Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2012/13

Статус
Затворена за писање одговора.

PFC.TOMCAT

Upravnik Kinoteke
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
7.434
Reaction score
735
Локација
Niš
Dobrodošlica našem novom igraču... Nemam pojma o njemu tako sve što bih napisao preko toga bilo bi čisto palamuđenje!

Cekamo te poentere a kako vreme prolazi jedna po jedna pozicija se trosi na igrace koji nisu izraziti suteri i poenteri.

Nasa konkurencija(4-5 ekipa u Jadranskoj ligi) se ozbiljno pojacava a mi smo bogami pri dnu od ovih jacih liga.
Našu igru u predstojećoj sezoni će odlikovati atomska odbrana i ofanzivni skok, a kad su te dve stavke na nivou nema za nas zime!
 

Pekarski

Grobarčina
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
9.376
Reaction score
1.445
Локација
Na najvišem nivou
@Zenevac
Napiši Holden, da se zna da smo i njega svojevremeno hteli dovesti iz Ostendea, alii za divno čudo nismo uspeli zbog finansija.
 

Grave

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.058
Reaction score
7.936
Ako je istina informacija da za siću došao onda bolji potez nismo mogli napraviti
Na stranu kvalitet lige...Ovaj ima zajebanu čakru...
Koledz
Holandija

MTV gajba:D
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.756
Reaction score
55.289
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
@Zenevac
Napiši Holden, da se zna da smo i njega svojevremeno hteli dovesti iz Ostendea, alii za divno čudo nismo uspeli zbog finansija.

Moguce da je off, ali ja sam cuo pricu da je njegov nedolozak bio povezan sa ubistvom Harisa, odnosno da ga je to "uplasilo" ili sta vec ?
Inace Ostende je imao brdo dobrih igraca, izmedju ostalih i Mirzu Teletovica, Kecmana, Kaukenasa, Petravicijusa, Kvintona Rosa itd...
 

ARMY

Grobarčina
Учлањен(а)
25.06.2008
Порука
3.084
Reaction score
405
Локација
Sa Covicevim panterima u Stjepana Supanca
@Zenevac Ja ne sumnjam u Vujosevicevo znanje,ali sumanjam u snagu ovog tima.Ima tu lepog materijala ali mora biti i nosilaca za koje se vidi iz aviona da imaju muda,da cepaju mrezicu.

@Kecman,bas tako,desilo se otisli smo na f4 ,ekipa je eksplodirala,ali moglo je biti i drugacije,tu zec i lezi.

Famozni Ostende sam pomenuo u kontekstu snage generalno kao tima,a ne za izbacivanje igraca,i corava koka ubode neko zrno.

Nece Partizan napraviti los tim,ali moramo da odgovorimo jako konkurenciji,da im saspemo vilicu u grkljan.
Treba nam jedna bomba koje nema.

@PFC TOMCAT ne brinem se ja za stil igre kod Vujosevica.:wink:
 

Pekarski

Grobarčina
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
9.376
Reaction score
1.445
Локација
Na najvišem nivou
Moguce da je off, ali ja sam cuo pricu da je njegov nedolozak bio povezan sa ubistvom Harisa, odnosno da ga je to "uplasilo" ili sta vec ?
Prvi put čujem za tako nešto. Haris je ubijen šest meseci pre nego što je Holdenov dolazak postao aktuelan. J.R je te godine otišao u aek, logično mi je bilo ono što je tada Danilović pričao, da nismo mogli finanskijski da se nosimo sa Grcima.
U svakom slučaju interesantna je ta priča koju si čuo.
 

Simke87

Grobarčina
Учлањен(а)
05.04.2008
Порука
1.611
Reaction score
54
ja mislim da je bas prva Harisova utakmica kad se vratio bas bila protiv Ostendea u Pioniru. A revans smo igrali bez njega. Tako da je mozda jos tad to uticalo na njega da nas kasnije odmah odbije.
 

markoni

Grobarčina
Учлањен(а)
23.10.2009
Порука
3.287
Reaction score
1.083
Локација
Istok M
Pogledah par klipova sa Torijem,sto sa terena,sto ovako neke intervjue i slicno,i prvi utisak mi je da je neverovatno pozitivan lik,i mislim da je to izuzetno bitno,pre svega zbog velikog rada sa Duletom koji ga ceka.
 

Jole

Grobarčina
Учлањен(а)
15.03.2007
Порука
1.076
Reaction score
58
Локација
Београд
Moguce da je off, ali ja sam cuo pricu da je njegov nedolozak bio povezan sa ubistvom Harisa, odnosno da ga je to "uplasilo" ili sta vec ?
Inace Ostende je imao brdo dobrih igraca, izmedju ostalih i Mirzu Teletovica, Kecmana, Kaukenasa, Petravicijusa, Kvintona Rosa itd...

И Мирза је био буквално на корак од нас али је након паљења оних џамија у БГ одустао.
 

Pekarski

Grobarčina
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
9.376
Reaction score
1.445
Локација
Na najvišem nivou
Tegi na kraju razgovora sa Milosavljevićem i Bogdanom povodom otvaranja naše "školice košarke" na Kalemegdanu kaže požurite na trening, a oni se okrenu i trkom odu iz kadra.:buhaha

@Jole
Sa Teletovićem je bio potpisan ugovor, ali je posle tog famoznog paljenja Bajrakli Džamije u Beogradu, Danilović bez problema pristao na raskid ugovora.
 

Zenevac

Početnik
Учлањен(а)
06.04.2010
Порука
192
Reaction score
0
Локација
zeneva
@ Jole
mislim da je Teletovic otisao u Ostende, posle probe kod nas, a razlog ne bih znao :confused
 

Matic

Banned
Учлањен(а)
02.03.2009
Порука
2.883
Reaction score
73
Nisam neki strucnjak za kosarku i ako odlicno igram( da se malo pohvalim :D ) .Gledao sam ove Tomasove klipove sto je Grave ostavio ,prvo drago mi je da vidim da zna da povuce u tranziciji ,drugo jos mi je draze sto se vidi da covek ne voli da sili ,kada moze zavrsi kada ne asistira. Ima cudan ulaz ,loptu ne polaze vec baca ka kosu ,ocigledno smo dobili igraca koji ce da igra dobru odbranu i da razigrava saigrace,ocekujem dosta njegovih povratni lopti ka spoljnim igracima ,a cak i pas za Gordona posto vidim da cesto voli da udje dole,a onda kada ne moze da polozi racionalno vrati loptu spoljnim igracima ili cetvroci na sut sa poludistance. Poredjenja sa Mcalebom nikako ne stoje ovaj nije fizicki dominantan , nema odraz,ali je solidan suter i jako dobar asistent.Po stilu igre mnogo vise podseca na Palasija.
 

Strap-on

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
618
Reaction score
58
Dobrodosao brate, pa da coravom nabijes ocni pritisak, da mora da promeni dioptriju!
 

Moraelyn

Grobar
Учлањен(а)
08.03.2009
Порука
870
Reaction score
40
Nema tu oko ulaza ništa previše čudno. Svaki niži igrač nauči da koristi floater i slične poteze, jer zbog hendikepa visine najčešće ne može da forsira "klasični" ulaz.

Za sve što si napisao se potpuno slažem i baš zbog toga mislim da će fino da se uklopi u tim koji imamo.
 

Arsen_Wenger

Grobarčina
Учлањен(а)
27.01.2010
Порука
1.866
Reaction score
60

Nadrealista89

Grobar
Учлањен(а)
13.08.2012
Порука
421
Reaction score
12
Da li je ekipa sa Rašićem, Bracom Miloševićem, Vranešom, koja je otišla na F4 Evrolige, bila rulet ekipa? Da li je neko pre početka te sezone očekivao takav rezultat?
Samo opušteno, Dule se vratio, biće novih velikih uspeha.Ja verujem.
Tada smo imali ludu srece da ubodemo Mekejleba, Robertsa, Marica..bio je tu Veseli koji je bio u ludackom usponu Kecman koji je odigrao zivotnu sezonu i Pera Bozic standardno dobar....
Sada je druga prica imamo Milosavljevica koji je sve gori, loseg Cakarevica koji promasuje otvorene trojke... dako ta 5-ca bude makar dobra :)) i kada bi doveli jednu 2-jku sutera dobrog:))
Opasni su cigani i cedevita za sad ali ima Tosa sigurno nekoga tajnog aduta :))
 

PFC.TOMCAT

Upravnik Kinoteke
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
7.434
Reaction score
735
Локација
Niš
Tada smo imali ludu srece da ubodemo Mekejleba, Robertsa, Marica..bio je tu Veseli koji je bio u ludackom usponu Kecman koji je odigrao zivotnu sezonu i Pera Bozic standardno dobar....
Sreća prati hrabre!

Opasni su cigani i cedevita za sad ali ima Tosa sigurno nekoga tajnog aduta :)
Taj adut Cigane radi već 40 godina... I to bez potencijala!
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top