Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2012/13

Статус
Затворена за писање одговора.

PARTIZAN

Partizan
Учлањен(а)
04.05.2009
Порука
11.900
Reaction score
315
Hajde još jednom da probam sa ovim topikom...pošto mi je prethodni pokušaj "ugašen"...pa se postovi koji imaju veze samo sa dolazećom sezonom i dalje gomilaju na topiku "KK Partizan 2011/12"...

Sutra je konferencija i zvanična promocija DV u 12h, u restoranu na stadionu.
 

LAMPAŠ

Grobarčina
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
1.255
Reaction score
3.271
Локација
Beograd
Vrijeme je bilo da se otvori topik...
 

GrobarPFC

DeFaktoUmjetnik
Уредник
Учлањен(а)
06.05.2007
Порука
4.777
Reaction score
1.168
Локација
Iran
Znaci dominacija se nastavlja :)
 

Trile Grobar

Početnik
Учлањен(а)
31.03.2010
Порука
183
Reaction score
1
Локација
Sombor
Pa, aj da nam pozelim srecu, i najmanje 3 trofeja u narednoj sezoni, tesko ce biti, ali sa nama se nikada ne zna. DOMINACIJA!!!
 

PFC.TOMCAT

Upravnik Kinoteke
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
7.434
Reaction score
735
Локација
Niš
Srećno majstore!

Bez Radonje u novoj sezoni... Poveo ga Vlada sa sobom u Ukrajinu!

Nadam se da će sad Dule vratiti profesora Koprivicu da čeliči momke u novoj sezoni!?

radonja.jpg
 

ynn93

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
415
Reaction score
283
Локација
Zemun
nastavljaju se kepi dani y kk,dace bog da afirmisemo par igracha i osvojimo makar 2 trofeja...
 

Deki_blade

Grobarčina
Учлањен(а)
12.04.2008
Порука
1.467
Reaction score
84
Локација
..u svom svetu..
Mislim da Partizan nije previse izgubio bez Duleta..mislim da je situacija manje vise ista kao sto je uvek i bila kada je Dule bio tu..mladi igraci sa kojima je potreban strahovit rad..menjanje po min 5 jako bitnih igraca svake sezone..cuvena prica sa "nabadanjem" sa strancima..sve nas to ceka i od pocetka naredne sezone..

a eto neka moje pitanje bude prvo..ne znam, mozda sam i smesan, ali eto pitacu... povezuju li se na bilo koji nacin Velickovic i Partizan ovih dana? Izvinjavam se ako po medijima ide neka prica o tome..slab sam ja sa medijima, nista ja njima vise ne verujem..
 

Burinski

Početnik
Учлањен(а)
05.06.2012
Порука
173
Reaction score
26
Svojevremeno je jedan od najboljih trenera u istoriji naseg FK-a (Mladinic) znao cesto da kaze kako se zec koji se dvaput vraca istim putem u sumi uvek biva ubijen, a evo Dule to radi vec cetvrti put i po tome postaje jedinstven, kao i po mnogo cemu.

Mi se nadamo nekoj novoj alhemiji u njegovoj reziji, a ja bih bio zadovoljan da izbrusi nekoliko talenata u dijamantski sjaj i da mu ponovo kazemo alal vera majstore. To ce mnogo znaciti i na finansijskom planu, jer zamislite da mi za par sezona imamo Miljenovica, Bogdanovica, Andjusica, Bertansa, Milutinova u takvoj "kondiciji" da se za njih otimaju najveci evropski klubovi, to bi bilo blago nevidjeno. Naravno, najradije bi video jakog sponzora pomocu kojeg bi zadrzali ove igrace po nasem planu i zelji, ali zasad nismo te srece.

Kondicioni mora da bude prioritet jer mi smo lomili protivnike svih ovih sezona upravo superiornoscu u tom segmentu, a pandan nama je Sijena koja je tako prerasla u vrhunski tim. Secam se jednog TV prenosa kada je Sijena pobedila velikog protivnika u Evroligi, a u kadru italijanskog rezisera najcesce je bio njihov kondicioni trener. Time se njemu odala zasluga za odlicne rezultate.

Mnogo bi se obradovao i ako pomocnik Duletu bude Pera Bozic, a smatram da je prvi prioritet direktora Todorica produzavanje ugovora sa Kecmanom i urucivanje kapitenske trake.
Kad bi se imalo para za keca, cetvorku i peticu u vidu iskusnih stranaca, onda bi samo nebo bilo granica:D
 

Shone

Grobarčina
Учлањен(а)
18.06.2007
Порука
1.229
Reaction score
536
Локација
Republika Srpska
Fizikalije i borbenost su definitivno nama neophodne , ne kazem da je to lose bilo u prethodne dvije sezone ,ali to mora bolje ... kvaliteta imamo , doduse jos ne na pravom nivou ali on je tu.
Ja vjerujem da nam se ove godine sprema zanimljiv prelazni rok sa par bombica sigurno !
 

alex92

Grobar
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
895
Reaction score
23
To sigurno nije zbog Radonjica..on je jedan od najboljih kondicionih trenera..
 

PARTIZAN

Partizan
Учлањен(а)
04.05.2009
Порука
11.900
Reaction score
315
greška, brišite
 
Последња измена:

MV23

Grobar
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
637
Reaction score
271
Локација
Crna Gora
Ima li gdje kakav link sa konferencije za štampu ? Hoće li biti snimak na SOS-u ?
 

StrikeFront

Statističar
Учлањен(а)
19.06.2008
Порука
5.034
Reaction score
14.652
Тодорић: Дуле – творац модерног Партизана

Позивамо вас на конференцију за медије поводом званичне промоције новог шефа стручног штаба Душка Вујошевића. Мејл који је стигао из Хумске на адресе свих медија који прате кошаркашка дешавања у Србији све је рекао – Дуле се вратио у Партизан! Сада је то и званично.

part-makab-1ut-132.jpg


Најтрофејнији тренер у историји црно-белих, творац најуспешније ере једног кошаркашког клуба у Србији, после две године је поново сео на клупу Партизана. Да ће се то догодити постало је јасно када су црно-бели прекинули сарадњу са Владом Јовановићем који је преузео шампиона Украјине, Доњецк.

Једино име које је долазило у обзир у жељи да се настави невероватан низ шампионских титула (11) и националних купова (5), односно поврати примат на Јадрану који је до ове сезоне такође трајао пет година, било је – Душко Вујошевић.

- Ово много значи за Партизан. Дуле је најтрофејнији тренер у историји овог клуба, творац модерног Партизана и надам се да ћемо наставити са великим успесима. Желим да се захвалим и Влади Јовановићу на изванредно обављеном послу током ове две године на месту првог тренера и да му пожелим сву срећу у наставку каријере – рекао је Драган Тодорић, спортски директор црно-белих по озваничењу сарадње са Душком Вујошевићем.

Популарни Тоша, човек који је са Партизаном освојио све трофеје (укупно 41), заједно са Вујошевићем је прославио њих 20 колико је прослављени тренер узео за три претходна мандата на клупи црно-белих (10 титула првака државе, пет националних купова, четири Јадранске лиге и један Куп Радивоја Кораћа).

- Дуго се нас двојица познајемо, много година и сјајно смо сарађивали. За нас то неће бити ништа ново – истиче Тодорић.

Спортски директор Партизана је пре неколико дана најавио да ће разговори са играчима којима је истекао уговор, којима и даље траје сарадња са клубом и са потенцијалним појачањима разговарати тек када буде озваничено име тренера. Сада црно-бели могу да се „баце на посао”.

- Када ћемо обавити разговоре питање је сада већ за Дулета – додао је Тодорић.

Подсетимо, клуб је за сада напустио Немања Јарамаз, уговори су истекли Рашку Катићу, Петру Божићу, Душану Кецману и Доминику Џејмсу, позајмице су завршене Мирославу Радуљици и Милану Мачвану. Једино ново име је млади 17-годишњи центар Никола Милутинов. За сада…

( Zurnal )
 

Meccalebb

Početnik
Учлањен(а)
06.12.2011
Порука
74
Reaction score
0
Локација
Hala Pionir
"Mnogi misle da je naše vreme prošlo,ali ja mislim da njihovo nije došlo" Dule Vujošević - LEGENDA

DOBRODOŠAO KUCI !
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.408
Reaction score
40.530
Локација
Žrnov

aleksbosh

Početnik
Учлањен(а)
11.10.2008
Порука
134
Reaction score
5
Локација
Beograd
To znaci da ce ostati koliko god bude zeleo :wink:.

Dule, legendo, neka nam je sa srecom novi pocetak!
 

PARTIZAN

Partizan
Учлањен(а)
04.05.2009
Порука
11.900
Reaction score
315
greška, brišite
 
Последња измена:

StrikeFront

Statističar
Учлањен(а)
19.06.2008
Порука
5.034
Reaction score
14.652
Partizan i Vujošević zajedno na neodređeno vreme

Nerealno je i nerazumno očekivati vrhunske rezultate ako nisu ispunjeni ni minimalni uslovi za rad. Neki misle da je naše vreme prošlo, a ja smatram da vreme za druge još nije došlo - kaže trener košarkaša Partizana

sp-dule1_620x0.jpg


Trofejni trener košarkaškog kluba Partizan Duško Vujošević u utorak se zvanično treći put vratio na klupu crno-belih i postao prvi stručnjak u istoriji koji je postpisao ugovor na neodređeno vreme.

- Partizan je Vujoševićeva kuća, dogovorili smo se pre nekoliko dana da se vrati, potpisao je ugovor na neograničen period i tako će i biti - objasnio je predsednik crno-belih Predrag Danilović na zvaničnoj promociji u „Klubu sportista“ na stadionu Partizana.

Vujošević se vratio u klub sa kojim je osvojio 20 titula, od ukupno 41 koliko Partizan ima u kolekciji.

- Imam istu tremu kao i prvi put kada sam preuzimao mesto trenera. Partizan je moj prirodni ambijent, ovde najbolje radim i zato sam prihvatio poziv. Imao sam ponuda i iz drugih država, ali moja mana je što ne funkcionišem najbolje van Beograda i Partizana. Prosto je, kao što neki ljudi teško spavaju u hotelima - objasnio je Vujošević.

On je istakao da je njegov prethodnik, ali i nekadašnji asistent Vlada Jovanović sjajno radio u poslednje dve godine.

- Znam da mom prethodniku Vladi Jovanoviću nije bilo lako kada je pre dve godine postao prvi trener, ali neće ni meni biti, jer sada klub ima 11 osvojenih titula zaredom. Ne verujem da će taj rekord ikada biti oboren. Trudiću se da taj rezultat učinim još težim za svakoga ko želi da prekine ovaj niz - rekao je Vujošević na promociji u Klubu sportista na stadionu Partizana, koja je trajala punih sat vremena.

Vujošević je istakao da Partizan kao i svih prethodnih godina radi u izuzetno teškim uslovima.

- Sitaucija je teža nego kad sam dolazi prošli put. Nerealno je i nerazumno očekivati vrhunske rezultate ako nisu ispunjeni ni minimalni uslovi za rad. U sportu se često vreme rada i vreme rezultata ne poklapaju. Neki misle da je naše vreme prošlo, a ja smatram da vreme za druge još nije došlo - konstatovao je Vujošević, koji još nije formirao stručni štab, ali je naveo da je glavni kandidat za mesto prvog pomoćnika Milan Minić, koji ima još neke ponude, pa to još nije definitivno.

Vujošević je najavio da postoji mogućnost i da ostane na funkciji predsednika Sportskog društva Partizan.

- To ćemo rešiti u našoj kući. U principu ova funkcija je više protokolarna. Jedini sukob interesa koji može da postoji je to što recimo kao predsednik Sportskog društva mogu da smenim predsednika košarkaškog kluba - našalio se Vujošević.

Novi-stari trener Partizana najavio je i promene u igračkom kadru i naveo da će cilj u narednom periodu biti da ponovo postane fabrika dobrih mladih igrača za Evropu i NBA ligu.

On je prokomentarisao i situaciju u Crvenoj zvezdi.

- Drago mi je kada čujem da je neki klub smanjio svoj dug za 12 miliona evra, jedino se pitam kako su prethodno potrošene te pare i na koji način i kojim rezultatima je uspeo da vrati novac.

Prema rečima Vujoševića, od mladih igrača će očekivati da potpuno budu posvećeni košarci i da neće dozvoliti da ih "akontaciono proglašavaju velikim igračima".

Takođe, naglasio je da mu bez obzira na sve što je uradio u Partizanu neće nedostajati motiva.

- Tokom prethodnog boravka u klubu uspesi su na neki način počeli da me dave i pritiskaju, plašio sam se da bi svaki eventualni neuspeh srušio sve prethodne uspehe. Sada sam se poprilično odmorio i izgubio sam pomenuti strah i imam potrebu da opet budem koristan - zaključio je Vujošević.

PRIČA SA CIBONOM BILA OZBILjNA

Vujošević je potvrdio da je imao izuzetno ozbiljnu ponudu Cibone.

- Cibona je na jedan gospodski način pokazala veliku želju da dođem tamo. Da nije postojala opcija sa Partizanom otišao bih u Zagreb. Niko ne treba da misli da nisam otišao zato što se radi o Hrvatima.

( Novosti )
 

BBC

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
517
Reaction score
344
Локација
Novi Sad
Sve ovo zvuci zaista carski :)
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top