Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2010/11

Статус
Затворена за писање одговора.

Давид

Уредник - Стара гарда
Учлањен(а)
26.06.2007
Порука
3.747
Reaction score
60
Локација
Београд
За нама је једна од најуспешнијих сезона у историји нашег клуба. Нека нам ова нова сезона буде још успешнија.
 

Shadow

Grobar
Учлањен(а)
08.02.2007
Порука
911
Reaction score
497
I idemo! Svaka cast momcima na prosloj sezonu, rekao bih najuspesnijoj u istoriji kluba. Na pocetku sezone vecina je sve posmatrala u neverici, nov tim, stranci koji su kasno dosli, Aleks Maric koji je bio anonimus, mladi Djekic, Mitrovic, Sinovec, pa cak i Lesic, Lucic, Balaban, poraz od Cibone na startu, a onda... Mec po mec, poen po poen, eksplozija Marica, ludi prodori Mc Calleba, fantasticna zakucavanja Veselog, pobeda nad olimpijakosom, koja nas je po meni ,,lansirala" i kad su momci shvatili da mogu! Pala je i Barcelona u fantasticnoj atmosferi koja do tada verovatno nije vidjena, mogu slobodno da kazem u Evropi! Pa onda fanstaticne pobede protiv Makabija, vracanje sa -21, ludnica u Areni, FINAL 4 EURO LIGE, sekunde,centimetri, 2 poena su nas delila od finala i makar vice sampiona evrope, mada su ovi momci za sve nas verujem svetski sampioni! Mladi igraci koji su kidali i koji ce tek kidati i pokazati sta stvarno mogu. Osvojen Kup u Nisu, osvojena NLB liga Kecmanovom trojkom sa vise od 20 metara, 0.6 sekundi pre kraja u sred Zagreba, Mariceva trojka protiv hemofarma jos iz vece daljine, osvojena Domaca liga u 2 utakmice u seriji do 3 pobede ( to samo mi mozemo ), fantasticna proslava. I to bi otprilike bilo to. MOMCI, DULE, SALE, TODORICU - HVALA VAM NA SVEMU !!!
 

Loki85

Grobar
Учлањен(а)
13.10.2009
Порука
851
Reaction score
876
Локација
Wien
Iskoristio bih ovu priliku da cestitam KK Partizan na izuzetnoj sezoni, i da im pozelim da nastupajuca bude uspesna bar kao ova prethodna! Ne znam da li ce uspeti da se ponovi uspeh, ali ono sto znam je da ce momci koji ostanu, momci koji dodju, strucni stab, i uopste svi u i oko KK Partizan da daju sve od sebe... To je meni dovoljno!

Za ovo do sada: :respect:respect

Za ono sto sledi: :D::D:
 

grobarstvo

Guest
I u novoj sezoni zelimo isto.Sva tri "domaca" trofeja i ako moze bar finale evro lige.Bio bi to napredak u odnosu na tek zavrsenu sezonu.Ali ,iako toga ne bude,nece biti strasno.Nemamo pravo da se ljutimo na nase igrace.Ulepsali su nam ovu godinu.Hvala vam .
 

CrazySerb

Grobarčina
Учлањен(а)
16.12.2008
Порука
1.925
Reaction score
1.980
Локација
Kikinda
Sjajna sezona,sledece da ponovimo ovaj uspeh i ja sam prezadovoljan...Ako moze i korak dalje ,bar finale Evrolige :)
 

Фидел

ex PAKY 92
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
1.423
Reaction score
73
Локација
Havana
Šampionsko slavlje na splavovima


19. jun 2010. 13:55 > 14:05
Partizanovi Amerikanci proslavili novi trofej na žurci na jednom od beogradskih splavova.
v173708p0.jpg

Košarkaši Partizana imali su sezonu iz snova. Uz onu iz 1992. godine kada je Partizan osvojio titulu prvaka Evrope, ovo je sigurno bila najuspešnija u istoriji kluba.

Crno-beli su ponovo osvojili "triplu krunu", treći put zaredom, ali ono u čemu su nadmašili uspehe iz prethodne dve sezone je igranje na završnom turniru Evrolige u Parizu. Partizan je, zvanično, četvrta ekipa u Evropi, osvajač je NLB Lige, pobednik nacionalnog kupa i prvak Srbije.

Košarkaši Partizana su zaslužili opuštanje i odmor, a Amerikanci Bo Lester Mekejleb i Lorens Roberts, koji su dali ogroman doprinos uspesima, odlučili su da, posle treće "utakmice" finala plej-ofa, titulu proslave na jednom od popularnih beogradskih splavova - Freestyler.

Mekejleb i Roberts dobro su se zabavili, a devojke su pošto-poto želele da se upoznaju, pre svega, sa plejmejkerom Partizana.

On im je izlazio u susret, ćaskao sa njima, ali ništa više od toga. Bilo je i onih koji su "bacali koske" američkim košarkašima, koji su bili obučeni kao pravi reperi.

(MONDO)


 
Последња измена:

Petar-Skopje

Super Moderator
Уредник
Учлањен(а)
19.01.2007
Порука
4.299
Reaction score
2.878
Локација
MKD
Srecno u novu sezonu i neka ova sezona bude zacinjena sa jedan trofej vise nego prethodnu!!!:s :D:
 

PARTIZAN

Partizan
Учлањен(а)
04.05.2009
Порука
11.900
Reaction score
315
Pripreme počinju, kao po običaju svih poslednjih godina, najverovatnije u prvoj sedmici avgusta...I opet će se sve vreme raditi u Beogradu, trčati po parkovima, vežbati u sali...Nikakvih "kurčenja" sa putovanjima na neke egzotične destinacije ili na neke planinčine...Možda se ode negde na par dana na neki turnirčić ili tako nešto, ali u principu ćemo se pripremati u Beogradu...Višegodišnji pobednički koncept i recept se jednostavno ne menja...
 

PARTIZAN

Partizan
Учлањен(а)
04.05.2009
Порука
11.900
Reaction score
315
...Mekejleb i Roberts dobro su se zabavili, a devojke su pošto-poto želele da se upoznaju, pre svega, sa plejmejkerom Partizana.

On im je izlazio u susret, ćaskao sa njima, ali ništa više od toga...
(MONDO)

E ove naše brojne sponzorušice po Beogradu, po splavovima...toga nema nigde na ovom svetu...Nekad mi dođe da se smejem, a nekad vala i da plačem zbog ove činjenice...Zamislite Boa da nije košarkaš Partizana, i to još jedan od najboljih plejeva u Evropi...ne znam da li bi ga uopšte pustili na splav...a sad bi ga i naše sponzorušice najradije pojele... :)
 

kezman mateja

Grobar
Учлањен(а)
02.05.2008
Порука
623
Reaction score
6
veseljak.jpg


QUOTE (AleksandarSRB @ 20.06.2010, 12:10)
Kakva slika !!!!!!!!!!
 

Boris-NK

Grobarčina
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
1.986
Reaction score
8
Локација
Niksic
Povela se neka diskusija u temi prelazni rok, a mislim da to ovdje odgovara, pa da kazem i svoje misljenje. U ovoj narednoj sezoni, po meni, ciljevi bi trebalo da budu domaca titula i top16 u EL i da budemo prvi po onom bodovanju za ucesce u EL i to je uspjesna sezona. Mada ne sumnjam da ce biti nesto i preko toga...
 

Dramis

Grobar
Учлањен(а)
24.06.2009
Порука
619
Reaction score
7
Kada se bude znao sastav ekipe mozemo govoriti o ciljevima,sada samo o zeljama,pa eto ja mislim da i da znatno popravimo finansije treba razmisljati na duze staze,jer sta ako sad budu jednogodisnji ugovori,kao sto je dosad bio slucaj sa strancima,dogodine ostaju samo Mitrovic i Djekic pod ugovorom,znaci samo Bozic i eventualno Kecman ako ostane na 1 god svi ostali koji bi dosli na 2 i vise.Ponovicu i ovog puta ako dodju te pare iskoristiti da se stabilizuje klub na duze.Samo ja jos ne vidim neku veliku lovu za sad,MTS na 3 god,ako je ranija prica aktuelna to je milion po sezoni,a ako su oni gen sponzor znaci ostali kudi kamo manje,priznacete to nije dovoljno ni za prezivljavanje ,a da ne pricamo o nekom napadanju Evro lige.Znaci kako god ,maksimalno pojacati rad sa mladjim selekcijama,prikljuciti jos talentovanih igraca,iskoristiti ovo leto za zestok rad sa klincima i ako tako bude eto i ja cu se sloziti da budu ciljevi da za 2 do 3 god napadnemo sam vrh.U ovu neku viziju se na zalost ne bi uklapali Vranes,Braca,za Sinoveca prosto ne znam da li postoji prostor za poslednju sansu.to je neko moje razmisljanje a svakako da je merodavno ono sto odluce vodeci ljudi u klubu i ja cu im i ovog puta verovati,znaci bice valjda sve kako treba.
 

PARTIZAN

Partizan
Учлањен(а)
04.05.2009
Порука
11.900
Reaction score
315
Jbg...takav je termin da ni posle tog žreba ama baš ništa nećemo znati...niko u tom trenutku neće imati formiran tim, apsolutno niko....ok, možeš da računaš da ovaj ili onaj ima više para, da je za pretpostaviti da će imati mnogo jači tim nego neko drugi, ali nešto konkretnije za analizu i prognoze - nemaaaaaa....
 

NN G012

Grobarčina
Учлањен(а)
25.02.2007
Порука
4.314
Reaction score
74
Локација
ЈТ
Pa dobro, ali po imenima cemo bar okvirno znati...
 

FgugiJ

Početnik
Учлањен(а)
22.10.2009
Порука
156
Reaction score
1
Локација
Горњи Милановац
Пошто је сигурно да остају Марић и Весели, са њима и Ђекић, Митровић и Синовец, а вероватно и Божић и Кецман на челу са Дулетом Вујошевић ја мислим да не треба да страхујемо. Прошле године смо остали без прве петорке и ево шта смо направили.

А оно што је такође важно, јесте сукоб са навијачима. Ако то не среде до почетка сезоне, тешко да ћемо моћи да поновимо успехе из претходних година...
 

Фидел

ex PAKY 92
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
1.423
Reaction score
73
Локација
Havana
Upravo tako, to pitanje sa navijacima se mora resiti do pocetka sezone.
Osim, ako uprava smatra da klubu nije potrebna podrska najvernijih navijaca...
U naredna 2-3 meseca ce uprava morati da se suoci sa problemom ako zeli da od starta Evrolige, Partizan ima podrsku Grobara koja igraju bitnu ulogu u stvaranju dobrih rezultata...
Tako da, Silobade i Danilovicu, pamet u glavu!
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top