Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2012/13

Статус
Затворена за писање одговора.

BBC

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
517
Reaction score
344
Локација
Novi Sad
Pazi prvi put je bio kod komsinice :D ....znaci jos 3 igraca + Hezonja ako je verovati MVP-u :D
 

PFC.TOMCAT

Upravnik Kinoteke
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
7.434
Reaction score
735
Локација
Niš
Кецман је на одмору, тако да нисмо ни могли да причамо. Са Катићем нисмо разговарали – јасан је Тодорић.
Nadam se da je i Katić bio nedostupan, pa do razgovora nije moglo da dođe kao u Kecmanovom slučaju... Znam da Raško odlazi, ali ne bih voleo da ga samo onako otkačimo!

Elem, što se tiče Hezonje... Ja i dalje neću da verujem, hoću da u slučaju pozitivnog ishoda iznenađenje bude pravo!

A dobro je Hofman rekao... 24sata.hr je ko kod nas Scandal, Index je ko Blic samo sa sisama i guzicama, jedino Vecernji.hr je koliko toliko respektabilan izvor... Oni su prvi objavili da je Cibona htela Duleta za trenera i ispostavilo se da su bili u pravu.

Mada ukoliko sve bude kako treba znamo svi na kojem će se sajtu naći ekskluziva i koji novinar će potpisati vest!
 

Паки

Еx to sam ja
Учлањен(а)
23.06.2009
Порука
4.631
Reaction score
372
Локација
Beograd,hala Pionir sektor A2
I čekajte vi ste sada na osnovu ovog teksta u jebenom Index-u zaključili da je stvar završena i da je Hezonja praktično potpisao za Partizan?

Ajde recite mi da se zajebavate...

Dule je priznao da želi Hezonju.
Mario hoće u Partizan.
Ćaća mu je pristao,Dule je bio u Dubrovniku da razgovara sa njegovom porodicom
Nakon ove izjave i kada bi otišao u drugi klub i dalje bi ga maloumnici mrzeli.Verujem da nije toliko glup da daje ovakve izjave a da nije siguran da će potpisati za Partizan. Da je tekst lažan već bi se neko javio da ga demantuje.
Sa više strana je potvrđeno da je to gotova stvar.

Meni su to dovoljno jaki razlozi da verujm da je Hezonja novi član institucije.
 

PARTIZAN

Partizan
Учлањен(а)
04.05.2009
Порука
11.900
Reaction score
315
greška, brišite
 
Последња измена:

Shone

Grobarčina
Учлањен(а)
18.06.2007
Порука
1.229
Reaction score
536
Локација
Republika Srpska
Treba da se udaramo u dupe ako je ovo istina ,ali prije desetak godina slicno je bilo i sa Josipom Sesarom ,uff kakav je to igracina bio ... htio je doci kod nas , skoro sve dogovoreno ali prijetnje porodici i pritisak javnosti i momak je upropastio karijeru.
 

Moraelyn

Grobar
Учлањен(а)
08.03.2009
Порука
870
Reaction score
40
Ipak je velika razlika u tome kakva je situacija bila tada, a kakva je danas.

Za mene je najveće (pozitivno) iznenađenje što je značajan broj ljudi u Hrvatskoj pozitivno odreagovao na ovu priču - prije svega zbog poštovanja prema KK i Duletu. Naravno, ima mnogo i onih drugih, ali moram da priznam da je sve prošlo mnogo bolje nego što sam mislio.

Valjda je i to jedan lijep znak da nas očekuju fine vijesti u narednim danima... :wink:
 

PARTIZAN

Partizan
Учлањен(а)
04.05.2009
Порука
11.900
Reaction score
315
greška, brišite
 
Последња измена:

Alexandar_81

Početnik
Учлањен(а)
16.12.2008
Порука
35
Reaction score
54
Локација
Ajwar City
Pa dala ona Ruska Banka :banghead axaxaxa 150k je Danilovic izvadio iz dzepa za ovakvog kosarkasa! Boze odakle pare!
 

Alexandar_81

Početnik
Учлањен(а)
16.12.2008
Порука
35
Reaction score
54
Локација
Ajwar City
Pa ne znam lupio sam :) ali kad smo mi znali odakle nam pare! Para nikad nema! Ali za ovakve igrace nagrebe se ko zna od koga i ko zna kako! To znaju samo Todoric i Danilovic a i Vujosevic! :buhaha :napred Partizan
 

Mario 4c

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2009
Порука
1.228
Reaction score
39
Pitam zbog toga, jer idem nekom logikom, da ovi mladi lavovi, budučnost EU basketa nisu jeftini, a do skora je Danilović pričao kako dugujemo igračima. O Ruskim bankama ništa neznam, a opet imam neku zebnju da si ne nagomilamo dugove, jer mi čarobni štapić s kojim " odpisujemo " 15 meleona dugova za godinu dana, sigurno nemamo.
 

Chiba

Početnik
Учлањен(а)
08.06.2008
Порука
69
Reaction score
0
Локација
Vrsac
Sa Hezonjinog fb profila...


HAHAHAHAHAHA Mario Hezonja u Partizanu? Partizan mi draži od Cibone? Vratio se nakon teške operacije KOLJENA?????? pa kad vec pisete gluparije po tim vasim novinama onda se barem dogovorite da ispadne neka konkretna glupost a ne da svi razlicito pisu... GLAVNA TEMA JE BRONCA SA U-17 (za koju su ljudi ginuli da bi mi mogli obuc taj sveti dres i borit se za nju) sramota, ispricavam se ako se iko nasao uvrijedenim ili bilo sto drugo zbog tudje gluposti i nepromisljenosti...♥ HRVATSKA ♥
 

PARTIZAN

Partizan
Учлањен(а)
04.05.2009
Порука
11.900
Reaction score
315
greška, brišite
 
Последња измена:

lamin

Početnik
Учлањен(а)
06.12.2011
Порука
90
Reaction score
1
Ne JNA,ako pitas mene,vec zbog neceg drugog
 

markovic

Grobarčina
Учлањен(а)
08.07.2010
Порука
1.780
Reaction score
22
To jeste Hezonjin pravi profil... Sad, da li je neko hakovao, da li je podlego pritisku ili nesto trece ko ce ga znati...

hezonja.png
 

Jole

Grobarčina
Учлањен(а)
15.03.2007
Порука
1.076
Reaction score
58
Локација
Београд
Можда му је само засметало што се по хрватским медијима више потенцира прича о Партизану него о њиховој бронзаној медаљи.
 

VJ@NS

Grobarčina
Учлањен(а)
06.11.2007
Порука
4.107
Reaction score
1.486
Локација
Topèidera lepša strana
Можда се сви претерано ложите. Вест би требала да буде Петар Божић, а не нечији статус на друштвеној мрежи! Који је вама курац људи !?

Ако је ово истина, Петре легендо хвала на свему, Партизану ће увек требати људи попут тебе :clap
 

071

Grobar
Учлањен(а)
30.05.2007
Порука
273
Reaction score
15
Uh, koliko vatre i "ubjedivanja" oko tog klinca i onda pljus.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top