Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2012/13

Статус
Затворена за писање одговора.

Mister MVP

Urednik - Košarkaški Derviš
Уредник
Учлањен(а)
17.06.2007
Порука
5.373
Reaction score
3.919
Локација
NBG
Sto volim ove proroke i analiticare koji na osnovu mrtvog slova na papiru daju stroge i pravicne ocene. Svake godine ista prica.
 

fkloznica

Grobarčina
Учлањен(а)
18.04.2008
Порука
5.738
Reaction score
2.094
Локација
sektor - M
da li je neko sa foruma posmatrao mec i da li bi mogao da iskaze svoje misljenje.. ? :) mada JeNeA nije tu..
 

joca kkp pfc

Grobar
Учлањен(а)
24.06.2008
Порука
805
Reaction score
14
Локација
Knjazevac/BG
Institucija polako pali motore...Neka neko kaze Dragancetu da smanji dozivljaj.:D
Jedva cekam pocetak sezone!
 

milance032

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
5.267
Reaction score
18.290
Локација
Kej Republika
Leo 4 poena samo.... cccc ,sram ga bilo. Kad će izaći iz kanala :D

Šalu na stranu...od ove ekipe treba očekivati dosta energije i trčanja.
Biće opet lepa i paklena sezona....Kako dočekati u pm...tek je kraj avgusta
 

ukotta

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
379
Reaction score
51
Локација
Onamo 'namo, za brda ona...
Mozda ce sad poceti pljuvanje, mozda i nece, ali sam oduvek bio zagovornik teorije da je reprezentacija unistila Dragancetove pocetke prosle i pretprosle sezone... Momak je bio bez odmora, a nijednog momenta od strane selektora nije nagradjen za svoj samopregoran rad. Te pripreme mu nisu dale odmora u fizickom, a nakon dva ispadanja iz 12 unistavale su ga i u psihickom smislu. Zato smo njegove najbolje partije vidjali uglavnom u periodu februar-jun.

Mislim da ce se to ove godine drasticno promeniti i da cemo imati pravog Sina Dragana vec u prvoj fazi EL, a to ce biti jezicak na vagi koji ce pretegnuti na nasu stranu...
 

Woodchuck

Grobarčina
Учлањен(а)
25.06.2009
Порука
2.477
Reaction score
647
Pa to i nije inace daleko od istine. Telu treba ciklus treninga, ali i ciklus odmora. Neprestanim igranjem igraci postaju skloniji povredama i telo im ima kraci rok trajanja. Ajde, za starije i nekako, njima je nekada dobro da se ne opuste, ali za mladje zna da bude pogubno. Djoko Salic je ove godine igrao cak dva prvenstva u mladjim selekcijama. Sve je to ok, ali je on u godinama u kojim se njemu telo i dalje formira, nabacivanje misicne mase, a to se ipak ne stice na terenu vec u teretani (iako mnogi treneri ne daju preko leta teretanu , jer zna da sjebe sut, mada ono, centar je u pitanju, recimo Ben Valas je praktikovao heavy teretanu preko leta )
 

Kayak

Grobar
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
840
Reaction score
3.753
Локација
#вчћпдр
Dragance bas nema milosti... Pu bem ti ovu pauzi u kosarci, definitivno je preduga!
 

ukotta

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
379
Reaction score
51
Локација
Onamo 'namo, za brda ona...
Dragan je zivotinja, to nema pogovora, ali smatram da je ovo sezona u kojoj ce briljirati od starta do cilja... :D Posle ove sezone ocekujem da ce ga uzeti PAO. :)

A sto se Salica tice, jeste igrao dva prvenstva, alli na onom u19 ga i nije bas preterano koristio selektor... Od njega ove sezone ocekujem samo da mnogo napreduje, a to na terenu uopste ne mora da se pokaze u znacajnoj meri...
 

nikola70

Grobarčina
Учлањен(а)
24.01.2010
Порука
2.781
Reaction score
276
Odakle vam da je Salic igrao 2 prvenstva ovog leta, kad je igrao samo za u19.
 

klavijatura

Grobar
Учлањен(а)
24.02.2008
Порука
222
Reaction score
32
Локација
Pionir

Ako Toša ovo kaže, znači da bi Leo mogao da dobije pedalu :šal Šalim se, naravno ! :napred Partizan
Kad se setim da smo prosle godine u ovo doba potpisali Tomasa, ovo je premija bukvalno. Bitno je da se Dalo sto pre prikljuci ekipi i da na ovim pripremnim utakmicama stekne samopouzdanje i koliko-toliko rutinu igranja utakmica sa bitnijom ulogom. Tu mu je i Vesterman i sigurno ce se dobro uklopiti.

Nmma treba jos jedan igrac 1-2 i Todoric je rekao da ce verovatno doci. Moguce da ce to biti Pot, ali njegov slucaj sa papirima nije bas najsnajniji i pitanje sta ce biti, a moguce i da ce biti neki iskusniji igrac sto je manje verovatno.

Mi smo ostali bez 3 krilna igraca (Lucic, Cakarevic,Bertans do januara sigurno) i tu je najveca rupa, koja u zavisnosti kako se zakrpi ce i odrediti snagu ovog tima.
Bice tesko nadoknaditi Lucicev odlazak pre svega, ne mislim samo na napad, vec i na energiju koju je davao ekipi, odbranu, drskost...

Samo da vas podsetim da smo prošle sezone veliku seriju pobeda počeli kada je Lučić bio povređen...tako da, ne plašim se ja...i veće rupe smo popunjavali...
:partizan_fan:
 

SpejsNigrutin

Makedonče
Уредник
Учлањен(а)
19.04.2007
Порука
7.738
Reaction score
12.785
Локација
Nedodjija
Gagi Milosavljević novi kapiten Partizana!
Naslednik Vladimir Lučića biće borac do koske, u kojeg veliko poverenje ima Duško Vujošević





Ni najmanju dilemu Duško Vujošević nije imao kada je trebalo da se izabere naslednik Vladimira Lučića, kao kapitena Partizana. Dragan Milosavljević prihvatio je veliku obavezu na sebe, biće predvodnik mladom timu, čiji će biti najstariji član sa samo 24 godine.


Borac do koske Milosavljević tako će postati deo elitnog kluba legendi koje su nosile kapitensku traku najboljeg košarkaškog kolektiva Srbije i nastaviti niz nekadašnjih kapitena Vesa Petrovića, Nenada Čanka, Đure Ostojića, Petra Božića, pomenutog Lučića.

Gagi, koji je već tri sezone u klubu iz Humske, nije imao ni najmanju dilemu, najpre da ostane u Partizanu dok je bilo vrlo neizvesno ko će od prvotimaca ostati u klubu blokiranog računa, a zatim i da bez razmišljanja prihvati traku dodeljenu od njegovog velikog poštovaoca trenera Vujoševića.

Tan2013-2-17_221954176_4.jpg

- Pričao sam sa Duletom Vujoševićem. Rekao mi je da želi da ostanem i da budem kapiten. Takva se prilika ne odbija, da budeš kapiten kluba kakav je Partizan!

- Dosta sam napredovao u Partizanu. Bilo je ponuda iz inostranstva, ali sam siguran da će mi više značiti što sam ostao – rekao je Milosavljević “Sportskom žuralu”.

niko da postavi ovo?? Stojance da castis, vinjak dabome :D

evo i jedna slika gratis od mene, meni omiljena
537640_4233408677665_607395040_n.jpg


Gagi kapiten, jedan je Gagi kapiten!!
 

Mister MVP

Urednik - Košarkaški Derviš
Уредник
Учлањен(а)
17.06.2007
Порука
5.373
Reaction score
3.919
Локација
NBG
Borac do koske Milosavljević tako će postati deo elitnog kluba legendi koje su nosile kapitensku traku najboljeg košarkaškog kolektiva Srbije i nastaviti niz nekadašnjih kapitena Vesa Petrovića, Nenada Čanka, Đure Ostojića, Petra Božića, pomenutog Lučića.

Kakav propust, ladno su "pojeli" dva kapitena :banghead :banghead

Gornja vest je potpuno ocekivana. :clap
 

PFC.TOMCAT

Upravnik Kinoteke
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
7.434
Reaction score
735
Локација
Niš
Avdalović i Milojević fale... A rekoh ja onomad da Duletov treći mandat kreće kao i drugi... Otišao prvo Lučić kapiten, dogodine Gagi kapiten, a onda ako nas sreća pogleda one tamo Bogdan kapiten, pa onda godinu iza Milutinov kapiten i tako sve redom dok ne dođe novi Petar Božić :wink:

Mada sam već čestitao, ali sad kad je zvanično opet je red... Srećno Gagi!

P.S. Mislim da sa ovom vešću kreće novi ciklus u KKP, pa red je da se otvori i nova tema 2013-2014!?
 
Последња измена:

Simke87

Grobarčina
Учлањен(а)
05.04.2008
Порука
1.611
Reaction score
54
A realno mozemo i ovaj da spojimo sa prethodnim i onda imamo samo dva mandata, posto je meni ovo kao jedan mandat:)
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top