Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2014/15

Статус
Затворена за писање одговора.

PARTIZAN

Partizan
Учлањен(а)
04.05.2009
Порука
11.900
Reaction score
315
...ps: koga je Dule podjebao za promjenu strane?
Na 5:05 Dule kreće da pominje i hvali publiku...i onda negde na 5:50 kreće da recituje :D ... "ne pada sneg da pokrije breg, već da svaka zverka pokaže svoj trag...pa i Neven!"

Neven Bošković, manekenčić...širila se pičketina na utakmici mutanta u Evroligi, sa sve počasnom VIP-kartom...u usta ga jebem...

Reč povlačim samo ako je ovaj išao da pegla izvesnu Vesnu... :D ... ali, neka onda kaže to jasno i glasno i oprostićemo mu! :D
 

Jug Bogdan

Grobar
Учлањен(а)
31.12.2014
Порука
627
Reaction score
54
Надам се да су сви у клубу свесни тежине момента за КК Партизан и да су нам сада најмање потребне међусобне размирице и размимоилажења. Време је да се све ратне секире закопају, уста закопчају и да се сви ставе максимално у службу остварења циља званог Еуролига.
Сходно томе, верујем да је присуство Саше Даниловића на вечерашњој утакмици показатељ неке заједничке енергије и заједништва. Свима треба да клуб буде изнад личних схватања или ставова, посебно када кола крену низбрдо.

Без обзира на одлично одигран меч и чак иако добијемо наредна два меча, нема сумње да нам је плејмејкер неопходан. Надам се да неће бити никаквих "ако" и да ће плеј стићи без обзира на епилог будућих мечева. Једноставно - неопходан нам је.
 

markoni

Grobarčina
Учлањен(а)
23.10.2009
Порука
3.287
Reaction score
1.083
Локација
Istok M
Polako ljudi, vezali smo 2 dobra meca, ne treba leteti sada.
Sledeci mec je isto tako jako vazan.
Veceras smo opet slabo koristili cinjenicu da su u 3 od 4 cetvrtine oni ulazili u bonus vec tokom prva 3-4 minuta. To su situacije idealne za Saleta i Gagija da napadnu direktno kroz reket.
Sut nas je hvala bogu hteo veceras, Andric u napadu potpuno nadomesta Bertansa, spotup shooter klasican. Naravno, u odbrani je dosta slabiji, ali ima jos prostora za napredak, mlad je. Sve u svemu, u odnosu na ono sto je vecina od njega ocekivala (pa i ja sam), izrasta u sasvim solidnog timskog igraca.
Raduje i mini rola Milutinovica, ali ne vidim kako bi mogao da dobije vecu minutazu u ovoj konkurenciji, jos pogotovo kad se vrati Muric. Ali ako je pametan, da iskoristi ovu sezonu da se dovede u red, pa dogodine koliko je to moguce da popuni rupu koja ce evidentno ostati posle Gagijevog i Saletovog odlaska.
Nadam se da ovo sto JeNeA za pleja kaze nije tacno, mislim da nam je jako potreban, ako ne u ligaskom delu, a ono u polufinalima, drzati Tepu po 40 minuta u backtoback utakmicama, nije humano.
 

Sasha Bely

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.724
Reaction score
6.165
Da krenemo redom:

1. Znao sam da ce hala biti prepuna prosto se osecalo u vazduhu koliko su se ljudi uzeleli KKP. Samo me plasi kako cemo svi stati u Pionir kada se na prolece budu igrale najbitnije utakmice. Opet je ogroman broj ljudi ostao napolju... za Aba ligu, u sred januara:respect
stvarno nema kraja nasoj ljubavi...

2. Kako je DV spremio mec... bez pleja sa relativno tankim centrima. Majstorstvo je blaga rec. Sta tek reci za motivaciju ekipe. ,,trudili smo se da nam odsustvo pleja ne bude alibi nego da na poveca motiv" parafraziram sta je Dule rekao na konferenciji. Mogu samo da zamislim kakvu im je pricu slozio pred mec:respect

3. Navijanje u globalu dobro. Neke.pesme u 3/4 nisu za basket ali ostatak hale je bio prilicno aktivan pa je to sve fino izgledalo.

4. Prosto neverovatno kakvi smo ljudi. Kaze spiker ne saljite decu na teren da ne prljaju parket a ono uleti 60-70 klinaca. :D da se razumemo nemam ja nista protiv njihovog ulaska ali da je receno da udju roditelji bi rekli ,,ne moze, jebes budalu":D

Sve u svemu.. OSVOJICEMO SVE!!!
 

T.N.T.1970

Grobar
Учлањен(а)
15.07.2008
Порука
977
Reaction score
309
Ja ne znam za vase misljenje sigurno ima mnogo vecih strucnjaka od mene ali ja mislim da Partizan mnogo bolje igra bez Tepica i da nam Tepic samo usporava i kvari igru sa svojim ne potrebnim potezima ...
Jos nesto secam se i Tepica kada je prvi put igrao za nas Dule ga je forsirao da zavrsava utakmice odnosno igrao se poslednji napad na njega i uvek je to bilo nista ...
Dok Kecman nije preuzeo na sebe da igra poslednje napade po odlasku Tepica i tada krecu pobede u zadnjim minutima...

Veceras smo bez Tepica delovali kao ozbiljan tim cak je odbrana bila na vrhunskom nivou mozda samo ja ovo mislim...ali bih voleo da cujem necije misljenje o igri i ulozi Tepica pogotovo sad kada se vrati Muric i dodje plej...
 

Sasha Bely

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.724
Reaction score
6.165
Morao sam ovo je jace od mene bilo:D komentar dana po mom slobodnom uverenju...

,,Ljudi da li je moguće da se ovoliko navlači za partizan?! partizan pod košem bukvalno prebija protivnika i sudije ništa ne sude?! Vratio se stari oprobani recept partizana 8 na 5 uz neprekidnu kuknjavu kako bi se skrenula tema sa jezivih sudijskih krađa. Pa ovako ne bi mogao bi Klivlend da dobije partizan. Strašno"

P.S a u Zelezniku muk:pickaciganska
 

Jug Bogdan

Grobar
Учлањен(а)
31.12.2014
Порука
627
Reaction score
54
Отимамо, крадемо, гепекујемо, претимо, бијемо, лажемо. Ем смо Хрвати. И поврх свега, освајамо трофеје. Ето, може нам се. :confused
 

milance032

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
5.231
Reaction score
17.918
Локација
Kej Republika
Sam ulazak u utakmicu nagovestio je njen ishod. Ušli smo jako I borbeno kidajuci u odbrani.

Maki, Sasa I Kapiten standardno dobri. Danas je prevagu donela klupa. Miha odličan za rođendan, Dalo se nije mnogo glupirao, a Luka i Milutinovic jako bitni minuti.

Bilan nas je urnisao ali smo držali kontrolu konstantno.
Centri su brzo pravili lične, mada četvrta za Gagica je humor. Nadam se da je samo previd u pitanju.

Dokle god imamo Maga na klupi, nema zime za nas.

Veliki naklon svim Grobarima u hali i van nje. Tako se voli klub.

Mašina se polako pali. Konjušari su sledeći.
 

tommy_johnson

Grobar
Учлањен(а)
06.07.2007
Порука
240
Reaction score
32
Локација
Dorcol brate Srbija dinamita tona!
Danas su svi zasluzili 10. Borili su se, sjajna odbrana! ubili smo ih bas u svim poljima, da imamo malo kvalitetnije centre zatvorili bi i onog njihovog, ali nema veze...Milutinov je ok odigrao, podigao je formu i bice to to ;) ....

SP dominira, Macvan doktor kosarke, gagi kapiten, mali Andric svaka cast i srecan rodjendan ;) ... Cak je i Bogdanovic u dobrom trenutku ubo bitnu trojku...


Dugo nisam video ovako prepun pionir...Ljudi su stajali na ulazima....:napred Partizan
 

Oplenac

Retired witch Hunter
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
5.887
Reaction score
26.024
Sasha Bely

ma pusti iskompleksirane kretene, umesto da uzivaju u njihovoj sezoni, jer stvarno imaju rezultate preko svih ocekivanja, oni prate nas i samo pokazuju koliko su se uprpili zbog eventualnog susreta u plej ofu. Umesto da uzivaju sada, jer je ovo kao i uvek, njihov deo godine, oni se bave nama. Ne shvataju jadni, da stize period godine, kada njihovo uzivanje prestaje i kada prelazi u klasicnu agoniju, i kada vade iz rukava cuvenu frazu: SLEDECE SEZONE!
 

Maestro

Super Moderator
Учлањен(а)
25.09.2007
Порука
8.062
Reaction score
8.348
Локација
Crno bela Srbija nesloga je ubija
Ljudi neozbiljne su price kako smo bolji bez Tepica jer nas on usporava.
Sinoc smo na pocetku namerno forsirali vise nego inace brzu igru i trcali mnogo kontri, kada smo i napravili razliku.
I generalno smo tokom utakmice imali dugacke pasove preko pola da se ne bi mnogo trosili prilikom prevodjenja jer Dragan i Marinkovic koliko god uskocili da to odrade ipak im jedinica nije primarna pozicija(cini mi se da smo tri lopte izgubili prilikom prenosa).
Da smo sinoc imali Tepica u zadnjoj cetvrtini siguran sam da bi dobacili 20 razlike jer on sigurno ne bi poput Daloa bacao kontru Pavlovicu koji je ledjima okrenut lopti i ne vidi je, niti bi zasrljao u reket medju 4 igraca, ili zurio sa zavrsavanjem napada poput Marinkovica i Milutinovica, u trenucima kada nema nikakve potrebe za zurbom i jurnjavom.
To koliko je i Dule svestan njegovog znacaja vidi se i po minutazi njegove zamene. Na utakmici gde igramo bez prvog pleja rezervni plej dobije jedva 15 minuta i u organizaciji igre prednost dobije klinac Marinkovic, dovoljno govori o poverenju koje ima crno dete!
 

Shone

Grobarčina
Учлањен(а)
18.06.2007
Порука
1.229
Reaction score
536
Локација
Republika Srpska
Maestro govori istinu... tranzicija nam nije bila ni blizu one kada je Milenko u igri, jer on bi sigurno zabio Dalovih 8 poena a i koji vise ali bi imao mnogo veci doprinos u drugim aspektima.
 

STOOOLEEE

Grobarčina
Учлањен(а)
04.02.2014
Порука
2.018
Reaction score
3.172
Локација
GG 1978
Tepara je uvek spreman na veliku zrtvu zarad tima i ekipe..
Tepara je veoma cesto osporavan i za stvari za koje nije kriv..
Ima detalja koje mora da popravi ali bi to sve bilo brze i lakse da igra 25-28min a ne 35-38 na svakoj utakmici..
Takodje u odbrani daje sve od sebe i uvek cuva top igraca protivnicke ekipe..
I ono sto Dule jako ceni kod njega-Tepara je ljudina,profesionalac 101% i fin i kulturan momak..
I kao takav je nezaobilazn deo crno bele KK porodice..
 

PAOK-Partizan

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2011
Порука
7.127
Reaction score
338
Nova godina krenula jako dobro. Bravo Partizane ! Sve cestitke Duletu, igracima i publici :clap Kao sto rece Dule nasa najbolja utakmica ove sezone , do sada ! Od starta se videla ogromna zelja, odbranu smo u vecem delu utakmice odigrali odlicno, privih sedam minuta protivnik nije dao kos :clap Vodili smo konstantno i to uglavnom sa dvocifrenom razlikom, kada bi se gosti i priblizili uspeli smo uvek da odbijemo taj nalet i pobeda nijednog trenutka nije dolazila u pitanje. Isao nas je sut i bilo je samo pitanje da li mozemo i zelimo :)D) da jurimo razliku, u par navrata je delovalo da mozemo da odemo na 20+ ali su i oni u tim trenucima pogadjali neke trojke tako da na kraju od toga nije bilo nista ali ne treba zaliti za tim. Bez Murica i Tepica odigrati ovako i rutisnki dobiti cedevitu :respect Sudijenje je bilo dobro osim naravno one skandalozne licne Gagicu. Ceo tim je odigrao odlicno ! SP :respect Andric :clap Kada se Macvan pozalio na povredu preseko sam se, valjda ce sve biti ok. Vezali smo nekoliko vaznih pobeda, nadam se da cemo nastaviti u tom ritmu, a sledeca utakmica je jako vazna i siguran sam da ce Pionir opet biti krcat i da ako u svaku utakmicu udjemo sa ovakvom zeljom ne trebamo da brinemo za njen ishod ! Jos jednom, bravo Partizane !
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.715
Reaction score
54.950
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Gagijev mec u potpunosti.
Kad imas saigraca koji onoliko energije ulozi u utakmicu, jednostavno ne mozes sebi da dopustis da budes anemican.
Vidi se da ima malo problema sa radom nogu posle povrede i da se ne spusta do kraja u stav, ali lomi se i bori kao da nije bio povredjen.
Bravo za Andrica, to je ono sto i treba da radi da bude siguran iz spot upova. Mada ja se ne ljutim na njega i kad promasuje to kod njega sve zavisi od veceri. U odbrani mora da da prostora napadacu i da levom nogom ide blize ceonoj liniji, iskusni plejevi prelako izvlace tu bocni faul, namerno izvuku kontakt kukom.
Sasin stepbek iz ugla i trojka-klasa.
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.715
Reaction score
54.950
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Gagijev mec u potpunosti.
Kad imas saigraca koji onoliko energije ulozi u utakmicu, jednostavno ne mozes sebi da dopustis da budes anemican.
Vidi se da ima malo problema sa radom nogu posle povrede i da se ne spusta do kraja u stav, ali lomi se i bori kao da nije bio povredjen.
Bravo za Andrica, to je ono sto i treba da radi da bude siguran iz spot upova. Mada ja se ne ljutim na njega i kad promasuje to kod njega sve zavisi od veceri. U odbrani mora da da prostora napadacu i da levom nogom ide blize ceonoj liniji, iskusni plejevi prelako izvlace tu bocni faul, namerno izvuku kontakt kukom.
Sasin stepbek iz ugla i trojka-klasa.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top