Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2012/13

Статус
Затворена за писање одговора.

zoran mne

Grobarčina
Учлањен(а)
20.12.2007
Порука
1.147
Reaction score
1.454
Локација
Podgorica cijela, crno-bijela
Sam svakako neće na 4. E, sa kim će dijeliti minutazu, pojma nemam, a ko zna kako li je i stručni stab sve zamislio? Znaju bolje od nas to je sigurno:). Brzo će i turniri, pa ćemo vidjeti
 

TALICNI TOM

Dva vrana gavrana
Учлањен(а)
16.12.2008
Порука
2.576
Reaction score
95
to sam i ja rekao (da cemo biti jedini tim u evropi sa 3 klasicne trojke) ali ...
mozda Cakija DV vidi u nekim situacijama na beku,pogotovo ako Milosav udje u problem sa licnim,sto je sasvim realno u EL i njegovo cimanje rukama.
 

ludidzukac

Početnik
Учлањен(а)
03.03.2009
Порука
80
Reaction score
0
Локација
Lion
Nisam samo skontao iz svega ovoga da li je Varda planiran za prvog centra ili kao back-up?
 

tuturutu

Početnik
Учлањен(а)
04.12.2011
Порука
174
Reaction score
3
ja sam skontao da ce varda ili omic (zavisi koj dodje) da bude drugi centar,a da ce prvi centar kasnije da se dovede.
 

TALICNI TOM

Dva vrana gavrana
Учлањен(а)
16.12.2008
Порука
2.576
Reaction score
95
drugi centar ce biti Varda ili Omic.

ukoliko se ne desi nesto neplanirano.
 

Jole

Grobarčina
Учлањен(а)
15.03.2007
Порука
1.076
Reaction score
58
Локација
Београд
Довођење стартног плеја је логично, јасно је да Миљеновић не може да изнесе тај терет чак ни са неком минутажом од 10-15 минута.

Уопште ми се не свиђа идеја око Муслија, поготово ако се ради о позајмици. Са њим вероватно може да се ради и могао би да напредује, али џабе када би се вратио следеће сезоне у Каху.
 

Oki

Grobarčina
Учлањен(а)
15.01.2012
Порука
1.023
Reaction score
2.487
Локација
Sutomore
Ljudi, nemoj da se blamirate.

Ako dodje u Partizan, Musli moze da igra samo peticu, i to jako slabo.

Dule ce pre Cakarevica na 4 da stavi nego njega.
 

Henry

Grobar
Учлањен(а)
02.10.2006
Порука
205
Reaction score
8
Ni meni se Musli ne svidja, u seniorskoj kosarci nista nije pokazao (osim par utakmica u Megi), plus je njegovo ponasanje van terena u najmanju ruku problematicno. Mozda ce Dule i sada imati kljuceve od stanova igraca ali ne verujem da ce se Musli preko noci promeniti.

Ako dodje startni plej, opet za Miljenovica ili Bogdana nece biti mesta.
 

ludidzukac

Početnik
Учлањен(а)
03.03.2009
Порука
80
Reaction score
0
Локација
Lion
Dobro je, u trenutku sam se nesto istripovao da bi Varda mogao da bude prvi centar pa mi je to bilo nesto mnooooogo tanko. U svakom slucaju svidja mi se kako se stvari odvijaju za sada(pu,pu da ne ureknem). Pretpostavljam da ce Musli doci na pozajmicu taman dok se Marinkovic ne osposobi da igra back-up cetvorku (pre svega da ojaca fizicki).
 

PFCBGD011

Grobarčina
Учлањен(а)
30.03.2010
Порука
1.971
Reaction score
121
Ja ne znam sta se vi brinite toliko oko guzvanja igraca na pozicijama, mi u zadnje vreme, osim centara, imamo igrace koji igraju vise pozicija...Na primer Veseli 3-4, Lazme 4-5, Tripkovic 2-3 (u odbrani 0 :) ), Tepic 1-2-3, Kecman 2-3, Rasic 1-2 ponekad 3, sad Andjusic, Lucic, sin, itd. Ne igramo mi kosarku slicnu NBA gde je svaka pozicija poprilicno izrazena, nama treba jedan pravi plej, dva centra da se biju, a ostalo sve moze da se kombinuje (naravno ne treba da se preteruje).
 

zoran mne

Grobarčina
Учлањен(а)
20.12.2007
Порука
1.147
Reaction score
1.454
Локација
Podgorica cijela, crno-bijela
Moje shvatanje filozofije našeg trenera je upravo tako kako si ga opisao, a pokazalo se i u finalu sa FMP nešto slično. To mi je najprihvatljiviji odgovor
 

alex92

Grobar
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
895
Reaction score
23
i meni se Musli ne svidja, u seniorskoj kosarci nista nije pokazao (osim par utakmica u Megi), plus je njegovo ponasanje van terena u najmanju ruku problematicno. Mozda ce Dule i sada imati kljuceve od stanova igraca ali ne verujem da ce se Musli preko noci promeniti.

Ako dodje startni plej, opet za Miljenovica ili Bogdana nece biti mesta.

Mi sa Miljenovicem i Leom ne mozemo napasti top 16..ako tako krenemo bicemo zadnji u grupi..Treba nam plej startni i nadam se da ce Dule naci kao i uvek do sada odlicnog igraca.Musli ne znam sta da kazem o njemu, videcemo kako ce se pokazati.Ako je pozajmica nadam se da je dogovoreno i mogucnost otkupa po kojoj ceni ako mi to zelimo.
 

Nikola Zemun

Grobarčina
Учлањен(а)
19.12.2006
Порука
2.356
Reaction score
113
Локација
Galenika
Meni se nikako ne sviđa što se odričemo Kecmana i Pere u istoj sezoni, to nikako ne valja. Uvek smo imali spoj mladosti i iskustva, sa čim ćemo sada da spojimo ovu decu? Ja sam uvek osetio određenu dozu sigurnosti kada je jedan od njih na parketu. A da ne pričam šta znače van parketa.

Neću sada da teram ni upravu ni Duleta, ni da čupam kosu i pričam kako smo propali, samo mislim da je to pogrešan potez, vreme će pokazati.

Ako je istina i ovo za Kecmana.


Kecmane, tebi zauvek hvala
:respect

A možda bi i mi trebalo nekako da pritisnemo klub da zadrže Kecmana. :confused :cry:
 

Mister MVP

Urednik - Košarkaški Derviš
Уредник
Учлањен(а)
17.06.2007
Порука
5.373
Reaction score
3.919
Локација
NBG
Taj mec su dobili Macvan, Pekmen i Lucic. Pera je imao 3p, index 1, sut za 3 1/6. Zavrsavam na temu "pera bozic", a ti prozivaj nekog drugog, mene zaobidji...

4as 2 ukradene, ali nije ni bitno.
Statistika uvek sve napise i ono sto se vidi i ono sto se ne vidi Valurizuje i rad na klupi, svlacionici itd itd :roll:

Peru na kolac.

Kosarka nije timska igra
chart


A možda bi i mi trebalo nekako da pritisnemo klub da zadrže Kecmana. :confused :cry:

Navijaci da se mesaju u rad kluba i struku?!? KK Partizan?!
 
Последња измена:

BBC

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
517
Reaction score
344
Локација
Novi Sad
Imate danas duel Leo-Miljenovic, od 18 30h igramo protiv Francuza.
 

BBC

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
517
Reaction score
344
Локација
Novi Sad
bice na netu...okacicu kasnije link
 

TALICNI TOM

Dva vrana gavrana
Учлањен(а)
16.12.2008
Порука
2.576
Reaction score
95
DV se izgleda "odrekao" Rasica,tako da ce se traziti drugi igrac za poziciju pleja...
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top