Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2012/13

Статус
Затворена за писање одговора.

Јован

Ex-PAOKjovanPFC
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
2.105
Reaction score
43
Skroman neki momak :D

Želim dobrodošlicu Musliju, videćemo šta će biti od njega.
 

PARTIZAN

Partizan
Учлањен(а)
04.05.2009
Порука
11.900
Reaction score
315
greška, brišite
 
Последња измена:

Dulence_ns

Grobar
Учлањен(а)
13.03.2012
Порука
336
Reaction score
19
Локација
Novi Sad
Ja kad sam to napisao pre par dana - krenuli redom da se javljaju kako je četvorka "najprvi" prioritet...sad da vidimo kako će na ovo tvoje reagovati...(psst...nemaju pojma da koristimo isti izvor...:D)

aj onda objasni kako mislis da ce biti ukombinovani na petici musli,gagic i startni centar ??? kako mislis kad se dovede cetvorka startna da ce lucic,bertrans i cakarevic deliti minute na trojci?
 

LAMPAŠ

Grobarčina
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
1.255
Reaction score
3.271
Локација
Beograd
Ja mislim da ce Musli biti prekomandovan kao back-up 4-ka...tako da na petici ostaje Gagic i startni centar,tj. pojacanje.
 

PARTIZAN

Partizan
Учлањен(а)
04.05.2009
Порука
11.900
Reaction score
315
greška, brišite
 
Последња измена:

TALICNI TOM

Dva vrana gavrana
Учлањен(а)
16.12.2008
Порука
2.576
Reaction score
95
(psst...nemaju pojma da koristimo isti izvor...:D)

moj izvor za ovo je "celav",a tvoj ? :buhaha


aj onda objasni kako mislis da ce biti ukombinovani na petici musli,gagic i startni centar ??? kako mislis kad se dovede cetvorka startna da ce lucic,bertrans i cakarevic deliti minute na trojci?

za one koji zele da citaju :

 

BBC

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
517
Reaction score
344
Локација
Novi Sad
A ko ce biti prva cetvorka? Je-Ne-A kaze da ce se 4. dovoditi ako uleti nesto povoljno.
 

Jole

Grobarčina
Учлањен(а)
15.03.2007
Порука
1.076
Reaction score
58
Локација
Београд
Никако ми не иде у главу да се о Муслију размишља као опцији за резервну четворку. Дечко је по свим параметрима тешка петица, нема никакав шут споља и не може никако да брани четворке са шутем за 3, а већина данашњих четворки поготово у најјачим клубовима су такве. Много више смисла има то да он и Гагић, уз појачање 4 на 5 (неко типа Ласме) покривају центарску позицију, а да то појачање и Лучић покривају четворку. Поготово је онда питање шта ћемо са 3 крилна играча (Бертанс, Лучић, Чакаревић) ако би Мусли покривао позицију 4.
 

Sarma

Grobarčina
Учлањен(а)
06.12.2010
Порука
2.021
Reaction score
170
Локација
Vienna
Vidi Gagica na slici koju je postavio Markovic, podseti me na Zareta Paspalja.
 

VJ@NS

Grobarčina
Учлањен(а)
06.11.2007
Порука
4.107
Reaction score
1.486
Локација
Topèidera lepša strana
Нека ме неко подсети, под којим је условима Мусли отишао из фабрике? Колико се сећам , Вујошевић је чини ми се био заинтересован за њега тада?

Слажем се са Енсом. Сачувај боже.
 

TALICNI TOM

Dva vrana gavrana
Учлањен(а)
16.12.2008
Порука
2.576
Reaction score
95
Никако ми не иде у главу да се о Муслију размишља као опцији за резервну четворку. Дечко је по свим параметрима тешка петица, нема никакав шут споља и не може никако да брани четворке са шутем за 3, а већина данашњих четворки поготово у најјачим клубовима су такве. Много више смисла има то да он и Гагић, уз појачање 4 на 5 (неко типа Ласме) покривају центарску позицију, а да то појачање и Лучић покривају четворку. Поготово је онда питање шта ћемо са 3 крилна играча (Бертанс, Лучић, Чакаревић) ако би Мусли покривао позицију 4.

sve si ti u pravu,i pitanja su na mestu,ja takodje imam neodumice oko ovakve kombinacije visokih igraca ali DV je tako (za sada) zamislio pa cemo videti na sta ce to ispasti...

ono u sta nemam nikakve sumnje je da u slucaju da takve kombinacije ne budu onako kakve je on zamisljao u toku priprema - sigurno cemo nesto menjati i dovoditi novog igraca.
 

markovic

Grobarčina
Учлањен(а)
08.07.2010
Порука
1.780
Reaction score
22
Prva petorka bi mogla da nam izgleda jako dobro pod uslovom da dovedemo nekog teskasa na 5.
1 Pojacanje (Leo)
2 Dragan
3 Bertans
4 Lucic
5 Pojacanje
Igrali bismo samo sa jednim klasicnim centrom s tim sto nam ostatak ekipe ima sjajne fizikalije i dobri su u skoku, kao i u odbrani, sto mislim da odavno nismo imali. Jedno je sigurno, imacemo mozda najraznovrsniju ekipu u poslednjih 5-6 godina, mnogo materijala za eksperimentisanje... Jos kad bi se Luce nagruvao u teretani jos malo preko leta mogao bi potpuno da se prebaci na 4.
 

zoran mne

Grobarčina
Учлањен(а)
20.12.2007
Порука
1.147
Reaction score
1.454
Локација
Podgorica cijela, crno-bijela
Mislim da ćemo imati ubitacnu odbranu.
Kod g-dina Vujosevica je trening sve, a za trening treba imati dosta kvalitetnih igraca.
A i pokupiti sve perspektivno u zemlji.
 

nikola70

Grobarčina
Учлањен(а)
24.01.2010
Порука
2.781
Reaction score
276
Alex Maric je kao potencijalni A reprezentativac Hrvatske i Australije sa dosta vecom reputacijom dolazio u Partizan i potpisao na 2+1. Sada ispada da je ovaj neafirmisani i nedovrseni klinac (da ne upotrebim neki drugi izraz koji mi je sada u glavi) na istom nivou.

Aleks Maric je potpisao na 2+1, znaci da je ostao jos jednu godinu kod nas, otisao bi bez obestecenja...

Musli je druga prica, on ima izlaz iz ugovora posle 2 godine, ali naravno uz obestecenje.Jer ovo nije ugovor na 2+1, nego na 3 godine, sa opcijom da sam zatrazi da ode i da mi ne mozemo tu nista uraditi, sto je verovatno i nama cilj da profitiramo tada!

Ugovor na 4 godine dobijaju samo igraci koji potpisuju prvi profesionalni ugovor...i to je neka praksa u Evropi. Kada igrac dolazi sa 19-20 a da ne pricam sa 21 godinom, gotovo nikada se ne potpisuje na 4 godine, jer se racuna da ako on sa 22-23 nije sposoban da odradi sezonu kako valja i da se proda, od njega leba biti nece ni u toj narednoj godini...Tu postoji jos jedan ogranicavajuci faktor, najbitniji, novac. Ta cetvrta godina ugovora bi kod tih talentovanih igraca morala biti abnormalna za nase uslove, sto je veliki rizik.
I to je suma koja se u vecini slucajeva samo naznaci u ugovoru i za koju su igraci svesni da ne postoji nikakva mogucnost da je dobiju...a ta cifra je mnogo bitna zbog obestecnenja u slucaju prodaje! To su neki dzentlemnski dogovori izmedju menadzera-kluba-igraca..
 

Dulence_ns

Grobar
Учлањен(а)
13.03.2012
Порука
336
Reaction score
19
Локација
Novi Sad
Neće Musli igrati "peticu". Ili barem neće onako kako ju je igrao do sada. Dule sa njim planira neki "4-5". I već od 6. avgusta će se sa njim i individualno raditi na tome. Dule u njemu vidi potencijal za takvu neku ulogu.

Otkud ti to da će se "dovesti četvorka startna"? Mislim, hoće ako nešto baš, baš povoljno iskrsne, ali...prioritet su čista "petica" (prva!) i naravno prvi plej. Po ko zna koji put to pišem.


Ne znam kako samo u duletovom shvatanju kosarke i po njegovom opredeljenju da ekipa igra borbeno na trku moze Musli da igra cetvorku jer nema tu kretnju i sut spolja...

imam skroz neke druge informacije od tebe u vezi cetvorke,od brace Milosevica su,sto se tice cetvorke...
ta cetvorka koju mi trazimo i za koju smo mi zainteresovani je domaci igrac da tako kazem Bojan dubljevic,od kog se nije jos odustalo iako je on potpisao za valenciju,kog je dule nameravao da igra tu poziciju 4-5 ...
 

markovic

Grobarčina
Учлањен(а)
08.07.2010
Порука
1.780
Reaction score
22
24302215.png

27441131.png

Ucinak nasih igraca danas protiv Rusije, Vesterman protiv Grcke...
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top