce od sampiona ...ukoliko se to desi realno je da naredne sezone jos neko udje u GUBITNICKI SINDIKAT :D


posto je sezona zavrsena,da najavim da smo dobili i prvo pojacanje - MTS,ugovor na 3 godine,uslovi zadovoljavajuci :clap
najverovatnije vrlo brzo ce biti i zvanicno - Bobi Marjanovic
 

Давид

Уредник - Стара гарда
Учлањен(а)
26.06.2007
Порука
3.747
Reaction score
60
Локација
Београд
За нама је једна од најуспешнијих сезона у историји нашег клуба. Све је виђено и речено, идемо у нове победе.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top