Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2009/10

Статус
Затворена за писање одговора.

ajranovic

Grobar
Учлањен(а)
16.07.2009
Порука
711
Reaction score
2
Локација
Kragujevac
Jel ti to imas neki info, ili su to samo tvoje zelje? Ako imas nesto konkretno, podeli to sa nama ;)
 

Boris-NK

Grobarčina
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
1.986
Reaction score
8
Локација
Niksic
To je Duletova zelja :wink: ima dosta toga oko Dasica, tvrdi se pazar kako sam cuo. Ovi ga precjenjuju, ali tesko da ce ga neko od jacih klubova uzeti. Ako mu menadzeri budu svojeglavi ostace on u Buducnosti ili ce ga uvaliti nekom prosjecnom evropskom timu, osim naravno ako ga ne puste u Partizan sto ce se ja mislim najvjerovatnije desiti.

E da, ni Dasic ne zeli da ostane u Buducnosti, kao ni da ode u neki prosjecni tim u Evropi, a ima zelju da igra za nas...
 

Genius

Hrabro momče
Учлањен(а)
14.11.2006
Порука
1.866
Reaction score
48
Локација
Beograd
jel neko od vas insajdera zna mozda sta se desava sa micovim ... kolko mi se cini istekao mu je ugovor? jel moguce da takav igrac nije jos nasao klub?
 

TUKI

Početnik
Учлањен(а)
18.07.2008
Порука
191
Reaction score
2
ja sam prezadovoljan prelaznim rokom.Posto se ove godine nista ne boduje, vazna mi je samo Titula i da se u EL ovi golobradi momci doskoluju, kako bi za par godina bili nosioci igre. Bravo za Duleta i upravu
meni je sve vazno jer kako nas jebu ovih godina ako ne budemo svuda tako dobri ko lane ne bi me cudilo da kazu e ipak se boduje i ova godina
:banghead...moze im se jbg,ali ja ne sumnjam dok je dule ziv da cemo propasti ili nesto slicno....DV>cak noris

svaka cast za prelazni rok iako smo ostali bez tnt tu su kecman,miloje i nadam se buduce zvezde kao sto su sada tnt da tako budu i veseli,djekic,sinovec,mitrovic....
 

Mister MVP

Urednik - Košarkaški Derviš
Уредник
Учлањен(а)
17.06.2007
Порука
5.361
Reaction score
3.806
Локација
NBG

Deki

Grobarčina
Учлањен(а)
16.09.2007
Порука
1.528
Reaction score
3.655
Локација
Beograd
zar micov nije igrac panioniosa ?
 

ima*jedan*tim

Grobar
Учлањен(а)
16.08.2008
Порука
489
Reaction score
0
Локација
partizan.net
Nadam se da neću toliko pogrešiti temu...

u pobedi Češke nad Estonijom 80-54, Veseli 11p,4sk,4uk
 

Firestarter

Grobarčina
Учлањен(а)
28.05.2008
Порука
1.676
Reaction score
72
Znači još Dule i jedan plej stranac i ja sam u potpunosti zadovoljan pojačanjima,biće ponovo gaženja raznih od strane Partizana i to na svim poljima.Mislim da nekima predstoji još jedna košmarna sezona....a s obzirom i da se dovode i talentovani mladi igrači,znači planira se i dalje popularno nazvana i tako odomaćena DOMINACIJA
 

BanePFC

Grobarčina
Учлањен(а)
05.01.2007
Порука
1.769
Reaction score
295
Локација
. I .
pa Dule nam svake sezone dolazi kao najvece pojacanje, sto znaci bez brige :wink:
 

Firestarter

Grobarčina
Учлањен(а)
28.05.2008
Порука
1.676
Reaction score
72
Peko
Ne brini,momak zvani Vlada Jovanović majstorski obavlja posao dok Dule odsustvuje,neće tu biti uopšte problema
 

Ala-Munja

Del boy
Учлањен(а)
31.01.2007
Порука
8.413
Reaction score
489
Локација
...
Vesely dao 11p +4 sk protiv Estonije. Ceska dobila lako...
 

boksa

Grobarčina
Учлањен(а)
05.10.2006
Порука
3.421
Reaction score
813
Mislim da je realno ocekivati od njega da ima 10p i 6sk po mecu otprilike...mnogi ocekuju od njega da bude nosilac igre, mislim da je jos mlad za to ali ovakav ucinak je skroz realan, ima on jos dosta stvari da popravi sto se tice napada jer on tek sad igra na trojci a dosao je kao centar, za odbranu i skokove i angazovanje ne brinem. Interesuje me koliko je popravio sut tj da li je dobro odradio domaci zadatak...
 

VJ@NS

Grobarčina
Учлањен(а)
06.11.2007
Порука
4.107
Reaction score
1.486
Локација
Topèidera lepša strana

zoran mne

Grobarčina
Учлањен(а)
20.12.2007
Порука
1.146
Reaction score
1.452
Локација
Podgorica cijela, crno-bijela
ja mislim, bez obzira što sam prezadovoljan ekipom, da i za Dašketa ima mjesta. On momak nije ništa kriv. Zeli u Partizan, Dulence radi s njim u repki CG, prezadovoljan je njime. A sa takvom rotacijom i fondom igrača na 3 i 4, bili bi kao CSKA od predprošle godine. Tempo naše igre i u odbrani i napadu bi bio razarajući
 

Shadow

Grobar
Учлањен(а)
08.02.2007
Порука
911
Reaction score
497
Boksa , sto se Veselog tice , cuo sam da mu je Dule na kraju sezone dao zadatak da dok ne ubaci 1000 suta sa poludistance nema izlaska iz sale :) Seti se kad je Velickovic poceo da puca trice a sezonu pre toga nista . :) Ma bicemo jaki ko crna zemlja !
 

boksa

Grobarčina
Учлањен(а)
05.10.2006
Порука
3.421
Reaction score
813
Pa na to sam i mislio:wink: samo on po meni mora i da popravi tehniku suta i izbacaja
 

timotije

Grobar
Учлањен(а)
02.10.2006
Порука
292
Reaction score
1
"Zlatni" Đekić ide u Partizan
Subota, 15. avgust 2009. 10:28
Partizan će dovesti još jednog mladog košarkaša - Branislava Đekića iz FMP Železnika, prenosi "Sportski Žurnal".

Talentovani krilni centar, koji je sa juniorskom reprezentacijom na nedvano završenom Evropskom prvenstvu osvojio zlato, pre nekoliko dana je proslavio 18. rođendan, pa mu je vreme da potpiše prvi profesionalni ugovor.

Međutim, Đekić neće ostati u Železniku već će, uz propisano obešetećenje od 150.000 evra, preći u tim Duška Vujoševića. On bi trebalo da nadomesti odlazak Novice Veličkovića u Real Madrid.

(MONDO, foto MN Press)
i zvanicno...
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top