Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2012/13

Статус
Затворена за писање одговора.

BBC

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
517
Reaction score
344
Локација
Novi Sad
Keith Benson je kidalica, nije klasicna petica al bomba igrac nema sta.

A i sad nesto razmisljam, mi tim moramo da kompletiramo pre pocetka ABA lige, svaka tekma je bitna, svaki poraz bi mogao biti koban, nije ista situacija kao prethodnih godina da se pocne liga bez jednog ili dva igraca, ulog je velik jbg, mozemo samo NOVICU cekati do decembra, recimo :D
 
Последња измена:

Woodchuck

Grobarčina
Учлањен(а)
25.06.2009
Порука
2.475
Reaction score
624
A jbg, nije ni Hamilton petica bas. Stavse Benson je visociji od njega par centimetara. U svakom slucaju i Hamilton, a pogotovo Benson nisu ofanzivni igraci. Jbg, sve je to u redu, ali ne moze se od 12 takvih sastaviti ekipa... Andjusic i Lucic su jedini igraci u 12 kojima je ofanziva jaca strana... A upuceniji neka kazu ako Meksikanac i Argentinac ne zadovolje sta se moze ocekivati ? Sensei i MVP, u vas dvojicu gledam :D E da, i Talicnog takodje :D
 

Sensei 014

Kaznena ekspedicija
Уредник
Учлањен(а)
16.03.2007
Порука
8.167
Reaction score
1.519
Локација
East stand
E nisam ja insajder, nemam nikog u klubu, nego tako povremeno isprepadam ponekog pa mi nesto i kazu :D
 

Henry

Grobar
Учлањен(а)
02.10.2006
Порука
205
Reaction score
8
Nema potrebe da razmisljamo o tome, po svemu sto znamo o Meksikancu jasno je da ce zadovoljiti Duleta, znamo da on obozava takve igrace. Garantujem da se Meksikanac najvise trudi na ovim treninzima. :D
 

Grave

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.058
Reaction score
7.936
Armstrong bi bio odličan izbor za Partizan,ali opet sve zavisi od Duleta,ako klonira Partizan iz 08/09 Benson bi bio izbor...Mada videti mlađanog Kejta u evropskoj košarci gde Raduljica ubiva boga u njemu i prvi centar koga je Đekić izgurao....Onda nije baš obećavajuća "kidalica"
 

Nikoladzi

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
1.640
Reaction score
117
Локација
Beograd
U svakom slucaju i Hamilton, a pogotovo Benson nisu ofanzivni igraci.

Nisi bas potpuno upravu... I jedan i drugi su dosta ofanzivni... Bensona sam gledao par puta... Covek igra odlicno ledjima (baca i levi i desni poluhorog podjednako dobro),sutira sa poludistance...i sto je najvaznije,po meni, zna da igra licem prema kosu...
 

Woodchuck

Grobarčina
Учлањен(а)
25.06.2009
Порука
2.475
Reaction score
624
Bensona nesto puno nisam gledao ako cemo iskreno. Ali prvenstveno sam skontao da je jak odbrambeno. Odlican bloker da je u pitanju. Moja ocekivanja su to da je to covek koji ce biti stozerni igrac (tipa Maric ili Pekovic sto su bili) :D Hilton zna da odlicno igra ofanzivno, ali u ASVELU nije neki prosek imao (doduse to pripisujem indijanskom stilu igre koji gaje francuske ekipe u kojem se centri ne satiru od lopti bas) Ocito ce ovogidisnji sastav biti nesto nalik na ekipe Maljkovica iz 90-ih, kamena odbrana i satiranje svih 40 minuta. E sada kako cemo to posloziti...

@Sensei Mogao si me zajebati komotno brate :D
 

ВЛАДА ГВЛ

Grobarčina
Учлањен(а)
06.07.2010
Порука
2.169
Reaction score
281
Када се очекује наредни потез шампиона Србије?
Ових дана. Прво желимо да видимо како ће показати момци који су стигли на пробу – кратко је рекао Тодорић.

http://www.zurnal.rs/2012/08/20/todoric-ovih-dana-novi-potez/index.html



После Осмокровића и Маројевића редове Војводине Србијагас појачао је и члан Партизана Никола Пешаковић (1991, 193 см)). Уговор са новосадским прволигашем Пешаковић је потписао на „једну плус једну– сезону.

http://www.zurnal.rs/2012/08/20/pesakovic-u-vojvodini/index.html
 

rkeu

Grobarčina
Учлањен(а)
15.10.2006
Порука
1.557
Reaction score
919
Ode mali a ni u protokolu ni za jednu zvanicnu tekmu nije bio,bedak...
 

Nightwolf

Grobarčina
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
2.582
Reaction score
21
Локација
Tamo negde...
todoric.jpg


Tosa: ''Tek ce da vas karamo!''
 

Petar-Skopje

Super Moderator
Уредник
Учлањен(а)
19.01.2007
Порука
4.299
Reaction score
2.878
Локација
MKD
Cekao sam da bude oficijalno, pa da pozelim dobrodoslicu naseg novog krilnog centra i da mu zelim da bude ono sto je bio do sada :))) prava nocna mora u reketu, i u odbrani i u napadu! :D:

Jedva cekam nova pojacanja, nekako sam ubedjen da ce oni biti vrhunski, u izboru Duleta, Danilu i Tosi nema sta da se sumnja!:kokice
 

Laki

Grobarčina
Учлањен(а)
09.07.2007
Порука
2.246
Reaction score
49
Dru Gordon u Beograd dolazi u četvrtak u 11:50, letom iz Pariza.

Izvor: KK Partizan, twiter
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top