Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2011/12

Статус
Затворена за писање одговора.

PARTIZAN

Partizan
Учлањен(а)
04.05.2009
Порука
11.900
Reaction score
315
Još jedna sezona je za nama, još jedna sezona sreće i ponosa. Opet su sva 3 trofeja u našim rukama, opet je sve naše! Sad odmor do kraja jula, prvog ponedeljka u avgustu (tradicionalno) kreću pripreme za novu sezonu, a do tad ćemo se verovatno puno baviti time kako bi tim mogao da nam izgleda u sezoni 11/12...Zbog toga otvaram ovaj topik već sad, ali se samo molim Bogu da se ovo ovde ne pretvori u fudbalsku "Radio Milevu".

EDIT:
Kad nam je tim za 11/12 u pitanju, tendencija je da imamo samo 2 Amera, ne 3 kao prošle sezone. Klub će sve učiniti da tako i bude. Samo u nekoj krajnjoj nuždi možemo očekivati 3 Amera...
 
Последња измена:

Zex

Grobar
Учлањен(а)
31.10.2007
Порука
525
Reaction score
173
Локација
Basel / Svajcarska
Posto se nazire da ce nas napusti nasa 4 stranca, moramo kompenzovati njihov odlazak sa igracima koji imaju barem priblizne konstitucije, citaj fizikalije i brzinu. Trebamo zadrzati fizicku superiornost u poredjenu sa drugim ekipa, posto nas je fizicka spremnost, skok i odbrana uvek krasila. Bilo bi odlicno kad bi na "istoku" opet nasli nekog novog Veselog. Licno nemam nista protiv da imamo i 3 amera u ekipi, ali vazno je da barem dvojica od njih imaju iskustva u evropskoj kosarci.
 

markovic

Grobarčina
Учлањен(а)
08.07.2010
Порука
1.780
Reaction score
22
Nista ne potenciram ali bi vrlo lako moglo da se desi da ponovo imamo nekoliko reprezentativaca u ekipi( Milosavljevic, Marjanovic, Cakarevic) sto bi bilo odlicno, jer od Tepica, Tripkovica i Novice nismo imali domaci kostur ekipe...:pfc:
 

Kayak

Grobar
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
831
Reaction score
3.713
Локација
#вчћпдр
Radio Mileva je i na ovoj temi neizbjezan, ali meni odgovara, da ubijem vrijeme do oktobra :wink:

I moja zelja je da ekipa 2011/12 bude sastavljena od vise domacih, ili bar evropskih/balkanskih igraca. 2 tamnoputa plafon... Naravno, ne iz nekih rasistickih razloga, znate sta mislim...

Od ovih koji ne odlaze definitivno, volio bih da i iduce sezone na parketu gledam Katica i Kecmana. Rasko je pokazao i vise od ocekivanog, ali bojim se da cemo ga morati puno vise nego ove sezone.

Pojacanja... Znaci Marjanovic i Cakarevic za sada sigurni, a?! :buhaha
 

PFC.TOMCAT

Upravnik Kinoteke
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
7.434
Reaction score
735
Локација
Niš
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.715
Reaction score
54.950
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Сјајна опција за резервног плеја,гледао сам га и веома је интелигентан играч,ја сам га већ и помињао,уме да смири игру,добар је за позиционе нападе.
Иначе ова каха и уникаха се као јаве кад год се ми заинтересујемо за неког играча,ово већ постаје провидно.
Иначе како и Бирчевић и Чакаревић су далеко од тога да су сигурно наши играчи.
 

PFC.TOMCAT

Upravnik Kinoteke
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
7.434
Reaction score
735
Локација
Niš
Ne znam da li je Zalizanko menadžer Čakareviću, ali ako jeste onda znamo od koga je poteklo to interesovanje Španaca!

Elem, evo u Novostima članak o Veseliju i o tome koji su mu planovi u slučaju lockout-a u NBA!

...Kojim će onda putem krenuti Jan Veseli kada počne lok aut?

- On se vraća u Beograd, na svadbu Pere Božića. Slede godišnji odmori, posle kojih ćemo videti šta dalje da radimo, u zavisnosti od trajanja lok auta. To, naravno, podrazumeva dogovor sa Partizanom, jer je Jan igrač crno-belih do trenutka dok ne bude potpisao ugovor sa novim klubom i dobije ispisnicu. To radi predsednik Partizana Predrag Danilović, onog dana kada dobijemo dokumenta iz NBA...
http://novosti.rs/vesti/sport.72.html:334801-Lok-aut-vraca-Veselog

P.S. Provukla se priča kako nas navodno napušta prof. Koprivica... Zna li neko podrobnije nešto o tome?
 

Marija

Grobar
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
687
Reaction score
5
Локација
Tamo gde si ti
Zbog cega bi nas profa napustao?:cry:

Hoce li nam se onda vratiti Radonja?
 

Ala-Munja

Del boy
Учлањен(а)
31.01.2007
Порука
8.413
Reaction score
489
Локација
...
Златко ће радити по упуствима Профе , не бринем ни мало.

Профа је човек у година , мора мало да одмори.
 

PFC.TOMCAT

Upravnik Kinoteke
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
7.434
Reaction score
735
Локација
Niš
Zamisli, nije mu menadžer... Uistinu sam (pozitvno) iznenađen!

TT, kad je u pitanju kondicija, znaš li koja je priča trenutno sa Vladom Radonjićem... Pošto se DV ne izjašnjava o ponudama za preuzimanje novih klubova, misliš li da bi mogao da ga VJ vrati kod nas u štab?

Što se tiče profe, hvala mu za dosadašnji rad... Zaslužio je da se odmori ko gospodin, mada bih ja iskreno voleo da delić tog svojeg odmora provede u Sloveniji... Kažu da ima neko fino mesto gde će ići naši fudbaleri!? :roll:

Edit: Marija me preduhitri sa pitanjem. :)
 
Последња измена:
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.715
Reaction score
54.950
Локација
Ja sam ceo život s tobom...

TALICNI TOM

Dva vrana gavrana
Учлањен(а)
16.12.2008
Порука
2.576
Reaction score
95
da,Savicev je igrac ...

sto se tice Profe,tj Radonje,kao sto rece Munja,tu je Zlatko,i tu nema neke brige jer svi oni rade po Profinom programu ...
 

Egzorcist

Grobar
Учлањен(а)
06.07.2010
Порука
644
Reaction score
244
Локација
Na talasu...
Žreb za Evroligu 7. jula
18.06.2011 12:25
0 komentara
evroliga-turkis.jpg
Evroliga je objavila da će žreb za novu sezonu biti održan 7. jula u Barseloni. Istog dana biće održan žreb za kvalifikacije ovog takmičenja, kao i žreb za Evrokup i Evročelendž kup.

Košarkaši Partizana se nalaze u grupi od 22 sigurna učesnika Evrolige, a pored njih sledeće sezone elitno takmičenje igraće: Panatinaikos, Olimpijakos (Grčka), Barselona, Real Madrid, Kaha Laboral, Unikaha, Bilbao (Španija), Efes, Fenerbahče (Turska), CSKA, Uniks, Himki (Rusija), Prokom (Poljska), Makabi (Izrael), Žalgiris (Litvanija), Montepaski, Kantu (Italija), Nansi (Francuska), Zagreb (Hrvatska), Olimpija (Slovenija) i šampion Nemačke Bamberg ili Alba.

Preostala dva učesnika biće poznata posle kvalifikacija u kojima će učestvovati 16 timova.

Tekst kopiran sa stranice Sportske centrale: http://www.sportskacentrala.com/?s=read&cat=2&id=96588#ixzz1PcyNjCb3
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top